Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 379 άτομα (30 μέλη και 349 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
φιλε ,μηπως ειναι μια μελαχρινη ,μετρια στο προσωπο αλλα με ωραιο πατο?
Ναι εχει σουπερ στρογγυλη κωλαρα αλλα δεν μου αρκει αυτο....ωραιο πατο ειχε και η Σιμονα η Ρουμανα βραδυνη βαρδια Φ65 ισογειο αλλα επειδη ηταν βλημα στο χαρακτηρα ηταν μετρια η εμπειρια μου μαζι της....
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
203
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Παιδιά κατέβηκες κανένας κάτω να μου πει αν τα Φωκαιας 7ρια τα 3 στην σειρά είναι ανοιχτά μην πάω τζάμπα; Ευχαριστώ :hi:
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
191
Κριτικές
1
Like
1.020
Πόντοι
201
παρασκευη σκοπευω να παω Ιάσονος 39 να ξεμουνιασω για 2η φορα την νικολ μιας και την ειχα πετυχει στο φωκαιας 13(υπογειο)και εμεινα πολυ ευχαριστημενος,επισης εχω διαβασει σε περιγραφες πως αν φερθεις καλα το μουνι της χυνει σαν τρελο,τελικα το εχει η μοιρα μου να περναω καλα με ρωσακια,ελπιζω να γινει η νεα μουσα μου(οπως καποτε με την ρωσιδα γιαννα),επισης βρηκα αυτο το μουνι και νομιζω πως της μοιαζει στην φωτο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ελπίζω να την είχες πάρει στη τελευταία της Τουρνέ στο Πορνομολ....????
Έκτοτε δεν την ξανά είδα.
Φαντάσου τι προκοπή θα έκανε και εκεί....
Δούλεψε στο πρώτο πάνω δεξιά.
οχι δεν την ειχα παρει,ευτυχως θυμαμαι τις εποχες πριν τα παχη της...
 

Συνημμένα

  • pic7.jpg
    pic7.jpg
    992,8 KB · Εμφανίσεις: 49

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
παρασκευη σκοπευω να παω Ιάσονος 39 να ξεμουνιασω για 2η φορα την νικολ μιας και την ειχα πετυχει στο φωκαιας 13(υπογειο)και εμεινα πολυ ευχαριστημενος,επισης εχω διαβασει σε περιγραφες πως αν φερθεις καλα το μουνι της χυνει σαν τρελο,τελικα το εχει η μοιρα μου να περναω καλα με ρωσακια,ελπιζω να γινει η νεα μουσα μου(οπως καποτε με την ρωσιδα γιαννα),επισης βρηκα αυτο το μουνι και νομιζω πως της μοιαζει στην φωτο
Γύρισε η Νικόλ?τι βάρδια παίζει?
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
191
Κριτικές
1
Like
1.020
Πόντοι
201

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Χθες αργα μετα τις 23:00 Φυλης 105 που ανοιξε μετα απο καιρο δουλευε η Νικολ η Αλβανιδουλα με τα πιασιματα νομιζω την ειχα ξαναδει Φ69....αυτη νομιζω δεν ηταν που σου ειχε ριξει φολα αν θυμαμαι καλα? Φαινοταν λιγακι στριμμενη....προς το παρον δεν δοκιμαζω...
Είχα περάσει πολύ καλά με αυτήν.
Με την Ιωάννα είχα φάει Φόλα!
Αν είναι βέβαια η Νικόλ με τα πεταχτα αυτακια που δουλεύει και στο Μάγο σαν Όλγα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
οταν πηγα την παρασκευη η τσατσα κατω μου ειπε πως μολις εφυγε καιδεν την προλαβα,πρωινη βαρδια παντα
πήγα ΤΩΡΑ και Νικόλ δεν είναι εκεί, επίσης μούφα ή όχι μου παν πως ΔΕΝ δουλεύει ακόμα
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.823
Πόντοι
2.537
Η Εβελίνα έχει κρεμάσει το στρινγκάκι της οριστικά;
Ξέρει κανείς πού είναι χαμένη;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Κερυ καστανοξανθη κοπέλα με μακρύ ίσιο μαλλί, ωραίο πρόσωπο, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο Λολίτα ξανθιά λεπτή με πολύ μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό όχι τελειωτικό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Σοφία καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, 2αρι συν βυζι, τατουάζ στον αυχένα, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α Βαλερία μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 κλειστό .

Κωνσταντινουπολεως 166β Άννα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Κωνσταντινουπολεως 166α Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι και Κρίστι ξανθιά μιλφ, σώμα με αρκετά πιασίματα 2-2.5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. , ενώ κάνουν και παρτουζα.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ζιζελ μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα φτιαγμένα χείλη σιλικονατο βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ, ελεύθερο στοματικό στα 30 ευρώ.

Ιωαννίνων 3 όροφος Αναστασία μελαχρινή μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα, με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιωαννίνων 5 Ίρις καστανή μιλφ ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα, 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Ναταλί ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί, λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,για κάποιους που σε πμ με ρώτησαν για τη Βίκυ, φτιάχνει τα δόντια της και θα επιστρέψει όταν ολοκληρώσει.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Χριστίνα μελαχρινή μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το δεξί στήθος και στο δεξί μπράτσο, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο Ιωάννα καστανή νταρντανοχοντρη με 3.5αρια πεσμένα βυζια,μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 όροφος κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Λίλυ μελαχρινη χοντρή από τη Βενεζουέλα, με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 όροφος αριστερά κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 όροφος δεξιά Μαρίνα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, για 2-3 φορές την ειχα πετυχει πριν κάνα μήνα Φωκαιας 19 βράδυ.

Μεγαλου 28α αριστερά Ειρήνη μελαχρινή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3 αριστερά) κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο Χριστίνα μελαχρινή κοπέλα με ίσιο μαλλί, κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Άννα ξανθιά μιλφ χοντρή με 4-4αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, δοκιμάστηκε θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα όροφος Μαρία κοκκινομάλλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Περδικκα 3 αριστερά(που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) κλειστό.

Περδικκα 3 δεξιά κλειστο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Φυλής 71α Νικόλ μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 κλειστό.

Φυλής 69β Λανα με καστανό σκούρο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και το Βικακι στο δωμάτιο, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα, σιλικονατες τορπίλες 3αρες, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και χειλάκια δεξιά χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα και Έλλη μελαχρινή κατσαρομαλλα με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Φυλής 86αρια και 84β κλειστά.

Φυλής 84α Ρανια στο δωμάτιο για αρκετή ώρα, να περάσουμε αργότερα...

Φυλής 65β Εμμανουέλα καστανή με κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι - 2αρι βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Λάουρα η χοντρή λατινα από Φωκαίας 25α, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος Ιζαμπελα μελαχρινή λατινα με μακρύ μαλλί κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Άντζελα μελαχρινη κοπελίτσα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στην αριστερή κλειδα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη καστανή με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ Βικτόρια ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Ειρήνη μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Φυλής 69β Βίκυ που είδα σχόλια παλιά ότι είναι η πιο ωραία στην πιάτσα , είναι φόλα μέσα; Η να περάσω;

Πάω τώρα φυλής, μετά από ενημέρωση Σμύρνη ( να είναι καλά)
Είναι πιο τυπική τώρα μέσα. Φιλιά, ας πούμε, τα έχει κόψει.
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς τι παίζει με Εβελίνα Περγάμου ;οπότε έχω περάσει από το μέρος είτε θα ειναι κλειστό είτε θα έχει άλλη κοπέλα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς τι παίζει με Εβελίνα Περγάμου ;οπότε έχω περάσει από το μέρος είτε θα ειναι κλειστό είτε θα έχει άλλη κοπέλα.
Ποια άλλη κοπέλα έχει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom