Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (1 μέλη και 81 επισκέπτες)

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Καλησπέρα στην παρέα...
Έχει κανείς άποψη για την Άννα από Ιωαννίνων 3 όροφο; Φαίνεται πολλά υποσχόμενη....
Επίσης είδα ότι η Άννα του 5 έγινε μελαχρινή, είναι αυτή ή κάποια καινούργια;
Εγω προσωπικά την έχω πάρει (Άννα, Ιωαννίνων 3) και έχω μείνει ικανοποιημένος συναγωνιστή. Απλό πρόγραμμα κάνει.. Χωρίς βιασύνες..
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Καλησπέρα συναγωνιστές..
Εχει να προτείνει κάνεις μια παρτουζα με μιλφ ή μεταμίλφ αποψε;
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
καλησπέρα σε όλους. εχω περάσει δύο απογευματινές βάρδιες χθες και προχθές και ηταν κλειστο το Δίδυμου 27?!? ξέρετε κάτι? ειναι κλειστό και το πρωί? Τάνια και Μιλένα που βρίσκονται?
Χθες άνοιξε στις 17:00 και ήταν η Μιλένα. Σήμερα είναι ανοικτό από το πρωί με πρωινή βάρδια την Μιλένα και απογευματινή την Τάνια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.371
Πόντοι
45.465
Εγω προσωπικά την έχω πάρει (Άννα, Ιωαννίνων 3) και έχω μείνει ικανοποιημένος συναγωνιστή. Απλό πρόγραμμα κάνει.. Χωρίς βιασύνες..
Η Άννα του 3 δε κάνει απλό πρόγραμμα, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κάνει, δέχεται 69 και ενίοτε τα παίρνει και στη μάπα, εμφανισιακά μέτρια αλλά σε υπηρεσίες και διάθεση πολύ καλή, η Αννα του 5 ανακοίνωνε και έκανε παλιά ελεύθερο στοματικό, τώρα ανακοινώνει απλό πρόγραμμα αλλά μέσα επιλεκτικά και ύστερα από συνεννόηση μπορεί να κάνει.
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
κατέβηκα σήμερα φυλής και έχω να πω 2 πράγματα

1/ Κάποτε τα μπουρδέλα ήταν χόμπι τώρα είναι μόνο για ναυάγια. πρέπει να έχεις πολύ ανάγκη για να πληρώσεις τέτοια μπάζα και ξεπέτες για να γαμήσεις
2/ unpopular opinion, Επειδή προφανώς δεν έρχεται καμία σοβαρή να γαμηθεί στην Ελλάδα γιατί τα λεφτά είναι λίγα, 1000 φορές να ανέβει το κόστος του γαμησιού παρά να έχει μόνο μπάζα και 1-2 εμφανίσιμες φολάρες.
πριν 10-15 χρόνια αφήναμε την γκόμενα στο σπίτι για να γαμήσουμε μουνιά με 20€, τώρα καλύτερα να τον παίξεις παρά να κατέβεις να δεις την κατάντια.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
κατέβηκα σήμερα φυλής και έχω να πω 2 πράγματα

1/ Κάποτε τα μπουρδέλα ήταν χόμπι τώρα είναι μόνο για ναυάγια. πρέπει να έχεις πολύ ανάγκη για να πληρώσεις τέτοια μπάζα και ξεπέτες για να γαμήσεις
2/ unpopular opinion, Επειδή προφανώς δεν έρχεται καμία σοβαρή να γαμηθεί στην Ελλάδα γιατί τα λεφτά είναι λίγα, 1000 φορές να ανέβει το κόστος του γαμησιού παρά να έχει μόνο μπάζα και 1-2 εμφανίσιμες φολάρες.
πριν 10-15 χρόνια αφήναμε την γκόμενα στο σπίτι για να γαμήσουμε μουνιά με 20€, τώρα καλύτερα να τον παίξεις παρά να κατέβεις να δεις την κατάντια.
Καλησπέρα συναγωνιστή,συμφωνώ μαζί σου και πρίν μια 20ετια πήγαινες και εχανες τη μπάλα,δεν ήξερες πιο νιμου να γαμησεις,έχουν χαλάσει πολύ τα πράγματα και αυτό άρχισε να ξεκινάει απο τα lock down,οι φόλες υπήρχαν πάντα και στις περισσότερες περιπτώσεις ηταν τα μοντέλα(όχι πάντα) ,το να ανέβει η τιμή είναι κατι το οποίο δε πρέπει να γίνει,και πόσο να πάει;30,; για ούτε 10λεπτο;δεν αξιζει,κλείνω μια ώρα σε ξενοδοχείο και περνάω σούπερ,για μενα δε πρέπει να ανέβει πάνω από 20.Υπάρχουν κοπέλες μέτριες σε εμφάνιση οι οποίες είναι καλές στις υπηρεσίες,δυστυχώς είναι λίγες,ας ελπίσουμε ότι θα φτιάξουν τα πράγματα χωρίς αύξηση των τιμών γιατί δε θα αξίζει.
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
Μου κάνει εντύπωση που πας στη φυλής και οι Περισσότερες δεν είναι σε δωμάτιο και πας στα μασάζ που δίνεις 80 ευρώ και οι πιο πολλές είναι πιασμενες
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Καλησπέρα κύριοι
Καταστροφή σήμερα...

Ανεξάρτητη με έστησες και ακόμα περιμένω...
Ευτυχώς δεν είχα πάρει και δωμάτιο...

Η καταστροφή όμως δεν είχε τέλος.

-Λιοσιων 73Β Ναταλί
Έχουμε κάνει γαμισαρες.

@@ Σκιά του παρελθόντος.
Αγενής, δεν το έχω πάθει ποτέ αυτό νομίζω.
Έκατσε και τον έφαγε Οκ αλλά δεν φτάνει αυτό, παραλίγο να φύγω Αχυστος.
Για να καταλάβετε κάτι σαν την Εμμυ ένα πράγμα ίσως και χειρότερα.
Ακόμα δεν έχω ηρεμήσει.
Μαγαζί άδειο βαραγαν μύγες.
Η υπηρεσία είναι φοβερή κυρία!
Μαζί της δύο Λατινες.
3/10 και πολύ της είναι. Και μου είπε ότι με περιμένει πάλι... @@
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
901
Κριτικές
48
Like
4.677
Πόντοι
2.836
1000 φορές να ανέβει το κόστος του γαμησιού παρά να έχει μόνο μπάζα και 1-2 εμφανίσιμες φολάρες.
από τη δική μου μικρή εμπειρία, το να ανέβει η τιμή ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ δεν εγγυάται ότι θα ανέβει και η ποιότητα.
Κι εγώ σκέφτομαι κάποιες φορές "εντάξει, με ένα 20ρικο μην περιμένεις παπάδες", όμως κακές περιπτώσεις υπάρχουν και στα στούντιο με κόστος 50+ (και δεν μιλάω μόνο για εμφάνιση, μιλάω ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ) και στα call girls με 1,5 κατοστάρικο την ώρα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.067
Πόντοι
39.662
Υποψηφιες για αυριανη δοκιμη και ανεβασμα κριτικης Μιλενα Διδυμου 27 και Σαρα Φωκαίας 25β.



:cheesy:Χαμογελο για Μιλενα. :smiling-face-with-heart-eyes:Καρδουλα για Σαρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Διπλή κατάθεση σε Τζέσικα Φωκαίας.

Κάτι μου θύμιζε εξαρχής η κοπέλα. Λίγες ώρες μετά θυμήθηκα που την έχω πετύχει. Έκανε πέρασμα από στούντιο, ενώ και πιο πριν ήταν cg. Στο στούντιο όταν την είχα πάρει, είχε κανά 3άρι κιλά παρπάνω από τώρα. Παρουσιαζόταν με άλλο όνομα τότε, αλλά μερικά χαρακτηριστικά δεν ξεχνιούνται εύκολα.

Καλή περίπτωση all-around.

Αυτά για όσους ξέρουν.
 

mastrogod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
15
Like
592
Πόντοι
290
Χθες άνοιξε στις 17:00 και ήταν η Μιλένα. Σήμερα είναι ανοικτό από το πρωί με πρωινή βάρδια την Μιλένα και απογευματινή την Τάνια.
χθές σίγουρα που θυμάμαι 100% πήγα στις 9.10 δεν ειχε φώς. οκ χαίρομαι! και σε ευχαριστώ!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ripper

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.545
Like
7.182
Πόντοι
1.056
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΒΟΛΤΑΡΟΥΝ ΤΩΡΑ Ή ΘΑ ΒΟΛΤΑΡΟΥΝ 2η ΒΑΡΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛ.ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ.
Μην σας παρασυρει η πατουρα της Ελλεηνιδας στον ΦιλλΑνω.
Εκτως κ αν γουσταρετε μουνι καργα στο gel κ κρεβατομουρμουρα.
Ειχα μια κρυφη ελπιδα οτι δεν ηταν Ελλ αλλα με το που μπηκε στο δωματιο πιστηκα για την καταγωγη της.

:angry::angry::angry:

Επιστρεφω σε λιγο με ενημερωση on/off.

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Τύπε, κι εγώ προσπαθώ να κάνω τις πόρνες να χύσουν! :rockon: Συνήθως αυτό γίνεται με πινελαδα και σπανιότερα με διείσδυση. Το μυστικό είναι το εξής: Η κλειτορίδα είναι η φίλη σας! :2funny::woldman: Συνήθως σε ραντεβού μιας ώρας πάντα φροντίζω να χύσει η πουτανα μαζί μου, τουλάχιστον μία φορά. Από κει και πέρα παίζει ρόλο η ιδιοσυγκρασία της και κατά πόσο θα αφεθεί. Μου έχει τύχει και πουτανα να έχει τελειώσει 6 φορές σε ραντεβού 1,5 ώρας. Πάντως, δεν είναι τόσο ακατόρθωτο γιατί κι αυτές γυναίκες είναι και θέλουν να εκτονωθούν, όπως κι εμείς οι άντρες... :hi:
Το Ντον πινέλο... έτσι το έβγαλα;;
Είναι κάτι που παραλύει της γυναίκες..
Αφήνονται στα χάδια της πουτσας..
Το μυστικό είναι να ξεκινάς με ψωλή μαλακιά και να σκληραίνει ανεβάζοντας και ταχύτητα.
Τον καρφώνεις όταν καταλάβεις ότι έρχεται καί χύνεται μαζί.
Εντό μεταξύ μπορείς να τής κάνεις ότι θέλεις... αφήνεις τελευταίο το δαχυλιασμα κωλοτρυπίδας γιατί εκεί θα χύσει καί θα τελειώσει το ελεύθερο πεδίο.

Της περισσότερες φορές δεν καταφέρνω να χύσω μίας και από τα πολλά υγρά χάνω την τριβή.
Έτσι ξανά περνώ δεύτερο δωμάτιο.

Είπα να είμαι εγκράτεις στο πρώτο μύνημα, αλλά με ξεδιπλωσες με τους 6 οργασμούς.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Αγενής, δεν το έχω πάθει ποτέ αυτό νομίζω.
Τι σου είπε μύστη;;

Και μαζί μου που την είχα πάρει μέσα στον Ιούλιο δεν ήταν πολύ κεφάτη σε αντίθεση με τις άλλες φορές, αν και δεν είχα παράπονο από τις υπηρεσίες της κατά τα άλλα.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Και επειδή το έχετε κουράσει πάρα πολύ αντί να ενημερώνετε...

Να κάνετε το σταυρό σας που έχετε ξεμείνει στο Ελλαδισταν και γαματε έστω και για δέκα λεπτά με 10 και 20€.
Στην Ευρώπη θα γαμαγατε τα ίδια και χειρότερα με 100 και 150€.

Κάντε ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Δοκιμή με την Αμέλυα προ ολίγου με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις. Επέμενε να μου πλύνει τον πούτσο στο νιπτήρα στην αρχή, αν και ήμουν πεντακάθαρος, αλλά η συνέχεια με αποζημίωσε με το παραπάνω. Αφέθηκε σαν να ήταν γκόμενά μου και με τα βογκητά και τις συσπάσεις του μουνιού της, ήρθε το τέλος εύκολα. Σκόπευα να τις ρίξω 300 πιστονιές, αλλά τελειώσα στις 150. Ναι κάθομαι και τις μετράω πλέον, έχω κι εγώ τα κολλήματα μου.:2funny:
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τι σου είπε μύστη;;

Και μαζί μου που την είχα πάρει μέσα στον Ιούλιο δεν ήταν πολύ κεφάτη σε αντίθεση με τις άλλες φορές, αν και δεν είχα παράπονο από τις υπηρεσίες της κατά τα άλλα.
Άστο για όλα από την αρχή μόνο μαλακα έλεγε και μούτρα μέχρι το πάτωμα. Μαύρο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom