Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (6 μέλη και 88 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εγώ για την Φωκιανή επεκτάθηκα. Η άλλη που στεγάζεται ; :hi:
Μπορείς να πεις και τις δύο Φωκιανές :2funny:, γιατί η Καρολίνα από Λιοσίων 73 έχει δουλέψει/δουλεύει και Φωκαίας 13 υπόγειο και Πάτση.
Η άλλη Καρολίνα στα 27άρια της Φωκαίας και 11άρια Φιλιππίδου.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Διανο μεταξύ μας τώρα?
Την καλύτερη δουλειά κάνεις!:thumbsup:

Εγώ τους έχει σιχαθεί η ψυχή μου 15 χρόνια τώρα!
Δεν είναι ανθρώποι αυτοί!
Ε δεν είναι δουλειά αυτή να βαρανε οι τρελές σαδιστριες πονηρές τσατσαδες στο 7'λεπτό την πόρτα για να προλάβουν όσα περισσότερα ραντεβού γίνεται για να πάρουν αυτές τα ποσοστά τους €!
Σε αυτό βέβαια φταίνε οι πατρωνες και οι πατρωνοι με τις ηλίθιες πολιτικές που ακολουθούνε!
Είναι και αμόρφωτα ζώα ούτε δημοτικό δεν έχουν τελειώσει!
Δεν καταλαβαίνουν ότι αυτό που κάνουν είναι πάρα πολύ κακό marketing και αντί να κερδίζεις πελάτες αντίθετα χάνεις!
Ο άλλος δεν ξαναπαταει όταν του βαράς την πόρτα στο 7'λεπτο!
Το σωστό και το τίμιο ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ(πελάτες και μπουρδέλα) θα ήταν το εξής:

#Να βάλουν ρολόγια τοίχου στα δωμάτια μέσα!

#Και φυσικά ο χρόνος να είναι στα 15'λεπτα!

:woldman:
Συμφωνώ και επαυξάνω Γιάννο!
Θα μπορουσε ευκολα να γίνει από σοβαρους οίκους. Αλλά το 15' το κόβω δυσκολο. Δυστυχώς.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Διανο μεταξύ μας τώρα?
Την καλύτερη δουλειά κάνεις!:thumbsup:

Εγώ τους έχει σιχαθεί η ψυχή μου 15 χρόνια τώρα!
Δεν είναι ανθρώποι αυτοί!
Ε δεν είναι δουλειά αυτή να βαρανε οι τρελές σαδιστριες πονηρές τσατσαδες στο 7'λεπτό την πόρτα για να προλάβουν όσα περισσότερα ραντεβού γίνεται για να πάρουν αυτές τα ποσοστά τους €!
Σε αυτό βέβαια φταίνε οι πατρωνες και οι πατρωνοι με τις ηλίθιες πολιτικές που ακολουθούνε!
Είναι και αμόρφωτα ζώα ούτε δημοτικό δεν έχουν τελειώσει!
Δεν καταλαβαίνουν ότι αυτό που κάνουν είναι πάρα πολύ κακό marketing και αντί να κερδίζεις πελάτες αντίθετα χάνεις!
Ο άλλος δεν ξαναπαταει όταν του βαράς την πόρτα στο 7'λεπτο!
Το σωστό και το τίμιο ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ(πελάτες και μπουρδέλα) θα ήταν το εξής:

#Να βάλουν ρολόγια τοίχου στα δωμάτια μέσα!

#Και φυσικά ο χρόνος να είναι στα 15'λεπτα!

:woldman:
Καλησπερα Jon......σωστοτατος....στο στανταρακι που μου την εκανε θα πηγαινα και 2 φορα αυτο τον μηνα...ισως και 3...παντα υπαρχει και χρονος και χρημα.....αλλα προτιμησα να βαρεσω μια μαλακια παρα να παω .....τον αλλο μηνα...ποιος βγηκε χαμενος?????
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
Πηγα κι εγώ προχτές Φιλιππίδου τελικά στον όροφο .
Ίδια πράγματα και σε μένα.
Μπήκα με Σύλβια μέσα , σε κάποια φάση άρχισαν οι φωνές και τα χτυπήματα στην πόρτα. Σηκώθηκε η κοπελιά , σηκώθηκα κι εγώ ...και όταν βγήκα έξω στο σαλόνι δεν υπήρχε ψυχή...ούτε συναγωνιστής ούτε η τσα. Δεν κλαίω το εικοσαρι αλλά οντως είναι σπαστικό όλο αυτό. Να είχε και κόσμο να πω πάει στο διάολο.
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα. Το στέλνω και εδώ μπας και έχει κανένας άποψη και μπορεί να βοηθήσει. Κατεβαίνω Αθήνα και θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με την τωρινή κατάσταση σε μιλφ! Από τις κριτικές που διάβασα έχω ξεχωρίσει στην οικονομική κλίμακα τις Μπάρμπορα από Βέργας 6Α, 'Αννα από Ιωαννίνων 5, Άννα από Ιωαννίνων 3 ισόγειο, Μαρία από Διδύμου 18Β και Όλγα από Χωματιανού 11Α, ενώ στην ακριβότερη κλίμακα στα στούντιο Βούρβαχη και Ηλία Ηλιού δεν έχω δοκιμάσει και μου έχει γυαλίσει η Σουζάνα. Για πείτε άλλες προτάσεις; Τι μπορεί να μου ξεφεύγει;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
731
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
Καλησπέρα στην παρέα. Δεν γνωρίζω από Μεταξουργείο, ήθελα να πάω σήμερα το βράδυ , υπάρχει καμία πρόταση για ωραία ακαποτη πιπα;
 

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
36
Like
220
Πόντοι
0
Καλησπερα Jon......σωστοτατος....στο στανταρακι που μου την εκανε θα πηγαινα και 2 φορα αυτο τον μηνα...ισως και 3...παντα υπαρχει και χρονος και χρημα.....αλλα προτιμησα να βαρεσω μια μαλακια παρα να παω .....τον αλλο μηνα...ποιος βγηκε χαμενος?????
Αφού βρίσκουν,τα κάνουν. Πράγματα αδιανόητα για άλλες εποχές. Δε μιλάω για δεκαετία του '90,μιλάω για ακόμη παλαιότερα. Δυστυχώς, η νοοτροπία του "Φασον" σκότωσε την γοητεία άλλων εποχών. Ιδιοκτήτες και εργαζόμενες ,στην πλειονότητα αλλοδαποί,νοιώθουν όπως ο κλέφτης στο σπίτι, ο,τι προλάβω να αρπάξω.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Η Αννίτα ή η Βερόνικα ζούνε;
Η Αννίτα (αν εννοείς την πρωην βασιλισσα του Μεταξουργείου και μετέπειτα μασάζ κατ οίκον) έχει γυρίσει Λευκορωσία εδω κι ένα χρόνο. Η Βερόνικα (αν εννοείς την Ρουμάνα τατουατζου που στην αρχή της πορνοκαριερας της τα έκανε ολα) μια παίζει ως ανεξάρτητη, μια παει σε οίκους, μια τίποτα.
 

pistolpit

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
41
Like
17
Πόντοι
0
Ωραίος! :hi:
Τώρα που μπλέξαμε τις Καρολίνες, έχω μια πελώρια λαχτάρα για Νεσκουίκ :2funny:Εεε συγνώμη...για ψηλή Καρολίνα από Διδύμου. Που χάθηκε αυτή;

:think:
Έχει επιστρέψει μόνιμα πίσω στη Πολωνία και μεγαλώνει τα παιδιά της
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
#Να βάλουν ρολόγια τοίχου στα δωμάτια μέσα!
Ακριβώς, όπως γίνεται στα μασατζίδικα! Βέβαια κι εκεί μπορεί να σου φάνε κανένα 5-10λεπτο με φθηνές δικαιολογίες ότι το ρολόι πάει πίσω ή ότι εσύ λες ψέματα, αλλά πιο σπάνια.
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81

Η άλλη είναι Όλγα. Καστανό μαλλί στους ώμους , 1,5 στήθος, τουρλωτο κωλαράκι. Διπλό με Μαριάνα στα 30.
Όλγα δεν έχει δοκιμαστεί. Εν αναμονή.
Μάπα η τύπισσα τυπικά πράγματα την είχα πάρει πέρσι πριν το καλοκαίρι,με μία στάση την βγάλαμε στα τέσσερα και όταν της είπα να αλλάξουμε στάση δυσανασχετησε και ήθελε να συνεχίσουμε έτσι :jerking2:γενικώς βαριέται
Ρίξε μία ματιά στις κριτικές δεν πρέπει να λένε και τα καλύτερα
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
Μήπως ήρθε η ώρα να έχουν και τα μπουρδελα live ενημέρωση ποια δουλεύει όπως και τα studio? Για να μην ενοχλούμε και εμείς! Στο Φώκαιας 17 ισόγειο μπαίνοντας μέσα ρώταω την τσατσά ποιες δουλεύουν, μου απαντά η Νάταλι όμορφο φόλα που έχει δοκιμαστεί και μια γεμάτη που δεν θυμάμαι όνομα. Λεω οκ τις ξέρω κσι κάνω μεταβολή να φυγω και με αρχίζει τι έρχεστε για βόλτα εδώ, εδώ δεν είναι για βόλτα, να πάτε για καφέ. Φυσικά δεν έδωσα σημασία και έφυγα. Η πλάκα είναι ότι ήταν η ίδια τσατσά που πριν μήνα με είχε αρπάξει αγκαζέ για να περάσω και όντως πέρασα με την Νάταλι γνωρίζοντας ότι δεν είναι καλή μέσα απλα για να γαμησω ένα ωραίο μουνι. Λογικά δεν θα με θυμόταν καν
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μάπα η τύπισσα τυπικά πράγματα την είχα πάρει πέρσι πριν το καλοκαίρι,με μία στάση την βγάλαμε στα τέσσερα και όταν της είπα να αλλάξουμε στάση δυσανασχετησε και ήθελε να συνεχίσουμε έτσι :jerking2:γενικώς βαριέται
Ρίξε μία ματιά στις κριτικές δεν πρέπει να λένε και τα καλύτερα
Εγώ στις αρχές είχα περάσει καλά μαζί της, αλλά την τελευταία φορά την είδα άβαφη, άχρωμη και βαριεστημένη στο σαλόνι και δε μου έκανε κούκου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μήπως ήρθε η ώρα να έχουν και τα μπουρδελα live ενημέρωση ποια δουλεύει όπως και τα studio?
Έχουν τόσα έξοδα αυτά για λαδώματα και ένα σωρό, σιγά να μην πληρώσουν και για σελίδα στο ίντερνετ. 5-6 μόνο διατηρούν σελίδα στο a-t-h-e-n-s-e-x-s-t-u-d-i-o-s με βάρδιες που δεν ισχύουν.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
926
Κριτικές
48
Like
4.797
Πόντοι
2.836
Μήπως ήρθε η ώρα να έχουν και τα μπουρδελα live ενημέρωση ποια δουλεύει όπως και τα studio? Για να μην ενοχλούμε και εμείς! Στο Φώκαιας 17 ισόγειο μπαίνοντας μέσα ρώταω την τσατσά ποιες δουλεύουν, μου απαντά η Νάταλι όμορφο φόλα που έχει δοκιμαστεί και μια γεμάτη που δεν θυμάμαι όνομα. Λεω οκ τις ξέρω κσι κάνω μεταβολή να φυγω και με αρχίζει τι έρχεστε για βόλτα εδώ, εδώ δεν είναι για βόλτα, να πάτε για καφέ. Φυσικά δεν έδωσα σημασία και έφυγα. Η πλάκα είναι ότι ήταν η ίδια τσατσά που πριν μήνα με είχε αρπάξει αγκαζέ για να περάσω και όντως πέρασα με την Νάταλι γνωρίζοντας ότι δεν είναι καλή μέσα απλα για να γαμησω ένα ωραίο μουνι. Λογικά δεν θα με θυμόταν καν
Αυτό που στραβωνουν τα μούτρα αν δεν μπεις είναι όντως εκνευριστικο. Τότε ποιο το νόημα να βγαίνουν οι κοπέλες στο σαλόνι;
Κάποιοι μπορεί όντως να πάνε μόνο για μάτι αλλά οι υπόλοιποι τι φταίμε;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Τα αφεντικά των μπουρδέλων είναι αμόρφωτοι κι απαίδευτοι κατσαπλιάδες! Τα αφεντικά των στούντιο είναι σοβαρά επιχειρηματικά μυαλά με μόρφωση και παιδεία! Απλώς είναι κι οι δύο από την ίδια χώρα. :confused:
Ένα στούντιο όμως βγάζει και μεγαλύτερο τζίρο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom