Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (19 μέλη και 274 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Έπειτα από επικοινωνία με τον μεγάλο Σμύρνη επισκέφτηκα τη μιλφ Ζίζελ στο διδύμου 18 υπόγειο.
Πρόκειται για ουκρανικό μιλφ πατημένα τα 50, σώματα στεγνή,πλαστικό βυζί και λίγο αρπαγμενη μούρη από τα μποτοξ,με άλλα λόγια ξεφεύγει από την κατηγορία μιλφ-βαρκα,έχει καλό σώμα για την ηλικία της.
Η τσατσά ανακοίνωσε φουλ εκτός κώλου,το ελεύθερο στοματικό το ανέφερε χαμηλόφωνα στο σαλόνι και είχα τις επιφυλάξεις μου.
Είσοδος στο δωμάτιο και με ρωτάει αν θα πλυθω αφού τη διαβεβαίωσα ότι είμαι μπανιαρισμενος και φρεσκαρσμενος άρχισε η μάχη, διαπιστώνοντας και αυτή ότι ήμουν καθαρός και δεν είχα προδιάθεση να γίνει απότομος αφέθηκε.Πολυ καλή πίπα με προσπάθεια deep και μια στάση ιεραποστολικά όπου κατέθεσα χωρίς μουρμούρες.Γενικα οποίος ζητάει εξτριμ καταστάσεις δεν θα περάσει καλά,πρέπει να πας με τα νερά της για να πετύχει η συνεδρία.Φευγωντας με ευχαρίστησε και μου είπε ότι δουλεύει κάθε μέρα εκτός Δευτέρας.
8/10.
Φεύγοντας σκεφτόμουν ότι είχα ακόμα να δώσω και πήγα Διδυμου 27,η τσατσά μου ανακοίνωσε τρεις κοπέλες την ειρήνη την Τάνια και άλλη μία που δεν θυμάμαι,μόλις άκουσα ότι δουλευει η Τατιάνα πλήρωσα μιας και είχα να τη πάρω κάνα χρόνο,μπήκε σχετικά γρήγορα στο δωμάτιο,παρατήρησα ότι έχει παχύνει λίγο,οι βυζάρες παραμένουν δυνατές όμως,της έδωσα μια πίπα (άλλο που δεν ήθελε) και έφυγα.Καλα πέρασα.
 

scorpio16673

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
23
Like
90
Πόντοι
10
Η ΜΑιρη με τα τατουαζ απο Περγάμου 1 εχει εμφανιστει σε κάποιο σπίτι;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.711
Κριτικές
13
Like
10.390
Πόντοι
2.046
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.711
Κριτικές
13
Like
10.390
Πόντοι
2.046
Φυλής 84 κάτω Ράνια πολύ τίμια ξανθούλα γλυκιά ευγενική υπομονετική λίγο μονόχνωτη αλλά όλα καλά! Σε σύγκριση με κάτι Αννες Μαρίες Τζούλιες Χριστίνες και φωλολατίνες πολύ καλύτερη
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
183
Like
828
Πόντοι
81
Ξέρουμε καθόλου που βρίσκεται η Ιζαμπέλα που ήταν μέχρι πρότινος λιωσιων? Την είχα στανταρακι και την έχω καιρό να την βρω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.167
Κριτικές
1.245
Like
195.583
Πόντοι
45.465
Φεύγοντας σκεφτόμουν ότι είχα ακόμα να δώσω και πήγα Διδυμου 27,η τσατσά μου ανακοίνωσε τρεις κοπέλες την ειρήνη την Τάνια και άλλη μία που δεν θυμάμαι
Τζούλια το θωρηκτό η 3η, η Ειρήνη είναι από το Έλλης 3
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
353
Πόντοι
21
Και στο Έλλης 3 τι team έχουμε τώρα αγαπητέ n.smirni76?
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Έχει περάσει κανείς Κολωνού 48 να δει τι παίζει?
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
860
Κριτικές
24
Like
8.335
Πόντοι
2.036
Ωραιο σεξακι στην εκπνοη της 1ης βαρδιας με το μιλφακι Ολγα στο Φ109 ισογειο.Η γκαγκαλω Φωτεινη ελειπε και ειχε σχετικη ησυχια το εν λογο μαγαζι.Το Ολγακι ειναι κοντουλι,ξανθουλι με μικρο βυζακι κρεμαστρα,πεταχτο κωλαρακι και μικρο τριανταφυλλενιο μουνακι χρωματος ροζουλι ανοικτο.Προσφερετε για οσους γουσταρουν πετιτ κοπελιτσες με καλες υπηρεσιες.Εχει εξαιρετικη επιδερμιδα.Ειχε και φρεσκοξυρισμενο μουνακι και ποδια και ηταν καυλα σκετη.Στα του αγωνα ανακοινωνεται ελευθερο στοματικο,αλλα για τελειωτικο θα βαλω ερωτηματικο.Επισης εξηνταεννεα.Οι αγαπουληδες ισως απογοητευτουν αλλα τα γλωσσοφιλα τα αποφευγει διακριτικα.Οπως ηταν μια σταλιτσα κορμακι το πλακωσα με την μπακα μου κατα την ιεραποστολικην σταση μετα απο συντομη πεολειχια με προφυλακτικο και ελαφρια αιδοιολειχια εκ μερους μου.Αν και ειναι μεγαλοκοπελα ενιωσα οτι κουτουπωνα το κοντο καυλοραπανο που με εφτυνε ανελιπως στο φροντιστηριο πριν απο 40 χρονια περιπου.Εχυσα με 10 πουτσιες προς μεγαλης μου απογοητευσης παρ'οτι το πρωι τον ξεπετσωσα κανονικα με μια τσοντα με γριες στο πορνχαμπ.
Εν κατακλειδι,η Ολγα ειναι καλη περιπτωση και θα ξανατιμηθει.Επανω ηταν η Βικτωρια η οποια πλεον ειναι στο βασικο ροστερ και δουλευει καθε μερα τυχαιες βαρδιες μαλλον.
Το Ολγακι θα το ξαναεπισκεφτω πρωτη ευκαιρια.
Στον ιδιο οικο βραδυνη βαρδια ειναι συνηθως και η πετιτ Νελλη αμα την εχεις δει....Σε συγκριση με την Ολγα (την οποια δεν την εχω δει ακομα) ποια απο τις δυο ειναι πιο πετιτ αραγε?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.167
Κριτικές
1.245
Like
195.583
Πόντοι
45.465
Στον ιδιο οικο βραδυνη βαρδια ειναι συνηθως και η πετιτ Νελλη αμα την εχεις δει....Σε συγκριση με την Ολγα (την οποια δεν την εχω δει ακομα) ποια απο τις δυο ειναι πιο πετιτ αραγε?
Η Νελλη
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
καλησπερα ,η Χριστινα η Τσεχα πως ειναι εμφανισιακα κ τι προγραμμα κανει?μηπως ειναι μια ξαν8ια π δουλευε χτες στο φυλης 65 πανω?αξιζει?
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556
Πέρασμα πριν λίγο στην Εμιλυ, Φιλιππιδου 11Α, ξανθια Μιλφ 30άρα, με μεγάλα μαστάρια, λίγο κρεμασμένα βέβαια, ωραίο κωλο, και γενικά λεπτό κορμί, δεν έχει λίπος πάνω της.
Φάτσα οκ, μέτρια αλλά παλεύεται.
Δεν με έπεισε η εμφάνιση της, αλλά λίγο τα κωλοτριψίματα, λίγο ότι μου άρεσε η φάση μαζί της, έδωσα το μπλε εισιτήριο και εισήλθα στο ρομαντικό δωμάτιο.

Μπήκε μέσα με όρεξη για παιχνίδι, όπως και στο σαλόνι, αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα, το χούφτωμα, ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και παίξαμε κι εκεί.
Σηκώθηκα όρθιος, κι άρχισε το ακάπελο τρομπόνι στημένη στα 4 κι εγώ να χαζεύω τον ωραίο της κωλο στον καθρέφτη, ο οποίος είναι πιο ωραίος στημένος.
Το τσιμπουκι της καλό, με προσπάθειες για deep throat, αλλά σύντομο, μου έβαλε σκούφο και ξάπλωσε ανάσκελα, χώθηκα ανάμεσα στα πόδια της μπήκα σιγά σιγά, καθότι ξηρή και στενή, αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα τα φιλιά στο λαιμό στ αυτιά, είναι πολύ παθιάρικο κορίτσι αμα την εμπνεύσεις, της έλεγα προστυχόλογα και διάφορες μαλακίες στα Ρουμάνικα που έμαθα από άλλες Ρουμάνες, της άρεσε πολύ.
Το μουνάκι της άρχισε να υγραίνει και η διείσδυση άρχισε να γίνεται πολύ εύκολη και ταχύτερη, το κορίτσι βογκούσε πολύ καυλιάρικα στ'αυτί μου, και φιλιόμασταν με πάθος και βαθειά γλωσσόφιλα, πολύ ωραία σκηνή, και δεν της το'χα να γουστάρει τοσο τη φάση.
Το κορίτσι άρχισε να λικνίζει το σώμα της σαν χέλι, το μουνάκι της είχε γίνει μούσκεμα εντελώς, καθώς εβλεπα να έρχεται το τέλος, την έστησα στα 4, της έριξα κι εκεί ένα δυνατό πιστονάρισμα 2-3 λεπτών κι έχυσα.
Η τσατσα είχε ξεκινήσει ήδη να χτυπάει την πόρτα, αλλά η Εμιλυ είχε όρεξη για κουβεντούλα κι αγκαλιές.
Τα είπαμε όμορφα και καλά, μιλήσαμε σε 3 γλώσσες, καθως γνωρίζει κάποια βασικά αγγλικά.

Συμπερασματικά το κορίτσι είναι τιμιότατο, δεν βιάζεται, αμα την εμπνεύσεις θα περάσεις πολύ όμορφα, είναι ευχάριστος χαρακτήρας, δεν έχει τουπέ δηλαδή, ούτε νεύρα.
Επέμενε να περάσω και 2η φορά, αλλά τ'αρχίδια μου είχαν αδειάσει εντελώς.
Από μένα είναι ένα μεγάλο ΝΑΙ η Εμιλυ.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Ναι σε είδα... βγήκε ένας μικρός από το δωμάτιο με κοντά μαλλιά και μου έκανε εντύπωση η ευγένεια τού, γιατί μας χαιρέτησε φεύγοντας., μπράβο στο παλικαρακι σού.

Εγώ πέρασα με την Σαμπινα για μια ακόμα φορά, πολύ καλά,απωστειρωμενω πρόγραμμα αλλά καλά στησίματα και πολύ στενό μουνακι..
Ντουζ με καθαρή πετσέτα και ευχάριστο δωμάτιο.
Όλα μαζί ένα καλό πακέτο.
Ναι αυτός είναι.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.459
Κριτικές
41
Like
7.407
Πόντοι
1.936
Στον ιδιο οικο βραδυνη βαρδια ειναι συνηθως και η πετιτ Νελλη αμα την εχεις δει....Σε συγκριση με την Ολγα (την οποια δεν την εχω δει ακομα) ποια απο τις δυο ειναι πιο πετιτ αραγε?
Η Νελλυ ειναι ξυνη τελειως.Μι φορα την πηρα και απο την ξυνηλα της μη το ενα μη το αλλο,την ξεμουνιασα στις πουτσιες κ στο τελος την εδιωξα γιατι βαρεθηκα να βλεπω την σκατοφατσα της στον καθρευτη.Ολγακι δαγκωτο.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Να συμπληρώσω κάποιες συνευρέσεις ακόμα..
Χτες μεσημέρι στο φυλής 86 αριστερά ο ασπρομαλλις τσάτσος παρουσίασε μια λατίνα με όνομα Ντανελα σε απλό πρόγραμμα.
Όμορφη δεν ήταν, κορμάρα δεν ήταν αλλά είχε ένα κωλο πολύ πεταχτό που σου έμπαινε στον εγκέφαλο και δεν σε άφηνε αδιάφορο..
Αφού έφυγα και ξανά γύρισα καί είδα ότι και της δύο φορές βγήκε από το δωμάτιο με κέφι και κουνούσε το κωλαρακι χορεύοντας, είπα να περάσω.
Μέσα δεν ήταν άσχημη... ώρεα ρώγα που σε αφήνει να γλύφεις και καλό στήσιμο στα τέσσερα.
Ότι αξίζει ο κωλος δηλαδή.

Καί σήμερα πρωί Ειρήνη στο Φώκαιας 17β
Εντάξει λεφτά στην τράπεζα...
Την ταλαιπωρησα λίγο γιατί αργούσα και είχαμε βγεί εκτός χρόνου....αλλά βρήκε τρόπο να με κάνει να χύσω μέσα στο στόμα τής

Βράδυ πήγα στο φυλής 105 με Ρωξάνη.
Ωραίο ζυμαρακι ο κωλος τής και μου αρέσει καί η πίπα της.αν δεν έχεις 100αρα στύση τον καταπίνει όλον.Για εμένα ωραίο κορμί με ωραία επιδερμίδα και μαλακιά.
Συμετοχή ψεύτικη αλλά κάθεται καί τόν τρώει.

Αυτά
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostasgr56

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2020
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
116
Πόντοι
0
Αυριο η Σαμπινα θα εργαζεται η Σαμπινα απο της 19.00 εως της 5.00 τα ξημερωματα στο Βεργας 7. Στειλτε μηνυμα στο what up +30 697 072 0894 για ραντεβου και πληροφοριες γραψε να στειλουνε μηνυμα στο what up +30 697 072 0894
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Να συμπληρώσω κάποιες συνευρέσεις ακόμα..
Χτες μεσημέρι στο φυλής 86 αριστερά ο ασπρομαλλις τσάτσος παρουσίασε μια λατίνα με όνομα Ντανελα σε απλό πρόγραμμα.
Όμορφη δεν ήταν, κορμάρα δεν ήταν αλλά είχε ένα κωλο πολύ πεταχτό που σου έμπαινε στον εγκέφαλο και δεν σε άφηνε αδιάφορο..
Αφού έφυγα και ξανά γύρισα καί είδα ότι και της δύο φορές βγήκε από το δωμάτιο με κέφι και κουνούσε το κωλαρακι χορεύοντας, είπα να περάσω.
Μέσα δεν ήταν άσχημη... ώρεα ρώγα που σε αφήνει να γλύφεις και καλό στήσιμο στα τέσσερα.
Ότι αξίζει ο κωλος δηλαδή.

Καί σήμερα πρωί Ειρήνη στο Φώκαιας 17β
Εντάξει λεφτά στην τράπεζα...
Την ταλαιπωρησα λίγο γιατί αργούσα και είχαμε βγεί εκτός χρόνου....αλλά βρήκε τρόπο να με κάνει να χύσω μέσα στο στόμα τής

Βράδυ πήγα στο φυλής 105 με Ρωξάνη.
Ωραίο ζυμαρακι ο κωλος τής και μου αρέσει καί η πίπα της.αν δεν έχεις 100αρα στύση τον καταπίνει όλον.Για εμένα ωραίο κορμί με ωραία επιδερμίδα και μαλακιά.
Συμετοχή ψεύτικη αλλά κάθεται καί τόν τρώει.

Αυτά
Η ρωξάνη έχει φοβερή επιδερμίδα,για μένα αυτο είναι το δυνατό της σημείο,της έπιανα το κώλο και ήταν πολυ γλυκιά αίσθηση και τρυφερή.Επίσης για Ειρήνη δε θα το συζητήσω,για μένα είναι απο τις πιο τίμιες στη φυλής σε υπηρεσίες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom