Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 319 άτομα (24 μέλη και 295 επισκέπτες)

Nikos400

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.νεο μέλος αλλά παλιός στα μπου.στο Περγάμου 1 μας δουλεύουν?υποτίθεται δούλευε η Νανσυ σήμερα το σχιστοματικο αλλά όταν πέρασα η αγενεστατη τσα2 μου είπε ότι δεν είναι εκεί.τι παίζει?πέρασε κανένας σήμερα?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Έχω πολλά νέα ακόμα αλλά μόλις γύρισα από Νέα Υόρκη και έχω τζετ λαγκ..Σιγά σιγά.
Καλή χρονιά σε όλους τους καυλεους!!!
έχεις τίποτα να προτείνεις απο Ν.Υ. ,καλοκαίρι για λίγες μέρες θα είμαι εκεί, στείλε πμ.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Με 1 λέξη δλδ, ΚΑΜΜΙΑ (αυτή τη στιγμή)!
Άνναμπέλα και Αννίτα έχουν καιρό που έφυγαν, ενώ ακόμα κι η Αννίτα λίγο πριν εξαφανιστεί το έκανε επιλεκτικά. Άσε που επουδενί δεν την έλεγες πιπίνι.
Η δὲ παχουλή Άννα του 27 (λογικά εννοείς Άννα Κου στον ημιόροφο μιας και επέστρεψε πιο χοντρή από οποτεδήποτε άλλοτε) δεν κάνει καν ξεσκούφωτη πίπα.
Για τις διδυμόγριες δεν σχολιάζω καθόλου....
Ρε τυπε με το τρόπο που μου μιλάς θέλεις να μου την μπεις...σε τρώει ...και ο μπαγλαμάς που γελαγε στο μύνημα σου από κάτω..
Η Αννίτα δεν είναι πετιτ? όταν μάλιστα την πηδαγα από τότε που είχε έρθει δεν ηταν πιπινι?. εμένα μου έκανε ελεύθερο στην Φώκαιας πάντα.. όσον αφορά την Άννα αν λέμε την ίδια, 2 φορές που πήγα μου έκανε ακαποτο.. τώρα εσύ μπορεί να θέλεις να με βγάλεις τρελό.


. όταν τώρα όπως λες είναι ελάχιστες ή καμμία που δεν κάνουν ελεύθερο στοματικό δεν σημαίνει ότι δεν επιζητώ τέτοιες περιπτώσεις και δεν το ψάχνω ως αφορμή να πάω στα σπιτάκια αφού μου έχει συμβεί .. συμβιβάζομαι και με νορμάλ, τι να. κάνουμε
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τώρα...

Φωκαιας 13 Λούνα πιο Καυλα από ποτέ bbj 69
Φωκαιας 25 πάνω Λίνα και Λισα από Ελισα αν κατάλαβα καλά σε 69.
Οργωσα Λισα πολύ καλό καυλιαρικο η τσατσα με ξεχάσε χρόνος παραμονής 16.00'

Οι καυλες δεν είχαν όμως τελειωμό....

Φωκαιας 25 Κάτω Τζαννινα και Σάρα!!! Bbj cob 69
Τρέλα οι καινούργιες βυζαρες μωράκι Σορρυ που σου τις λερωσα λίγο!
Τζαννινα αύριο θα σου λερωσω και την κωλαρα σου μωρό μου!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Τυχαία και τεράστια συνάντηση σήμερα με τον Δημήτρη Χxx και έναν ακόμη συναθλητη στο σιχαμερο Μετάξι!!!

Τους ενημέρωσα ότι λίγο πριν τις 17. 00 είχα σκίσει την...
-Φυλής 84 όροφο την καινούργια Λατίνα
Τονια Αντωνια!
Απλό και 69
Πετιτ τρελό κορμακι πιρσινκ στις ρογες και μικρό μουνακι.
Πρώτη μέρα στη δουλειά είπε η υπηρεσία.
Σαν δαίμονας γευτικα άφθονο μουνοζουμο πρέπει να με εχυσε πέντε φορές!!!
Στα Τέσσερα την πετσοκοψα και ζηταγε και άλλο η βρώμα!
Χρόνος 22.5' αλλά με δύο μαρκες γιατί δεν έκανα ο μαλακας καλό Deal από την αρχή...
Παρακαλαγα τον Χχχ να πάει γρήγορα να γευτει και αυτός το υπέροχο Νεκταρ των Θεών αλλά είχε κάτι δουλειές...
8.5/10
Ωράριο εκεί 11.00 - 21.00 σύμφωνα με την υπηρεσία.
Καλά πως πηρες χαμπαρι ότι είναι συναγωνιστές; Ταμπέλα στο κουτελο έχουν;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Φυλής 200 ανοιχτό κατά τις 10 το βράδυ με μια πατσαβούρα που απλά βγήκε και με ρώτησε αν θέλω να περάσω. Όταν την ρώτησα πρόγραμμα για εγκυκλοπαιδικούς λόγους και την ευχαρίστησα , μου είπε να μην ξαναπεράσω. Όχι ότι το είχα σκοπό , όχι ότι θα περάσει κανείς από εδώ και θα την πληρώσει για να την γαμησει , γελαγα σε όλο τον διάδρομο μέχρι να βγω από την πόρτα. :jerking::jerking::jerking:

Κάτι σχολιάκια από πάνω και κάτι μπηχτες από παππούδια ας μας πάρουν λίγο την κούραση να δω αν το κάνουν καλά. :boff:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Η Αννίτα δεν είναι πετιτ? όταν μάλιστα την πηδαγα από τότε που είχε έρθει δεν ηταν πιπινι?. εμένα μου έκανε ελεύθερο στην Φώκαιας πάντα..
Πετίτ ήταν (βασικά σκίννυ, ένα βήμα πριν την ανορεξία), το στάτους της πιτσιρίκας ωστόσο το απώλεσε πολλά χρόνια πριν!

. όταν τώρα όπως λες είναι ελάχιστες ή καμμία που δεν κάνουν ελεύθερο στοματικό δεν σημαίνει ότι δεν επιζητώ τέτοιες περιπτώσεις και δεν το ψάχνω ως αφορμή να πάω στα σπιτάκια αφού μου έχει συμβεί .. συμβιβάζομαι και με νορμάλ, τι να. κάνουμε
Τύπε μαζί μιλάμε χώρια συνεννοούμεθα; φχαριστώ πολύ, όλοι ψάχνουμε τέτοιες περιπτώσεις κι όλοι τελικά καταλήγουμε με κάποιους συμβιβασμούς. Έσυ άφησες ευθέως να εννοηθεί ότι κατεβαίνεις στη πιάτσα επειδή έχεις βρει τέτοιες περιπτώσεις, κάτι που -όπως είπες- δεν συμβαίνει εκτός μπουρδέλων. Σε ρώτησα μπας και καταλάβω ποιες συγκεκριμένα εννοείς και μου αράδιασες ένα σωρό «άσχετες» με το κριτήριο που έθεσες και με το οποίο φυσικά μου κίνησες τη περιέργεια (πιτσιρίκες που τα παίρνουν στο στόμα).

και ο μπαγλαμάς που γελαγε στο μύνημα σου από κάτω..
Γέλασε επειδή ξέρει αφενός τι του γίνεται και αφετέρου τι παίζει στη πιάτσα, με αποτέλεσμα να μυριστεί το παπατζιλίκι από χιλιόμετρα. Αν κάποιος είναι ο μπαγλαμάς της υπόθεσης αυτός δεν μπορεί παρά να είσαι εσύ!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.158
Κριτικές
496
Like
62.146
Πόντοι
39.662
Τυχαία και τεράστια συνάντηση σήμερα με τον Δημήτρη Χxx και έναν ακόμη συναθλητη στο σιχαμερο Μετάξι!!!
Είμαστε και οι δυο εξω απο Σαμπινοσπιτο με τις πουτσες καγκελο και περιμένουμε την star influencer να οργωσουμε και να λεηλατησουμε το κορμι της σε διπυρηνη παρτούζα λιγο πριν ανέβει τα σκαλιά της εκκλησιάς..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Είμαστε και οι δυο εξω απο Σαμπινοσπιτο με τις πουτσες καγκελο και περιμένουμε την star influencer να οργωσουμε και να λεηλατησουμε το κορμι της σε διδυμη παρτούζα λιγο πριν ανέβει τα σκαλιά της εκκλησιάς..
Δεν μου έλεγες να έρθω και εγώ???
Άντεχα και άλλο!!!
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Πετίτ ήταν (βασικά σκίννυ, ένα βήμα πριν την ανορεξία), το στάτους της πιτσιρίκας ωστόσο το απώλεσε πολλά χρόνια πριν!


Τύπε μαζί μιλάμε χώρια συνεννοούμεθα; φχαριστώ πολύ, όλοι ψάχνουμε τέτοιες περιπτώσεις κι όλοι τελικά καταλήγουμε με κάποιους συμβιβασμούς. Έσυ άφησες ευθέως να εννοηθεί ότι κατεβαίνεις στη πιάτσα επειδή έχεις βρει τέτοιες περιπτώσεις, κάτι που -όπως είπες- δεν συμβαίνει εκτός μπουρδέλων. Σε ρώτησα μπας και καταλάβω ποιες συγκεκριμένα εννοείς και μου αράδιασες ένα σωρό «άσχετες» με το κριτήριο που έθεσες και με το οποίο φυσικά μου κίνησες τη περιέργεια (πιτσιρίκες που τα παίρνουν στο στόμα).


Γέλασε επειδή ξέρει αφενός τι του γίνεται και αφετέρου τι παίζει στη πιάτσα, με αποτέλεσμα να μυριστεί το παπατζιλίκι από χιλιόμετρα. Αν κάποιος είναι ο μπαγλαμάς της υπόθεσης αυτός δεν μπορεί παρά να είσαι εσύ!
Πρα
Φυλής 200 ανοιχτό κατά τις 10 το βράδυ με μια πατσαβούρα που απλά βγήκε και με ρώτησε αν θέλω να περάσω. Όταν την ρώτησα πρόγραμμα για εγκυκλοπαιδικούς λόγους και την ευχαρίστησα , μου είπε να μην ξαναπεράσω. Όχι ότι το είχα σκοπό , όχι ότι θα περάσει κανείς από εδώ και θα την πληρώσει για να την γαμησει , γελαγα σε όλο τον διάδρομο μέχρι να βγω από την πόρτα. :jerking::jerking::jerking:

Κάτι σχολιάκια από πάνω και κάτι μπηχτες από παππούδια ας μας πάρουν λίγο την κούραση να δω αν το κάνουν καλά. :boff:
Τελικά όταν ασχολείσαι με γυαλισμενες κωλοτρυπίδες πέφτεις σε άλλο επίπεδο.
... μιλάνε τα απωθημένα των δροσερουληδων
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
380
Κριτικές
104
Like
551
Πόντοι
6.280
Καλή χρονιά σε όλους !!
Σημερα προς το τελος της πρωινης βάρδιας πέρασα απο Διδυμου 27 , παρουσα μονο η Βικτώρια με δωματια στη σειρα. Συνέχισα στη Χωματιανου 11 ισ. όπου πέρασα με Ολγα για μια πραγματικα απολαυστικη πιπα. (νεα κριτικη δεν ανεβαζω μιας που οσα ειχα γραψει την πρωτη φορα που τη συναντησα ισχυουν)
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Μεταμεσονύχτια τσάρκα χτες στις 12 και κάτι για την Λάνα στο Βέργας 7 αλλά ήταν κλειστό .
Ανεβαίνω πάνω να δω την Σαμπίνα ,βγαίνει λέω πόσοι περιμένουν ....3 στα δωμάτια και αυτοί οι δυο έξω....καληνύχτα λέω
Πάω προς φυλής 109 για την Νέλλυ ,μπαίνω μου παρουσιάζει άλλες δύο κ βγαίνει η Νέλλυ με κόβει από κάτω μέχρι πάνω με τα χέρια στη μέση λες κ θα παίζαμε μπουνιές ....ωραία λέω δε γαμαμε σήμερα .έφυγα προς φυλής φωκαιας παρκάρω κ μπαίνω πρωτη φορά στο φυλής κάτι υπόγειο δεξιά κ βλέπω παρέλαση 8 άτομα , ποια είναι λέω ρε μάγκες ,η Άντζελα μου λενε, περιμένω να την δω γτ δεν την ήξερα κ βγαίνει ένα μωράκι μες την Καβλα.
Λέω στους πιτσιρικάδες πόσοι θα μπείτε ,όλοι Μ λέει εν τω μεταξύ όσο περίμενα ήρθανε άλλοι 6 κ όλοι ήθελαν να μπουν ....την έκανα με ελαφρά πήγα σπίτι με την πουτσα τσιμέντο έκανα εικόνα Άντζελα Λάνα Σαμπίνα μαζί κ ξαλαφρωσα !!!
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Καλή χρόνια, ξέρεις κανεις που έχει πάει η Ελλη που ήταν πριν κανα χρόνο στο φυλης74; (Ρωσίδα Κοντούλα
μπουτου με Τάτου στο πόδι)
Φίλος τη ωραίο γαμησι έκανε....!
Σε ιεραποστολικό έβαζε κόντρα τα πόδια τής στα γόνατα μου και σε πηδούσε κανονικά...
Έρωτας...
Τότε δεν έγραφα ακόμα στο bou.
Καί νά είναι καλά ο Σμύρνης (του χρωστάω πολλά like)
που έβγαζε ενημέρωση ότι δουλεύει καί έκανα ταξίδι αυθημερόν για πάρτη της.
Αν βρεθεί κάπου σφύρα...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
καταθεση πριν λιγο Φωκαιας 13 υπογειο...πηγα με σκοπο να πετυχω την Ευα την ψηλη μελαχρινουλα που πριν δυο μερες εκανα την βλακεια να μην την παρω....δυστυχως ομως δεν δουλευε αποψε...παρολα ηταν στη θεση της η Λουνα μια πανυψηλη καστανοξανθη Λατινα με μπουταρες και βυζαρες...η τσατσα την παρουσιασε ως βραζιλιανα, μεσα στο δωματιο μου ειπε οτι ειναι απο Παραγουαγη....ωραιο μπαμπατσικο σωμα γλυκο προσωπακι ωραιος μεγαλος κωλος χωρις κυτταριτιδα...τουλαχιστον με εκανε να ξεχασω προς το παρον την "απωλεια" της Ευας χαχαχα
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
Δεν μου έλεγες να έρθω και εγώ???
Άντεχα και άλλο!!!
Χυστες respect απο εμενα..μαζι με τον nsmyrni79 ειστε η αγια τριαδα των μπουρδελιαριδων...αν ποτε φτιαξουμε κομμα και κυβερνησουμε θα ειναι:

Προεδρος: Τσακ Νορρις

Αντιπροεδρος: πορνορεπορτερ nsmyrni

Πρωθυπουργος: paluki louk

Θα κανουμε την Ελλαδα ενα απεραντο μπουρδελο...κυριολεκτικα ομως χαχαχα...
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
863
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
καταθεση πριν λιγο Φωκαιας 13 υπογειο...πηγα με σκοπο να πετυχω την Ευα την ψηλη μελαχρινουλα που πριν δυο μερες εκανα την βλακεια να μην την παρω....δυστυχως ομως δεν δουλευε αποψε...παρολα ηταν στη θεση της η Λουνα μια πανυψηλη καστανοξανθη Λατινα με μπουταρες και βυζαρες...η τσατσα την παρουσιασε ως βραζιλιανα, μεσα στο δωματιο μου ειπε οτι ειναι απο Παραγουαγη....ωραιο μπαμπατσικο σωμα γλυκο προσωπακι ωραιος μεγαλος κωλος χωρις κυτταριτιδα...τουλαχιστον με εκανε να ξεχασω προς το παρον την "απωλεια" της Ευας χαχαχα
Αξίζει δλδ; Κάνει ελεύθερο στοματικό!!;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
124
Like
6.457
Πόντοι
5.097
Χυστες respect απο εμενα..μαζι με τον nsmyrni79 ειστε η αγια τριαδα των μπουρδελιαριδων...αν ποτε φτιαξουμε κομμα και κυβερνησουμε θα ειναι:

Προεδρος: Τσακ Νορρις

Αντιπροεδρος: πορνορεπορτερ nsmyrni

Πρωθυπουργος: paluki louk

Θα κανουμε την Ελλαδα ενα απεραντο μπουρδελο...κυριολεκτικα ομως χαχαχα...
Τυπε ποιος είναι ο νσμυρνη79?
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Μεταμεσονύχτια τσάρκα χτες στις 12 και κάτι για την Λάνα στο Βέργας 7 αλλά ήταν κλειστό .
Ανεβαίνω πάνω να δω την Σαμπίνα ,βγαίνει λέω πόσοι περιμένουν ....3 στα δωμάτια και αυτοί οι δυο έξω....καληνύχτα λέω
Πάω προς φυλής 109 για την Νέλλυ ,μπαίνω μου παρουσιάζει άλλες δύο κ βγαίνει η Νέλλυ με κόβει από κάτω μέχρι πάνω με τα χέρια στη μέση λες κ θα παίζαμε μπουνιές ....ωραία λέω δε γαμαμε σήμερα .έφυγα προς φυλής φωκαιας παρκάρω κ μπαίνω πρωτη φορά στο φυλής κάτι υπόγειο δεξιά κ βλέπω παρέλαση 8 άτομα , ποια είναι λέω ρε μάγκες ,η Άντζελα μου λενε, περιμένω να την δω γτ δεν την ήξερα κ βγαίνει ένα μωράκι μες την Καβλα.
Λέω στους πιτσιρικάδες πόσοι θα μπείτε ,όλοι Μ λέει εν τω μεταξύ όσο περίμενα ήρθανε άλλοι 6 κ όλοι ήθελαν να μπουν ....την έκανα με ελαφρά πήγα σπίτι με την πουτσα τσιμέντο έκανα εικόνα Άντζελα Λάνα Σαμπίνα μαζί κ ξαλαφρωσα !!!
Ατζελα μηπως λες την Αλβανίδα μαυρο μαλλι με πολυ πεταχτή κωλαρα ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom