Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (1 μέλη και 51 επισκέπτες)

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Αχ αχ άσε και με πιάνει η νοστλαγία τώρα. Δεν θυμάμαι πόσα χρόνια πάνε αλλά ήταν μια περίοδος που κυριολεκτικά εγώ δεν ήξερα ποια να γαμήσω ώποτε έβγενα τσάρκα. Ήταν η Χριστήνα η καζακστανή κοκκινομάλα, δίπλα της η Σόνια του Κυρ Βασίλη, είχαμε την μοντελοαλυσίδα που είχε ΠΟΛΥ καλά μουνάκια (Νανσυ, Χριστήνα, Λίζα, Έλενα, και σιγουρα έχω ξεχάσει πολλές) και τότε υπήρχε και το ΕΠΟΣ για μένα μπουρδέλο το Πιπίνου 118 που το κλείσανε. Είχε ντουζ, είχε τα πιο όμορφα κορίτσια ΚΑΙ το καλύτερο πρόγραμμα. Όλες κάνανε ελεύθερο στοματικό/τελιωτικό χωρίς μα και μου. Θα θυμάμαι για πάντα απο αυτό το σπιτάκι την Νικόλ που νομίζω ήταν η πρώτη ακάποτη πίπα. Είχα πάει μια μέρα στο άκυρο στο Αγκυρας 12 (δεν ήξερα ακομα το πιπινου) και την βλέπω και παθαίνω ΣΟΚ. Μου άρεσε άπειρα λέω δεν γίνετε να πηδήξω τέτια κοπελάρα στα 20. Δεν άκουσα καν πρόγραμμα πέρασα μέσα και όταν έρχετε απο πάνω μου και με ρωτάει μετά τα φιλάκια/χαδάκια αμα θέλω με η χωρίς πείγα να παθω εγεφαλικό απο την κάβλα. Θυμάμαι γύρισα σπίτι με τα πόδια και με το που φτάνω απλα γυρνάω πίσω και ξαναπάω στην Νικόλ κατευθείαν. Πέριση που είχα έρθει στο Λιωσίων 73 μου έπιασε την κουβέντα η τσατσα και μου λεει "Εσένα σε θυμάμαι απο το πιπίνου" (Είχε να με δει απο 2019). Πίασαμε την κουβέντα και μου είπε ότι η Νικόλ και η Καίτη παντρεύτηκαν και είναι στην ρωσσία. Τέσπα παρασμένα ξεχασμένα. Φέτος απο την Δευτέρα μέχρι σήμερα πάω κάθε μέρα μέχρι στίγμης είμαι ευχαριστημένος μόνο απο την Εύα ( Λιωσίων 73 + Φωκαίας 13) και την Αμέλια και αυτή στο Λιωσίων. Πείρα προχθές την Σάρα που οι περισσότεροι λέτε καλά λόγια αλλά δεν... Ήταν η πρώτη φορά που έφυγα άχυστος φέτος. Δεν έκανε κάτι κακό η κοπέλα απλά 1) Το μουνι της ήταν ξεσκησμένο 2) Δεν γούσταρε καθόλου και φενότανε. Οπώτε και εγώ ψηλοξενέρωσα. Αλλά στα του αγώνα έκανε την δουλεία της καλά. Φαντάζομαι αμα γουστάρει κίολας θα είναι ακόμα καλύτερη.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
15
Like
11.672
Πόντοι
3.246
Πριν μερικές μέρες μου έκανε!!!!
Δεν το ανακοινώνει στο θάλαμο επιδειξεων....
Καλώς σου έκανε :rockon:, κακώς δεν το ανακοινώνει στο στάνταρ πρόγραμμα...:angry: Ελπίζω να ξηγηθηκε ΑΚΑ τελειωτικό καταπιωτικο μπουκι... :pipa1:
 

Honda125

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
Παιδιά η τζανινα αξίζει;;
Και ξέρετε μήπως που θα βρω την τζεσικα από την Φωκαίας;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Τίποτα το φοβερό η Τζανίνα τυπε.
Είναι όμως στην εμφάνιση σκέτη τσόντα.
Τσιμπουκοχειλα που κάνουν ωραία ξεσκουφωτη πίπα αλλά κατα τ'αλλα ολα αποστειρωμενα και τυπικά.
Μόλις τελειώσεις πετάγεται σαν να την τσιμπάει σφίγγα και εξαφανίζεται.
Για ρουμανα καλη ειναι στο μαμησι.. Οι αλλες ρουμανες ειβαι εντελως για τα πανηγυρια
Κ μια κντοπατε. Τι βαρδια δουλεύει???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

#Στην Γερμανία παίζει να δεις και παλιές γνώριμες κορασίδες από Φυλής και Μεταξουργείο.


#Παίξε και λίγο μπαλιτσα με social media στην Γερμανία έχει ωραίες μιλφαρες που στην κυριολεξία πεινάνε για πουτσο!




Atridi καλό ταξίδι και καλή νέα αρχή να έχεις!

:thumbsup:
Τζων Γερμανία ποτε πήγες?
Επισης
Η Γερμανία το ξέρει????
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Τις τελευταίες βδομάδες την πήρε το μάτι μου στο πρόγραμμα του Λ73 για 2-3 μέρες το πολύ και πάλι όχι συνεχόμενες. Αμφιβάλλω αν δουλεύει.
Μουχε πει, γιατι μιλαω κ ρωσσικα, οτι μολις ειχε ςρθει απο μολδαβια κ θα μείνει
Εξ ου κ την ψαχνω
Λιοσιων λεν δεν ξεεουν που είναι.. Μαλλον καπου σε αλλο ιδρυμα είναι.... Δεν νομιζω ναφυγε τοεο σύντομα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Παιδια το ξαναβαζω, σαν κατι καψουρια καταντησαμε...
Οποιος ξςρει που βρισκεται ιζαμοελα 26ετων μςλαχρινη σωμα αθλητικο καλο απο μολδαβια, η ρωσσια, αναλογα τι λεει καυε φορα ενημςρωνει
Αμοιβη μια παρτουζα με την ιζαμπελα , πληρωμνενη απο μενα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σας έχω ζαλίσει τα μπαλάκια με την τζεσικα αλλά βοηθήστε μήπως την βρω χαχαχ
Ειμαστε πολλοι οι ζαλισαρχιδες τελικά
Παλι καλα
 

Honda125

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
Παιδια το ξαναβαζω, σαν κατι καψουρια καταντησαμε...
Οποιος ξςρει που βρισκεται ιζαμοελα 26ετων μςλαχρινη σωμα αθλητικο καλο απο μολδαβια, η ρωσσια, αναλογα τι λεει καυε φορα ενημςρωνει
Αμοιβη μια παρτουζα με την ιζαμπελα , πληρωμνενη απο μενα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ειμαστε πολλοι οι ζαλισαρχιδες τελικά
Παλι καλα
Χαχαχ αδερφέ λαμπάδα ανάβω να την βρω και τίποτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εξαφανίστηκε με το που μπήκε το νέο έτος
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Γαμησα χτες την λατίνα ( Χριστίνα αν δεν κάνω λαθος) νύχτα , Φωκαίας (25 αν δεν κάνω λαθος).. ωραίο πρόσωπο και κωλαρα πεσμένη αλλά τεράστια.. στα γούστα μου.. φιλόξενη κοπέλα με άφησε να γαμησω δεν είπε όχι.. αδιάφορη ομως, πας απλά για την ομορφιά της, τίμια Παντως προσπάθησε αρκετά να με κάνει να χύσω μιας και είχα χύσει ήδη 4 φορές για εκείνη την ημέρα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Δύο επισκέψεις τις τελευταίες ημέρες, σε Νάνσυ Ταϊλανδέζα Περγάμου 1 και Ρωξάννη Φυλής 71 ισόγειο.

Ξεκινώντας από τη σημερινή, στο Περγάμου είχε απαρτία: Κική και Σούζυ, με κιλάκια και οι δυο τους, πιο όμορφη παρουσία η Σούζυ, και η Νάνσυ, καμία σχέση με τις άλλες δύο, πολύ γλυκό πρόσωπο, καστανόξανθη, γύρω στο 1,70, περίπου 25 χρονών. Ήτανε και το λέιντιμπόι η Μέτι. Κλασικά ο τιμοκατάλογος συνοικιακού σουβλατζίδικου και πέρασα για απλό πρόγραμμα στα 30 ευρώ. Το δωμάτιο κομπλέ, με κρεβατάρα στρογγυλή, μόνο που δεν είχε νιπτήρα και αναγκάστηκα να κατουρήσω στην ντουζιέρα, ρίχνοντας κι ένα μικρό φρεσκάρισμα.

Η Σούζυ είναι μια πολύ χαμογελαστή και γλυκιά κοπέλα, η οποία μιλάει κάποια κουτσοαγγλικά μόνο. Προκαταρκτικά μηδέν πριν μου βάλει την καπότα, το μόνο που πρόλαβα να της πιάσω λιγάκι τα μικρά και στητά της βυζάκια. Πίπα λίγο άνω του μετρίου για τα γούστα μου, χαλαρή, προσπαθούσε να είναι αισθησιακή. Μια στάση με εμένα από επάνω, όπου η Σούζυ δεν ήταν ακριβώς κομοδίνο, με χάιδευε λιγάκι στο σώμα, έβγαζε και κάτι κραυγούλες. Καλά, για γλωσσόφιλα δεν επιχείρησα καν. Επίσης, είχε πολύ απαλά πατουσάκια κι επίσης πολύ απαλά δαχτυλάκια, τα οποία όμως, γελώντας, με απέτρεψε από το να τα γλύψω. Με καλή διάθεση βγήκα από το μπουρδέλο και σίγουρα κάποια στιγμή θα τη σκεφτώ και θα μου σηκωθεί, αλλά επιστροφή δεν θα υπάρξει. Εάν με άφηνε να της γλύψω τα πόδια και είχε 20 ευρώ θα ξαναπήγαινα, τώρα όχι :think:

Την Πέμπτη το μεσημέρι η επίσκεψη στη Ρωξάννη, η οποία είναι μια μικροκαμωμένη κοπέλα, κοντούλα, αδύνατη, με γλυκό προσωπάκι και μικρό στητό στήθος. Γενικώς γλυκιά κοπέλα ήτανε, τόσο-όσο θα έλεγα. Χάι λάιτ της συνεδρίας στην πολύ ωραία της πίπα, όπου τη θαύμαζα όντας ξαπλωμένος ανάσκελα από τον καθρέφτη της οροφής. Δύο στάσεις, εγώ από πάνω και πισωκολλητό, με ωραία στησίματα από τη Ρωξάννη. Είδα κάποιες μελανιές στο πόδι της και αυτό με απέτρεψε από το να κάνω κίνηση να της γλύψω τα μικρά της πατουσάκια. Όπως είπα, νορμάλ ήταν η κοπέλα αλλά μου έβγαινε και κάτι διεκπεραιωτικό, του τύπου άντε να τελειώνουμε. Ίσως να επηρεάστηκα και από τις μελανιές. Βγαίνοντας ήτανε στο κουζινάκι με το κινητό της, χαιρέτισα, ούτε γύρισε να με κοιτάξει. Σίγουρα δεν θα υπάρξει επιστροφή :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
192
Κριτικές
54
Like
616
Πόντοι
361

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Περγάμου 1 λες; Έχει 3 Κινεζάκια. Κική, Νάνσυ, Σούζυ και την Νέτυ ladyboy που θέλει 50!!! για απλό πρόγραμμα όπως κι όλες οι άλλες είναι πανάκριβες με κλιμακωτή χρέωση και χωρίς σοβαρά προσόντα. Η Νάνσυ ήταν η πιο τσουπωτή που αν θυμάμαι καλά κάπως βλέπεται
ή κάνω λάθος και λέω άλλη; κάνει τίποτα ή αρχίδια;
Όχι, η Νάνσυ είναι η πιο όμορφη και νέα από όλες, με κανονικό προς το αδύνατο σώμα. Δε νομίζω να είναι Κινεζάκια, η Νάνσυ τουλάχιστον μου είπε ότι είναι Ταϊλανδέζα.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.361
Πόντοι
2.405
Φυλής 66β είναι η Νικόλ ...πέρασα μαζί της μέτριες εντυπώσεις..βυζί 1.5 αρι ,μέτρια φάτσα ..κολος λίγο πλαδαρος αλλά στα τέσσερα αλλάζει το σκηνικό..έχει ιδανικό Κόλο για πισοκολητο.. σωματότυπος όπως αναφέρθηκε σαν τις Αντριάνας από χωμάτιανου αλλά στο πιο πλαδαρό..η Αντριάνα έχει καλύτερο σώμα..πίπα κάνει βασική...τις εγλυψα πάντως τον πάτο..και γουστάρε από ότι φάνηκε.. ίσως γράψω Κριτική..
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Χαχαχ αδερφέ λαμπάδα ανάβω να την βρω και τίποτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εξαφανίστηκε με το που μπήκε το νέο έτος
Εγω μιλαω για αναζητηση κ δωρεαν παρτουζα σε οποιον την βρει για ιζαμπελα απο λιοσιων 73α παντως..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σαμπινα βρεγας 7 τι βαρδιες πιανει. Να κάνουμε κι αυτο. Το τεστ
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Για αλλού ξεκίνησα κι αλλού κατέληξα... Φωκαίας 25 κάτω, 19 κάτω και 17 πάνω κλειστά. Στο 17 κάτω Μιχαέλα και Ναταλί στο δωμάτιο.
Φωκαίας 27 ισόγειο μια Έντζι, μοντέλο στυλιάρι μαυριδερή, σαλονάρισε γυμνή, ψήθηκα να μπω αλλά είχε τρία δωμάτια σε αναμονή και έφυγα. Στον όροφο η μιλφ Ναταλί με βαμμένο ξανθό μαλλί.
Φιλιππίδου 11 κάτω η ναζιάρα Ρομίνα με καλό κορμί, στον όροφο η μελαχρινή Σύλβια με έσπρωξε να μπω δωμάτιο με επιθετικό σαλονάρισμα, ρίσκαρα και έμεινα αρκετά ικανοποιημένος, διέκρινα δε μια σχετική βιασύνη και θεατρινισμό αλλά το πρόσημο είναι θετικό.
Καλά να περνάτε και να γαμάτε!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom