Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Ο άλλος φίλος έγραψε αυτό.


Υπάρχει κι άλλη εκδοχή;

:think:

Τον έπαιρνε κάργα ακάποτα, τελευταία φορά που την είχα δει Καλλιθέα ήταν ένα ζωντανό ερειπίο (99% Aids).
Τώρα που έμαθε ο άλλος ότι είναι Πολωνία με ξεπερνά, μάλλον θα πίστεψε στα σοβαρά τα λόγια της τσατσάς πως ''Η κοπέλα παντρεύτηκε και έφυγε στη χώρα της''.
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Τον έπαιρνε κάργα ακάποτα, τελευταία φορά που την είχα δει Καλλιθέα ήταν ένα ζωντανό ερειπίο (99% Aids).
Τώρα που έμαθε ο άλλος ότι είναι Πολωνία με ξεπερνά, μάλλον θα πίστεψε στα σοβαρά τα λόγια της τσατσάς πως ''Η κοπέλα παντρεύτηκε και έφυγε στη χώρα της''.
Ρε παιδιά για αυτό θα ήθελα να ρωτήσω, επειδή για μένα είναι πολύ σημαντικό το θέμα της υγείας και δεν έχω κάνει ποτέ τίποτα σε μπουρδέλο χωρίς προφύλαξη: Δεν υποβάλλονται ανά τακτά χρονικά διαστήματα οι εργαζόμενες στους οίκους ανοχής σε εξετάσεις για ΣΜΝ και ειδικά για AIDS;
 

Jim papadeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2020
Μηνύματα
46
Like
68
Πόντοι
0
Κάνει τελειωτικό στο στόμα η Τζανινα; Πρώτη φορά το ακουω. Αυτή με το καλημερα βάζει τη μουνα της στη μάπα συναγωνιστων και λέει "ΤΡΩΓΕ"!!! Να μας πληρώνει θα έπρεπε!

Όπως μπήκα έτσι βγήκα. Για αρχή δεν μου άρεσε να πω την αλήθεια , δεν ξέρω πως το είχα φανταστεί στο μυαλό μου.
Αλλά η αλήθεια είναι πως δεν είχε καθόλου όρεξη , δήλωσε ότι νυστάζει λόγω καιρού αλλά "πρέπει" να είναι εδώ. Περίμενα να βγει και η Σύλβια που δούλευε η οποια ήταν αξιόλογο θα έλεγα αλλά δεν μου βγήκε η όρεξη.

Η Σύλβια ψηλή , νταρντανομωρο με 2-2,5 βυζί από όσα τα έκοψα.
Φίλε μου εννοείς την συμβία από φιλιπιδου;; παιδιά αυτήν την έχω χάσει έχετε την καλοσύνη να μου πείτε αν την έχει πετύχει κάποιος καπου;,
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
Άγνωστο και ανεξερεύνητο.
Για ζήτα βιβλιαράκι, να δούμε αν θα στο δείξουν. Το παίζουν όλες καθαρές λες και μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος με τα λόγια εδώ κι εκεί. Και βέβαια αν πας σε κάποια και γίνεις πελάτης αλλά μετά φύγεις, αν σε δει να πηγαίνεις σε άλλη, θα σου πει κάποια στιγμή ότι εκείνη είναι η βρωμιάρα ενώ αυτή η καθαρή. :confused: 2023 κι ακόμα τις ίδιες μαλακίες λένε τα ζωντοβολα. :2funny:
Το ιδανικό είναι να βρεις 2 που δουλεύουν στον ίδιο οίκο και να τις παίζεις εναλλάξ...
Εκεί να δεις τι έχει να γίνει... :2funny:
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Ρε παιδιά για αυτό θα ήθελα να ρωτήσω, επειδή για μένα είναι πολύ σημαντικό το θέμα της υγείας και δεν έχω κάνει ποτέ τίποτα σε μπουρδέλο χωρίς προφύλαξη: Δεν υποβάλλονται ανά τακτά χρονικά διαστήματα οι εργαζόμενες στους οίκους ανοχής σε εξετάσεις για ΣΜΝ και ειδικά για AIDS;
Μην λέμε πάλι τα ίδια
Βάση στατιστικής όσες κάνουν ελεύθερο στοματικό (δεν αναφέρω καν ακαποτα γαμησια) θα κολλήσουν κάτι σοβαρό (aids ηπατίτιδες)
30 καυλια την ημέρα με 20 μέρες τον μήνα να δουλεύει είναι 7200 αφιλτρες ψωλες που έχυσαν μέσα στο στόμα της
Τα συμπεράσματα δικά σου
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Μην λέμε πάλι τα ίδια
Βάση στατιστικής όσες κάνουν ελεύθερο στοματικό (δεν αναφέρω καν ακαποτα γαμησια) θα κολλήσουν κάτι σοβαρό (aids ηπατίτιδες)
30 καυλια την ημέρα με 20 μέρες τον μήνα να δουλεύει είναι 7200 αφιλτρες ψωλες που έχυσαν μέσα στο στόμα της
Τα συμπεράσματα δικά σου
Κοίτα θεωρητικά τουλάχιστον για το AIDS οι πιθανότητες από το στοματικό είναι μεν υπαρκτές, αλλά πολύ μικρές. Βέβαια μιλάμε για χιλιάδες πράξεις οπότε.... Για όλα τα άλλα ΣΜΝ όμως όχι και κακώς εστιάζει ο κόσμος μόνο στο AIDS. Τέλος πάντων, αν ζητήσω βιβλιαράκι λέτε τρώω μπούλινγκ ή υπάρχει περίπτωση να μου το δείξουν;
ΥΓ: Απορώ πραγματικά με όσους κάνουν το παραμικρό χωρίς προφυλάξεις.
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Η Αννίτα (αν εννοείς την πρωην βασιλισσα του Μεταξουργείου και μετέπειτα μασάζ κατ οίκον) έχει γυρίσει Λευκορωσία εδω κι ένα χρόνο. Η Βερόνικα (αν εννοείς την Ρουμάνα τατουατζου που στην αρχή της πορνοκαριερας της τα έκανε ολα) μια παίζει ως ανεξάρτητη, μια παει σε οίκους, μια τίποτα.
Η Βερόνικα έχει να εμφανιστεί καιρό..τελευταία φορά ήταν στο φωκ 13…ως ανεξάρτητη δεν ξέρω με τι ονομα παίζει!
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
"Κοπέλα πουλί καλί και καταρή, εσί μουρό μου έκει μπιμπλίο να μας ντείξει;" :2funny:

Ότι πιο κλασσικό ως απάντηση λες και είναι ίδια κλάση
ο άμοιρος που ήρθε να γαμήσει με την άλλη την γούρνα που τρώει 30 ψωλές κάθε μέρα. :2funny:Ελάχιστες το δείχνουν άσε που το σωστό είναι να είναι όλα γραμμένα με στυλό κι όχι με μολύβι (που σβήνουν στοιχεία και γράφουν άλλα) και βέβαια ποτέ δεν θα μάθεις αν το βιβλιαράκι αντιστοιχεί όντως στην εργαζόμενη. Σε γενικές γραμμές, πάρε μόνος τις αποφάσεις σου αν ανησυχείς.

:hi:
Όντως, κάπως έτσι απάντησε η τσατσά σε αξιοσέβαστο, κατά τα άλλα, στούντιο του 50ευρου. Που να'ξερε ποιον αρρωστοφοβικό ρωτούσε αν είναι καθαρός! :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Κοίτα θεωρητικά τουλάχιστον για το AIDS οι πιθανότητες από το στοματικό είναι μεν υπαρκτές, αλλά πολύ μικρές. Βέβαια μιλάμε για χιλιάδες πράξεις οπότε.... Για όλα τα άλλα ΣΜΝ όμως όχι και κακώς εστιάζει ο κόσμος μόνο στο AIDS. Τέλος πάντων, αν ζητήσω βιβλιαράκι λέτε τρώω μπούλινγκ ή υπάρχει περίπτωση να μου το δείξουν;
ΥΓ: Απορώ πραγματικά με όσους κάνουν το παραμικρό χωρίς προφυλάξεις.
Εγώ από τα 18 μου γλύφω κόλους και μουνάκια σε πουτανες ..δεν έχω μιλήσει ηπατίτιδα..αλλά έχω κολλήσει βλενορεια
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Κοίτα θεωρητικά τουλάχιστον για το AIDS οι πιθανότητες από το στοματικό είναι μεν υπαρκτές, αλλά πολύ μικρές. Βέβαια μιλάμε για χιλιάδες πράξεις οπότε.... Για όλα τα άλλα ΣΜΝ όμως όχι και κακώς εστιάζει ο κόσμος μόνο στο AIDS. Τέλος πάντων, αν ζητήσω βιβλιαράκι λέτε τρώω μπούλινγκ ή υπάρχει περίπτωση να μου το δείξουν;
ΥΓ: Απορώ πραγματικά με όσους κάνουν το παραμικρό χωρίς προφυλάξεις.

Οι πιθανότητες να κολλήσεις κάτι σοβαρό από ελεύθερο στοματικό είναι ελάχιστες αν είσαι άντρας και μικρές αν είσαι γυναίκα, ενώ από ακάποτο γαμήσι είναι μεγάλες και για τους δύο, ειδικά αν πρόκειται για πρωκτικό γαμήσι!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.717
Πόντοι
2.836
Συναγωνιστή σου έχει πει η τσα της Εβε δεν μπαίνεις;
Λοιπόν, όλη η ιστορία με την τσα έχει ως εξής:
ήταν εξαρχής αρνητική όταν ζήτησα να πάρω την Ε. για διπλό χρόνο με 40€. Υποτίθεται ότι ήταν ταλαιπωρημένη, ήταν οι μέρες που είχε το πρόβλημα με τον φρονιμίτη και την επόμενη θα πήγαιναν για εξαγωγή. Εξήγησα ότι δεν ήθελα ούτε 2 εκτονώσεις ούτε να ταλαιπωρήσω την κοπέλα, απλά για να έχουμε άνεση χρόνου (το κάνω με κάποιες με τις οποίες αισθάνομαι καλά). Υποτίθεται ρώτησε και την Ε. όσο περίμενα και μείναμε στο 20ρικο. Οκ, σεβαστό, όλα καλά μέχρι εδώ.
Μου έχει ξανατύχει σε άλλα μαγαζιά να χτυπήσει πόρτα αμέσως πριν ή μετά το τέλος, όμως ήταν ένα διακριτικό τακ-τακ ή η τσα να λέει το όνομα της κοπέλας. Αλλά αυτό το χτύπημα ήταν άλλο πράμα, λες κι ήταν έτοιμη να μπουκάρει και να με πετάξει όξω ξεβράκωτο :cheesy: Στο λεπτό δε, δεύτερο ίδιο υστερικό χτύπημα. Λες κι ήθελε να με …τιμωρήσει επειδή αρχικά ζήτησα 20λεπτο. Τέλος πάντων, με τελείωσε κακήν κακώς η Ε., δεν έδειξε πάντως να δυσανασχετεί με κάτι.

Βγαίνοντας με χαιρετάει η τσα μέσα από το κουζινάκι. Σαν να το ξανασκέφτηκε, έρχεται στο σαλόνι κι είχαμε τον εξής διάλογο:
-τα βλέπετε; ευτυχώς που δεν πήρατε διπλό χρόνο, θα κάνατε ζημιά στην κοπέλα (δηλαδή πώς θα της έκανα ζημιά; Με αγκαλίτσες; είχα εξηγήσει ότι ήθελα μόνο άνεση χρόνου και τίποτα παραπάνω).
-χμμ, δεν είμαι καλό παιδί τελικά; απαντάω χαριτολογώντας.
-είστε καλό παιδί αλλά όχι για μαγαζί, μου λέει με δασκαλίστικο ύφος (ΔΗΛΑΔΗ;;; Ποιες προδιαγραφές έχουν τα παιδιά που είναι κατάλληλα για μαγαζί;)
Παρέμεινα ψύχραιμος, δεν συνέχισα την κουβέντα αλλά με τσάντισε πολύ, σε σημείο που δεν θέλω να την ξαναδώ μπροστά μου. Ήταν σαν να μου λέει ξεκάθαρα ότι είμαι ανεπιθύμητος. Κι ακόμα προσπαθώ να καταλάβω τι αφορμή της έδωσα.

Περιπέτειες στον μαγικό κόσμο του σεξ επί πληρωμή :grin:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Μην λέμε πάλι τα ίδια
Βάση στατιστικής όσες κάνουν ελεύθερο στοματικό (δεν αναφέρω καν ακαποτα γαμησια) θα κολλήσουν κάτι σοβαρό (aids ηπατίτιδες)
30 καυλια την ημέρα με 20 μέρες τον μήνα να δουλεύει είναι 7200 αφιλτρες ψωλες που έχυσαν μέσα στο στόμα της
Τα συμπεράσματα δικά σου
Μπορει να πινουν φαντα μετα τα αφιλτρα τυπε μου.
:confused:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.717
Πόντοι
2.836
Διανο μεταξύ μας τώρα?
Την καλύτερη δουλειά κάνεις!:thumbsup:

Εγώ τους έχει σιχαθεί η ψυχή μου 15 χρόνια τώρα!
Δεν είναι ανθρώποι αυτοί!
Ε δεν είναι δουλειά αυτή να βαρανε οι τρελές σαδιστριες πονηρές τσατσαδες στο 7'λεπτό την πόρτα για να προλάβουν όσα περισσότερα ραντεβού γίνεται για να πάρουν αυτές τα ποσοστά τους €!
Σε αυτό βέβαια φταίνε οι πατρωνες και οι πατρωνοι με τις ηλίθιες πολιτικές που ακολουθούνε!
Είναι και αμόρφωτα ζώα ούτε δημοτικό δεν έχουν τελειώσει!
Δεν καταλαβαίνουν ότι αυτό που κάνουν είναι πάρα πολύ κακό marketing και αντί να κερδίζεις πελάτες αντίθετα χάνεις!
Ο άλλος δεν ξαναπαταει όταν του βαράς την πόρτα στο 7'λεπτο!
Το σωστό και το τίμιο ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ(πελάτες και μπουρδέλα) θα ήταν το εξής:

#Να βάλουν ρολόγια τοίχου στα δωμάτια μέσα!

#Και φυσικά ο χρόνος να είναι στα 15'λεπτα!

:woldman:
εδώ που τα λέμε, το 7λεπτο δεν φτάνει ούτε για να τον παίξεις μόνος σου. Είναι κακόγουστο αστείο δηλ. όλη αυτή η ιστορία. Και δυστυχώς κλέψιμο χρόνου υπάρχει και στις πιο ακριβές κατηγορίες. Κουτοπονηριές του κώλου...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.717
Πόντοι
2.836
οι οικονομικές απολαβές, οδηγούν τις τσατσαδες να χτυπούν πόρτες. Τα ίδια τραβάμε όλοι.

:hi:
όταν όμως διώχνουν πελάτες, δεν μειώνονται οι απολαβές τους; Κοινή λογική είναι, δεν χρειάζεται να έχουν τελειώσει πανεπιστήμιο...
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Kαλησπέρα παιδιά σε όλους, έχει δει ή περάσει κανείς με την Ελλη στο Φυλής 67 (είναι συνήθως 2η βάρδια) ? Ευχαριστώ.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.717
Πόντοι
2.836

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
746
Κριτικές
17
Like
1.298
Πόντοι
2.290
Φίλε μου εννοείς την συμβία από φιλιπιδου;; παιδιά αυτήν την έχω χάσει έχετε την καλοσύνη να μου πείτε αν την έχει πετύχει κάποιος καπου;,
Φιλιππίδου 11β , στον όροφο πάνω . Απογευματα μετά τις πέντε μου είπε ότι δουλευει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom