Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 114 άτομα (8 μέλη και 106 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Γίνεται και αναβάθμιση στους δίπλα και δεν μπορούμε να δούμε καμιά ενημέρωση.. Καλά, όχι ότι θα αλλάζανε και πολλά πράγματα.
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
8
Like
4.617
Πόντοι
736
Γνώμη για Σαμάνθα από φυλής 84 όροφο;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.397
Πόντοι
3.506

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Πέρασμα πρωινό πήγα για Καρολίνα σπάνιολα από φυλής 134 αλλά έλειπε κάι θα λείπει για λίγες μέρες στο σιτε την έχει στο πρόγραμμα όμως!
Λέω δε γαμιεται πάω στη Χριστίνα με τα Τάτου στο 65 όροφο!πουλο κι εκεί ήταν η Χριστίνα η Τσέχα όπου έτρωγε σφυροκόπημα από έναν μέσα!σωστος ο μάστορας!
Πήγα προς Φωκαίας μπας και βρω καμία έκπληξη αλλά τίποτα!!οι λατινες ήταν σάπιες όλες..
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
70
Like
285
Πόντοι
20
Σκόρπιες Σκέψεις σε Γκρίζο Φόντο. (Μία εναλλακτική ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα).

*Σημείωση: Η βόλτα πραγματοποιήθηκε πριν από, περίπου, δύο μήνες.

Εκείνο το απόγευμα έφτιαχνα ένα επαγγελματικό διαφημιστικό βίντεο, παρακολουθώντας, παράλληλα, live την κηδεία του τέως βασιλιά Κωνσταντίνου. Ότι υπάρχουν ακόμα προσκυνημένοι και υποτακτικοί, οι οποίοι γουστάρουν να εξουσιάζονται από τσιράκια της πλουτοκρατίας, το αφήνω ασχολίαστο. Αποφάσισα να κάνω ένα μικρό διάλειμμα και να κατέβω στην πιάτσα, μετά από αρκετό καιρό. Ντύθηκα, άνοιξα την πόρτα και βγήκα έξω στην πόλη. Μια αμαρτωλή πόλη γεμάτη από κομπλεξικούς και συμπλεγματικούς κατοίκους, κακοποιούς, συμμορίες ανηλίκων, ανώμαλους, παιδεραστές και ψυχοπαθείς. Ανάμεσα σε όλα αυτά τα απολειφάδια βρισκόταν και ένα τραβεστί-τιμωρός. Καραδοκούσε μέσα στο σκοτάδι και έσκιζε κωλαράκια ανυποψίαστων τύπων, οι οποίοι είναι άπειροι και ψάχνουν περίεργες φάσεις. Που πάτε ρε κακομοίρηδες, ξεβράκωτοι στο λάκκο με τα κωλοδάχτυλα! Πήρα το Μετρό, έφτασα στο σταθμό Αττική και πήγα στο Περγάμου 1, όπου είχα διαβάσει πληροφορίες για ένα ladyboy. Η τσατσά μου παρουσίασε δύο κορίτσια, από την Ταϊλάνδη. Μία αδιαφορη milf, που δεν την πρόσεξα καθόλου και την Μέτι. Ένα πολύ εμφανίσιμο τραβεστί. Μελαχρινή, με πανέμορφο πρόσωπο, φυσικό (;) βυζί και κωλάρα. Φόραγε ένα φουστανάκι, με τιράντες, για να κρύβει τον παργαλάτσο. Η τσατσά ήταν πάρα πολύ ενθουσιασμένη μαζί της και την εκθείαζε διαρκώς. Οι τιμές ήταν γραμμένες σε χαρτί, πάνω στο τραπέζι. 50€ πίπα-κώλο (τι άλλο θα μπορούσε να προσφέρει;), 70€ πίπα χωρίς καπότα, 100€ μισάωρο. Δέχεται και χύσιμο στο στόμα. Ανέβηκα και στον πρώτο όροφο, όπου δούλευε η Εβελίνα. Ξανθιά τύπισσα με καλό σώμα, γεματο τατουάζ, νόστιμο πρόσωπο και σιλικονάτα βυζιά. Θυμήθηκα ότι της είχα δώσει μία πίπα και την έχυσα στο στόμα, πριν από 10 χρόνια, όταν δούλευε στο Διδύμου 20. Έφυγα και κατευθύνθηκα στο Αγκύρας 12Α. Εκεί δούλευε η Μαρίνα, ένα milf ψηλό, αδύνατο, με άγρια φάτσα, ανύπαρκτο βυζί και κώλο. Πρόγραμμα φουλ, εκτός από πρωκτικό. Έφυγα και πήγα στο Φιλιππίδου 11Α. Εκεί είδα ένα μπάζο, το οποίο δεν θυμάμαι. Μπήκα και στο Φιλιππίδου 11Β, όπου δούλευε η Σιμόνα, μια αδιάφορη πατσαβούρα. Σε κανένα από τα δύο σπίτια δεν είδα το τραβέλι-τσατσά, που έχουν αναφέρει κάποιοι συναγωνιστές, το οποίο την πέφτει στεγνά σε πελάτες, τους πιπώνει και τους γλύφει τα αρχίδια. Ακολούθως πήγα και στο Φωκαίας 19. Εκεί δούλευε η Ρίτα, μια ψηλή ξανθιά, με μέτριο και πλαδαρό σώμα. Το πρόγραμμα της ήταν νορμάλ σεξ και ελεύθερο τελειωτικό τσιμπούκι. Δεν θυμάμαι να επισκέφτηκα άλλα σπίτια. Πήρα τον Ηλεκτρικό και κατευθύνθηκα προς το Σύνταγμα. Άρχισα να περιπλανιέμαι σε αυτή την αρρωστημένη και φλεγματική πόλη, η οποία έμοιαζε με κακέκτυπο της Γκόθαμ Σίτυ. Τσέκαρα για καμιά ωραία γκόμενα, αλλά το μόνο που έβλεπα, τριγύρω μου, ήταν κάποιες μετριότητες και αρκετές πατσαβούρες έφηβες, ενάμιση μέτρο, οι οποίες περπατούσαν και κοιτούσαν συνεχώς το κινητό τους, για να δουν εάν τους έχουν κάνει Like. Δεν είναι δυνατόν, ρε πούστη μου, να υπάρχουν άνδρες, οι οποίοι ακολουθούν στα social media και αποθεώνουν αυτά τα τρίμπαζα. Δεν μπορεί να είναι φυσιολογικό, αυτό το πράγμα. Πήρα το δρόμο της επιστροφής απογοητευμένος και προβληματισμένος. Καθοδόν συνάντησα μια νοστιμούλα πιτσιρίκα, γειτόνισσα, μαθήτρια Λυκείου. Της έκανα ένα κοπλιμέντο και της έδωσα το τηλέφωνό μου. Μετά από αυτή την όμορφη συνάντηση επέστρεψα σπίτι κυριευμένος από ένα ευχάριστο συναίσθημα, το οποίο με έκανε να πιστεύω ότι υπάρχει ακόμα ελπίδα.
Καλημέρα, σε όλους τους συναγωνιστές του forum και τους μύστες του site. Όσο για τους ανθυγιεινούς τύπους, που περιέγραψα παραπάνω: Άντε γαμηθείτε τσόλια!
Πολύ ωραιο θεματικό κείμενο μέ ρεαλιστική περιγραφη.Εχεις συγγραφικη ικανοτητα δεν κάνω πλάκα. Επι της ουσίας της αναρτησης συμφωνω και εγω τά ιδια βλέπω.
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Πέρασμα πρωινό πήγα για Καρολίνα σπάνιολα από φυλής 134 αλλά έλειπε κάι θα λείπει για λίγες μέρες στο σιτε την έχει στο πρόγραμμα όμως!
Λέω δε γαμιεται πάω στη Χριστίνα με τα Τάτου στο 65 όροφο!πουλο κι εκεί ήταν η Χριστίνα η Τσέχα όπου έτρωγε σφυροκόπημα από έναν μέσα!σωστος ο μάστορας!
Πήγα προς Φωκαίας μπας και βρω καμία έκπληξη αλλά τίποτα!!οι λατινες ήταν σάπιες όλες..
Έχει τσεκάρει κανένας τη Καρολίνα τη σπανιολα;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Γιατί, είναι νταρντάνα;
Εγώ την θεωρώ νταρντανα. Έχει πλεον 10 κιλά παραπανω απο ότι ήταν πριν πεντε χρονια. Τώρα αν εσεις θελετε +20 κιλά τότε παω πασο. Εγώ δεν έχω τέτοιες προτιμήσεις. Πάντως και καλά βυζομπαλα έχει, και κωλαθρα έχει για τα γουστα μου. Πιο πολλα κιλά αηδιάζω.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216

Pisokolito23

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια μου!
Πρώτη φορά γραφω εδώ στο νήμα!
Θα ήθελα να ρωτησω!
Εκτός από την καθημερινή ενημέρωση από εδώ για το ποια κορίτσια δουλεύουν στα σπιτάκια της κολάσεως που αλλου μπορούμε να δούμε βάρδιες;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
Εγώ την θεωρώ νταρντανα. Έχει πλεον 10 κιλά παραπανω απο ότι ήταν πριν πεντε χρονια. Τώρα αν εσεις θελετε +20 κιλά τότε παω πασο. Εγώ δεν έχω τέτοιες προτιμήσεις. Πάντως και καλά βυζομπαλα έχει, και κωλαθρα έχει για τα γουστα μου. Πιο πολλα κιλά αηδιάζω.
Όχι ρε συ, παρόλο τα κάποια κιλά που έχει πάρει(σε σχέση με το όταν εμφανίστηκε)δεν ακουμπάει καν τη κατηγορία νταρντάνα
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
70
Like
285
Πόντοι
20
Καλά, πήδηξε καμιά 15-16 και θα δεις μετα. Πρώτη είδηση στα κανάλια θα είσαι.
Σύμφωνα με τον νεωτερο ΠΚ το οριο ειναι τα 15, αν υπαρχει συναινεση δεν υπαρχει προβλημα ποινικο. Παλαιοτερα θα ειχαμε αποπλάνηση ανηλίκου.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.428
Πόντοι
19.306
Σύμφωνα με τον νεωτερο ΠΚ το οριο ειναι τα 15, αν υπαρχει συναινεση δεν υπαρχει προβλημα ποινικο. Παλαιοτερα θα ειχαμε αποπλάνηση ανηλίκου.
Τον κώδικα τον γνωρίζω , για την εφαρμογή του αμφιβάλω. Αν είσαι σίγουρος έμπαινε.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Εγώ την θεωρώ νταρντανα. Έχει πλεον 10 κιλά παραπανω απο ότι ήταν πριν πεντε χρονια. Τώρα αν εσεις θελετε +20 κιλά τότε παω πασο. Εγώ δεν έχω τέτοιες προτιμήσεις. Πάντως και καλά βυζομπαλα έχει, και κωλαθρα έχει για τα γουστα μου. Πιο πολλα κιλά αηδιάζω.
Η νταρντάνα είναι στο σωματότυπο, όχι στα κιλά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom