Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (2 μέλη και 70 επισκέπτες)

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.378
Πόντοι
2.405
Βελτιώθηκε καθόλου η Άντζελα;από φυλής υπόγειο;
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Επισκεψη σε μερικα σπιτακια στο Μεταξουργειο 1η βαρδια 12:30.

Κολωνου 30 ισογειο η Νταρια, ξανθια Ρουμανα μιλφ με κοντη καρο φουστιτσα αλά Σαμπίνα και μαυρο ζαρτιερικο.

Κολωνου 32 γωνιακο Βαλερια,νεαρη με 2,5αρες φυσικες βυζαρες μερικα κιλακια παραπανω και καστανο ισιο μαλλι απλο στα 20 ευρω.

Κολωνου 32β οροφος (ονλυγκρικ) Ηρα, νταρντανα με παραπανισιο κωλο και μπουτια μαυρομαλλα με απλο στα 15ε.
Στον οικο λεει ολο το προσωπικο ειναι εμβολιασμενο... :tooth::tooth::tooth:
1674305027757.jpg


Κολωνου 15 δεξι Αννα νταρντανα με απλο στα 10ε ο τσατσος ειρωνευοταν και ελεγε εξυπναδες επειδη δεν περασα δωματιο.

Κολωνου 27 ισογειο η Μπελλα με ωραιο κορμι απλο στα 10 ευρω φορουσε γυαλια.
Την πετυχα μετα απο λιγο που εφευγε και την εβγαλα φωτο.
1674305027760.jpg


Εστριψα στο Κολωνου 23 να παω Ιασωνος και μπροστα μου βγηκε ενα φαντασμα :boff::boff:
Screenshot_2023-01-21-15-16-58-537-edit_com.miui.gallery.jpg


Ιασωνος 20β κλειστο, δουλευει μονο απογεμα με την κοντοπουτανη Βανεσσα.

Ιασωνος 30 υπογειο Λολα ξανθια μιλφ συμπαθητικη, βγηκε γυμνη σαλονι, απλο στα 10ε.

Ιασωνος 30 οροφος η Μαρια με τατου. Καλο κορμι με 2,5αρια βυζια, συμπαθητικη παρουσια, σταθερη αξια και αποδοση στο δωματιο απλο στα 10ε.
:hi:
Ακόμα ζούν μετά πιστοποιητικά στο Κ 28?
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
καλησπερα,ξερει κανεις σημερα 2η βαρδια αν δουλευει η Ριτα απο κολονου?αν οχι,αξιζει η Τζανινα απο φωκαιας?κ τελος ,αυριο 1η βαρδια η Μαριαννα απο διδιμου θα ειναι στο ποστο της?δεν την εχω δει ,κ αν μ ρεσει εμφανισιακα θα την δοκιμασω,ευχαριστω
Τίποτα το φοβερό η Τζανίνα τυπε.
Είναι όμως στην εμφάνιση σκέτη τσόντα.
Τσιμπουκοχειλα που κάνουν ωραία ξεσκουφωτη πίπα αλλά κατα τ'αλλα ολα αποστειρωμενα και τυπικά.
Μόλις τελειώσεις πετάγεται σαν να την τσιμπάει σφίγγα και εξαφανίζεται.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
9.426
Τίποτα το φοβερό η Τζανίνα τυπε.
Είναι όμως στην εμφάνιση σκέτη τσόντα.
Τσιμπουκοχειλα που κάνουν ωραία ξεσκουφωτη πίπα αλλά κατα τ'αλλα ολα αποστειρωμενα και τυπικά.
Μόλις τελειώσεις πετάγεται σαν να την τσιμπάει σφίγγα και εξαφανίζεται.
Με συγχωρείς...
Ελεύθερο και καλό λες ότι κάνει.
69 και γλυψιματα κάνει...
Μουναρα είναι!!!
Χυσιμο σώμα δέχεται!
Χάδια και λοιπά νομίζω δεν έχει πρόβλημα.
Μετά το γαμισι θέλεις και γάμο???
Μπορεί εγώ να μην καταλαβαίνω κάτι σωστά.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Κανα κοριτσι για ποιοτικο ελευθερο τελειωτικο στοματικο εχουμε??
Περαν της Αλιονας απο Διδυμου.
Αχ φιλαράκι έχω φάει τους δρόμους γι'αυτό που λες .... Τόσο δύσκολο είναι μια πίπα που δεν θέλει κόπο θέλει τρόπο...
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Ενα κολπο που εχω δοκιμασει (καποιες φορες επιανε) ωστε να ειμαι ηδη καυλωμενος οταν μπει η κοπελα ειναι να βλεπω στο κινητο μου τηλεφωνο επιλεγμενες τσοντες που μου αρεσαν και να την παιζω....χρειαζεται ομως λιγος χρονος μεχρι να γθυθεις και να ετοιμαστεις..εαν ερθει γρηγορα η κοπελα δεν προλαβαινεις.....
Έχω πει πολλάκις πως αν βαζαν μια τσόντα στο δωμάτιο θα βοηθούσε αλλά πολλοί λίγοι ιδιοκτήτες έχουν την ίδια άποψη .... Το αποκορύφωμα είναι στο όροφο της Εβελίνας όπου ρώτησα γιατί δεν έχουν μια τσόντα.. και μου είπε η τσατσά ότι δεν της αρέσουν αυτής... Λες και θα μπει να γαμησει αυτή...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.811
Πόντοι
3.246

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
31
Like
26.100
Πόντοι
7.046
Ναι τρομερό δέρμα σφιχτό τι να πω ότι γαμαμε αυτό το αστέρι για 20 ευρώ είναι πολυτέλεια.. απίστευτη σε όλα κάθε λεπτό που περνάει είναι φωτια αυτή θέλει 1 ωρα σερί να την έχεις! επίσης Σμύρνη είδα το μιλφ πρώτα την Νίκη που πήρες..δε μαρεσε..κακο σώμα..Μιλένα τοπ καύλα στη φυλής
Να ετοιμασω στέφανα; Άρτια στις υπηρεσίες η γουρουνιτσα αλλά όχι και αστέρι αδερφε!! Οχι και πολυτέλεια!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
31
Like
26.100
Πόντοι
7.046
Με συγχωρείς...
Ελεύθερο και καλό λες ότι κάνει.
69 και γλυψιματα κάνει...
Μουναρα είναι!!!
Χυσιμο σώμα δέχεται!
Χάδια και λοιπά νομίζω δεν έχει πρόβλημα.
Μετά το γαμισι θέλεις και γάμο???
Μπορεί εγώ να μην καταλαβαίνω κάτι σωστά.
Κάνει τελειωτικό στο στόμα η Τζανινα; Πρώτη φορά το ακουω. Αυτή με το καλημερα βάζει τη μουνα της στη μάπα συναγωνιστων και λέει "ΤΡΩΓΕ"!!! Να μας πληρώνει θα έπρεπε!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Φυλής Φωκαίας κατά εκεί υπάρχει κάποια που δέχεται τελειωτικό στο στόμα; Βραδινή βαρδια’ ήθελα να πάω τώρα να χύσω ..


Το πρωί πήγα Φωκαίας εκεί που έχει της λατινες. Και μετά στο Φωκαίας 17 αριστερά .. και στη φυλής 69 νομίζω ( έγραψα κριτική)

3 γαμησια !! για όσους δεν πήγαν σήμερα τα έριξα!

Οι τσατσαδες τραγικές σε όλα..
Περίληψη:
Η τσατσα μιλούσε ξένα , με ρώτησε αν είμαι Έλληνας , λέω ναι, μου λέει δεν είσαι, Ε λέω δεν είμαι αφού το λες Εσυ. Μετά μου λέει φύγε, πετάχτηκαν κάτι συναγωνιστές και της είπαν πιο καλά ελληνικά και από τον Μπαμπινιώτη μιλάει το παιδί..

Με κοιτούσε στραβά , λέω Εσυ Έλληνας; Λέει αυτή όχι.. ε λέω κάτι κατάλαβα..

Επόμενη Τσατσα ανακοίνωσε ελεύθερο ενώ η κοπέλα δεν έκανε.

Επόμενη Τσατσα μάλωνε μαζί μου, γιατί έλεγε ότι δεν είμαι Έλληνας γιατι δεν καταλαβαινα τι λέει (την ρώτησα 2 φορές το πρόγραμμα) η τυπισσα μιλούσε σαν τον παππού μου που έπαθε εγκεφαλικό, ήταν ξένη προφανως, και νόμιζε ότι εγώ δεν ήξερα ελληνικά κι εκνευρίστηκε… άντε να εξηγήσω τώρα ότι αυτά που μιλάει δεν είναι ελληνικά… που να καταλάβω τι έλεγε… βγήκε συναγωνιστής από το δωμάτιο μου είπε οκ περνά με νόημα και τον εμπιστεύτηκα.

Οι τσατσαδες τραγικές πραγματικά..

Συνάντηση και με την Τσατσα τραβελι που ήθελε να μου πιάσει πάλι την πουτσα.. του είπα αν με ακουμπήσεις θα φας γροθιά ανάμεσα στα δόντια και φοβήθηκε ( μου απντησε με την θεϊκή ατάκα να σε μυρισω θέλω ) και μου θύμισε υο αστείο με το σκύλο « να σε μυρίσει θέλει»
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.770
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 71α Ρωξανα καστανή λεπτή κοπέλα με κοντό μαλλί 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος,και στον αυχένα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 & 69αρια κλειστά.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα, σιλικονατες τορπίλες 3αρες, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και χειλάκια δεξιά χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 86α Άννα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με λεπτό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Ρανια που σε ταξιδεύει στα ουράνια... ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Κορινα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι,σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Ανναμαρια μελαχρινή κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστα.

Φυλής 59 κατω από χθες δουλεύει εδώ η Άντζελα Formet, ξανθιά σώμα μέ πιασιματακια, μποτάκια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Άντζελα μελαχρινη κοπελίτσα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στην αριστερή κλειδα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια κλειστά. .

Φυλής 66δ Κωνσταντίνα μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασίματα, 2αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπράτσο, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Ειρήνη μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 Χριστίνα μελαχρινη σώμα με πιασιματακια, 3-3.5αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
9.426

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
9.426
Κάνει τελειωτικό στο στόμα η Τζανινα; Πρώτη φορά το ακουω. Αυτή με το καλημερα βάζει τη μουνα της στη μάπα συναγωνιστων και λέει "ΤΡΩΓΕ"!!! Να μας πληρώνει θα έπρεπε!
Έγραψε κάποιος για στόμα???

Αν δεν πεινας δεν τρως. Εμένα μου αρέσει η μουνοζουμομηχανη της και την τρώω!
Και επειδή της αρέσει έχω και τα τυχερά μου μετά!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.770
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φωκαιας 7αρια κλειστά.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα, 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Ναταλί ξανθοκαστανη πιτσιρικά με το γλυκό πρόσωπο, κανονικό σώμα πεταχτο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Ειρήνη /Στέλλα, καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά στο στομάχι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 19 & 24 κλειστά.

Φωκαιας 25α Λίνα μελαχρινή μελαμψη λεπτή με μικρό βυζι και Λισα μελαχρινή με ραστα μαλλί μελαμψη με ωραίο πρόσωπο ψιλοκανονικο σώμα κωλαρα 1. 5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α κάτω Αιμιλη ξανθιά στρογγυλόπροσωπη με κανονικό σώμα, 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β Αΐιντζη ή Αντζι καστανή μελαμψη με λεπτό υπέροχο κορμί , 2αρι στητο βυζι, διάφορα τατουάζ με πιο χαρακτηριστικό αυτό στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Μελίνα, ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πιρσινγκ στη μύτη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
939
Κριτικές
48
Like
4.819
Πόντοι
2.836
Συντροφοι αναζητςιται επειγοντως η Ιζαμπελα απο λιοσιων 73, μολδαβη, δηλωνε ρωσιδα 26 ετων στο 1.68 αμαστημα. Φοραει συνηυως μονο τακουνια ατο σαλονι.
καλο σωμα, φπυσκομενα τσιμπουλοχειλα μελαχρινη αυτη την εποχη
Οοιος την έχει δει ενημερωνει που δελο η στουντιο
Διδεται και αμοιβή, ενα μαμησι ι στο μεταξι
Τις τελευταίες βδομάδες την πήρε το μάτι μου στο πρόγραμμα του Λ73 για 2-3 μέρες το πολύ και πάλι όχι συνεχόμενες. Αμφιβάλλω αν δουλεύει.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
9.426
Φυλής Φωκαίας κατά εκεί υπάρχει κάποια που δέχεται τελειωτικό στο στόμα; Βραδινή βαρδια’ ήθελα να πάω τώρα να χύσω ..


Το πρωί πήγα Φωκαίας εκεί που έχει της λατινες. Και μετά στο Φωκαίας 17 αριστερά .. και στη φυλής 69 νομίζω ( έγραψα κριτική)

3 γαμησια !! για όσους δεν πήγαν σήμερα τα έριξα!

Οι τσατσαδες τραγικές σε όλα..
Περίληψη:
Η τσατσα μιλούσε ξένα , με ρώτησε αν είμαι Έλληνας , λέω ναι, μου λέει δεν είσαι, Ε λέω δεν είμαι αφού το λες Εσυ. Μετά μου λέει φύγε, πετάχτηκαν κάτι συναγωνιστές και της είπαν πιο καλά ελληνικά και από τον Μπαμπινιώτη μιλάει το παιδί..

Με κοιτούσε στραβά , λέω Εσυ Έλληνας; Λέει αυτή όχι.. ε λέω κάτι κατάλαβα..

Επόμενη Τσατσα ανακοίνωσε ελεύθερο ενώ η κοπέλα δεν έκανε.

Επόμενη Τσατσα μάλωνε μαζί μου, γιατί έλεγε ότι δεν είμαι Έλληνας γιατι δεν καταλαβαινα τι λέει (την ρώτησα 2 φορές το πρόγραμμα) η τυπισσα μιλούσε σαν τον παππού μου που έπαθε εγκεφαλικό, ήταν ξένη προφανως, και νόμιζε ότι εγώ δεν ήξερα ελληνικά κι εκνευρίστηκε… άντε να εξηγήσω τώρα ότι αυτά που μιλάει δεν είναι ελληνικά… που να καταλάβω τι έλεγε… βγήκε συναγωνιστής από το δωμάτιο μου είπε οκ περνά με νόημα και τον εμπιστεύτηκα.

Οι τσατσαδες τραγικές πραγματικά..

Συνάντηση και με την Τσατσα τραβελι που ήθελε να μου πιάσει πάλι την πουτσα.. του είπα αν με ακουμπήσεις θα φας γροθιά ανάμεσα στα δόντια και φοβήθηκε ( μου απντησε με την θεϊκή ατάκα να σε μυρισω θέλω ) και μου θύμισε υο αστείο με το σκύλο « να σε μυρίσει θέλει»
Άξιος ρε φίλε!!!!
Είσαι Θεός τελικά!!!!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.770
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Φιλιππιδου 11α Ρομινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Μπέλα ξανθιά νταρντανοπαχουλη μέ 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανοπαχουλη με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αγκυρας 12α Μαρίνα μελαχρινή μιλφ λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, άγριο πρόσωπο, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη,και δύο ακόμη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Ρωξανη καστανή μιλφογκιλφ νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μαγνησίας 11 Λάουρα μελαχρινή πολύ χοντρή μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 109α Χριστίνα ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 109β Ίνα κοπέλα με πολύ μακρύ ίσιο καστανομελι μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, Ροντικα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα μικρό βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και Μπέλα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
ήρθα φυλής ! Ρίξτε νούμερο κι όνομα να γαμησω και για εσας ! Σαν την ρουλέτα θα λέτε νούμερα και εγώ θα μπαίνω … πρώτη επίσκεψη στην λατίνα την Χριστίνα Φωκαίας 25 αν δεν κάνω λαθος ( σκέφτομαι να την πάρω η όχι, όμορφη είναι αλλά μου φαίνεται κομοδίνο)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom