Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 144 άτομα (9 μέλη και 135 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Έλειψα λιγότερο από 10 ώρες και τρύπωσε ο μπούστης. Τον έχεις στοιχειώσει ρε μλκ και πλέον τρώωει insta ban ο φουκαράς:2funny: Κρίμα κι ήθελα πολύ ν’ ακούσω αν οι 23 συνολικά φορές που έχει γαμήσει σε τσαρδί έγιναν 24...:2funny:
Ήλθον, είδον και μπανήθον:priest:
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.453
Πόντοι
481
Πέρασα απόγευμα από Φυλής και οι λίγοι αναζητητες ηδονης σχολίαζαν αρνητικά την κατάσταση. Κάτι μουτρα μέχρι την άσφαλτο. Με έναν που πιάσαμε συζήτηση, εχει απογοητευτεί πληρως απο την εξυπηρετηση ενω μου ειπε ότι τοσα χρονια βλεπει τις ιδιες και τις ίδιες και πλέον χειρότερες. Μιλαει
ο λαος λοιπόν. Εκει που ανηφοριζα πέτυχα ενα στην οδό Κσλυμνου ύποπτο για μπουρδέλο οπως ήταν και τελικα ηταν. Καλα που δεν ηταν σπιτι γιατι θα γινόμουν ρεζιλι. Ειχε μεσα μια γιαγια Όλγα με γεροντόπαχα. Ευγενικη κυρια αλλα πηρα δρόμο κι εφυγα μηπως βρω τίποτα σε τσίζμπεργκερ. Θλιβερή η κατασταση παντού στα μπουρδέλα.
Ολοι εμεις οι πουτανογαμιαδες νομιζω οτι εχουμε οδηγηθει σε απογνωση με την κατασταση που επικρατει.Χειροτερες συνθηκες δεν εχουν υπαρξει ξανα...Δεν ξερω πραγματικα τι θα γινει...Που ειναι οι καλες πουτανες αραγε;;Η γη τις καταπιε;;;
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.549
Like
7.191
Πόντοι
1.056
ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ :wanker: :wanker: :wanker:

2 ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 2Η ΒΑΡΔΙΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΛ.ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ

1815 ΚΑΙ 2100

Kαποια στιγμη ανοιξαν ολα στην Φωκ,εκτως του 17Ανω.
Στο 1ο περασμα το υπογειο στο μπιλιαρδαδικο ηταν ανοιχτο μετα εκλεισε,ενω το 25Ανω το ειδα ανοιχτο στο 2ο περασμα:walkingpenis:
Φυλ74+τα 2 ανοιχτα οπως κ το Φυλ66Δεξια.
Στο 2ο περασμα ανοιξει το Φυλ72 αλλα+το Φυλ59Ανω.
Πηγα να τσεκαρω τα νεα 2με της Σαρας.
Δυστυχως απο την επομενη βδομαδα θα μπορουμε να παιξουμε μαζι τους,δειχνουν ομως απιστευτα με τον στηθοδεσμο.
Την ειχα ανασκελα με τα ποδια στους ωμους της κ απλα πατωνα με λυσσα:rockon::rockon::rockon:
Το καλο με το τσιγκανακι μας ειναι οτι τον παιρνει ολο με ανεση+βγαζει ασπρα ρομαντικα κολπικα υγρα:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Διαβαζεις Δημητρηχχχ????
Μαζι της το μιλφ Τζανινα κ τσατσος ο Τ.Σαμαρας.
Οσοι εψαχναν την Εμμυ απο Λιοσ73Ανω θα την εβλεπαν στο Φωκ13Υπογειο.
Μιλαμε παντα 2η βαρδια 15.12.22
Στο 2ο περασμα οργωθηκε η Αννα στο λατινοσπιτο Φωκ25Ανω.
Αυτη δεν εχει μουνι,πυρηνικο αντιδραστηρα εχει:fuck1::fuck1::fuck1:

Ελπιζω να βοηθησα

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ :wanker: :wanker: :wanker:

2 ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 2Η ΒΑΡΔΙΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΛ.ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ

1815 ΚΑΙ 2100

Kαποια στιγμη ανοιξαν ολα στην Φωκ,εκτως του 17Ανω.
Στο 1ο περασμα το υπογειο στο μπιλιαρδαδικο ηταν ανοιχτο μετα εκλεισε,ενω το 25Ανω το ειδα ανοιχτο στο 2ο περασμα:walkingpenis:
Φυλ74+τα 2 ανοιχτα οπως κ το Φυλ66Δεξια.
Στο 2ο περασμα ανοιξει το Φυλ72 αλλα+το Φυλ59Ανω.
Πηγα να τσεκαρω τα νεα 2με της Σαρας.
Δυστυχως απο την επομενη βδομαδα θα μπορουμε να παιξουμε μαζι τους,δειχνουν ομως απιστευτα με τον στηθοδεσμο.
Την ειχα ανασκελα με τα ποδια στους ωμους της κ απλα πατωνα με λυσσα:rockon::rockon::rockon:
Το καλο με το τσιγκανακι μας ειναι οτι τον παιρνει ολο με ανεση+βγαζει ασπρα ρομαντικα κολπικα υγρα:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Διαβαζεις Δημητρηχχχ????
Μαζι της το μιλφ Τζανινα κ τσατσος ο Τ.Σαμαρας.
Οσοι εψαχναν την Εμμυ απο Λιοσ73Ανω θα την εβλεπαν στο Φωκ13Υπογειο.
Μιλαμε παντα 2η βαρδια 15.12.22
Στο 2ο περασμα οργωθηκε η Αννα στο λατινοσπιτο Φωκ25Ανω.
Αυτη δεν εχει μουνι,πυρηνικο αντιδραστηρα εχει:fuck1::fuck1::fuck1:

Ελπιζω να βοηθησα

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Πήρε μεταγραφή η Έμμυ από Λιοσίων αλυσίδα στο Φωκ13 υπόγειο; :think::think::2funny::2funny:
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: 968

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Θα σας παρακαλεσω οσοι γραφετε κριτικες η και σχολια για καποια κοπελα εδω μεσα να ειστε λιγο περισσοτερο προσεκτικοι . Πηγα στην τζεσικα που με το που την ειδα εφυγα , για μενα στα 10 αντε να παιρνει 5 . Ανεξαρτητως αν κανει καλο προγραμμα δεν μπορειτε να μου την λετε μουναρα. Το ξερω αυτη την στιγμη οι περισσοτερες στα μπουρδελα ειναι χοντρες μπαζα και πατσαβουρες αλλα οχι και μουναρα η τζεσικα. Ολοι ξερουμε τι ειναι ομορφο ανεξαρτητως πως ειμαστε εμεις εμφανησιακα . Απλα οταν πληρωνουμε θελουμε το ομορφο θελουμε την μουναρα αλλιως τσαμπα βρισκουμε πατσαβουρες εξω απειρες . Δεν γινεται να γαμαμε μια κοπελα απλα επειδη κανει καλο προγραμμα γνωμη μου παντα . Επισης αν κανει μια γκομενα καλο προγραμμα η οχι παιζει και το πως εισαι εσυ ομορφος ασχημος βρωμας και διαφορα αλλα . Αυτη την περιοδο στα μπουρδελα μουναρα γκομενα δεν υπαρχει και πιστευω συμφωνειτε . Αν οχι να μου γραψετε ονομα. Οι περισσοτεροι πατε και γαματε μετα την δουλεια υδρωμενοι χωρις μπανιο και διαφορα και απαιτειται απο την κοπελα επειδη πληρωνεται να σας κανει τεμεναδες .Για βρεθειτε στην θεση τους. Υπαρχει κοπελα που στηθηκε στα τεσσερα και εκλεισε και μυτη να την γαμησει ο αλλος να τελειωνει . Απιστευτα σκηνικα . καταταλλα βρωμανε τα δωματια . Απο ποιους απο τους τοιχους ? τα φιλια μου και την αγαπη μου.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Πολύ εύστοχο το σχόλιό σου. Μην σου φαίνεται απίστευτο αυτό, οπως και ότι πολλοί σκουρόχρωμοι πελατες εκτός οτι διαθετουν τεράστια πεη εκ φυσεως, λογω της περιτομής που κάνουν, αποκτούν ατσάλινη αισθηση στην βάλανο (αργουν να χυσουν) και οι εργαζόμενες μπουρδέλων cg, κτλ, τους προτιμουν ως μπήχτες για να περνουν καλά όποτε απλώς τύχει να έχουν όρεξη. Οι ιερόδουλες όπως όλες οι γυναίκες, λατρεύουν τα θηριώδη πέη αλλά λένε ότι πονούν για να την βγάζουν ξεκούραστα και να χύνει πιο γρηγορα ο καθε πικραμενος.
«...περιπόθητοι σκουρόχρωμοι με εκ φύσεως τεράστιες ούτσες και ατσάλινη αίσθηση στα τελικά τους...»,
Ξέρεις μέχρι και τι μέγεθος μαλαπέρδας αρέσει στη καθεμιά να πούμε;
κι επειδή αυτές λένε ότι πονάνε, ο κάθε ««πικραμένος»» θα χύνει πιο γρήγορα;

Τι ασυναρτησίες λες πάλι ρε τύπε βραδιάτικο;;
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Πέρασα Φωκάιας στον όροφο με τις λατίνες..μια Άννα και μια άλλη μπαλοτσα.. διάλεξα την άλλη η τσατσά είπε ελεύθερο..φυσικά στο δωμάτιο μου είπε δεν κάνει...σαύρα με κρεμασμένο σώμα.. αξύριστο μουνι.. γύφτισσα έμοιαζε..τις λέω άστο φέρε την άλλη... η τσατσά μου λέει ξανά πλήρωσε..τις λεβ δεν πας καλά ..δεν κάνει ελεύθερο όπως λες ..εντάξει μου λέει..και η άλλη σαύρα αλλά λίγο καλύτερη.. προφανώς και ανήκουν στην κατηγορία 10 ..αυτές πρέπει να μας πληρώνουν όχι να τις πληρώνουμε
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Σιγα μην ψαχουλεύω τι αρεσει σε καθεμία εκ των 300 περιπου. Ασε που τα 3/4 δεν βλέπονται. Γυναικες όμως ειναι κι αυτες. Κι εσυ αν ησουν επαγγελματιας θα ειχες το χρημα στο μυαλο σου αλλα που και που θα ηθελες και μια βροντερή ψωλαρα. Κάτι έχει παρει τ αυτί μου κι εμενα απο συζητήσεις τους. Δεν ειναι ντροπη να δεχθουμε την ηττα μας απο καποιους
υπερπροικισμενους του Αραβικού κόσμου που πολλες λαχταρουν να γευτουν στα χιλιοδουλεμενα αιδοία τους. Περι του πικραμενου ειναι γνωστο οτι οι άνδρες κορδωνόμαστε για τις ψωλες μας και αν η αλλη λεει παπαριες, καυλωνουμε ντε και καλα ως πουτσαράδες. Ο καθενας όμως ξερει τι εχει στο σωβρακο του οποτε να λειπει το βυσσινο. Με συγχωρείς αν ταραξα την οποια πεποίθησή σου στο θεμα. Δεν είχα τέτοια διάθεση.
Tύπε τα μόνα σώα και κάπως λογικά που είναι δυνατόν να εξαχθούν από το μπουρδολόι σου είναι ότι αφενός είσαι μικροψώλης και νοιώθεις μειονεκτικά/ηττημένος και αφετέρου ότι ζαχαρώνεις κάποιον βοϊδοψώλη εξ’ ανατολής ορμώμενο.
Α και ότι ενίοτε στήνεις αυτί μόλις πάρεις πρέφα πουτανοκουτσομπολιό.
Κι όταν βρεις κάποιον εδώ μέσα που να ζηλεύει ινδοαφγανοπάκη, φέρτον μου να τον πιάσω και να τον χώσω στο πρώτο κάδο που θα βρω μπροστά μου!
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Θα σας παρακαλεσω οσοι γραφετε κριτικες η και σχολια για καποια κοπελα εδω μεσα να ειστε λιγο περισσοτερο προσεκτικοι . Πηγα στην τζεσικα που με το που την ειδα εφυγα , για μενα στα 10 αντε να παιρνει 5 . Ανεξαρτητως αν κανει καλο προγραμμα δεν μπορειτε να μου την λετε μουναρα. Το ξερω αυτη την στιγμη οι περισσοτερες στα μπουρδελα ειναι χοντρες μπαζα και πατσαβουρες αλλα οχι και μουναρα η τζεσικα. Ολοι ξερουμε τι ειναι ομορφο ανεξαρτητως πως ειμαστε εμεις εμφανησιακα . Απλα οταν πληρωνουμε θελουμε το ομορφο θελουμε την μουναρα αλλιως τσαμπα βρισκουμε πατσαβουρες εξω απειρες . Δεν γινεται να γαμαμε μια κοπελα απλα επειδη κανει καλο προγραμμα γνωμη μου παντα . Επισης αν κανει μια γκομενα καλο προγραμμα η οχι παιζει και το πως εισαι εσυ ομορφος ασχημος βρωμας και διαφορα αλλα . Αυτη την περιοδο στα μπουρδελα μουναρα γκομενα δεν υπαρχει και πιστευω συμφωνειτε . Αν οχι να μου γραψετε ονομα. Οι περισσοτεροι πατε και γαματε μετα την δουλεια υδρωμενοι χωρις μπανιο και διαφορα και απαιτειται απο την κοπελα επειδη πληρωνεται να σας κανει τεμεναδες .Για βρεθειτε στην θεση τους. Υπαρχει κοπελα που στηθηκε στα τεσσερα και εκλεισε και μυτη να την γαμησει ο αλλος να τελειωνει . Απιστευτα σκηνικα . καταταλλα βρωμανε τα δωματια . Απο ποιους απο τους τοιχους ? τα φιλια μου και την αγαπη μου.
3 ειναι οι πριγκίπισσες των μπουρδελων σύμφωνα με τους βετεράνους μπουρδελιαριδες
Μιλένα
Εβελίνα
Τζέσικα
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736
Υπήρχε μια ελπίδα να ερχόταν νέο αίμα λόγο γιορτών η έστω καμιά καλή επιστροφή για καμιά αρπαχτη αλλά τζιφός.
ΘΛΊΨΗΣ
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: 968

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Μακριά από μεθυσμένες.Δεν έχουν δυνατότητα συναίνεσης και ίσως τη βιάσετε χωρίς να το ξέρετε !!!!!! (δεν κάνω πλάκα)

Και πού το πρόβλημα;;;; :think:
Ύστερα θα ανοίξουμε νήμα με τίτλο: βίασα μεθυσμένη μπουτάνα λέτε να πάω φυλακή;;;;
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
97
Κριτικές
17
Like
701
Πόντοι
310
  • Like
Αντιδράσεις: kopsos

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.685
Πόντοι
3.246
Το πρωί πήρα τη μελαχρινή milf Καρίνα στο Ιάσονος 46 όροφο, μιμούμενος τον φίλτατο συναγωνιστή Paluki Luk την "έφτιαξα" καλά και γαμήθηκε σαν την γκόμενά μου (με την καλή έννοια, μην παρεξηγηθώ...). Συστήνεται για αξιοπρεπείς και οικονομικές υπηρεσίες.
Μύστη, η Καρίνα θέλει πολύ απαλό γλυψιψο στην κλειτορίδα γιατί είναι ευαίσθητη! Αλλά έτσι και το κάνεις σωστά (σε καθοδηγεί και η ίδια) μπορεί να την φέρεις εύκολα σε οργασμό! :kiss-mark:
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
97
Κριτικές
17
Like
701
Πόντοι
310
Θα σας παρακαλεσω οσοι γραφετε κριτικες η και σχολια για καποια κοπελα εδω μεσα να ειστε λιγο περισσοτερο προσεκτικοι . Πηγα στην τζεσικα που με το που την ειδα εφυγα , για μενα στα 10 αντε να παιρνει 5 . Ανεξαρτητως αν κανει καλο προγραμμα δεν μπορειτε να μου την λετε μουναρα. Το ξερω αυτη την στιγμη οι περισσοτερες στα μπουρδελα ειναι χοντρες μπαζα και πατσαβουρες αλλα οχι και μουναρα η τζεσικα. Ολοι ξερουμε τι ειναι ομορφο ανεξαρτητως πως ειμαστε εμεις εμφανησιακα . Απλα οταν πληρωνουμε θελουμε το ομορφο θελουμε την μουναρα αλλιως τσαμπα βρισκουμε πατσαβουρες εξω απειρες . Δεν γινεται να γαμαμε μια κοπελα απλα επειδη κανει καλο προγραμμα γνωμη μου παντα . Επισης αν κανει μια γκομενα καλο προγραμμα η οχι παιζει και το πως εισαι εσυ ομορφος ασχημος βρωμας και διαφορα αλλα . Αυτη την περιοδο στα μπουρδελα μουναρα γκομενα δεν υπαρχει και πιστευω συμφωνειτε . Αν οχι να μου γραψετε ονομα. Οι περισσοτεροι πατε και γαματε μετα την δουλεια υδρωμενοι χωρις μπανιο και διαφορα και απαιτειται απο την κοπελα επειδη πληρωνεται να σας κανει τεμεναδες .Για βρεθειτε στην θεση τους. Υπαρχει κοπελα που στηθηκε στα τεσσερα και εκλεισε και μυτη να την γαμησει ο αλλος να τελειωνει . Απιστευτα σκηνικα . καταταλλα βρωμανε τα δωματια . Απο ποιους απο τους τοιχους ? τα φιλια μου και την αγαπη μου.
Ακριβώς φίλε μου και εσύ ένας πελάτης είσαι που έχεις την απαίτηση με 20€ και 50€ να γαμησεις την megan fox αλλά δεν γίνεται.... Για αυτό ο καθένας γαμαει ότι του αρέσει και το μοιράζεται εδώ. Στην τελική όλοι θα θέλαμε φωτογραφίες από τις κοπέλες πριν πάμε για να αποφύγουμε το πήγαινε έλα αλλά εδώ τα πράγματα λειτουργούν αλλιώς και δεν είναι όλοι το ίδιο !! Με αγάπη στα λέω και εγώ όλα αυτά !! Την καλημέρα μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: kopsos

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Κανονικα θα επρεπε να υπαρχουν και φωτογραφιες με τις γυναικες που δουλευουν στα μπορντελα για να μην πηγαινουμε τσαμπα και χανουμε χρονο και εξοδα..

Τιπ για τους ρεπορτερ: Με το που βλεπετε τις γυναικες στα σπιτακια καλημεριζετε και στα καπακια τραβατε και φωτογραφια! :2funny: (φανταζοντας το σκηνικο εχω κλαψει απο τα γελια παιδια..)

Βεβαια υπαρχει και η αλλη οπτικη του να κανεις την βολτα σου σε καλτ καταστασεις συνδυαζωντας καφε/ποτο και φαγητο..
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλημέρα!!!! Αν θέλει κάποιος να μου απαντήσει σοβαρά, ας προτείνει μια να παίρνει πιπάρες Φυλής και Φωκαίας να κατέβω τώρα το πρωί, ευχαριστώ πολύ!!!
Φίλε η Τζέσικα δουλεύει να κατέβουμε??? Πιπάρες!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom