Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (24 μέλη και 247 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.294
Πόντοι
2.036
Μηπως ειναι η Σιντι απ το ισογειο ή εχουν φερει κι αλλη τετοια..:huh:
Καθολου απιθανο μιας και το Μεγαλου Αλεξανδρου 21 ισογειο και οροφος εχει γινει Λατινοσπιτο με γεματουλες Λατινες αλλα με σωματαρες καμπυλωτες....Ναι και αποψε που περασα ξανα κατα τις 23:00 στο ισογειο αυτη τη φορα ειχε μια αλλη απο την Βενεζουελα ιδιο στυλ περιπου μελαχρινη 1,65 κωλαρα στρογγυλη, ελαχιστη εως καθολου κοιλια και ωραια βυζακια 2-2,5 νουμερο..."Αγαπη" το καλλιτεχνικο της ονομα....Δοκιμαστικε και αυτη, καλη ηταν απλα ο χονρουλης τσατσος ο Κωστας ειναι μεν ευγενικος αλλα λιγακι αδιακριτος....μπαινει με διαφορες δικαιολογιες στα δωματια για να παρει ματι.....τελος παντων τουλαχιστον δεν χτυπαει πορτες στο 7λεπτο....
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.529
Πόντοι
201
Εγώ θα θέσω άλλο ερώτημα για την Μπαρμπορα
Εχει ψεύτικα ή αληθινά βυζιά ;
Όσες φορές και αν την έχω παρει εχω την απορία .
Αν ειναι ψεύτικα ( που μάλλον είναι) εχει γίνει πολύ καλή δουλειά.
 

Henry Spencer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα ομάδα.

Ξέρει κανείς μήπως η Σαμπίνα από Βέργας 7 από τι ώρα ξεκινάει βάρδια?
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.800
Πόντοι
19.306
Εκτός από τις παραπληροφορημενες κριτικές στο Μεταξουργείο πας συνειδητοποιημένος πως θα φας φόλα , αν εξελιχθεί σε μέτρια συνεδρία τότε είσαι απ' τους τυχερούς
Με πολλές περνάω σούπερ, γι αυτό καταλήγουμε να πηγαίνουμε συνέχεια στις ίδιες
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.800
Πόντοι
19.306

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.800
Πόντοι
19.306
Χθες το πρωί Φιλιππιδου 11Β πήρα ένα ωραίο μωράκι την Συλβια. Ωραίο κορμί και καυλιαρικη φατσουλα. Παράξενο που δεν την έχει αναφέρει κάποιος ή τουλάχιστον δεν το θυμάμαι εγώ. Θα ανεβάσω κριτική αργότερα.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
ο πιο σίγουρος τρόπος να εντοπίσεις μούφα κριτικές είναι να την πατήσεις ο ίδιος.
Άμα διαβάσεις κριτική όπου ο άλλος να καμαρώνει ότι η κοπέλα τον έκανε αεροπλάνο στα 20€ και την έκανε και την έδειξε και μετά πας εσύ και βρεις μπροστά σου ένα εντελώς ψόφιο πλάσμα, καταλαβαίνεις ότι κάποιο λάκκο έχει η φάβα. Αφού βέβαια τα έχεις ακουμπήσει πρώτα.
Μου έχει συμβεί κάποιες φορές :wink:
Στην πλοιοψηφια πάντως οι κριτικές που γράφουν τα παιδιά είναι αληθινές.
Θα πει κάποιος μα εγώ διάβασα για την κορασίδα στο τάδε ίδρυμα ότι έκανε παπάδες κ άλλα πέρασα μέσα στο δώμα, δεν αντιλέγω κ εγώ την έπαθα, αλλα μιλάμε πάντα για την πλοιοψηφια.
Η φερεγγυότητα του site κ των μέλλων του δεν κρίνεται από την μία φορά αλλά από το σύνολο των κριτικών.
Εξαλου δεν θα δικαιολογούσε την τόσο μεγάλη επισκεψιμοτητα των τόσων μελών.
Αν γράφονταν ανακρίβειες κ ασάφειες δεν θα είχα νόημα να μπει κάποιος να διαβάσει.
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
79
Like
141
Πόντοι
0
Να αναφέρω ότι εθεάθη η Άντζελα από Φ74(Δ) σε πολύ γνωστό μασατζίδικο επί της Λεωφόρου Συγγρού.
Είμαι πολύ περίεργος για το τι πρόγραμμα θα κάνει και πόσο θα παραμείνει εκεί.
Αδερφέ η Άντζελα η Γεωργιάνη ε έχω πάει πολλές φορές μαζί της καο μαρεσει γαματα.σε ποιο αν επιτρέπεται μήπως πάμε?
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.142
Πόντοι
14.936
Χθες το πρωί Φιλιππιδου 11Β πήρα ένα ωραίο μωράκι την Συλβια. Ωραίο κορμί και καυλιαρικη φατσουλα. Παράξενο που δεν την έχει αναφέρει κάποιος ή τουλάχιστον δεν το θυμάμαι εγώ. Θα ανεβάσω κριτική αργότερα.
Ειναι καύλα η Σύλβια...
Την ξέρω χρόνια την γαμαω άλλα τόσα και την έχω αναφέρει
αρκετές φορές εδώ..
Έχω και κριτικές αν δεν βαριέσαι δες..
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Στην πλοιοψηφια πάντως οι κριτικές που γράφουν τα παιδιά είναι αληθινές.
Θα πει κάποιος μα εγώ διάβασα για την κορασίδα στο τάδε ίδρυμα ότι έκανε παπάδες κ άλλα πέρασα μέσα στο δώμα, δεν αντιλέγω κ εγώ την έπαθα, αλλα μιλάμε πάντα για την πλοιοψηφια.
Η φερεγγυότητα του site κ των μέλλων του δεν κρίνεται από την μία φορά αλλά από το σύνολο των κριτικών.
Εξαλου δεν θα δικαιολογούσε την τόσο μεγάλη επισκεψιμοτητα των τόσων μελών.
Αν γράφονταν ανακρίβειες κ ασάφειες δεν θα είχα νόημα να μπει κάποιος να διαβάσει.
Να μην ξεχνάμε και τον παράγοντα χημεία.
Οι κοπέλες δεν είναι ρομπότ για να προσφέρουν ακριβώς την ίδια εμπειρία σε κάθε πελάτη.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
2FA5C1F1-966E-4F72-9B15-97CC78E489F2.jpeg
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.914
Like
5.753
Πόντοι
1.056
Η Μπάρμπαρα στο πρωκτικό τώρα τελευταία κοιτάει να το αποφευγει

Καποια στιγμη το σταματανε φιλε, ειναι απολυτως φυσιολογικο..

Προσεχουν για να εχουν..
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Ρε σεις πηγα μια τσάρκα στο Μεταξουργείο, βόλτα όχι γαμησι διότι τα έχω κόψει εδώ και καιρό τα 'δελα, και είχε μια μουνάρα στο Κολωνού 30Α εκεί που ήταν η ξανθιά Ρουμάνα Ντάρια εδώ και 10 χρόνια, και μου έφυγε το καφασι...!! Αν δεν έπαιρνε Πέρσες θα την δοκίμαζα να μου παιξει μια μαλακία. Άνετα call του 140€αρικου θα μπορουσε να παιζει. Ασπριδερη κορμάρα, φατσαρα. Αφήστε τα μάγκες! Τεσπα....., καλά έκανα και δεν περασα γιατί μαζευω λεφτά για τον επομενο στόχο μου, αλλά ήταν τρελό μουνί! Όποιος συναγωνιστής την έχει παρει ας γράψει δυο πραγματα για τις υπηρεσίες της.
Αμα δεν εχεις σκοπο να γαμησεις γιατι να πας μπουρδελοτσαρκα, για να αρρωστησεις οπως αρρωστησες;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Πήγα πριν από λίγο να κάνω μια αυτοψία στη Λίλιαν στο Ιάσονος 1Γ για να διαπιστώσω αν έχουν "πέσει" οι υπηρεσίες της,και συμπέρανα το ακριβώς αντίθετο, παραμένουν όπως τις παρείχε πέρυσι που πρωτοεμφανίστηκε σ' αυτό το τσαρδί, δεν μ'άφηνε να βγω από μέσα της, εντελώς παραδομένη! Δείξτε στις κορασίδες, μικρές και μεγάλες,ότι τις γουστάρετε,οι έξυπνες και φιλότιμες θα το ανταποδώσουν με τόκο!
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Εγώ θα θέσω άλλο ερώτημα για την Μπαρμπορα
Εχει ψεύτικα ή αληθινά βυζιά ;
Όσες φορές και αν την έχω παρει εχω την απορία .
Αν ειναι ψεύτικα ( που μάλλον είναι) εχει γίνει πολύ καλή δουλειά.
Αληθινές οι λίγο κρεμασμένες βυζάρες της
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
423
Like
727
Πόντοι
81
Εγώ θα θέσω άλλο ερώτημα για την Μπαρμπορα
Εχει ψεύτικα ή αληθινά βυζιά ;
Όσες φορές και αν την έχω παρει εχω την απορία .
Αν ειναι ψεύτικα ( που μάλλον είναι) εχει γίνει πολύ καλή δουλειά.
Δεν είναι ψεύτικα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.959
Κριτικές
31
Like
26.064
Πόντοι
7.046
Αμα δεν εχεις σκοπο να γαμησεις γιατι να πας μπουρδελοτσαρκα, για να αρρωστησεις οπως αρρωστησες;
Είμαι σε ηλικία που δεν αρρωσταινω.
Εμμονές και καψουρεματα τα έχω ξεπερασει εδώ και δυο 10ετιες. Έτσι είμαστε εμείς οι μεταλλαδες. Στα παπαρια μας όλα.
Γι αυτό σήμερα θα παω να την βάλω να μου παιξει μια μαλακία να τελειώνουμε... Έτσι για το παλμαρε.
Είπαμε εδώ και πολυυυ καιρο τον οβολο μου τον καταθέτω σε call και μασατζουδες. Παρόλαυτα το χόμπι είναι χόμπι και η τσάρκα ειναι ΠΑΝΤΑ ένας τρόπος να σκοτώσεις ευχαριστα την ώρα
σου.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Είμαι σε ηλικία που δεν αρρωσταινω.
Εμμονές και καψουρεματα τα έχω ξεπερασει εδώ και δυο 10ετιες. Έτσι είμαστε εμείς οι μεταλλαδες. Στα παπαρια μας όλα.
Γι αυτό σήμερα θα παω να την βάλω να μου παιξει μια μαλακία να τελειώνουμε... Έτσι για το παλμαρε.
Είπαμε εδώ και πολυυυ καιρο τον οβολο μου τον καταθέτω σε call και μασατζουδες. Παρόλαυτα το χόμπι είναι χόμπι και η τσάρκα ειναι ΠΑΝΤΑ ένας τρόπος να σκοτώσεις ευχαριστα την ώρα
σου.
Δεν πιστευω να εισαι του Glam mettal σαν τον πικερ χαχαχαχαχα
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
501
Κριτικές
13
Like
4.679
Πόντοι
736
Ρε σεις πηγα μια τσάρκα στο Μεταξουργείο, βόλτα όχι γαμησι διότι τα έχω κόψει εδώ και καιρό τα 'δελα, και είχε μια μουνάρα στο Κολωνού 30Α εκεί που ήταν η ξανθιά Ρουμάνα Ντάρια εδώ και 10 χρόνια, και μου έφυγε το καφασι...!! Αν δεν έπαιρνε Πέρσες θα την δοκίμαζα να μου παιξει μια μαλακία. Άνετα call του 140€αρικου θα μπορουσε να παιζει. Ασπριδερη κορμάρα, φατσαρα. Αφήστε τα μάγκες! Τεσπα....., καλά έκανα και δεν περασα γιατί μαζευω λεφτά για τον επομενο στόχο μου, αλλά ήταν τρελό μουνί! Όποιος συναγωνιστής την έχει παρει ας γράψει δυο πραγματα για τις υπηρεσίες της.

Είμαι σε ηλικία που δεν αρρωσταινω.
Εμμονές και καψουρεματα τα έχω ξεπερασει εδώ και δυο 10ετιες. Έτσι είμαστε εμείς οι μεταλλαδες. Στα παπαρια μας όλα.
Γι αυτό σήμερα θα παω να την βάλω να μου παιξει μια μαλακία να τελειώνουμε... Έτσι για το παλμαρε.
Είπαμε εδώ και πολυυυ καιρο τον οβολο μου τον καταθέτω σε call και μασατζουδες. Παρόλαυτα το χόμπι είναι χόμπι και η τσάρκα ειναι ΠΑΝΤΑ ένας τρόπος να σκοτώσεις ευχαριστα την ώρα
σου.

Μελαχρινή λίγο σπαστό μαλλί, με τατού στο αριστερό μπράτσο, άσπρούλα όπως είπες, με ένα σκυλάκι μικρό φουντωτό ; Ρίτα μουνάρα ,έτσι την ονομάζουν κάποιοι συναγωνισταί, χρεώνει 20€ .
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημέρα αδέρφια. Αν κατέβει κάποιος τώρα το πρωί ας ρίξει αν είναι εύκολο μια ματιά ποια δουλεύει Φυλής 59 πάνω και να μου στείλει. Ευχαριστώ πολύ!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom