Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 148 άτομα (3 μέλη και 145 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
Μιλαμε όντως για την ιδια;
Κοντοπουτανο με χυτα βυζια απο Ουγγαρία καστανά μαλλια που πρόσφατα τα εβαψε μαυρα.

Την εχω παρει 3 φορές σε έναν χρόνο και δεν εκανε κανένα απο τα δυο.
Ναι φίλε μου την Ουγγαρέζα.... Άντζελα το κοντοπουτανο με τις βυζάρες, λές να μην ξέρω για ποια έγραψα/απάντησα
 
Τελευταία τροποποίηση:

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Απογευματινή βόλτα , πριν από λίγο.

Άγκυρας 12α : Εύα

Φυλής 66δ : Μια μαυρομάλα γλυκιά μεν - θωρηκτό δε.
Φυλής 86α: Δύο Λατίνες. Μιά ανθυπομέτρια και ένα τρελό μωρό η Λάουρα. Αλλα με αποστειρωμένο πρόγραμμα , πως να το χαρείς?
Φυλής 86β: Η λατίνα Βαλεντίνα. Όμορφο μινιόν κοντοπούτανο, αλλά κι αυτό σε απλό.
Φυλής 69β: Χριστίνα ελαφρώς γεματούλα & Αλεξάνδρα μοντελοειδές με γυαλάκια
Φυλής 69α: Η σκίνυ Μαρία

Φωκ. 13 υπ.: Η Έμμυ

Αυτά τα ολίγα.
Καλή Μήνα σε όλους
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Είδα κι εγώ αυτή την Μπιούτυ και την κόβω για 130 κιλά. Δραματική κατάσταση. Συγχαρητήρια στον αδύνατο ήρωα ύψους 1,60 που μπήκε δωμάτιο όπως και συγχαρητήρια στον νεαρό που του είπε φεύγοντας "απορώ ρε μεγάλε που θα βρεις μουνί εκεί μέσα". Απλά καταπληκτικός. Αν είναι μέλος ο δεύτερος, είμαι αυτός που τον χειροκρότησε.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Γίνεται αυτό τύπε ; Εννοώ να την χύσεις στόμα και ας μη το λέει το πρόγραμμα; Τι μπορεί να γίνει ;

Τσιμπουκοπνιξα την Ιβανκα απο Δ27 τωρα στην 2η βαρδια.Μπηκε με διαθεση ξεπετας τυπου ελα να τελειωνουμε.Τσιμπουκι με πολυ χερι αλλα καλη αισθηση.Αναποδο 69 με εμενα απο πανω.Με απωθησε γρηγορα απο το παχουλο της μουνακι η γκαγκα.Πανω που με παλαμαριαζε και την επνιγα με το πουλακι μου,αδιαμαρτυρητα,αμολυσα τα φλοκια ανευ προειδοποιησης.Ειτε εκανε τελειωτικο,ειτε οχι στ'αρχιδια μου.Δεν τραβηχτηκα.Πνιγηκε με τα χυσια μου.Ποσα καταπιε ετσι αναποδα οπως τον επαιρνε,αγνωστο.Πεταχτηκε σαν την τρελη επανω,οχι οτι ειναι καλα γενικα, και πηγε να κανει γαργαρες στο νεροχυτη.Οπως την μπανιζα απο πισω ειδα την κωλαρα της.Καλη ειναι.Με λιγο κυτταριτιδα.Ωραιο κορμι.Παχακι ομορφα κατανεμημενο στο κορμι της.Βυζακι ομορφο εναμισαρι.Αν ηταν πιο στα συγγαλα της και εκανε καλα τη δουλεια της θα ηταν αστερι.Δεν την γαμησα παντως αλλα ξεφορτωσα τα χοντραδια.Ισως παω αυριο να την ξεμουνιασω.
Που λέτε πέρασα κι γω από ιβανκα να την βρέξω όπως και μυριάδες νοματεοι από ότι κατάλαβα το τριημερο.. Μετά από τις κριτικές του Σμύρνη και άλλων συναγωνιστων το μονο που έχω να θυμίσω για πιο νέους ότι πριν δύο χρόνια νομίζω δούλευε η ιβανκα πιο αδύνατη και πιο ορεξατη εγλυφε ολο το σώμα και είχε και κολο όπου απαιτούσε να της τον βάλεις ....τώρα δυστυχώς ακόμα δεν άρχισε κουράστηκε... Το θετικό είναι ότι δεν πιέζει στο χρόνο ούτε αυτή ούτε η τσατσά... Αλλά πρέπει να τα κάνεις όλα μόνο σου ...
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
757
Κριτικές
5
Like
2.994
Πόντοι
726
Απογευματινή βόλτα , πριν από λίγο.

Άγκυρας 12α : Εύα

Φυλής 66δ : Μια μαυρομάλα γλυκιά μεν - θωρηκτό δε.
Φυλής 86α: Δύο Λατίνες. Μιά ανθυπομέτρια και ένα τρελό μωρό η Λάουρα. Αλλα με αποστειρωμένο πρόγραμμα , πως να το χαρείς?
Φυλής 86β: Η λατίνα Βαλεντίνα. Όμορφο μινιόν κοντοπούτανο, αλλά κι αυτό σε απλό.
Φυλής 69β: Χριστίνα ελαφρώς γεματούλα & Αλεξάνδρα μοντελοειδές με γυαλάκια
Φυλής 69α: Η σκίνυ Μαρία

Φωκ. 13 υπ.: Η Έμμυ

Αυτά τα ολίγα.
Καλή Μήνα σε όλους
Φυλής 86α λαουρα πως είναι εμφανισιακά ; Με ψήνει να πω αύριο
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
43
Like
523
Πόντοι
20
Ανήκουστο. Σε τι κόσμο ζούμε θεέ μου.
Χάθηκε εντελώς ο ρομαντισμός
Όχι τίποτα άλλο, αλλά είναι "κλειδωμένα" και τα παράνομα εξτραδακια... τις παλιές τις εποχές μετά από ένα καλό γλυφομούνι γλυστραγε μέσα κατά λάθος και ήταν σαν να γνωριζόμασταν με τα κορίτσια από χρόνια. Άσε που το είχαμε κι οι δυό πελώρια ανάγκη.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
945
Κριτικές
48
Like
4.826
Πόντοι
2.836
...

Φυλής 105 αριστερά Ρωξανα καστανή λεπτή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος,και στον αυχένα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

...
άξιος όπως πάντα για την ενημέρωση.
Με αφορμή τη Ρωξάνη στο Φ105, δεν μπορώ να μην ξαναθυμηθώ αυτό που συναντάμε συχνά στα μαγαζιά, άλλα να ανακοινώνει η τσα κι άλλα να (μην) κάνει η κοπέλα στο δωμάτιο.
Τη μια και μοναδική φορά που τη συνάντησα κι ενώ κι εμένα μου ανακοίνωσε η τσα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα:
Τη βλέπω να σκίζει φακελάκι καπότας για να περιποιηθεί το πουλάκι. -Δεν κάνεις ελεύθερο κουκλίτσα μου; -Όχι.
Δεν θα χαλαστούμε γι' αυτό, λέω από μέσα μου, πάω με τα νερά της, κάναμε ό,τι κάναμε, κακή αίσθηση μέσα της, μετά από κάμποσο κοπάνημα τη ρωτάω για τελείωμα στο σώμα. -Όχι.
Λέτε να μην της άρεσε η φάτσα μου; :cheesy:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.576
Like
7.248
Πόντοι
1.056
άξιος όπως πάντα για την ενημέρωση.
Με αφορμή τη Ρωξάνη στο Φ105, δεν μπορώ να μην ξαναθυμηθώ αυτό που συναντάμε συχνά στα μαγαζιά, άλλα να ανακοινώνει η τσα κι άλλα να (μην) κάνει η κοπέλα στο δωμάτιο.
Τη μια και μοναδική φορά που τη συνάντησα κι ενώ κι εμένα μου ανακοίνωσε η τσα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα:
Τη βλέπω να σκίζει φακελάκι καπότας για να περιποιηθεί το πουλάκι. -Δεν κάνεις ελεύθερο κουκλίτσα μου; -Όχι.
Δεν θα χαλαστούμε γι' αυτό, λέω από μέσα μου, πάω με τα νερά της, κάναμε ό,τι κάναμε, κακή αίσθηση μέσα της, μετά από κάμποσο κοπάνημα τη ρωτάω για τελείωμα στο σώμα. -Όχι.
Λέτε να μην της άρεσε η φάτσα μου; :cheesy:
Το μονο βεβαιο:woldman:
Η κοπελα για μενα ειναι Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙΟΥ:kneel::kneel::kneel:
Στο χω ξαναγραψει τραβα σε studio τα κοριτσια των €10 εως €20 ειναι βαρια τιμονια.

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
5.160
Όχι τίποτα άλλο, αλλά είναι "κλειδωμένα" και τα παράνομα εξτραδακια... τις παλιές τις εποχές μετά από ένα καλό γλυφομούνι γλυστραγε μέσα κατά λάθος και ήταν σαν να γνωριζόμασταν με τα κορίτσια από χρόνια. Άσε που το είχαμε κι οι δυό πελώρια ανάγκη.
Πρέπει να έχουν περάσει και 8 χρόνια απο το σκηνικό, ήμουν σε ένα κλαμπάκι με τσίτα μουσική και στο φεύγα περνάω απο φυλής να ρίξω ένα μανίκι. Λίγο το ποτό, λίγο η δυνατή μουσική δεν άκουγα και πολύ καλά. Μπαίνω σε ενα σπιτάκι και λεεί η τσα: το κορίτσι κάνει μπλα μπλα μπλα το ποίημα και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σ....
Τώρα στόμα είπε, σώμα είπε? Στόμα ήθελα να ακούσω? Τεσπα, περνάω δωμάτιο και στο τέλος της τον δίνω στο στόμα και τα παίρνει κανονικα, πάει στον νιπτήρα, τα φτύνει και αρχίζει : Αυτό δεν έιναι στο πρόγραμμα μου αλλά όταν καμιά φορά γίνεται απο άλλους πελάτες μου αφήνουν και ένα 5€, μα της λέω η τσα είπε στο στόμα, όχι μου λέει στο σώμα είπε. Νταξ της λέω γράψε λάθος τότε. Ναι μου λέει αλλά επειδή έγινε άσε μου αν θέλεις ένα 5€, πακέτο της λέω είμαι στεγνός, τήν επόμενη θα στα δώσω διπλά. Καλά μου λέει, και μην φοβάσει προσέχω και κάνω listerine κάθε φορά και μπλα μπλα μπλα μωρακι να ξαναρθεις και σε περιμένω.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.339
Πόντοι
2.036
Επιστροφη απο την μεταμεσονυχτια βολτα στο Μεταξουργειο...Αρχικα μπηκα Ιασωνος 44 σκαλακια ειχε μια ωραια μελαχρινη αλλα ειχε πολυ κοσμο για δωματιο....παω παραδιπλα παλι 44 ξερετε αυτο με την σαλεμενη ξανθια τσατσα (ευτυχως δεν με θυμηθηκε ) ειχε δυο πολυ καλα λατινακια ειδικα η μια η Αννα αξιζε...παλι ομως ειχε πολυ αναμονη απο Σουδανους (ηταν ολοι μαζι παρεα) οποτε εφυγα...Αυτη η Αννα ομως μπηκε στο στοχαστρο...κατεθεσα τελικα πιο διπλα Ιασωνος 44Β οπου ο τσατσος μου παρουσιασε την Παολα την Βραζιλιανα απο το Ριο οπως ειπε.... εγω ετσι οπως την εκοψα μαλλον απο το Ριο του ζεφυριου πρεπει να ηταν.... Γεματουλα(σχεδον BBW) κωλαρα (οχι ομως πολυ ανοιχτη σε σχεση με την μεση της), μπουταρες, βυζι σχετικα μικρο για τα κυβικα της, 1,70 περιπου υψος, μελαχρινο μακρυ ισιο μαλλι, με piercing στο κατω δεξι της χειλος, καυλοφατσα σκυλισια...φιλοτιμη αρκετα...και μιλουσε απταιστα Ελληνικα....

Παολα - Ιασωνος 44αριστερ..jpg
 

kostasgr56

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2020
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
116
Πόντοι
0
H Σαμπινα θα εργαζεται στο βεργας 7 την Πεμπτη το βραδυ απο της 23.00 εως της 5.00 και απο της Παρασκευει και το Σαβατο απο της 07.00 εως της 5.00 το ξεμερωματα.Η Σαμπινα συντομα θα λαβει μερος σε πανεληνιο Διαγωνισμο ομορφιας στην Ελλαδα μεινεται συντονισμενη...

Για ερωτικα Ραντεβου για την Σαμπινα και πληροφοριες στειλεται μηνυμα στο Αποψε και αυριο η Σαμπινα θα δουλευει απο της 23.00 εως της 5.00 τα ξημερωματα στο Βεργας 7 το πανο.Στειλτε μηνυμα στο what up +30 697 072 0894 για ραντεβου και πληροφοριες γραψε να στειλουνε μηνυμα στο what up +30 697 072 0894
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.576
Like
7.248
Πόντοι
1.056
H Σαμπινα θα εργαζεται στο βεργας 7 την Πεμπτη το βραδυ απο της 23.00 εως της 5.00 και απο της Παρασκευει και το Σαβατο απο της 07.00 εως της 5.00 το ξεμερωματα.Η Σαμπινα συντομα θα λαβει μερος σε πανεληνιο Διαγωνισμο ομορφιας στην Ελλαδα μεινεται συντονισμενη...

Για ερωτικα Ραντεβου για την Σαμπινα και πληροφοριες στειλεται μηνυμα στο Αποψε και αυριο η Σαμπινα θα δουλευει απο της 23.00 εως της 5.00 τα ξημερωματα στο Βεργας 7 το πανο.Στειλτε μηνυμα στο what up +30 697 072 0894 για ραντεβου και πληροφοριες γραψε να στειλουνε μηνυμα στο what up +30 697 072 0894
Κωστα,βαλε την παρακατω φωτο για εικονα προφιλ:woldman:

1682983054749.jpeg



:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.714
Κριτικές
13
Like
10.424
Πόντοι
2.046
H Σαμπινα θα εργαζεται στο βεργας 7 την Πεμπτη το βραδυ απο της 23.00 εως της 5.00 και απο της Παρασκευει και το Σαβατο απο της 07.00 εως της 5.00 το ξεμερωματα.Η Σαμπινα συντομα θα λαβει μερος σε πανεληνιο Διαγωνισμο ομορφιας στην Ελλαδα μεινεται συντονισμενη...

Για ερωτικα Ραντεβου για την Σαμπινα και πληροφοριες στειλεται μηνυμα στο Αποψε και αυριο η Σαμπινα θα δουλευει απο της 23.00 εως της 5.00 τα ξημερωματα στο Βεργας 7 το πανο.Στειλτε μηνυμα στο what up +30 697 072 0894 για ραντεβου και πληροφοριες γραψε να στειλουνε μηνυμα στο what up +30 697 072 0894
πάει για playmate 2023??? τρέξτε να την προλάβετε στο 20άρι μετά θα την πηδάνε ο Κωστόπουλος και ο Πανταζόπουλος :cheesy:π
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81
Η Άννα φίλε μου έχει τσαμπουκά!
Καλώς ή κακώς.
Αν της σπάσεις τον τσαμπουκά πίστεψε με Γίνεται Γατούλα!
Δεν είναι τυχαίο ότι Πάντα έχει δωμάτια και τα περισσότερα μισάωρο και ώρα!

Την επόμενη θα τις πάρω Πακέτο!!!
φυλης 69 πανω στο τεταρτο φωναζει ο τσατσος το ονομα της κοπελας να βγει απο το δωματιο,αν θες να κατσει και αλλο η κοπελα ,δινεις κι αλλο εικοσαρικο,καθε εικοσαρικο ισοδυναμει 10 με 15 λεπτα λοιπον
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81
Απογευματινή βόλτα , πριν από λίγο.

Άγκυρας 12α : Εύα

Φυλής 66δ : Μια μαυρομάλα γλυκιά μεν - θωρηκτό δε.
Φυλής 86α: Δύο Λατίνες. Μιά ανθυπομέτρια και ένα τρελό μωρό η Λάουρα. Αλλα με αποστειρωμένο πρόγραμμα , πως να το χαρείς?
Φυλής 86β: Η λατίνα Βαλεντίνα. Όμορφο μινιόν κοντοπούτανο, αλλά κι αυτό σε απλό.
Φυλής 69β: Χριστίνα ελαφρώς γεματούλα & Αλεξάνδρα μοντελοειδές με γυαλάκια
Φυλής 69α: Η σκίνυ Μαρία

Φωκ. 13 υπ.: Η Έμμυ

Αυτά τα ολίγα.
Καλή Μήνα σε όλους
φ69 πανω καλη η Μαρια ,αλλα δεν μπορεις να συννενοηθεις,δεν ξερει αγγλικα,ελληνικα..
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Καλημέρα,ξέρει κανείς συναγωνιστής αν έχουν επιστρέψει οι μιλφ Καρινα και Τατιάνα από Μεταξουργείο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom