Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Καλησπέρα στους πορνιαρηδες συναγωνιστές. Λείπω καιρό από Αθήνα και εχω χάσει επαφή με την πιάτσα. κανένα στανταρακι σε μετάξι και φυλης θα ηθελα ,για να μην ψαχνω με περιτες βολτες,οποιος μπορει ας ενημερωσει!!!!! Το ενα το ξεχωρισα απο τις κριτικές, το Διδυμου 27!!!!! Κανενα αλλο στο μεταξι παιζει?
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
850
Κριτικές
33
Like
2.540
Πόντοι
5.345

Ειδική επιχείρηση της ΕΛ.ΑΣ. σε οίκους ανοχής στο κέντρο της Αθήνας - Συνελήφθησαν 25 άτομα​

 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: 968

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
850
Κριτικές
33
Like
2.540
Πόντοι
5.345

Ειδική επιχείρηση της ΕΛ.ΑΣ. σε οίκους ανοχής στο κέντρο της Αθήνας - Συνελήφθησαν 25 άτομα​

 

xristis27

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2022
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
0
Για αυτο ηταν μονο 4-5 οικοι ανοιχτοι φυλης και περιξ σημερα το απογευμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81

Ειδική επιχείρηση της ΕΛ.ΑΣ. σε οίκους ανοχής στο κέντρο της Αθήνας - Συνελήφθησαν 25 άτομα​

Σαν πελάτες υπάρχει περίπτωση να συλληφθούμε εάν ο οίκος είναι παράνομος? Εν άγνοια μας πάντα και εφόσον η εκδίδομενη είναι ενηλικη.
Μου έχει τύχει ντου πριν χρόνια αλλά έδειξα ταυτότητα και τελείωσε εκεί το θέμα.
Το γεγονός δεν καταγραφήκε σε κάποιο μπλοκ.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
850
Κριτικές
33
Like
2.540
Πόντοι
5.345
Σαν πελάτες υπάρχει περίπτωση να συλληφθούμε εάν ο οίκος είναι παράνομος? Εν άγνοια μας πάντα και εφόσον η εκδίδομενη είναι ενηλικη.
Μου έχει τύχει ντου πριν χρόνια αλλά έδειξα ταυτότητα και τελείωσε εκεί το θέμα.
Το γεγονός δεν καταγραφήκε σε κάποιο μπλοκ.
Αφού γίνει εξακρίβωση στοιχείων και δώσουν τα στοιχεία στα κεντρικά και όλα είναι καθαρά, φεύγεις σαν κύριος.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
850
Κριτικές
33
Like
2.540
Πόντοι
5.345
Καλησπέρα στους πορνιαρηδες συναγωνιστές. Λείπω καιρό από Αθήνα και εχω χάσει επαφή με την πιάτσα. κανένα στανταρακι σε μετάξι και φυλης θα ηθελα ,για να μην ψαχνω με περιτες βολτες,οποιος μπορει ας ενημερωσει!!!!! Το ενα το ξεχωρισα απο τις κριτικές, το Διδυμου 27!!!!! Κανενα αλλο στο μεταξι παιζει?
Καλησπέρα, τι είδος σεξ προτιμάς?
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Πιστεύω ότι μπορώ να την ξεχωρισω, η υπόθεση ειναι μην βρεθεί κάποιος μπλεγμένος.
Επίσης η κοπέλα εάν είναι θύμα trafficking τι μπορεί να προκύψει
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
176
Πόντοι
6
Πιστεύω ότι μπορώ να την ξεχωρισω, η υπόθεση ειναι μην βρεθεί κάποιος μπλεγμένος.
Επίσης η κοπέλα εάν είναι θύμα trafficking τι μπορεί να προκύψει
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Καλησπέρα, τι είδος σεξ προτιμάς?
ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ. Καλές υπηρεσίες να έχει και να μην ειναι ξεπετα. Βεβαια ειμαι λατρης των τεραστίων βυζιων και του ακα λαρυγγωτο!!!!
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Πως θα την ξεχωρίσεις αν θέλει πχ ένα μήνα να κλείσει τα 18 και μεγαλοδείχνει;εισαι

Πως θα την ξεχωρίσεις αν θέλει πχ ένα μήνα να κλείσει τα 18 και μεγαλοδείχνει;
Είσαι μου φαίνεται λίγο ζαλαρχιδασ.
Συζήτηση κάνουμε
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.361
Πόντοι
2.405
Καλα συγνώμη κιολας ρε μαστορα, αυτη πληρώνεται για να της γλυφουν τον πατο και μετα σου εκανε και την δυσκολη βλεπω. Κανα κόλπο θα ειναι. Δεν κάνει ούτε πιπα; μήπως θέλει να της κάνουμε και μπουγαδα με τσεμπέρι;
Το πρόγραμμα λέει απλό ...βέβαια υπέρ απλό γιατί ούτε πίπα με προφυλακτικό κάνει...την πρώτη φορά έκατσε που ήμουν και ο πρώτος πελάτης βάρδια... δεύτερη φορά που πήγα δεν ...πιο ψυχρή..το μόνο καλό μπόλικος χρόνος και ότι είναι μικρή..κατά τα άλλα μουφα
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
850
Κριτικές
33
Like
2.540
Πόντοι
5.345
ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ. Καλές υπηρεσίες να έχει και να μην ειναι ξεπετα. Βεβαια ειμαι λατρης των τεραστίων βυζιων και του ακα λαρυγγωτο!!!!
GFS για εμένα η η Εβελίνα, πολύ περιποιητικη, την ενδιαφέρει η καθαριότητα, ξεπετα καθόλου. Περγάμου 1 , πρώτος όροφος.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Καλησπερα μωρακι μου σας περιμενω ολους αποψε το βραδυ στο βεργας 7 νας σας ζεστανω ολους.
1496467572cash-money-animated-gif-7.gif
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
92
Κριτικές
17
Like
699
Πόντοι
310

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
339
Κριτικές
2
Like
574
Πόντοι
81
H κατρακύλα δεν έχει τελειωμό. Πήγα Βέργας μπας και βρω καμιά έμπειρη μιας που οι και καλα μορφονιές της Φυλής δεν τραβάνε. Βέργας 3 στην αριστερή πλευρά λοιπόν ήταν μια μελαχρινή αδύνατη Λάνα που βγήκε κάπως συγκρατημένη. Λέω ας μπω και τελικά τον ήπια ξανά. Συμμετοχή για τα πανηγύρια. Μόνος παλευα. Σε δέκα χρόνους μια κίνηση να κάνει και άπειρη. Πάλι καλά που βρήκα ένα φαγάδικο απέναντι που το λένε Νάξος και περιδρόμιασα πατσαδάκι. Είχε και πρασινάδα χλωροτάπητα κάτω λες και θα παίξουν μουντιάλ ενώ έκαναν επισκευές σε κάτι σκαλωσιές.
Όταν ξαναπάς στο φαγάδικο, χτυπα κοκκινιστα κεφτεδακια και θα με θυμηθείς....
Τι λέει απο φαγητό ρε μύστες το συγκεκριμένο ? :think::think: .
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vladgr

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Τσιμπουκι αλερτ!!!! Επιτέλους βρήκα μια συμπαθητική κοπέλα που ξέρει και θέλει να πάρει ένα τσιμπούκι της προκοπής. Είναι η Βαλέρια στο Κωνσταντινουπόλεως 166 το πάνω. Είναι μιλφακι κοκκινομαλλικο και καβλιαρικο γύρω στα 40 + . Το σώμα και βυζιά έχουν πάρει την κατιούσα αλλά έχει ωραίο δέρμα και είναι μες το χαμόγελο. Χωρίς άγχος κάνει τα πάντα ... Δεν ρώτησα ούτε ανακοινώθηκε κόλος. Όσοι τους αρέσει εμφανισιακά μην σκεφτείτε λεπτό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom