Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
καλημερα κυριοι. Βαζω εδω την κριτικη μου για Αντζελα 2η βαρδια στο Φυλής 74 οικος δεξιά για να σωσω συναδελφους.
Επηρεασμενος απο τις κριτικες συναδελφων [ καποιοι ειπαν καλα καποιοι οχι οποτε καλα να παθω...] επισκεφτηκα την συγκεκριμενη στον δεξιο οικο. Εμφανιση καλη [ και γιαυτο παρασυρθηκα] χειλαρες ωραιο κορμι αλλα την ειδα λιγο μαγκωμενβη στο σαλοναρισμα. Δεν γαμιεται λεω κ περασα....τι το ηθελα ο καψερος...μηδεν προκαταρκτικα, πιπα με σκουφι κατευθειαν σε πεσμενο μοριο ταχυτητα του φωτοσ στο πανω κατω μηδεν αισθησιασμος και χρηση χεριου[ την εκοψα , αυτη συνεχισε και την ξαναεκοψα...]. ανεβασμα απο πανω καθοταν σαν μοσχαρι...καποια στιγμη αρχισε να κουνιεται παλι με ταχυτητα φωτοσ για να με ξετιναξει. γυρισμα σε ιεραποστολικο. προσωπο στην αλλη γωνια να μην με βλεπει. καμμια κινηση. καμμια αντιδραση. ουτε αχνα. ενα πτωμα ...διεκπεραιωτικο τελειωμα. με χαιρεταει και μαλιστα περιμενε να ανταποδωσω...κ μαλλον εξεπλαγη με το καθυστερημενο κ βαριεστημενο γειαααααα. μαλλον ηθελε χαρουλες τωρα που τελειωσα....κριμα ...ωραιο κορμι αλλα υπηρεσιες πτωματος. Συνισταται για νεκροφιλους...
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
87
Like
588
Πόντοι
80
Πρωινη βολτα.
Φιλιππιδου ισογειο Ναταλι μιλφακι ξανθια 35αρα.
Φιλιππιδου οροφος ΙΝΕΣ ξανθια τσουπωτη 30αρα.
Φωκαις 13 αριστερα υπογειο κλειστο και δεξια δεν ειχε ανοιξει ακομα.
Φωκαιας 17 ισογειο Κλεοπατρα νταρντανοπαχουλη με τεραστια βυζακια
Φωκαιας 17 οροφος Ειρηνη ουκρανη ξανθια σε ελευθερο στοματικο.
Φωκαιας 19 Μαρινα μελαχροινη κορμαρα με πειραγμενη χειλη ηλικια 30-.
Φωκαιας 27 υπογειο κλειστο.
Φωκαιας 27 ημιοροφος Βαλερια,
Φωκαιας 27 οροφος Κορινα ξανθια μιλφ με τεραστια βυζια.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
καλημερα κυριοι. Βαζω εδω την κριτικη μου για Αντζελα 2η βαρδια στο Φυλής 74 οικος δεξιά για να σωσω συναδελφους.
Επηρεασμενος απο τις κριτικες συναδελφων [ καποιοι ειπαν καλα καποιοι οχι οποτε καλα να παθω...] επισκεφτηκα την συγκεκριμενη στον δεξιο οικο. Εμφανιση καλη [ και γιαυτο παρασυρθηκα] χειλαρες ωραιο κορμι αλλα την ειδα λιγο μαγκωμενβη στο σαλοναρισμα. Δεν γαμιεται λεω κ περασα....τι το ηθελα ο καψερος...μηδεν προκαταρκτικα, πιπα με σκουφι κατευθειαν σε πεσμενο μοριο ταχυτητα του φωτοσ στο πανω κατω μηδεν αισθησιασμος και χρηση χεριου[ την εκοψα , αυτη συνεχισε και την ξαναεκοψα...]. ανεβασμα απο πανω καθοταν σαν μοσχαρι...καποια στιγμη αρχισε να κουνιεται παλι με ταχυτητα φωτοσ για να με ξετιναξει. γυρισμα σε ιεραποστολικο. προσωπο στην αλλη γωνια να μην με βλεπει. καμμια κινηση. καμμια αντιδραση. ουτε αχνα. ενα πτωμα ...διεκπεραιωτικο τελειωμα. με χαιρεταει και μαλιστα περιμενε να ανταποδωσω...κ μαλλον εξεπλαγη με το καθυστερημενο κ βαριεστημενο γειαααααα. μαλλον ηθελε χαρουλες τωρα που τελειωσα....κριμα ...ωραιο κορμι αλλα υπηρεσιες πτωματος. Συνισταται για νεκροφιλους...
Ε αφού φαίνεται και από το σαλόνι τι ανέραστη είναι. Τώρα τι το καβλωτικό της βρήκαν οι άλλοι εκείνοι ξέρουν. Ίσως είχαν να γαμήσουν κανένα 6μηνο.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Δεν νομιζω τα πακια να ανεβαίνουν ανω απο 10€
Επίσης τα πιο πολλά των 15 συνήθως δέχονται "μονο έλληνες"

Η Βανέσσα ισχύει πως ειναι καλη περίπτωση αλλα δεν θα την πρότεινα για σοβαρούς χυστες

Μιλάει και χαχανιζει πολυ και μπορεί εύκολα να σε αποσυντονισει

Παρ ολα αυτά για μινιατούρα δέχεται πολυ σκληρό γαμήσι χωρις παράπονα
την Βανεσσα τι βαρδια τι βρισκουμε κ σε ποιο πηδηχτιριο?δεν εχει τυχει να την δω ποτε..
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
AN υπάρχει "το ελεύθερο", παρακαλώ ποστάρισμα στο thread :wink:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Τελευταία τροποποίηση:

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Γουστάρω που κάνει like το Σαμπίνακι
Δεν νομιζω τα πακια να ανεβαίνουν ανω απο 10€
Επίσης τα πιο πολλά των 15 συνήθως δέχονται "μονο έλληνες"

Η Βανέσσα ισχύει πως ειναι καλη περίπτωση αλλα δεν θα την πρότεινα για σοβαρούς χυστες

Μιλάει και χαχανιζει πολυ και μπορεί εύκολα να σε αποσυντονισει

Παρ ολα αυτά για μινιατούρα δέχεται πολυ σκληρό γαμήσι χωρις παράπονα
[/QUOTE]
Δέχεται κανονικοτατα πακια γύφτους Σομαλοί κτλ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
καλησπερα ,σημερα κατεβηκα κ πηρα Ντιανα απο φυλης,κανονικο προγραμμα ,αλλα περασα λογω εμφανισης,περασα καλα,επομενος στοχος ειναι,Βανεσσα απο μεταξι,δεν την εχω δει πως ειναι,αλλα με αυτα π εχω διαβασει,ψηνομαι (κοντοπουτανο κ αντεχει γαμιση)αλλα δεν ξερω επειδη ειναι μεταξι κ εχω καιρο να παω λογω βρομας,δεν θα μπορεσω να ξαπλωσω σε εκεινα τα κρεβατια ,αλλιως Εμμυ,που ΑΜΑ την βρω ,αν ξερει καποιος π χαθηκε ας απαντησει,ή Βυκη απο φυλης ,ουτε αυτη εχω δει,8α παω αυριο να δω ,αξιζει ή φολα ,κ απο εμφανιση τι λεει ?ευχαριστω
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836

περιπου 20 Λατινες τις κραταγαν σε ξενοδοχειο στην Αθηνα....υποθετω καποιες απο αυτες να δουλευαν Φυλης ή Μεταξυ
Πολυ πιθανό κάποιες θα είναι από αυτές που σκάνε μύτη στην φυλής κ μετάξι.
Να δούμε ποιες θα ληψουν από τα πόστα τους....
Ελπιζω να μήν εξαφανιστεί η Ντζινα με τα γυαλιά από κολονού 27 ισογα επειδή μου την δίνει πολύ.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Η Μαρίνα από Φωκαίας 19 αξίζει?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.826
Πόντοι
45.465
Η Μαρίνα από Φωκαίας 19 αξίζει?
για μένα προσωπικά όχι,πολύ τυπική για να μη πω ψυχρή, ενώ και ελεύθερο στοματικό πού ανακοινώνεται μέσα προσπαθεί να το αποφύγει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
15
Like
11.684
Πόντοι
3.246

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.826
Πόντοι
45.465

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Ειναι γεγονός κυριες και κύριοι
Η σαμπινα βρίσκεται στο βέργας 7

Δεν περασα γιατι δεν πιστευω πως αξίζει η αναμονή.
Είχε ολα τα δωμάτια γεμάτα και 6 ατομα στο σαλόνι σε επιφυλακή...

Παρ ολα αυτά φανηκε σαν να εχει στεγνώσει λιγο το σώμα της και ξα έχει παρει μια πιο μοντελισια μορφη.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Εγώ μίας και είχα πολύ καιρό να πάρω Σαμπίνα, περίμενα.
Απόδοση όπως παλιά,δεν άλλαξε κάτι.
Τρελαίνομαι όταν την έχω πίσωκωλιτο πως στήνεται και γραπωνει τα σεντόνια.

Έκανα καί τό ντουζακι μου... μία χαρά.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Περγάμου 1
Την Πέμπτη που πέρασα από εκεί, εκδίδονταν δύο Ασιάτες: Η μία ήταν γυναίκα, ενώ το άλλο συστήθηκε ως "lady boy".
Το απλό πρόγραμμα 30€, ενώ τα περίπλοκα προγράμματα αυξάνονταν μέχρι τα 100€.
Το lady boy φόραγε ένα είδος φουστίτσας, μάλλον για να μη φαίνεται κάποια ψωλή-δοκάρι.
Οι καιροί αλλάζουν.
Ο παγκόσμιας πουστισμός και το διεθνές πουσταριάτο έχουν διεισδύσει και στα λαϊκά πορνεία των Αθηνών.
Αν πας εκεί, κανένα πρόβλημα αν είσαι πανηδονιστής, ή αμφιφυλόφιλος, ή ομοφυλόφιλος, ή λίγο πούστης.
Αν όμως δεν ακούσεις ή δεν καταλάβεις το "lady boy", επειδή είσαι απρόσεκτος, ή βλάκας, ή αγράμματος, ή σε έχει τυφλώσει η καύλα, ή δεν ξέρεις αγγλικά, τότε κινδυνεύεις να πληρώσεις 30€ και να φύγεις πηδημένος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom