Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 238 άτομα (24 μέλη και 214 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
επιτελους... περασα και ειδα εβελινα (εβε) απο περγαμου οροφος.
Χαχα τώρα την είδες εσύ; Εντάξει, για το επίπεδο της περιοχής καλά είναι και κάνει παπάδες μέσα, άμα σε συμπαθήσει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.033
Κριτικές
99
Like
47.471
Πόντοι
21.511
Χαχα τώρα την είδες εσύ; Εντάξει, για το επίπεδο της περιοχής καλά είναι και κάνει παπάδες μέσα, άμα σε συμπαθήσει.
εχω ξαναγραψει οτι η πρωϊνη βαρδια μου ειναι πολυ δυσκολη, ενεκα δουλειας.
το θεμα ειναι να μου αρεσει εμενα ρε παιχτη για να μπω και ας βγαζει φωτιες απο το στομα μεσα.
η τυπισσα μου ειναι παντελως αδιαφορη, σορρυ.
για τετοια ηλικια προτιμω καβλ/αννα απο ιωαννινων 3, που εχω κανει γαμησαρες (εχω κριτικη).
θα παω να δω και μαρινα (αν θυμαμαι καλα) απο αγκυρας να δω... τον αλλο "ντορο".
λογικα πριν κλεισει η χρονια, αν ειμαι τυχερος.
θα δειξει.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Ναι, το εμπεδώσαμε ότι η συγκεκριμένη τσατσά είναι τελικά μεταλλαγμένη...
Αυτο πάντως που κάνει το μαγαζί είναι απατεωνια.
Έπρεπε να υπάρχει ειλικρίνεια κ όχι να λέει τα μισά.
Να πει παιδιά η κοπελια κάνει αυτό το πρόγραμμα κ η τσατσά είναι trans τραβέλι η τραβεστουλα όπως θέλει να την πει εγχειρησμενη η όχι μπαίνει μέσα στο δώμα κάνει μόνο πιπα..
Οποιος θελει περνά οποίος δεν θελει να παει στο καλό.
Άρα από την στιγμη που γίνονται λαμογιες δεν το βλέπω τόσο τυχαίο που έκλεισε το Φωκαίας 24 που ανήκει στο ίδιο αφεντικό...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Να πει παιδιά η κοπελια κάνει αυτό το πρόγραμμα κ η τσατσά είναι trans τραβέλι η τραβεστουλα όπως θέλει να την πει εγχειρησμενη η όχι μπαίνει μέσα στο δώμα κάνει μόνο πιπα..
Να αγιάσει το στόμα σου!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Γαμήθηκε η Μαρινα στο Αγκυρας 12.
Σκιννυ κορμακι 35-40 χρονων, άβυζο, μαλλι κορακί κοντό.
Σπασμένο πρόσωπο και φωνή μαγκιόρας σεξεργατριας.
Φαινεται οτι κανει αρκετα χρονια αυτη τη δουλειά και ξερει καλά ελληνικα.
Πιπα αρκετα καλη μαεστρική, αερατη χωρις δοντι ή σαλια με περιποιηση και σε ορχεις.
Περασμα με μαγικό τροπο το προφυλακτικο και αμεσα στηθηκε σε πισωκολλητο .
Δεν της το χαλασα (ειχε αρκετο κοσμο το τσαρδι) και την πηρα δυνατα οπως μου ζητησε.
Αφου την ξαπλωσα τερμα κατω εριξα τις τελευταιες πιστονιες με μενα να τιναζομαι στον αερα και να προσγειωνομαι μονο με το καυλι μου μεσα βαθεια στο πατομουνι της.
Μολις εχυσα μου ευχηθηκε καλη χρονια ...
Ηρεμη τσατσα παρα τον κοσμο και συμπαθητικο μπουρδελακι , ειχα να παω πριν την ανακαινηση απο εποχη χριστινα νομιζω τη λεγανε , διμετρη ...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Άσχετο, αλλά πιστεύω ότι ίσως είναι καλή ιδέα να ανοιχθεί ένα νήμα "Ημερήσια ενημέρωση για φόλα". Θα είναι καλό για όποιον βαριέται να γράψει ολόκληρη κριτική, χωρίς να χρειάζεται και να σπαμάρει εδώ.
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Πριν λίγο γάμησα την Κέλυ από Λιοσίων 73.

Είχα διαβάσει πως είναι έκφυλο πουτανάκι που γουστάρει να το βάζουν οι μύστες στη θέση του και να το κάνουν ο,τι θέλουν...

Ωστόσο, δεν ξετρελάθηκα. Όταν άρχισα να δίνω πόνο και να πιάνω από λαιμό άρχισε τα relax baby.
Τι να πω, ίσως δεν ήταν φτιαγμένη. Για να μην την αδικώ όμως, είναι αξιοπρεπής περίπτωση.

Υ.Γ Σας συνιστώ να μην ξαπλωσετε στα σεντόνια.
IMG20221228192832.jpg
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Πριν λίγο γάμησα την Κέλυ από Λιοσίων 73.

Είχα διαβάσει πως είναι έκφυλο πουτανάκι που γουστάρει να το βάζουν οι μύστες στη θέση του και να το κάνουν ο,τι θέλουν...

Ωστόσο, δεν ξετρελάθηκα. Όταν άρχισα να δίνω πόνο και να πιάνω από λαιμό άρχισε τα relax baby.
Τι να πω, ίσως δεν ήταν φτιαγμένη. Για να μην την αδικώ όμως, είναι αξιοπρεπής περίπτωση.

Υ.Γ Σας συνιστώ να μην ξαπλωσετε στα σεντόνια.
IMG20221228192832.jpg
Στο ιδιο σεντονι και ιδιο δωματιο πηρα τη Νάταλι το Σαββατο ...
Δεν το εχουν αλλάξει ακόμα ???
:think:
:think:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
περασα σημερα με τζεσικα για να δοκιμασω , εκει που ημουν στο σαλονι εσκασαν κατι μπογιατζηδες κατι γυψοσανιδες και κατι τετοιοι με το που τελειωσαν οικοδομη ηρθαν να γαμησουν . Ρε μαγκες πατε καλα με σκονες και με ρουχα με χρωματα περιμενετε να γαμησετε ? και μετα λετε φολα η μια φολα και η αλλη ? χωρις μπανιο κτλπ . και που πλενεστε στους νιπτηρες η με μωρομαντιλα . πως θα σας αγγιξει γυναικα. Ρε σοβαρευτειτε δεν σημαινει επειδη δινετε το μπλε παραβαλο η αλλη θα κανει τεμεναδες.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Γαμήθηκε η Μαρινα στο Αγκυρας 12.
Σκιννυ κορμακι 35-40 χρονων, άβυζο, μαλλι κορακί κοντό.
Σπασμένο πρόσωπο και φωνή μαγκιόρας σεξεργατριας.
Φαινεται οτι κανει αρκετα χρονια αυτη τη δουλειά και ξερει καλά ελληνικα.
Πιπα αρκετα καλη μαεστρική, αερατη χωρις δοντι ή σαλια με περιποιηση και σε ορχεις.
Περασμα με μαγικό τροπο το προφυλακτικο και αμεσα στηθηκε σε πισωκολλητο .
Δεν της το χαλασα (ειχε αρκετο κοσμο το τσαρδι) και την πηρα δυνατα οπως μου ζητησε.
Αφου την ξαπλωσα τερμα κατω εριξα τις τελευταιες πιστονιες με μενα να τιναζομαι στον αερα και να προσγειωνομαι μονο με το καυλι μου μεσα βαθεια στο πατομουνι της.
Μολις εχυσα μου ευχηθηκε καλη χρονια ...
Ηρεμη τσατσα παρα τον κοσμο και συμπαθητικο μπουρδελακι , ειχα να παω πριν την ανακαινηση απο εποχη χριστινα νομιζω τη λεγανε , διμετρη ...
μπορεις να κανεις μια περιγραφη της μαρινας και ειναι πρωι η απογευμα ? ειναι η ρωσιδα με ταουαζ στην πλατη ωμους ?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.969
Κριτικές
31
Like
26.148
Πόντοι
7.046
περασα σημερα με τζεσικα για να δοκιμασω , εκει που ημουν στο σαλονι εσκασαν κατι μπογιατζηδες κατι γυψοσανιδες και κατι τετοιοι με το που τελειωσαν οικοδομη ηρθαν να γαμησουν . Ρε μαγκες πατε καλα με σκονες και με ρουχα με χρωματα περιμενετε να γαμησετε ? και μετα λετε φολα η μια φολα και η αλλη ? χωρις μπανιο κτλπ . και που πλενεστε στους νιπτηρες η με μωρομαντιλα . πως θα σας αγγιξει γυναικα. Ρε σοβαρευτειτε δεν σημαινει επειδη δινετε το μπλε παραβαλο η αλλη θα κανει τεμεναδες.
Η Τζέσικα παντως έχει περασει τα τεστ καθαριότητας μου. Λογικά θα τους έδιωξε. Λογικά.
Θεωρώ πως είναι από τις πιο καθαρές ιερόδουλες, αυτή τη στιγμή, που έχουν ακαπελα πιπετο στο προγραμμα τους.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Η Τζέσικα παντως έχει περασει τα τεστ καθαριότητας μου. Λογικά θα τους έδιωξε. Λογικά.
Θεωρώ πως είναι από τις πιο καθαρές ιερόδουλες, αυτή τη στιγμή, που έχουν ακαπελα πιπετο στο προγραμμα τους.
δεν μπηκα σηκωθηκα και εφυγα . οι τυποι ειχαν χρωματα ξεραμενα στα χερια τους που αυτα φευγουν με νευτη φαση. δεν ξερω αν τους δεχτηκε .
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.969
Κριτικές
31
Like
26.148
Πόντοι
7.046
δεν μπηκα σηκωθηκα και εφυγα . οι τυποι ειχαν χρωματα ξεραμενα στα χερια τους που αυτα φευγουν με νευτη φαση. δεν ξερω αν τους δεχτηκε .
Αν είναι δυνατόν ρε φίλε!
Ξεφτίλες!
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Αν είναι δυνατόν ρε φίλε!
Ξεφτίλες!
ρε συ σου λεω τυποι με σκονες μαλλια και ρουχα απο τα τριψιματα και σπατουλαρισμα , τα παπουτσια γαμησετα κατι μποτακια οικοδομης κατεστραμενα , τα χερια κολλημενα χρωματα και περιμενουν να γαμησουν με το μπλε παραβολο και να περασουν καλα. μαγκες συγνωμη αλλα ετσι δεν βγαινει αν ακουει κανεις μεσα απο εδω που ειναι μπογιατζης να παει να γαμηθει .Ρε ολοι οι φυλης φολαααααααα για εσας . φατε φολαααααααα!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
ρε συ σου λεω τυποι με σκονες μαλλια και ρουχα απο τα τριψιματα και σπατουλαρισμα , τα παπουτσια γαμησετα κατι μποτακια οικοδομης κατεστραμενα , τα χερια κολλημενα χρωματα και περιμενουν να γαμησουν με το μπλε παραβολο και να περασουν καλα. μαγκες συγνωμη αλλα ετσι δεν βγαινει αν ακουει κανεις μεσα απο εδω που ειναι μπογιατζης να παει να γαμηθει .Ρε ολοι οι φυλης φολαααααααα για εσας . φατε φολαααααααα!!!
Ασ' τα να πάνε, κυκλοφορεί και πολλή σαβούρα στα μπουρδέλα, αλλά δε νομίζω μόνο τέτοιοι να τρώνε φόλες.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
περασα σημερα με τζεσικα για να δοκιμασω , εκει που ημουν στο σαλονι εσκασαν κατι μπογιατζηδες κατι γυψοσανιδες και κατι τετοιοι με το που τελειωσαν οικοδομη ηρθαν να γαμησουν . Ρε μαγκες πατε καλα με σκονες και με ρουχα με χρωματα περιμενετε να γαμησετε ? και μετα λετε φολα η μια φολα και η αλλη ? χωρις μπανιο κτλπ . και που πλενεστε στους νιπτηρες η με μωρομαντιλα . πως θα σας αγγιξει γυναικα. Ρε σοβαρευτειτε δεν σημαινει επειδη δινετε το μπλε παραβαλο η αλλη θα κανει τεμεναδες.
Όλη τη μέρα εβαφαν τοίχους κ μετα πέρασαν να βάψουν κ την ιερόδουλη χαχαχαχα.μπορει όμως να πήγαν μετα τη δουλειά καπάκια γιατί δεν ήθελαν να πανε σπίτι που τους περιμένανε οι γυναίκες τούς κ μετα δεν θα μπορούσαν να βγουν πάλι έξω.....Ελεεινοί οι τύποι κ στα@@@@ τους όλα...μακάρι να έφαγαν πόρτα....
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
επιτελους... περασα και ειδα εβελινα (εβε) απο περγαμου οροφος.
απορω γιατι τοσος ντορος για μια μιλφοθειτσα (ετσι φαινεται) γυρω στα 40+ χρονωνε με ενα παντελως αοσμο σαλοναρισμα, μια μετρια εμφανιση, ενα μετριο σωμα που καμουφλαρει με αναλογα μπαναλ-αδιαφορα εσωρουχα (αυτα μου ετυχαν) και μια μετρια φατσα εως αδιαφορη.
επισης η κλασσικη τσατσα με τα γυαλια, το κοντο μαλλι και τα μαυρα ρουχα που φοραει παντα, ειναι συμπαθεστατη.
ποτε μου τοσο καιρο δε μου εχει δημιουργησει καποιο προβλημα, οπως εχω ξαναγραψει.
παμε παρακατω...
Τι βάρδια την πετυχες;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom