Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (20 μέλη και 307 επισκέπτες)

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.455
Πόντοι
4.895
Η σκινυ Μαριάννα από Διδύμου επέστρεψε?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Καλημέρα!!!! Αν θέλει κάποιος να μου απαντήσει σοβαρά, ας προτείνει μια να παίρνει πιπάρες Φυλής και Φωκαίας να κατέβω τώρα το πρωί, ευχαριστώ πολύ!!!
Φίλε Σοβαρά ξέρεις ότι σε σέβομαι.
Ρίτα στο Φωκαιας 19 θα σου κάνει καλό στοματικο. Δώσε της και ένα δεκαευρω και θα σε φτιάξει κουτσουνι!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Μιλαγα πριν λίγο με τεράστιο μέλος της παρέας και με καυλωσε η πρόταση του...

Τζαννινα ετοιμάσου θα έρθουμε και οι δύο και θα σε λιανισουμε!!!
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Αυτη την περιοδο στα μπουρδελα μουναρα γκομενα δεν υπαρχει και πιστευω συμφωνειτε .

Το γούστο είναι υποκειμενικό και σχετικό.
Δεν υπάρχουν αντικειμενικές αλήθειες εκτός από τα μαθηματικά και ότι η Σάσα από Φωκαίας 7 είναι υπέρμουνο.
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Live τώρα:
Περγάμου 1 και τα δυο κλειστά ( Εβελίνα δύο βδομάδες σε ψάχνω ,έχω τρελαθεί από τα τόσο καλά λόγια συναγωνιστών να δω πως είσαι)
Διδυμου 27 Βικτώρια κτικιαρα μελαχρινή ψηλή (το απόγευμα μου είπε υπηρεσία Μιλένα)
Φώκαιας 27β (όροφος κλειστό αλλά..)ημιόροφος Βαλέρια μέτριο προς ψηλό ανάστημα μελαχρινό με ασιατικά χαρακτηριστικά με απλό 69(ελεύθερο αν είσαι καθαρός όπως είπε η υπηρεσία).
Κορίνα ψηλή ξανθια νταρντανα με βυζάρες .Προειδοποιω ότι κινείται στα όρια της φολας η Κορίνα αλλά αυτές οι βυζάρες θολώνουν την σκέψη.Βαλερια πιο αξιόλογη επιλογή με τα καλά και τα κακα της.
Φώκαιας 27α Κατερίνα ξανθιά με πράσινα μάτια(μέτριο πρόσωπο) juicy με πάνω του μετρίου στήθος, φουλ πρόγραμμα.
Φιλιππίδου 11α Νάντια ρωσιδακι πιπινι μέτριο ανάστημα με κάστανα μαλλιά ,ανοιχτοχρωμα μάτια και σκινυ με απλό.
Φιλιππίδου 11β Καρολίνα επιθετικό σαλοναρισμα ξανθιά με μέτρια βυζία ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Παρολο που έχω ακούσει καλά λόγια για υπηρεσίες ,εμφανισιακά δε με έχει τραβήξει ακόμα αν και έχω πάει και με χειρότερες.
Φυλής 109β Φωτεινή ψηλή μελαχρινή μοντελο και Όλγα με ελεύθερο στοματικό 69 ισπανικό.Ολγα ήταν δωμάτιο
Φυλής 109α Σύλβια κοντουλα με καρέ καστανό μαλλί.συμπαθητικη φατσούλα .φορούσε φούτερ οπότε από σώμα δε ξέρω αν ήθελε να κρύψει κατι
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
941
Κριτικές
48
Like
4.826
Πόντοι
2.836
Θα σας παρακαλεσω οσοι γραφετε κριτικες η και σχολια για καποια κοπελα εδω μεσα να ειστε λιγο περισσοτερο προσεκτικοι . Πηγα στην τζεσικα που με το που την ειδα εφυγα , για μενα στα 10 αντε να παιρνει 5 . Ανεξαρτητως αν κανει καλο προγραμμα δεν μπορειτε να μου την λετε μουναρα. Το ξερω αυτη την στιγμη οι περισσοτερες στα μπουρδελα ειναι χοντρες μπαζα και πατσαβουρες αλλα οχι και μουναρα η τζεσικα. Ολοι ξερουμε τι ειναι ομορφο ανεξαρτητως πως ειμαστε εμεις εμφανησιακα . Απλα οταν πληρωνουμε θελουμε το ομορφο θελουμε την μουναρα αλλιως τσαμπα βρισκουμε πατσαβουρες εξω απειρες . Δεν γινεται να γαμαμε μια κοπελα απλα επειδη κανει καλο προγραμμα γνωμη μου παντα . Επισης αν κανει μια γκομενα καλο προγραμμα η οχι παιζει και το πως εισαι εσυ ομορφος ασχημος βρωμας και διαφορα αλλα . Αυτη την περιοδο στα μπουρδελα μουναρα γκομενα δεν υπαρχει και πιστευω συμφωνειτε . Αν οχι να μου γραψετε ονομα. Οι περισσοτεροι πατε και γαματε μετα την δουλεια υδρωμενοι χωρις μπανιο και διαφορα και απαιτειται απο την κοπελα επειδη πληρωνεται να σας κανει τεμεναδες .Για βρεθειτε στην θεση τους. Υπαρχει κοπελα που στηθηκε στα τεσσερα και εκλεισε και μυτη να την γαμησει ο αλλος να τελειωνει . Απιστευτα σκηνικα . καταταλλα βρωμανε τα δωματια . Απο ποιους απο τους τοιχους ? τα φιλια μου και την αγαπη μου.
Συνάδελφε τουλάχιστον την εμφάνιση τη βλέπεις από πριν και δεν μπαίνεις δωμάτιο. Όταν ο άλλος σου λέει ότι πέρασε σούπερ με την κοπέλα και μπαίνεις δωμάτιο και τρως το παλτό της αρκούδας και σου γαμιεται η ψυχολογία, αυτό είναι πολύ χειρότερο.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
508
Κριτικές
13
Like
4.732
Πόντοι
736
Πήγε σε στούντιο πλέον, δεν ξέρω αν θα ξαναγυρίσει στο 20άρι.
Με την περιγραφή που είχατε κάνει κύριε είχε στοχοποιηθεί , αλλά λόγω υποχρεώσεων απείχα σχεδόν 2 εβδομάδες, ήθελα να περάσω σήμερα/αύριο και μου καταστρέψατε τα όνειρα :(
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Φίλε Σοβαρά ξέρεις ότι σε σέβομαι.
Ρίτα στο Φωκαιας 19 θα σου κάνει καλό στοματικο. Δώσε της και ένα δεκαευρω και θα σε φτιάξει κουτσουνι!
Δέκα ευρώ?πολλά είναι, μια σοκολάτα φτάνει
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
742
Like
900
Πόντοι
86
Για Σάββατο από τις 12 και μετα ποια προτείνετε Μεταξουργείο η φυλής; Αν πέσω σε φόλα μετα από 45 μέρες αγαμίας τη γαμισε
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
Μιας και σας ακούω να παραπονιέστε δίκαια είναι η αλήθεια πολλές φορές θα πω 2 πράγματα...
1) από πουτάνα/ιδιοκτήτρια "βάρδιας" στο Μετάξι: Δεν είχε πολλή δουλειά, μετά έσκασε το σκάνδαλο με τις Μολδαβές, πολλές άλλες δεν είχαν χαρτιά και απελάθηκαν ΚΑΙ λένε πως θα ρθουν κατά ΦΛΕΒΑΡΗ
2) Αυτόν το καιρό μιας και λέτε ότι δεν υπάρχουν όμορφες έχω να προτείνω ΝΙΚΟΛ, Ιάσονος 39 πάνω δεξιά! Στο απλό πρόγραμμα με 10 ευρώ γαμάς ΜΟΝΤΕΛΟ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Μιας και σας ακούω να παραπονιέστε δίκαια είναι η αλήθεια πολλές φορές θα πω 2 πράγματα...
1) από πουτάνα/ιδιοκτήτρια "βάρδιας" στο Μετάξι: Δεν είχε πολλή δουλειά, μετά έσκασε το σκάνδαλο με τις Μολδαβές, πολλές άλλες δεν είχαν χαρτιά και απελάθηκαν ΚΑΙ λένε πως θα ρθουν κατά ΦΛΕΒΑΡΗ
2) Αυτόν το καιρό μιας και λέτε ότι δεν υπάρχουν όμορφες έχω να προτείνω ΝΙΚΟΛ, Ιάσονος 39 πάνω δεξιά! Στο απλό πρόγραμμα με 10 ευρώ γαμάς ΜΟΝΤΕΛΟ
η γνωστή πια γυρολόγος Νικόλ ,μόνιμα πια στο δεκαρικακι
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
πέρασα καλά μαζί της, θ ανεβάσω κριτική!
είναι και πιτσιρίκα, όντως πότε πρόλαβε να ναι γυρολόγος!
Πιτσιρικά δεν είναι, είναι γύρω στο 27-28 δούλεψε Λιοσίων 73 ,μετά Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο, έκανε ένα 2ημερο πέρασμα από Φώκαιας 13 υπόγειο, καμία βδομάδα Κολωνού 15 δεξιά και τώρα έχει κάνα δεκαήμερο που δουλεύει στο Ιάσονος 39 (3) ,διαβάζεται οπότε μπορείτε τις ενημερώσεις μου, τα γράφω ,την πήρα τη Δευτέρα μετά από καιρό, χρωστάω κριτική όπως και για τη βυζαρου μιλφ Λένα από Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
Πιτσιρικά δεν είναι, είναι γύρω στο 27-28 δούλεψε Λιοσίων 73 ,μετά Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο, έκανε ένα 2ημερο πέρασμα από Φώκαιας 13 υπόγειο, καμία βδομάδα Κολωνού 15 δεξιά και τώρα έχει κάνα δεκαήμερο που δουλεύει στο Ιάσονος 39 (3) ,διαβάζεται οπότε μπορείτε τις ενημερώσεις μου, τα γράφω ,την πήρα τη Δευτέρα μετά από καιρό, χρωστάω κριτική όπως και για τη βυζαρου μιλφ Λένα από Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος
έχεις δίκιο σ όλα πέραν από την ηλικία! Το ξέρω από άλλη που δούλευαν μαζί
 

asdee12

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Η ζετα που δουλευε στο γκαραζ στο κατω ξερει κανεις που ειναι τωρα?
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Φώκαιας 25α νέα κοπέλα Σία πιτσιρικα εμφανισιμη μαυρουλα με μακριά μαλλιά απλο πρόγραμμα. Γρι ελληνικά αγγλικα.Καμία πρωτοβουλία από μόνη της .Χτύπημα πόρτας στο 5λεπτο.μην πατε θα έλεγα εκτός αν είστε ρομπότ να πατάτε το λαμπάκι από μόνοι σας
 
Τελευταία τροποποίηση:

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Πιτσιρικά δεν είναι, είναι γύρω στο 27-28 δούλεψε Λιοσίων 73 ,μετά Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο, έκανε ένα 2ημερο πέρασμα από Φώκαιας 13 υπόγειο, καμία βδομάδα Κολωνού 15 δεξιά και τώρα έχει κάνα δεκαήμερο που δουλεύει στο Ιάσονος 39 (3) ,διαβάζεται οπότε μπορείτε τις ενημερώσεις μου, τα γράφω ,την πήρα τη Δευτέρα μετά από καιρό, χρωστάω κριτική όπως και για τη βυζαρου μιλφ Λένα από Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος
Καλο μεσημερι Titana της Πληροφορησης.....εδω...τι ιδιες να ρωτησεις εχουνε ξεχασει που εχουν δουλεψει.....τι να πω!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom