Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 246 άτομα (17 μέλη και 229 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056

Συνημμένα

  • 1f1f4849-cd7c-4b40-9588-1a4a9ee3346a.gif
    1f1f4849-cd7c-4b40-9588-1a4a9ee3346a.gif
    10 MB · Εμφανίσεις: 26

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
34
Like
4.413
Πόντοι
7.195
Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ζιζελ μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα φτιαγμένα χείλη σιλικονατο βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ, ελεύθερο στοματικό στα 30 ευρώ.
ναααατα μας, λάου λάου το πάνε αργά και μεθοδικά το 30άρι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.297
Πόντοι
45.465
ναααατα μας, λάου λάου το πάνε αργά και μεθοδικά το 30άρι
η συγκεκριμένη πάντα το ίδιο έκανε, όπως και παλιότερα που πέρασε από Αγκυρας 9 ,επειδή είναι 'στουντιοκοριτσο'.... διάβασε και το παρακάτω αν θες από τον Οκτώβριο
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
184
Like
824
Πόντοι
81
η συγκεκριμένη πάντα το ίδιο έκανε, όπως και παλιότερα που πέρασε από Αγκυρας 9 ,επειδή είναι 'στουντιοκοριτσο'.... διάβασε και το παρακάτω αν θες από τον Οκτώβριο
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.
Την έχει πάρει κανείς σε outcall η κάτι τέτοιο? Ξέρουμε αν η συμπεριφορά είναι η ιδια?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ελεύθερο στοματικό εξακολουθεί να κάνει η Βίκυ;

Ελεύθερα πιασίματα αφήνει ή τα έχει κόψει κι αυτά;
Φήμες λένε ότι το ελεύθερο στοματικό το έχει κόψει, ο Σμύρνης στην ενημέρωση του αναφέρει ότι κάνει ακόμα.

Υπάρχει κοπέλα που δεν είναι φόλα και ελεύθερα πιασίματα δεν αφήνει; :think:
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Κριτικές
158
Like
8.578
Πόντοι
23.733
Τελικά η δουλειά στραβοσε στο Αμβούργο και βρέθηκα να δουλέυω μπάρμαν στο βερολίνο.12 μέρες εδώ είχα δύο επαφές με πόρνες.
Μια σε πορνό επιπέδου στουντιο με Μόρο 20χρονο 9 πολύ καλό 80 € 30λεπτα Άννα εκ Μολδαβίας
Δεύτερη προ λίγου σε πιάτσα που νομίζεις και απ' το δρόμο και γαμας σε τσοντοκαμπινες
5€η καμπίνα 30το κορίτσι επίπεδο φυλής.σικονη παζάρι
Πάντως ήταν η ποιο καλτ εμπειρία μέχρι τορα μετά το Μεταξουργείο .
Γενικά έχει πολύ ψομι το Βερολίνο και θέλει καιρό για να το εξερεύνησης
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
505
Κριτικές
13
Like
4.723
Πόντοι
736
Καλημέρα, λέτε να μας διαβάζουν και πακιστανοί συναθλητές ή δεν είναι τόσο ανεπτυγμένοι ακόμα ? Γιατί για 1-2 κοπέλες που είχα γράψει θετικά λόγια ξαφνικά από εκεί που βάραγαν μύγες έχουν 2+ δωμάτια αναμονή τώρα όσες φορές περνάω, ντάξ κάποιοι είναι Έλληνες που προφανώς διαβάζουν κριτικές και το νήμα εδώ αλλά πχ. η Σόνια στο Ι39 1 μήνα+ που πέρναγα δεν είχε κανέναν αναμονή, ποτέ, με το που γράψαμε 1-2 άτομα σχετικά θετικά σχόλια περνάω και έχει δωμάτιο (μάλλον ημεδαπός) και 2 πάκια αναμονή στο σαλόνι, μπορεί να είναι και τυχαίο γιατί θα περίμενα τα πάκια να έχουν καμιά ομαδική viber η κάνα telegram :cheesy: και όχι να διαβάζουν εδώ αλλά μου κίνησε την περιέργεια ^^
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Καλησπέρα μπορειτε να μου πείτε μου τις καλύτερες για παρτουζα ευχαριστώ
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Φήμες λένε ότι το ελεύθερο στοματικό το έχει κόψει, ο Σμύρνης στην ενημέρωση του αναφέρει ότι κάνει ακόμα.

Υπάρχει κοπέλα που δεν είναι φόλα και ελεύθερα πιασίματα δεν αφήνει; :think:
Για εμενα....Μιλενα Δ27
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.297
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α Μαρίνα (είχε δουλέψει για λίγο εδώ το καλοκαίρι) καστανοξανθη σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή, με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα(μέσα κάνει ελεύθερο στοματικό) στα 30 ευρώ.

Λιοσιων 73β Χαγιατ μελαχρινή παχουλη με 3αρι βυζι, πολλά τατουάζ με πιο χαρακτηριστικό στο δεξί μπούτι, με ελεύθερο στοματικό.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα ξανθοκαστανη κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Εξηκιου 18&18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Άννα(από Τροφωνιου 13 όροφος και Φυλής 74 δεξιά πιο παλιά) μελαχρινή μιλφ, ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3, αριστερά Λανα μελαχρινή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα και δεξιά Ελένη ξανθιά ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Νανσι μιλφ με κάστανο πάρα πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2-2.5αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 Τζούλια ξανθοκαστανη κοντή παχουλη με μακρύ μαλλί, με 4.5αρια βυζια και Κωνσταντίνα, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι, νταρντανοπαχουλη 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
505
Κριτικές
13
Like
4.723
Πόντοι
736
Τι εννοείς, ότι δεν σε αφήνει να της κάνεις ελεύθερα πιασίματα;
Αλήθεια τώρα, να μην αφήνει να πιάσεις μουνάκι μου έχει τύχει, οκ, δεν μ'αρέσει αλλά είναι θεμιτό όπως και δάχτυλα/γλειψίματα κλπ.
Αλλά να μην αφήνει χούφτωμα, δεν μου έχει τύχει ακόμα και δεν θα πέρναγα και ποτέ :cheesy:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αλήθεια τώρα, να μην αφήνει να πιάσεις μουνάκι μου έχει τύχει, οκ, δεν μ'αρέσει αλλά είναι θεμιτό όπως και δάχτυλα/γλειψίματα κλπ.
Αλλά να μην αφήνει χούφτωμα, δεν μου έχει τύχει ακόμα και δεν θα πέρναγα και ποτέ :cheesy:
Καλά, δεν το διαφημίζουν και στο σαλόνι...
 

vwpolo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
παρασκευη σκοπευω να παω Ιάσονος 39 να ξεμουνιασω για 2η φορα την νικολ μιας και την ειχα πετυχει στο φωκαιας 13(υπογειο)και εμεινα πολυ ευχαριστημενος,επισης εχω διαβασει σε περιγραφες πως αν φερθεις καλα το μουνι της χυνει σαν τρελο,τελικα το εχει η μοιρα μου να περναω καλα με ρωσακια,ελπιζω να γινει η νεα μουσα μου(οπως καποτε με την ρωσιδα γιαννα),επισης βρηκα αυτο το μουνι και νομιζω πως της μοιαζει στην φωτο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


οχι δεν την ειχα παρει,ευτυχως θυμαμαι τις εποχες πριν τα παχη της...

οταν πηγα την παρασκευη η τσατσα κατω μου ειπε πως μολις εφυγε καιδεν την προλαβα,πρωινη βαρδια παντα

πήγα ΤΩΡΑ και Νικόλ δεν είναι εκεί, επίσης μούφα ή όχι μου παν πως ΔΕΝ δουλεύει ακόμα

Παλουκάρια περάνω και εγώ κάθε μέρα σχεδόν πρωινή απο πορνομολ και δεν την έχω πετύχει, δεν πρέπει να έχει γυρίσει δυστυχώς...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom