Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (26 μέλη και 255 επισκέπτες)

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
45
Κριτικές
8
Like
460
Πόντοι
300
Καλημέρα ξέρουμε πότε επιστρέφει η Τανια από φιλιππιδου;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
15
Like
11.828
Πόντοι
3.246
Την ψήνω τους τελευταίους μήνες. Φαίνεται να ψήνεται, αλλά ντρέπεται.
Ρε μύστη, δεν φοβάσαι μη σε ψήσει ζωντανός κανένας πατέρας της? :woldman: Πάντως άμα κάτσει, έπιασες το λαχείο! :rockon:
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Είναι κανείς μετάξι τώρα....πίπα καλή για 10ρικο....??

Πρώτη ερώτηση: Αναρωτιέσαι ποιος βρίσκεται αυτήν τη στιγμή στο Μεταξουργείο για να του πάρεις πίπα ζητώντας μόνο 10 ευρώ;
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Δεύτερη ερώτηση: Όσοι έχετε γαμήσει τη Μιλένα, δεν φοβάστε μην σας κυνηγήσει η WWF για κτηνοβασία;
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Πρώτη ερώτηση: Αναρωτιέσαι ποιος βρίσκεται αυτήν τη στιγμή στο Μεταξουργείο για να του πάρεις πίπα ζητώντας μόνο 10 ευρώ;
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Δεύτερη ερώτηση: Όσοι έχετε γαμήσει τη Μιλένα, δεν φοβάστε μην σας κυνηγήσει η WWF για κτηνοβασία;
Χαχα ... καλημέρα...
Αναρωτιέμαι αν είναι κάποιο μετάξι αυτή τη στιγμή να στείλει μια σύντομη ενημέρωση για πορνιδια που εργάζονται τώρα πρωί και έχουν πιστοποιηθεί για καλή π1π@

Νομίζω ότι είστε λίγο σκληρή με την Μιλένα... εντάξει...είναι λίγο γουρουνιτσα...αλλά...δεν είναι για ξερασμα (παρεπιπτόντως...ρίξε μια ματιά Twitter για piggies...τα κάνουν όλα και λένε και ευχαριστώ :rockon:
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
118
Like
186
Πόντοι
1
Επισκεψη φυλης 66δ χτες το βραδυ..ελλη μ ειπε η υπηρεσια ελενα μ ειπε αυτη μεσα στο δωματιο..ειναι ξανθια τουμπανο σωμα κ πλαστικουε βυζους..μολις μπαινει παω να την ακουμπησω να καβλωσω κ μ λεει ξαπλωσε αγαπη μ..δεν μ αφησε..ωχ λεω ωραια αρχισαμε..παει να μ βαλει καποτα σε πεσμενο πουλι κ της λεω τι κανεις? κανε πρωτα κανενα χαδακι..κ μου λεει δεν εχουμε πολυ χρονο..το παραβλεπω κι αυτο κ της λεω γυρνα 69 τοτε..γυρναει της ριχνω μια σφαλιαριτσα οσο οσο στον κωλο κ μ λεει μην το ξανακανεις..παω να την γλυψω κ μ λεει οχι κι εκει!!σηκω κ παρε τον πουλο της λεω τοτε οχι κ οχι..η χειροτερη πουτανα π εχω παει ποτε μ κ εχω διωξει..ουτε τα λεφτα μ δεν ζητησα πισω..μακριαα με την καριολα
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
505
Κριτικές
13
Like
4.723
Πόντοι
736
μεταμεσονυχτια βολτα στο Μεταξουργειο πριν λιγο ...εγινε καταθεση τελικα Περδικας 1 αυτο το γωνιακο απεναντι απο το καφενειο στη Μεγαλ. Αλεξανδρου....δουλευε μια σχετικα καινουργια αλβανιδα ξανθια με πιασιματα και με σχετικα μαυρισμενο σωμα, ονομα Ντενίσα...δεν μιλαει Ελληνικα καλα μονο κατι λεξεις στα Ιταλικα και Αγγλικα...στο δωματιο ειχε και μια απλωστρα με μπουγαδα απλωμενη χαχαχα δεν φαινεται στην φωτο ειναι ακριβως πισω μου...
20230401_000109.jpg
Ήθελα να την πάρω τις προάλλες αλλά βρωμούσε τόοοοσο πολύ ο χώρος που δεν άντεξα, για πές αν ήταν οκ τουλάχιστον.
Να γυρίσει πίσω από εκεί πού ξεκίνησε.., στους οικείους της Αμαλιάδας μέσα σε κάτι ελαιώνες.

Το κορίτσι το είχε από την αρχή της καριέρας να παρέχει υπηρεσίες άνω τού μετρίου.

Τελευταία φορά που την πείρα, καί αυτό επειδή έγραφαν τόσα καλά για αυτήν.
Δεν είναι τού γούστου μου και δεν την αναγνώρισα στο σαλόνι., έχω γράψει και κριτική.

Είχε ανεβάσει την ποιότητα της αλλά είχε γίνει πιο μηχανική σε όλα.... που να την περνάτε όταν ήταν Αμαλιάδα...το ζούσε.

Εγώ νομίζω ότι δεν φταίνε τα καλά λόγια τον συναγωνιστών, αλλά όταν μια εργαζόμενη κάνει σερί δωμάτια για καιρό γίνεται μηχανή.
Κοιτάξτε καί εσείς από την δουλεια σας..
Έτσι όσο καί νά τό κρύβουν κάποια στιγμή βγαίνει.

Αν βρίσκονταν πολλές άπειρες με όρεξη σαν την Μιλένα δεν θα καταντουσαν μηχανές.

Την ξεκωλιασατε..
Το έχω γράψει αλλά το ίδιο παρατηρώ με τις Λατίνες κυρίως (καθώς έρχονται συνεχώς νέες), όποια έχω πετύχει όσο είναι "φρέσκια" έχω περάσει από καλά εως τέλεια, ε, η ίδια/ες κοπέλα μετά απο 2-3 εβδομάδες που έχει "φάει" πάκι αλλά και ημεδαπούς λίτσιδες με το κουτάλι μετατρέπεται σε κομοδίνο και πολλές φορές είναι και εμφανέστατη η "κούραση" , είναι πολύ λογικό πιστεύω ...

Πέρασα χθες για πολλοστή φορά με Σόνια από Ι37 , είχα καιρό να την πετύχω οπότε πέρασα αμέσως όταν την είδα (δεν είναι για όλα τα γούστα γιαυτό μάλλον δεν είχε κόσμο), μάλλον ήθελε να με ξεπετάξει αλλά δεν με χάλασε καθόλου γιατί με ρούφηξε δυνατά για ~1 λεπτό και αφού καβάλησε ανεβοκατέβαινε σαν κομπρεσέρ για ακριβώς 5 λεπτά ακούραστα ώσπου τελείωσα, δεν σκέφτηκα καν να αλλάξω στάση, εντελώς μηχανική σε εκφράσεις κλπ. αλλά η ένταση που έβγαλε ήταν τύπου hatefuck (λες να με σιχαίνεται ? :( ) και δεν άντεξα παραπάνω :cheesy:
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
4
Like
842
Πόντοι
361
Φιλιππίδου αννα είναι καινούργια ; Πρώτη φορά την ακούω! Αν έχει δοκιμάσει καποιος ας μας πει εντυπώσεις
Άννα η Ελληνίδα όπως την παρουσιάζει η τσατσά,, χσζοφερνει, νομίζω δεν αξίζει ο κόπος, ελεύθερο στοματικό μου έκανε επειδή είπα ότι θα φύγω, μάλλον είχε αναδουλειες κ δέχτηκε.
Φοβερό σώμα, μαυρίσμενο με 2, 5 στήθος, μουνακι τέλειο καθαρό.
Πρόγραμμα αποστείρωμενο κ σπάει αρχιδια, μην γλειψεις εδώ, μην πιάσεις εκεί κτλ.
Δουλεύει κατά διαστήματα
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
καλησπερα,η Αννα π λετε για φιλιππιδου ειναι η κ καλα πορνοσταρ ή αλλη?,επισης η Ιζαμπελα φυλης ειναι αυτη π δουλευε φωκαιας με τα φωνηεν π πεταγε ή αλλη?ευχαριστω
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
15
Like
11.828
Πόντοι
3.246
καλησπερα,η Αννα π λετε για φιλιππιδου ειναι η κ καλα πορνοσταρ ή αλλη?,επισης η Ιζαμπελα φυλης ειναι αυτη π δουλευε φωκαιας με τα φωνηεν π πεταγε ή αλλη?ευχαριστω
Η Ιζαμπέλα η 200% Αλβανίδα με το σύνδρομο του "ΑΑΑ" βρίσκεται συνήθως τα πρωινά στο Φωκαίας 13. Μακριά γιατί, πέρα από την υποβάθμιση στο πρόγραμμα της, βρίζει στο σαλόνι τους καλούς πελάτες. Τον πούλο από την πιάτσα! :birdman:
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
209
Like
86
Πόντοι
1
Υπαρχει καμια γνωμη για την Αλικη απο Διδυμου 6?
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.802
Πόντοι
19.306
Υπαρχει καμια γνωμη για την Αλικη απο Διδυμου 6?
Αν σου αρέσει εμφανισιακά θα περάσεις καλά. Δεν βιάζεται καθόλου στο δωμάτιο. Δουλεύει μόνη της χωρίς υπηρεσία. Κλειδώνει την πόρτα και είστε τα δυο σας. Κάνει ωραία πίπα αλλά δεν τα παίρνει στο στόμα. Μου φαίνεται υπερβολικό όμως που κάποιοι λένε ότι είναι 72 χρονών.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
31
Like
26.226
Πόντοι
7.046
Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε και δεν σας αμφισβητω.

Η Μιλενα πριν λίγες μέρες γαμηθηκε με εμένα δίχως αύριο και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Ναι η υπηρεσία χτύπησε στο δεκάλεπτο αλλά έκατσε μέσα τέταρτο χωρίς γκρίνια.

Ναι Κοντή χοντρή και άσχημη!
Έχει και μοντέλα εκεί έξω, πηγαίνετε εκεί!!

Προσωπική Άποψη.
Ρε Παλουκι γαμω τ'αυτιάς γαμω!!
Ο κάθε ένας την βρίσκει όπως θελει!
Αν θεωρείς τον εαυτό σου παραξενο με τις επιλογες σου διαφωνώ καθετως!
Υπάρχουν άλλοι που τη βρίσκουν με την Κωνσταντίνα Βέργας ή γλυφουν γριές ή ακόμα χειρότερα όταν μπαίνουν μέσα σε οίκους δεν ξερουν τι να διαλέξουν, ενεργητικό ή παθητικό ρόλο!
Κανεις δεν μπορεί να πει πως θα την βρει ο κάθε ένας από εμάς!
Όπως και να έχει όμως συμφωνουμε ότι η Μιλένα είναι μετρια σε εμφάνιση αλλά άρτια σε υπηρεσίες.
Άλλοι θέλουν μοντέλα με μετρια σεξουαλική υπηρεσία και άλλοι θέλουν μετρια εμφάνιση κορασιδας με φοβερες υπηρεσίες!
Δεν κατηγορουμε κανέναν. Κουβέντα κάνουμε.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
31
Like
26.226
Πόντοι
7.046
Επισκεψη φυλης 66δ χτες το βραδυ..ελλη μ ειπε η υπηρεσια ελενα μ ειπε αυτη μεσα στο δωματιο..ειναι ξανθια τουμπανο σωμα κ πλαστικουε βυζους..μολις μπαινει παω να την ακουμπησω να καβλωσω κ μ λεει ξαπλωσε αγαπη μ..δεν μ αφησε..ωχ λεω ωραια αρχισαμε..παει να μ βαλει καποτα σε πεσμενο πουλι κ της λεω τι κανεις? κανε πρωτα κανενα χαδακι..κ μου λεει δεν εχουμε πολυ χρονο..το παραβλεπω κι αυτο κ της λεω γυρνα 69 τοτε..γυρναει της ριχνω μια σφαλιαριτσα οσο οσο στον κωλο κ μ λεει μην το ξανακανεις..παω να την γλυψω κ μ λεει οχι κι εκει!!σηκω κ παρε τον πουλο της λεω τοτε οχι κ οχι..η χειροτερη πουτανα π εχω παει ποτε μ κ εχω διωξει..ουτε τα λεφτα μ δεν ζητησα πισω..μακριαα με την καριολα
Γενικά ο συγκεκριμένος οίκος έχει παραδοση στις φολες. Είτε σε μέτριες εμφάνισης κοπέλες είτε σε ομορφες αλλά μέτριες υπηρεσίες. Αντιθέτως ο δίπλα οίκος με την κοκκινη θυρα έχει πολυ θετικότερο προσημο και πιο καλά δωμάτια.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Ήθελα να την πάρω τις προάλλες αλλά βρωμούσε τόοοοσο πολύ ο χώρος που δεν άντεξα, για πές αν ήταν οκ τουλάχιστον.
Ειναι σκυλι του πολεμου η συγκεκριμενη...καυλωτικη σκυλοπουτανοφατσα με ωραια τσιμπουκοχειλα....βυζαρες/κωλαρα τουμπανο...μπουταρες ελαφρως μαυρισμενες (σωμα γενικα ελαφρως μαυρισμενο)...θα περασεις τζαμι με 10 ευρουλακια....τωρα αν ο χωρος μυριζει και λιγο...ε οκ για το μεταξουργειο μιλαμε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom