Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 125 άτομα (8 μέλη και 117 επισκέπτες)

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους, να παρακαλέσω και εγώ να ηρεμήσουμε λίγο, με την ενημέρωση που γίνεται σε αυτό το thread έχουμε γλυτώσει πάρα πολύ χρόνο και πολλά χρήματα σίγουρα αποφεύγοντας φόλες και πολλές φορές (να ειναι καλά οι παλαιότεροι με τα Post τους και τις κριτικές τους) γίνεται ένας έλεγχος στα μπουρδέλα, αφού πολλές ιερόδουλες και λοιποί διαβάζουν κριτικές. Τώρα τι είπε κάποιος, τι είπε κάποιος άλλος, γράφει η όχι η Sabina ή η Manina δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, μπαίνουμε για να διαβάσουμε ενημερωτικά για το μπουρδέλα.
Να βάλω λίγο και το δικό μου στην ενημέρωση, επίσκεψη στην φοβερή Mπαρμπόρα (βέργας 6Α) χθες όπου στην αρχή στο λίγο social που κάνουμε μου έλεγε για τις τελευταίες κριτικές και σχόλια του bou (που τα διαβάζει). Πολύ καλές υπηρεσίες η κοπέλα και ένα στανταράκι από εμένα σίγουρα. Καλό βράδυ σε όλους και να είστε καλά.
 

ΛΟΚΑΤΖΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
44
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, μηπως ξέρει κανεις το ωράριο της ζωιτσας στο ιασονος 30Α?
Ευχαριστώ!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Ρε συ @bourdelakias28 έχω την εντύπωση ότι για να δώσεις ΕΝΑ 20αρικο πρεπει να διαβάσεις 1 εκατομμύριο σχόλια για μια κοπέλα, 1 εκατομμύριο κριτικές και ΑΝ σηκωθείς από τον καναπέ σου να πας στους οίκους, ΑΝ!
Δε μας αφήνεις στην ησυχία μας λοιπόν! Πολυ φιλοσοφία, πολλα συμπεράσματα γιατί; Για ένα 20αρικο;; Αυτό το σπορ απαιτεί χρήμα, αν έχεις καβουρια αστο!
Όπως έχω ξαναπεί σε πολλους άλλους, τράβα για κανα 5 επί 5!
Εσυ για να γαμήσεις καμια γκομενα μας έχεις βγάλει το λάδι ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΤΙΕΣ ΣΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΑΧΡΗΣΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΣ!!
ΑΪΝΤΕ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ! (εδώ μέσα έχουμε χορτάσει από υψηλή θεωρία...).
 
Τελευταία τροποποίηση:

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Μην ταραζεσαι.
Εσύ μου είπες ότι πλατιαζω,
ότι το κλείνεις και αν θελω κάτι να πω να στείλω π.μ.
Χωράφι σου είναι εδώ; δέχτηκες μια χαρά δηλαδή
οτι της τα έχουν χωσει αλλοι και άλλοι όχι κατι που ειναι αλήθεια και το ξερεις. Προσωπικά ουτε την ξερω αυτή κι ούτε εχω γραψει τιποτα. Άρα εσείς τσακώνεστε. Οχι εγώ. Συνεπώς τωρα με τι μουτρα ερχεσαι και ζητας παραθέσεις αφού από την μία λες να το λήξω κι από την αλλη να το συνεχίσω με παραθέσεις; πες ότι εκτροχιάστηκες κι όλα καλά.
Σε αφήνω έτσι διότι διαβάζω τώρα τα υπόλοιπα που
έχετε γράψει κι έχω λυθεί στο γέλιο.
Στον πρώτο 30 έχει. Θα πάω και στον δευτερο άλλη φορά. Δεν μου το είπατε. Επί της ουσίας μόνο εκεί στάθηκες; Καλά ρε πως κάνετε έτσι εδώ μέσα; από διάλογο γνωρίζετε τίποτα; κουλ λίγο...
Μας ενημέρωσες, ξέρουμε την γνώμη σου , ΟΚ.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Οικονομανε κάργα τα Εσκορτακια!
Τυπε μαλλον δεν εχεις σκεφτει οτι αυτες οι κοπελες με αυτο που κανουν, οι περισσοτερες δεν θα μπορουν να εχουν φυσιολογικη ζωη, κατι που ολα τα λεφτα του κοσμου δεν μπορουν να αλλαξουν (οπως βεβαια και πολλα αλλα πραγματα που εχουν νοημα στην ζωη) αλλα ας μην το αναλυσουμε.

Ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννωω.. (δεν θελω να το αναλυσω για ευνοητους λογους)
Πέρασα καί εγώ μαζί με Λίνα το Σάββατο.
Αυτη εχει σωμα λατινας; (λεπτη μεση με κωλαρα ) η ειναι πετιτ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ ,σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 73β Εμμυ ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Κελλυ κάστανο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 ,18α & 18γ κλειστά.

Λιοσιων 79α & 78β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Βικτόρια μελαχρινή με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και Γκλόρια με κάστανο σκούρο μαλλί, νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Λανα μελαχρινή μιλφ λεπτή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 6α Μπαρμπορα με καστανομελι μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα, σχεδόν 3αρι βυζι ,διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό . Τιμήθηκε και για μια ακόμη φορά ήταν άψογη.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 Κωνσταντίνα, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Χριστίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.Τζούλια ξανθοκαστανη κοντή παχουλη με μακρύ μαλλί, με 4.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα καστανοξανθη μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι, νταρντανοπαχουλη 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ, ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

μέχρι και τοιχογραφία τον έχουν κάνει την νεσκαφε στη περιοχή
20221209-110242.jpg
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
124
Like
6.457
Πόντοι
5.097
Καλησπέρα σε όλους, να παρακαλέσω και εγώ να ηρεμήσουμε λίγο, με την ενημέρωση που γίνεται σε αυτό το thread έχουμε γλυτώσει πάρα πολύ χρόνο και πολλά χρήματα σίγουρα αποφεύγοντας φόλες και πολλές φορές (να ειναι καλά οι παλαιότεροι με τα Post τους και τις κριτικές τους) γίνεται ένας έλεγχος στα μπουρδέλα, αφού πολλές ιερόδουλες και λοιποί διαβάζουν κριτικές. Τώρα τι είπε κάποιος, τι είπε κάποιος άλλος, γράφει η όχι η Sabina ή η Manina δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, μπαίνουμε για να διαβάσουμε ενημερωτικά για το μπουρδέλα.
Να βάλω λίγο και το δικό μου στην ενημέρωση, επίσκεψη στην φοβερή Mπαρμπόρα (βέργας 6Α) χθες όπου στην αρχή στο λίγο social που κάνουμε μου έλεγε για τις τελευταίες κριτικές και σχόλια του bou (που τα διαβάζει). Πολύ καλές υπηρεσίες η κοπέλα και ένα στανταράκι από εμένα σίγουρα. Καλό βράδυ σε όλους και να είστε καλά.
Τυπε κάνα εξτραδακι έπαιξε μέσα??
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Μη μασάς!
Οικονομανε κάργα τα Εσκορτακια!
Δεν γλύφουν πούτσους και ανοίγουν πόδια για την ψυχή της μάνας τούς!
200ρουμπα€ την ώρα είναι αυτή!
Η 100ρουμπα€ είναι δική της, καθαρατη,μαυρατη,
αφορολογητατη!
Ζωαρα στο ΠυρφοροΕλλαντα!
Στην υγειά των λιγουριδων!
Αμεεεεε τα ορφανά πορεύονται και οι χήρες κονομιονται!



ΥΓ: Μόνο οι Κορασίδες του Μεταξουργείου τραβάνε ΖΟΡΙ!
Πραγματικές ΙΕΡΟ-ΔΟΥΛΕΣ!

:woldman:.



.. για τα λεφτά τα κάνουν όλα, τίποτα άλλο δεν υπάρχει στο μυαλό τους. Ορισμένα κορίτσια του μεταξιού που ξέρω ,πραγματικά δεν μπορούν να κάνουν άλλη δουλειά....όντως υποφέρουν

Όλα είναι σχετικά!

Θέλεις να σου πω μία φάση να πάθεις πλάκα?

Λοιπόν άκου.....

Πριν χρόνια στην Φυλής ένα πρωί ήταν μέσα στο αμάξι ο Αλβανός.....η Αλβανίδα κορασίδα.....και στο πίσω κάθισμα τα δύο ανήλικα μικρά παιδιά τους με τις σχολικές τσάντες τους!

Η Αλβανίδα αφού τους φίλησε και τους χαιρέτισε με χαμόγελα κατευθύνθηκε και μπήκε μέσα στον οίκο ανοχής!


ΥΓ: Αυτό που είδα ήταν μία ευτυχισμένη οικογένεια.....
Το έβλεπα στα μάτια τους.....
Στο βλέμμα τους.....
Στο χαμόγελο τους.....

:woldman:
Ήξερα κοπέλα, ωραίο μουνι, με παιδί που την προωθούσε ο άνδρας της χρόνια τώρα στο μετάξι και μάλιστα τους ειχα πιάσει να την εκβιάζει να κάνει ελεύθερο στοματικό και αυτή έκλαιγε.. από μια μεριά αυτό κάνει καλό για το πελάτη όταν τον γουστάρει να γαμιεται χωρίς ενοχές και να την βρίσκει...
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
481
Κριτικές
13
Like
4.563
Πόντοι
731
Ρε συ @bourdelakias28 έχω την εντύπωση ότι για να δώσεις ΕΝΑ 20αρικο πρεπει να διαβάσεις 1 εκατομμύριο σχόλια για μια κοπέλα, 1 εκατομμύριο κριτικές και ΑΝ σηκωθείς από τον καναπέ σου να πας στους οίκους, ΑΝ!
Δε μας αφήνεις στην ησυχία μας λοιπόν! Πολυ φιλοσοφία, πολλα συμπεράσματα γιατί; Για ένα 20αρικο;; Αυτό το σπορ απαιτεί χρήμα, αν έχεις καβουρια αστο!
Ενώ γνώριζα την ύπαρξη του φόρουμ , δεν με απασχολούσε ποτέ γιατί δεν ήμουν του αθλήματος, τον Οκτώβρη που άρχισα χωρίς να το έχω ψάξει καθόλου (πέρα απο ένα πέρασμα με Αουρόρα το καλοκαίρι πιωμένος) έκανα ακριβώς αυτό , έβαλα ένα 20ρικο και 2 10ρικα στην τσέπη και άρχισα τις βόλτες solo να δώ αν/τι θα βρώ που να μ'αρέσει (χάλασα κανα 80άρι σε 3 μέρες), κανα μήνα μετά άρχισα να διαβάζω εδώ.
Ε όποιος δεν το μπορεί/θέλει να το κάνει αυτό, δεν δικαιούται να γκρινιάζει
Δεν λέω, βοηθάει άπειρα το thread εδώ και οι κριτικές αλλά αν δεν έχεις όρεξη/διάθεση να ψαχτείς ΚΑΙ από μόνος σου δεν γίνεται δουλειά...

Επίσης, ναι , είναι δύσκολοι οι καιροί 14+ χρόνια τώρα και σίγουρα υπάρχουν πολλοί που τα 10€-20€ δεν τα βγάζουν εύκολα ή έχουν πολλές υποχρεώσεις κλπ. αλλά για να είμαστε ειλικρινείς , το ότι μια γυναίκα , ασχέτως εμφάνισης κλπ. είναι διατεθειμένη για αυτό το 10/20€ να πάρει το τσουτσούνι σου στο στόμα και να σε αφήσει να την πασπατεύεις και να την καρφώνεις σαν βόδι θα έλεγα είναι αρκετά VFM από μόνο του(εδώ βοηθάει η ενημέρωση να αποφύγεις τις εντελώς φόλες), πόσο μάλλον όταν παίρνεις και το κάτι παραπάνω.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ρουφώντας αραχτός μια καφεδιά καθησα να μορφωθώ περί Εβελίνας από κριτικές βρίσκοντας τα μπουρδέλα που δούλευε η δουλεύει. Παρατηρησα οτι αρκετά μέλη με μεγαλη συνεισφορά και πολλά ποστ, την σχολιαζουν αρνητικά μεχρι και στα σχόλια ως σκυλομούρα, κρυόκωλη, χονδρή, πλαστικόβυζη, κοντή, τάπα, ψευτοβεντέτα, τεμπέλα και πολλα ακόμα που δεν γραφω μιας που πιασατε το νοημα. Αλλοι παλι μιλούν με θαυμασμό και δεν είναι μομφή αυτό για τον φίλο Διανοούμενο. Περιεργο παντως για ιερόδουλη που θεωρειται κορυφη. Αρα μαλλον δεν ειναι κορυφη. Συνήθως οι κορυφές βαση λογικης εχουν κοινή αποδοχή. Σιγουρα θα εχει κι αυτή μεριδιο ευθύνης. Για να φτασει ιεροδουλη να δημιουργεί δίπολο
ισως να τα ηθελε ο κωλος της.
Ενας στα 1000 ατομα την κραζει ρε φιλε...
Ειναι χαλια η Εβελινα να μην πατε, καλυτερα για να ειναι ελευθερη για μας...
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
Αν σε ενοχλεί η αγνόηση, πράξε ομοίως. Συμβουλές και παροτρύνσεις αλλού. Εσείς κάποιοι ξεκινήσατε...και τώρα βλέπω συνεχίζουν αλλοι. Αυτα.
συνεχιζεις....και θα ειναι ασχημος ο καιρος για μπαν-ιο
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
τώρα live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ ,σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 73β Εμμυ ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Κελλυ κάστανο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 ,18α & 18γ κλειστά.

Λιοσιων 79α & 78β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Βικτόρια μελαχρινή με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και Γκλόρια με κάστανο σκούρο μαλλί, νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Λανα μελαχρινή μιλφ λεπτή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 6α Μπαρμπορα με καστανομελι μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα, σχεδόν 3αρι βυζι ,διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό . Τιμήθηκε και για μια ακόμη φορά ήταν άψογη.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 Κωνσταντίνα, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Χριστίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.Τζούλια ξανθοκαστανη κοντή παχουλη με μακρύ μαλλί, με 4.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα καστανοξανθη μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι, νταρντανοπαχουλη 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ, ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

μέχρι και τοιχογραφία τον έχουν κάνει την νεσκαφε στη περιοχή
20221209-110242.jpg
Ρε μυστη....είσαι σίγουρος για το βέργα 7?οπότε έχω πάει πρωί μόνο την Κατερίνα την bbw έχω βρει... (και δεν το ξανακάνω το λάθος )
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Δεν μιλάμε για μεμονωμένα περιστατικά εξαναγκασμού ή θυμάτων trafficking!
Αυτά τα ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ!


Μιλάμε για τις κορασίδες που είναι απόλυτα συνειδητοποιημενες για αυτό που κάνουν!
Τους αρέσει!
Το αγαπάνε!
Και το γουστάρουν!
Έχουν τους άνδρες τους, τα παιδιά, τις οικογένειες τους.....και παρόλο που είναι Ιερόδουλες στο επάγγελμα κάνουν μία φυσιολογική ζωή σε πλήρη αρμονία!
Ε... μην λέμε μεμονωμένα...
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημέρα αδέρφια. Η Τζέσικα δουλεύει σήμερα;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
τώρα live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ ,σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 73β Εμμυ ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Κελλυ κάστανο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 ,18α & 18γ κλειστά.

Λιοσιων 79α & 78β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Βικτόρια μελαχρινή με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και Γκλόρια με κάστανο σκούρο μαλλί, νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Λανα μελαχρινή μιλφ λεπτή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 6α Μπαρμπορα με καστανομελι μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα, σχεδόν 3αρι βυζι ,διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό . Τιμήθηκε και για μια ακόμη φορά ήταν άψογη.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 Κωνσταντίνα, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Χριστίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.Τζούλια ξανθοκαστανη κοντή παχουλη με μακρύ μαλλί, με 4.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα καστανοξανθη μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι, νταρντανοπαχουλη 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ, ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

μέχρι και τοιχογραφία τον έχουν κάνει την νεσκαφε στη περιοχή
20221209-110242.jpg
Μπαρμποραρα αρχιμυστη μου κι ας μας λένε και προμοτορες. Αυτοί χάνουν!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom