Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.806
Πόντοι
45.465
η θεια Ολγα στο Τροφωνιου κανει τελειωτικο?εννοω τα παιρνει στο στομα κανονικα?
δε γνωρίζω, έχω χρόνια να τη πάρω, απλά γράφω το πρόγραμμα που ανακοινώνεται
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Περισσοτερο δουλευει επαρχια πλεον.
Που και που θα την βρεις στο Αγκυρας 9 με το ονομα Βικα.
Σίγουρα Βίκα;Γτ στις φωτό η Βικτώρια πρέπει να είναι η Βικτώρια της διδύμου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.806
Πόντοι
45.465
Η Αντριάνα φίλε είναι καλή όπως ακούγεται;Όταν κατέβω Αθήνα αξίζει να περάσω;
αν σου αρέσει περνα, δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο σε συμμετοχή και υπηρεσίες αλλά δεν τα κλαις τα λεφτά σού
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.806
Πόντοι
45.465

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Ναι η Αννα απο Φιλιππιδου ειναι πολυ καλη προσφερει προκαταχτιλα φιλακια χαδακια στο σωμα στυνεται υπεροχα ειναι καθαρη δεν γκρινιαζει και δειχνει να το απολαμβανει και να αντεχει στο σεξ εαν και ο παρτενερ την Σεβαστη και της φερθει σωστα!
Πριν κάνα μήνα της είπα ότι θα μπω με την προϋπόθεση να μου κάνει ελεύθερο στοματικό.
Δεχτηκε αρκεί να "ήμουν στην πενα".
Δεν πέρασα άσχημα αλλά ούτε κ σούπερ.
Έχει τέλεια επιδερμίδα και είναι πολύ καθαρη, πάντα κάνει ντους πριν μπει στο δωμάτιο..
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Κ
Αντριάνα φίλε είναι καλή όπως ακούγεται;Όταν κατέβω Αθήνα αξίζει να περάσω;ανειβδυνατη πίπα και τουρλωνει το κώλου της
συνέχεια σφηνάκι live με μια εσάνς Μεταξουργείου

Καλλέργη 33 τραβελι με το όνομα Μεσσαλίνα, όπως λεγόταν και η σύζυγος του Ρωμαίου αυτοκράτορα Κλαύδιου , μελαχρινό νταρντανοπαχουλο με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος στα 20 ευρώ.

Λίγο πιο πάνω στη Καλλέργη μύστης γαμουσε μαυρουλα με τεράστια βυζια μέσα στο τζιπάκι του χωρίς να τον ενδιαφέρει τι γίνεται γύρω του...
IMG_20230402_131309_edit_3899506603570.jpg


Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Μαργαρίτα ξανθό κατσαρομαλλικο χοντρό γκρανι με 3αρι βυζι και Ντασα γκιλφ με άσπρα μαλλιά σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β αριστερά Σοφία μελαχρινή γκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β δεξιά κλειστο.

Ιάσωνος 1γ Ελένη το ξανθό μιλφογκιλφ, κοντή με υπέροχα μάτια, κανονικό για την ηλικία της κάθε, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, εδω έγινε κατάθεση και ήταν πολύ καλή, δουλεύει καθημερινά 0600-1200 κ μέρα παρά μέρα και 1200-1600
Καλά η φωτό τα σπάει.Επαγγελματικη paparazzi!!!
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21
υπάρχει νήμα BBW σε μπουρδελα ; …. σήμερα είδα 2 στο μεταξουργείο

1. Κολωνου 48 Πάολα 2η βάρδια είχα να την δω από πριν το κορωναίο παλιά επαιζε στο 53

2. Αλινα στο Ιάσωνος 15 στον όροφο αυτή μπορεις να την πέος και SBBW
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Ηι νήμα BBW σε μπουρδελα ; …. σήμερα είδα 2 στο μεταξουργείο

1. Κολωνου 48 Πάολα 2η βάρδια είχα να την δω από πριν το κορωναίο παλιά επαιζε στο 53

2. Αλινα στο Ιάσωνος 15 στον όροφο αυτή μπορεις να την πέος και SBBW
Η Πάολα δυνατή θα έλεγα από τα στανταρακια μου !!
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
καλησπερα,ξερει κανεις τι απεγεινε η Αμελια απο λιωσιων?
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
ΠΑΙΔΙΑ SOS Πηγα στις 1 το μεσημερι στο Διδυμου 27 ,ειχε τανια και μιλενα. διαλεγω πρωτα μιλενα . ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ γλωσσοφιλα παρα μονο στην ακρη κωλο ειπε οχι ,αυταρχικο πια δεν κανει απλα την ρωτησα και ενημερωνω .γαμηθηκε απο μουνι ιεραποστολικο και λιγο στα 4.1)της λεω παρε βαθια πιπα μου λεει ειναι μεγαλη οχι ολη,2) ΔΕΝ εδινε βαθια γλωσσοφιλα ,3) δεν εγλυψε κωλο ,λιγο αρχιδια και πολλη αρνηση στο οτιδηποτε η τσατσα να ανεβοκατεβαζει τον ηχο στη μουσικη ,με τελειωσε με χερι στα πλαστικα βυζια της.ΤΗΣ λεω μετα τι επαθες σημερα ,παλια ησουν μια χαρα και τα εκανες ολα εμενα μου καταπινε τα χυσια και της εβαζα δαχτυλο στον κωλο. δεν μου ειχε δωσει κωλο παρολο που μια φορα ειχα πρωσπαθησει γιατι πονουσε αν και φενεται δουλεμενη η τρυπα της , της ειχα πει αν εδινε και κωλο θα πηγαινα μονο σε αυτην οταν πηγαινα σε μπουρδελο. Η ΤΑΝΙΑ ΕΚΟΨΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ και το αυταρχικο και αυτη, που την ρωτησα .υφακι φουλ και οι δυο πουτανες η τσατσα καργιολα μεγαλη.Αυτο ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ειναι οτι ειπαν για 20 ευρω δεν κανουμε τετοια πραγματα για τον καθε μαλακα πελατη και οτι η τανια με 50 ευρω, και αμα εχεις πουτσα μεχρι 12 εκατοστα θα μου εδινε κωλο. ΓΙΑ να κανω την δουλεια μου μου ειπε (εννουσε να της γαμισω τον κωλο) να της εδινα 200 ευρω η να παω σε καμια γρια που δεν παει κανεις. οι ΠΡΩΜΟΤΟΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ ΠΥΡΦΩΡΟΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ μεχρι και την μιλενα η οποια και εχει γουρουνοφατσουλα και παχυνε αρκετα , ΑΛΛΑ ηταν τιμια στις υπηρεσιες της .ΝΑ μην ξαναπατησει κανενας πελατης για 1 μηνα για να στρωσουνε και τα κοριτσια και η πονηρη και αγενης σκατοτσατσα. ΕΛΠΙΖΩ να ξαναγινουν οπως πριν ,η ΜΙΛΕΝΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΠΟΛΛΗ ΠΟΝΗΡΕΨΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΕΙ με παλια μποικοταζ μονο αδερφια να στρωσουν τα πορνιδια, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ μας λενε οτι μας κανουν και χαρη για 20 μονο ευρω οπως ειπαν στον καθε μαλακα πελατη ,αυτη η ξανθια η τσατσα για πολυ ξυλο μιλαμε. ΜΗΝ ΠΑΕΙ κανεις ,1) για να στωσουν σε υπηρεσιες και 2) για να σεβονται τον πελατη και τα λευτα του. ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ΣΚΑΤΟΚΑΡΓΙΟΛΙΑ ΚΑΙ ΒΡΩΜΕΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣΑΘΛΙΟΙ ΜΟΥΡΓΟΛΥΚΟΙ.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
ΠΑΙΔΙΑ SOS Πηγα στις 1 το μεσημερι στο Διδυμου 27 ,ειχε τανια και μιλενα. διαλεγω πρωτα μιλενα . ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ γλωσσοφιλα παρα μονο στην ακρη κωλο ειπε οχι ,αυταρχικο πια δεν κανει απλα την ρωτησα και ενημερωνω .γαμηθηκε απο μουνι ιεραποστολικο και λιγο στα 4.1)της λεω παρε βαθια πιπα μου λεει ειναι μεγαλη οχι ολη,2) ΔΕΝ εδινε βαθια γλωσσοφιλα ,3) δεν εγλυψε κωλο ,λιγο αρχιδια και πολλη αρνηση στο οτιδηποτε η τσατσα να ανεβοκατεβαζει τον ηχο στη μουσικη ,με τελειωσε με χερι στα πλαστικα βυζια της.ΤΗΣ λεω μετα τι επαθες σημερα ,παλια ησουν μια χαρα και τα εκανες ολα εμενα μου καταπινε τα χυσια και της εβαζα δαχτυλο στον κωλο. δεν μου ειχε δωσει κωλο παρολο που μια φορα ειχα πρωσπαθησει γιατι πονουσε αν και φενεται δουλεμενη η τρυπα της , της ειχα πει αν εδινε και κωλο θα πηγαινα μονο σε αυτην οταν πηγαινα σε μπουρδελο. Η ΤΑΝΙΑ ΕΚΟΨΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ και το αυταρχικο και αυτη, που την ρωτησα .υφακι φουλ και οι δυο πουτανες η τσατσα καργιολα μεγαλη.Αυτο ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ειναι οτι ειπαν για 20 ευρω δεν κανουμε τετοια πραγματα για τον καθε μαλακα πελατη και οτι η τανια με 50 ευρω, και αμα εχεις πουτσα μεχρι 12 εκατοστα θα μου εδινε κωλο. ΓΙΑ να κανω την δουλεια μου μου ειπε (εννουσε να της γαμισω τον κωλο) να της εδινα 200 ευρω η να παω σε καμια γρια που δεν παει κανεις. οι ΠΡΩΜΟΤΟΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ ΠΥΡΦΩΡΟΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ μεχρι και την μιλενα η οποια και εχει γουρουνοφατσουλα και παχυνε αρκετα , ΑΛΛΑ ηταν τιμια στις υπηρεσιες της .ΝΑ μην ξαναπατησει κανενας πελατης για 1 μηνα για να στρωσουνε και τα κοριτσια και η πονηρη και αγενης σκατοτσατσα. ΕΛΠΙΖΩ να ξαναγινουν οπως πριν ,η ΜΙΛΕΝΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΠΟΛΛΗ ΠΟΝΗΡΕΨΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΕΙ με παλια μποικοταζ μονο αδερφια να στρωσουν τα πορνιδια, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ μας λενε οτι μας κανουν και χαρη για 20 μονο ευρω οπως ειπαν στον καθε μαλακα πελατη ,αυτη η ξανθια η τσατσα για πολυ ξυλο μιλαμε. ΜΗΝ ΠΑΕΙ κανεις ,1) για να στωσουν σε υπηρεσιες και 2) για να σεβονται τον πελατη και τα λευτα του. ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ΣΚΑΤΟΚΑΡΓΙΟΛΙΑ ΚΑΙ ΒΡΩΜΕΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣΑΘΛΙΟΙ ΜΟΥΡΓΟΛΥΚΟΙ.
μου μυρίζει αέρας "σύνταξης" για την Τάνια και γενικά "τέλος εποχής" για το μπουρδέλο αυτό...
Παλιά είχε Τζούλια, Τάνια, Αλιόνα, Φωτεινή, Βικτώρια, για όλα τα γούστα, και πραγματικά ΑΡΡΩΣΤΕΣ υπηρεσίες! Εδώ και καιρό έχει πάρει κάτω βόλτα, από το ρόστερ που είναι αποψιλωμένο έως και τα ωράρια που ναι πλέον ανεπαρκή
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.155
Κριτικές
496
Like
62.129
Πόντοι
39.662
ΠΑΙΔΙΑ SOS Πηγα στις 1 το μεσημερι στο Διδυμου 27 ,ειχε τανια και μιλενα. διαλεγω πρωτα μιλενα . ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ γλωσσοφιλα παρα μονο στην ακρη κωλο ειπε οχι ,αυταρχικο πια δεν κανει απλα την ρωτησα και ενημερωνω .γαμηθηκε απο μουνι ιεραποστολικο και λιγο στα 4.1)της λεω παρε βαθια πιπα μου λεει ειναι μεγαλη οχι ολη,2) ΔΕΝ εδινε βαθια γλωσσοφιλα ,3) δεν εγλυψε κωλο ,λιγο αρχιδια και πολλη αρνηση στο οτιδηποτε η τσατσα να ανεβοκατεβαζει τον ηχο στη μουσικη ,με τελειωσε με χερι στα πλαστικα βυζια της.ΤΗΣ λεω μετα τι επαθες σημερα ,παλια ησουν μια χαρα και τα εκανες ολα εμενα μου καταπινε τα χυσια και της εβαζα δαχτυλο στον κωλο. δεν μου ειχε δωσει κωλο παρολο που μια φορα ειχα πρωσπαθησει γιατι πονουσε αν και φενεται δουλεμενη η τρυπα της , της ειχα πει αν εδινε και κωλο θα πηγαινα μονο σε αυτην οταν πηγαινα σε μπουρδελο. Η ΤΑΝΙΑ ΕΚΟΨΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ και το αυταρχικο και αυτη, που την ρωτησα .υφακι φουλ και οι δυο πουτανες η τσατσα καργιολα μεγαλη.Αυτο ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ειναι οτι ειπαν για 20 ευρω δεν κανουμε τετοια πραγματα για τον καθε μαλακα πελατη και οτι η τανια με 50 ευρω, και αμα εχεις πουτσα μεχρι 12 εκατοστα θα μου εδινε κωλο. ΓΙΑ να κανω την δουλεια μου μου ειπε (εννουσε να της γαμισω τον κωλο) να της εδινα 200 ευρω η να παω σε καμια γρια που δεν παει κανεις. οι ΠΡΩΜΟΤΟΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ ΠΥΡΦΩΡΟΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ μεχρι και την μιλενα η οποια και εχει γουρουνοφατσουλα και παχυνε αρκετα , ΑΛΛΑ ηταν τιμια στις υπηρεσιες της .ΝΑ μην ξαναπατησει κανενας πελατης για 1 μηνα για να στρωσουνε και τα κοριτσια και η πονηρη και αγενης σκατοτσατσα. ΕΛΠΙΖΩ να ξαναγινουν οπως πριν ,η ΜΙΛΕΝΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΠΟΛΛΗ ΠΟΝΗΡΕΨΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΕΙ με παλια μποικοταζ μονο αδερφια να στρωσουν τα πορνιδια, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ μας λενε οτι μας κανουν και χαρη για 20 μονο ευρω οπως ειπαν στον καθε μαλακα πελατη ,αυτη η ξανθια η τσατσα για πολυ ξυλο μιλαμε. ΜΗΝ ΠΑΕΙ κανεις ,1) για να στωσουν σε υπηρεσιες και 2) για να σεβονται τον πελατη και τα λευτα του. ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ΣΚΑΤΟΚΑΡΓΙΟΛΙΑ ΚΑΙ ΒΡΩΜΕΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣΑΘΛΙΟΙ ΜΟΥΡΓΟΛΥΚΟΙ.
Τυπε καλησπερα :hi:
Αν και δεν την εχω παρει την κορασιδα ουτε καν την εχω δει πως ειναι, εχω διαβασει πολυ καλα για αυτην στις κριτικες.
Μηπως ειχες παει απλυτος ? Ποτε πλυθηκες τελευταια φορα ?
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
φιλε ακου περα απο την πλακα που κανεις ,ΠΗΓΕΝΑ μονο μιλενα για υπηρεσιες εδω και 1,5 χρονια περιπου και τανια για κωλο. παντα στην πενα και ξυρισμενος ειμαι νεος και οχι γερος και επαθα σοκ πρωτη φορα μετα απο τοσο καιρο με την συμπεριφορα τους κατι εχει γινει για να πονηρεψουν ετσι ,τωρα πια μονο τα λευτα κοιτανε .δεν ειναι ετσι να χαλανε μεχρι και τα στανταρακια μας γιαυτο εγραψα . ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΕΙ πια ολα τι γινεται ρε παιδια που παμε.
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
φιλε ακου περα απο την πλακα που κανεις ,ΠΗΓΕΝΑ μονο μιλενα για υπηρεσιες εδω και 1,5 χρονια περιπου και τανια για κωλο. παντα στην πενα και ξυρισμενος ειμαι νεος και οχι γερος και επαθα σοκ πρωτη φορα μετα απο τοσο καιρο με την συμπεριφορα τους κατι εχει γινει για να πονηρεψουν ετσι ,τωρα πια μονο τα λευτα κοιτανε .δεν ειναι ετσι να χαλανε μεχρι και τα στανταρακια μας γιαυτο εγραψα . ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΕΙ πια ολα τι γινεται ρε παιδια που παμε.
μπορει να εισαι 50 ομως και να λες εσυ λανθασμενα ειμαι νεος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
φιλε ακου περα απο την πλακα που κανεις ,ΠΗΓΕΝΑ μονο μιλενα για υπηρεσιες εδω και 1,5 χρονια περιπου και τανια για κωλο. παντα στην πενα και ξυρισμενος ειμαι νεος και οχι γερος και επαθα σοκ πρωτη φορα μετα απο τοσο καιρο με την συμπεριφορα τους κατι εχει γινει για να πονηρεψουν ετσι ,τωρα πια μονο τα λευτα κοιτανε .δεν ειναι ετσι να χαλανε μεχρι και τα στανταρακια μας γιαυτο εγραψα . ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΕΙ πια ολα τι γινεται ρε παιδια που παμε.
Τυπε ειναι η Μιλενα 1,5 χρονια στο σπιτι αυτο, της Διδυμου?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.814
Πόντοι
7.046
Τυπε καλησπερα :hi:
Αν και δεν την εχω παρει την κορασιδα ουτε καν την εχω δει πως ειναι, εχω διαβασει πολυ καλα για αυτην στις κριτικες.
Μηπως ειχες παει απλυτος ? Ποτε πλυθηκες τελευταια φορα ?
Μητσαρα όταν ΟΛΟΙ την εκθειαζαν (ναι για τη Μιλένα μιλάω) ήμουν ο πρωτος που την είπα γουρουνοφατσουλα. Όταν την είδα δε για πρωτη μου φορά ειπα "Γι αυτό το μπαζο όλοι πεφτουν με τα μουτρα"; Παρολαυτα μερικοί πεσαν να με φάνε. Άλλοι λέγανε ότι θα έπρεπε να είναι call του 100ικου...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!
Ρε συναγωνιστές τι δεν καταλαβαίνετε; Ότι κωλους εγλυψε εγλυψε!
Ότι χυσιματα στο λαρυγγι της έκανε έκανε. Τώρα θα τα κόψει όλα σιγά σιγά και θα την κάνει με ψιλά πηδηματακια....
Και άτομα με λογική σκέψη, όπως θεωρώ πως είμαι, θα λέμε " Πως διάολο αυτή η ασχημουλα χοντρουλα γουρουνοφατσουλα έβγαλε σε λίγο καιρό λεφτά για δυο διαμερίσματα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom