Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Ξέχασα χθες να αναφέρω κι ένα ευτράπελο στο αριστερό 74άρι. Μπήκε ένας μπάρμπας (ψιλογεμάτος αλλά αρκετά καλοστεκούμενος πιστεύω) και βγήκε η Γιάννα να σαλονάρει. Μόλις τον είδε, τον κάρφωσε στα μάτια και άρχισε να γελάει περιπαικτικά με ύφος «που πας ρε δόλιε γέρο». Όταν επέστρεψε μέσα συνέχισε να γελάει, σχεδόν ξεκαρδίστηκε. Έχει αποθρασυνθεί τελείως η ψευτοντίβα καργιολίτσα!!:angry:
Ο τύπος, άρχοντας, στη μπούτσα του!:hi::rockon:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ξέχασα χθες να αναφέρω κι ένα ευτράπελο στο αριστερό 74άρι. Μπήκε ένας μπάρμπας (ψιλογεμάτος αλλά αρκετά καλοστεκούμενος πιστεύω) και βγήκε η Γιάννα να σαλονάρει. Μόλις τον είδε, τον κάρφωσε στα μάτια και άρχισε να γελάει περιπαικτικά με ύφος «που πας ρε δόλιε γέρο». Όταν επέστρεψε μέσα συνέχισε να γελάει, σχεδόν ξεκαρδίστηκε. Έχει αποθρασυνθεί τελείως η ψευτοντίβα καργιολίτσα!!:angry:
Ο τύπος, άρχοντας, στη μπούτσα του!:hi::rockon:
Έχει λαλήσει που είναι μαζί με την χοντρή Μάγια στο 74άρι και η Μάγια θα της παίρνει όλο το φαί , μη σου πω και τους πελάτες. :boff::boff:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Έχει λαλήσει που είναι μαζί με την χοντρή Μάγια στο 74άρι και η Μάγια θα της παίρνει όλο το φαί , μη σου πω και τους πελάτες. :boff::boff:
Κι εγώ για να δω τι εστί Μάγια έκατσα και περίμενα, η οποία ήταν δωμάτιο :2funny:. Σε μας είχε ήδη σαλονάρει, βγήκε ξανά για τον άνθρωπο. Ειδάλλως δεν θα την έβλεπα τη φάση.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Κι εγώ για να δω τι εστί Μάγια έκατσα και περίμενα, η οποία ήταν δωμάτιο :2funny:. Σε μας είχε ήδη σαλονάρει, βγήκε ξανά για τον άνθρωπο. Ειδάλλως δεν θα την έβλεπα τη φάση.
Δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση. :confused::confused:
Κάβλα Μάγια! :wanker::wanker::wanker:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση. :confused::confused:
Κάβλα Μάγια! :wanker::wanker::wanker:
toffalos.gif
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
478
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Καλησπέρα και απο εμένα, νέος στην μπουρδελό-κατάσταση (όχι τόσο σε ηλικία) και ήθελα να πω ένα ευχαριστώ για τις πληροφορίες που δίνετε σε αυτό το thread καθώς με έχουν βοηθήσει αρκετά εώς τώρα, αν έχω όρεξη αργότερα θα γράψω και μια σύντομη περίλξχη για τις πρώτες μου μπουρδελοπεριπέτειες.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
303
Like
627
Πόντοι
81
Νεαρέ καλημέρα,κοίτα τώρα να δεις τι έπαθα,δε γράφω ποτέ στο κεντρικό γιατί εμφανίζονται κάτι χτεσινα παιδακια σαν εσένα ας πούμε που σπάνε μπάλες και δεν σέβονται τα γούστα ενός άλλου μέλους....τέλος πάντων..

Θα στο εξηγήσω όσο ποιο λαϊκά γίνετε.... Αν έχω φάει στα 25 χρόνια 3 φορές πόρτα όπως λες (επί της ουσίας είναι 1 μόνο από (ειρήνη) Φώκαιας η άλλες δύο η μια με δέχτηκε μετά από 1-2 άκυρα (Αρίνα) η άλλη με παίρνει επιλεκτικά όταν έχει κυριολεκτικά καύλες(δεν αναφέρω όνομα, είναι 100% υποτακτικη και τι θέλω για πάρτυ μου) ο λόγος ειναι ότι ενώ η κάθε ιερόδουλη, όταν ξεκινάμε και της λέω το τι ζητάω το δέχεται είτε χαλαρά είτε λίγο ποιο άγρια ,( είτε και καθόλου αν δεν γουστάρει και όλα κομπλέ ) όσες δεχονται να παίξουν ρόλους sub μέχρι να βγουν από το δωμάτιο κάποιες καταλάβενουν ότι δεν είναι για τέτοια φάση και είναι απόλυτα σεβαστό.

Πάντα της σέβομαι και πάντα προσέχω και ανάλογα με το ότι μου δίνουν τους δίνω, φυσικά και δεν είναι σάκος τους μποξ, εργαζομαινει είναι,

Πληρώνονται ένα τίμημα για να σου προσφέρουν μια υπηρεσία, το ποσό σκληρός ειμαι δε σου πέφτει και πολύ λόγος .

Αναφέρθηκα στα μπουρδέλα και σε ενημέρωση για μπουρδέλα , αν ήθελα να αναφερθώ για εκσορτ , μασατζουδες δεν θα μιλούσα εδώ μέσα...
*( Ποτέ δεν μου έχει τύχη να υπάρχει συμφονια με εσκορτ και να μην έχει τιριθη)
*( σε μασατζιδικο δεν θα πηγενα ποτέ για τέτοια φάση)
*( κάθε τι για τη δουλειά του)

Το θέμα δεν είναι οικονομικό αν εκεί πάει το στενό μυαλό σου. .. το αντίτιμο ειναι αυτό που ζητάει η κάθε εκδυδοδεμη και το παίρνει , δεν κάνω παζάρια , πληρώνω και βλέπω τι μπορώ να απολαύσω !

Θα σου δώσω λίγο τρόφι για σκέψη, ίσως καταλάβεις ίσως και όχι , αν για παράδειγμα σου πει ότι κάνει καλό τσιμπούκι και βάζει δόντι, θα πεις ότι πέρασες χαλία , αν τη βάλεις στα 4 και κλέβει θα πέις δεν στοινοταν καλά.. όταν σου λέει ότι γουστάρει τον υποτακτικό ρόλο , στην περίπτωση που σου δώσει το οκ θα πράξεις ανάλογα, είναι σα να ρωτάς αν αντέχει να τον πάρει όλο λαρύγγακι να σου λέει ότι είναι το αγαπημένο της και να πνίγεται χωρίς να μπορεί να στον πάρει... (Για παράδειγμα η Αρινα είναι μια από της 3 που
μου είχε δώσει πόρτα όπως λες , αλλά μετά με δεχόταν μια χαρά) μια μέρα πάνω σε mouth fucking κάναμε το δωμάτιο πουτανα και έγινα και εγώ μαζι ... Ξέρασε πάνω στη ψωλή και μάλιστα πολύ πράγμα χωρίς να κόψει τι φάση γιατί γουσταρε, ξερνούσε και τον επερνε μεσα κυριολεκτικά λαρύγγι.... Εμένα δε με χάλασε καθόλου... Για εμένα είναι νορμάλ...

Σκεφτείτε , ο κάθε ένας εδώ μέσα έχει ανώμαλα γούστα και για αυτό πάει σε αυτούς τους χώρους... Η τουλάχιστον κάποιοι από εδώ μέσα.. διαφορετικά για καφέ ποτό με τον κολλητό.. κέρασμα ποτάκια τα πρώτα ωραία μουνια.... 1-2-3 κάποια θα σου κάτσει.... Αλλά εκεί είναι λίγο τσοκερ...

* Δεν υπάρχει ωραία ιερόδουλη στα γούστα μου που να μην την έχω πάρει, έχω φάει άπορες φολες και δεν αναφέρομαι σε φάση bdsm , αν δεν γράφω δε γράφω γιατί αποφεύγω όλο αυτό που συμβαίνει αυτή τι στιγμή..από την άλλη για εμένα μπορεί να είναι άσχημη εμπειρία για κάποιον άλλον μπορεί να είναι σούπερ!

θα κάνω μια αναφορά σχετικά με χτες, κάποιο μέλος μου πρότεινε να πάρω τη Τζέσικα..

* Χτες πήρα τη Τζέσικα από Φώκαιας 25 όροφο, πολύ γράφουν καλά λόγια.. δε πέρασα άσχημα, ενώ είπα στη τσατσά να είναι ήρεμη η μαλακό χτύπησε πόρτα στα 12 λεπτά περίπου.. κυριολεκτικά λίγο πριν τελειώσω... Η Τζέσικα σηκώθηκε μου χαμογέλασε και με χαιρέτησε! Δε πέρασα άσχημα αλλά δεν τελείωσα, αν θα ξανά πήγαινα ? Όχι γιατί δεν είναι αυτό που ζητάω , όλα είναι θέμα αντιλήψεις!

καλημέρα σε όλα τα μέλη, και ευχαριστώ όσους κάνουν άγονα με ενημέρωση, και πάνω από όλους σας αυτόν τον Σμύρνη που έχει τόσα χρόνια κουράγιο !
φίλτατε, δεν είσαι ο μόνος άνθρωπος σε αυτόν τον μάταιο κόσμο που έχεις <ανώμαλα γούστα> …

Υπάρχουν χιλιάδες, μη πω και παρά πάνω, άλλος πάει με 12χρονα, άλλος με βρέφη, άλλος με κατσίκες, άλλος με άντρες, άλλος με αγοράκια και πάει λέγοντας …

Από που και ως που οφείλουμε να σεβόμαστε την ανωμαλία του καθενός; Προσωπικά, αν μπορούσα να απαλλάξω αυτόν τον κόσμο από την ανωμαλία θα το έκανα χωρίς τύψεις και δισταγμό, φυσικά δεν μπορώ και ακόμα ποιο φυσικά δεν σέβομαι κανένα ανώμαλο γούστο. Δεν ξέρω πως στο ανώμαλο μυαλό σου έχεις συνδέσει την ανωμαλία με τον σεβασμό …

Δεύτερων, ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει, από την στιγμή που το δημοσιεύει όμως πρέπει να είναι έτοιμος να δεχτεί την κριτική, εάν αυτό δεν σου αρέσει πολύ απλά κρατά τα γούστα για τον εαυτό σου …

Τρίτων, από την μια μας λες σέβεσαι τις εταίρες, από την άλλη μας λες ότι κάποιες δε σε δέχονται κάτι το οποίο στέκει μόνο σε ανώμαλη λογική.

Τέλος, φίλτατε ο σεβασμός κερδίζεται ανεξαρτήτως ηλικίας, οι μόνοι που έχουν κερδίσει τον δικό μου σεβασμό όλα αυτά τα χρόνια είναι τα εργαζόμενα κορίτσια, τα οποία έχουν αποδείξει μέχρις εσχάτων ποσό τίμια είναι και ποσό προσπαθούν να με κάνουν να περάσω καλά, κάτω από άθλιες συνθήκες. Όπως τις σέβομαι, όχι στα λόγια, στην πράξη, ανταποδίδουν με το παρά πάνω χωρίς να έχουν κέρδος από αυτό.

Σίγουρα, υπάρχουν εταίρες που έχουν παρόμοια γούστα με τα δικά σου, καλό είναι να πηγαίνεις μόνο με αυτές εάν θες να εκπληρώνεις τις επιθυμίες σου, με τις άλλες απλά γινε φυσιολογικός και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Από την άλλη αν αισθάνεσαι δυνατός με το να πηδάς άγρια ένα αδύναμο κορίτσι, σου λέω ότι είσαι το ακριβώς αντίθετο, αν θες να γίνεις πραγματικά δυνατός πλάκωσε στο ξύλο έναν πρωταθλητή του μαι ται και τότε όλοι θα υποκληθούμε στην δύναμη σου.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Χωριανοί... Βέργα 2Α που είναι τα 2 μαγαζάκια.... Έχει κανείς άποψη? Από τις κριτικές δεν βγάζω νόημα
 

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
φίλτατε, δεν είσαι ο μόνος άνθρωπος σε αυτόν τον μάταιο κόσμο που έχεις <ανώμαλα γούστα> …

Υπάρχουν χιλιάδες, μη πω και παρά πάνω, άλλος πάει με 12χρονα, άλλος με βρέφη, άλλος με κατσίκες, άλλος με άντρες, άλλος με αγοράκια και πάει λέγοντας …

Από που και ως που οφείλουμε να σεβόμαστε την ανωμαλία του καθενός; Προσωπικά, αν μπορούσα να απαλλάξω αυτόν τον κόσμο από την ανωμαλία θα το έκανα χωρίς τύψεις και δισταγμό, φυσικά δεν μπορώ και ακόμα ποιο φυσικά δεν σέβομαι κανένα ανώμαλο γούστο. Δεν ξέρω πως στο ανώμαλο μυαλό σου έχεις συνδέσει την ανωμαλία με τον σεβασμό …

Δεύτερων, ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει, από την στιγμή που το δημοσιεύει όμως πρέπει να είναι έτοιμος να δεχτεί την κριτική, εάν αυτό δεν σου αρέσει πολύ απλά κρατά τα γούστα για τον εαυτό σου …

Τρίτων, από την μια μας λες σέβεσαι τις εταίρες, από την άλλη μας λες ότι κάποιες δε σε δέχονται κάτι το οποίο στέκει μόνο σε ανώμαλη λογική.

Τέλος, φίλτατε ο σεβασμός κερδίζεται ανεξαρτήτως ηλικίας, οι μόνοι που έχουν κερδίσει τον δικό μου σεβασμό όλα αυτά τα χρόνια είναι τα εργαζόμενα κορίτσια, τα οποία έχουν αποδείξει μέχρις εσχάτων ποσό τίμια είναι και ποσό προσπαθούν να με κάνουν να περάσω καλά, κάτω από άθλιες συνθήκες. Όπως τις σέβομαι, όχι στα λόγια, στην πράξη, ανταποδίδουν με το παρά πάνω χωρίς να έχουν κέρδος από αυτό.

Σίγουρα, υπάρχουν εταίρες που έχουν παρόμοια γούστα με τα δικά σου, καλό είναι να πηγαίνεις μόνο με αυτές εάν θες να εκπληρώνεις τις επιθυμίες σου, με τις άλλες απλά γινε φυσιολογικός και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Από την άλλη αν αισθάνεσαι δυνατός με το να πηδάς άγρια ένα αδύναμο κορίτσι, σου λέω ότι είσαι το ακριβώς αντίθετο, αν θες να γίνεις πραγματικά δυνατός πλάκωσε στο ξύλο έναν πρωταθλητή του μαι ται και τότε όλοι θα υποκληθούμε στην δύναμη σου.
Τώρα κάπου το έχεις μπερδέψει... Για εμένα όποιος πάει σε ένα μπουρδέλο να γαμηση είναι ανώμαλος!

Έχεις σκεφτεί όταν πας με μια ιερόδουλη τι ακριβός κάνεις ? Γλύφεις ένα σώμα που έχει φάει σπέρμα παντού, μετά από ένα ντουζ είναι έτοιμη και διαθέσιμη για εσένα στη περίπτωση που είναι καθαρή.. έχει ρουφιξει πόσο σπέρμα και σου δίνει απλόχερα τα γλωσσοφιλα της... Την έχει πάρει ο κάθε πρεζακια... Έχει κάνει ότι όμορφο και ότι άσχημο μπορεί να περάσει στο μυαλό σου.. και μου λες ότι είσαι φυσιολογικός όταν πας με μια τέτοια γυναίκα? Αυτή κάνει τι δουλειά της, εσύ νιώθεις φυσιολογικός για αυτό που κάνεις ?

Σε ότι αφορά τα ανήλικα μιλάμε για τέρατα της φύσης που θέλουν κρέμασμα , σκοτομα σε δημόσια θέα.

Από τι στιγμή που σέβομαι εσένα όταν πας και σου αρέσει να περνεις στα 4 τη κάθε μία... Σοβαρά μιλάμε τώρα ? Γουστάρω στα γούστα μου να είμαι 100% Dom , με όσες μου το βγάζουν παίζω το παιχνίδι τους , το έγραψα και παραπάνω , δεν είμαι σε όλες έτσι ! Έχω διαφορετικά γούστα αν δεν σου αρέσει η λέξη, ανώμαλα γούστα, όχι ανώμαλο μυαλό, τουλάχιστον όχι έτσι όπως το λες...

Φυσικά και δεν έχω ταμπού και για αυτό και μιλάω ελεύθερα και χύμα ! Λες να με ενοχλεί η άποψη του κάθε άσχετου ?

Στα 25 χρόνια 3 ιερόδουλες μου είπαν ότι δεν με θέλουν την γιατί είναι πολύ διαφορετικό το παιχνίδι , από της 3 η 1 συνέχισε σε ποιο κουλ φάση η άλλη με παίρνει επιλεκτικά, υπάρχει 1 που δεν με δέχεται γιατί ζήτησα να παίξει μαζί μου τον ρόλο της υποτακτικές... Και εδώ δε μιλάμε για γαμηση του 10λεπτου... Η γυναίκα ίσως να το είχε άλιος... Περάσαμε καλά... Μέχρι το τέλος, και όταν τελειώσαμε μου είπε ότι δεν θέλει να με ξανά δεχτεί γιατί δεν είναι 100% και ότι δεν της έχει ξανά τύχη! Τη σεβαστικα και όλα καλά !

Τον σεβασμό τον έχω έξω από το πληκτρολόγιο που σου γράφω στην κοινωνία, με όλο το συμπάθειο

Πάω με όσες κρίνω ότι θα περάσω καλα, δε χρειάζεται να της κάνω πουτανες μου για να περάσω καλά ! Παίζω και top-bottom σε πολύ κουλ φάση... Ελπίζω να σου ελισα της απορίες σου .

Τώρα αυτό είναι λίγο άτοπο, να σπάσω στο ξύλο κάποιον που είναι προταθλητης στο μαι ται , Γιατι να κάνω κάτι τέτοιο ? να με ενοχλειση κάποιος θα το έκανα με μεγάλη μου ευχαριστήσει.... Μπορεί έχει με τα χέρια μου γιατί δεν είμαι προταθλιτης ούτε έχω σχέση με πολεμικές τέχνες, αλλά θα το έκανα με πολύ εύκολο τρόπο.

Να ξέρεις ότι το κάθε τι σε αυτή τι ζωή έχει το τίμημά του!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
303
Like
627
Πόντοι
81
Τώρα κάπου το έχεις μπερδέψει... Για εμένα όποιος πάει σε ένα μπουρδέλο να γαμηση είναι ανώμαλος!

Σε ότι αφορά τα ανήλικα μιλάμε για τέρατα της φύσης που θέλουν κρέμασμα , σκοτομα σε δημόσια θέα.

Από τι στιγμή που σέβομαι εσένα όταν πας και σου αρέσει να περνεις στα 4 τη κάθε μία... Σοβαρά μιλάμε τώρα ? Γουστάρω στα γούστα μου να είμαι 100% Dom , με όσες μου το βγάζουν παίζω το παιχνίδι τους , το έγραψα και παραπάνω , δεν είμαι σε όλες έτσι ! Έχω ανωμαλα γούστα όχι ανώμαλο μυαλό, τουλάχιστον όχι έτσι όπως το λες...

Φυσικά και δεν έχω ταμπού και για αυτό και μιλάω ελεύθερα και χύμα ! Λες να με ενοχλεί η άποψη του κάθε άσχετου ?

Στα 25 χρόνια 3 ιερόδουλες μου είπαν ότι δεν με θέλουν την γιατί είναι πολύ διαφορετικό το παιχνίδι , από της 3 η 1 συνέχισε σε ποιο κουλ φάση η άλλη με παίρνει επιλεκτικά, υπάρχει 1 που δεν με δέχεται γιατί ζήτησα να παίξει μαζί μου τον ρόλο της υποτακτικές... Και εδώ δε μιλάμε για γαμηση του 10λεπτου... Η γυναίκα ίσως να το είχε άλιος... Περάσαμε καλά... Μέχρι το τέλος, και όταν τελειώσαμε μου είπε ότι δεν θέλει να με ξανά δεχτεί γιατί δεν είναι 100% και ότι δεν της έχει ξανά τύχη! Τη σεβαστικα και όλα καλά !

Τον σεβασμό τον έχω έξω από το πληκτρολόγιο που σου γράφω στην κοινωνία, με όλο το συμπάθειο

Πάω με όσες κρίνω ότι θα περάσω καλα, δε χρειάζεται να της κάνω πουτανες μου για να περάσω καλά ! Παίζω και top-bottom σε πολύ κουλ φάση... Ελπίζω να σου ελισα της απορίες σου .

Τώρα αυτό είναι λίγο άτοπο, να σπάσω στο ξύλο κάποιον που είναι προταθλητης στο μαι ται , Γιατι να κάνω κάτι τέτοιο ? να με ενοχλειση κάποιος θα το έκανα με μεγάλη μου ευχαριστήσει.... Μπορεί έχει με τα χέρια μου γιατί δεν είμαι προταθλιτης ούτε έχω σχέση με πολεμικές τέχνες, αλλά θα το έκανα με πολύ εύκολο τρόπο.

Να ξέρεις ότι το κάθε τι σε αυτή τι ζωή έχει το τίμημά του!
Για εσένα οποίος πάει σε μπουρδελο να γαμησει είναι ανώμαλος ; wtf ;?

Δεν έχω ξανά ακούσει κάτι τέτοιο … αυτό μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο, διότι μπορεί να είναι και σωστό αλλά να μην το καταλαβαίνω …
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Ξέχασα χθες να αναφέρω κι ένα ευτράπελο στο αριστερό 74άρι. Μπήκε ένας μπάρμπας (ψιλογεμάτος αλλά αρκετά καλοστεκούμενος πιστεύω) και βγήκε η Γιάννα να σαλονάρει. Μόλις τον είδε, τον κάρφωσε στα μάτια και άρχισε να γελάει περιπαικτικά με ύφος «που πας ρε δόλιε γέρο». Όταν επέστρεψε μέσα συνέχισε να γελάει, σχεδόν ξεκαρδίστηκε. Έχει αποθρασυνθεί τελείως η ψευτοντίβα καργιολίτσα!!:angry:
Ο τύπος, άρχοντας, στη μπούτσα του!:hi::rockon:

Ελπιζω να την γαμησε καλα μετα! :rockon:
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
Παιδια οποια ειναι καλη για κωλο πειτε 1και 2 βαρδια ευχαριστω για αυριο και γενικα για 2 βαρδια για αλλες μερες .Να αφηνει να γαμας την κωλοτρυπιδα της χωρις μα μου και μαλακιες
 

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
Για εσένα οποίος πάει σε μπουρδελο να γαμησει είναι ανώμαλος ; wtf ;?

Δεν έχω ξανά ακούσει κάτι τέτοιο … αυτό μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο, διότι μπορεί να είναι και σωστό αλλά να μην το καταλαβαίνω …
Φυσικά και μπορώ ... Θα πρέπει να σκεφτείς αν δίνεις γλωσσοφιλα στης ιερόδουλες.. αν γλύφεις το σώμα τους , αν φέρεσαι ήρεμα ,τρυφερά η άγρια , αν γλύφεις το μουνι τους, τα ζουμια τους όπως γράφουν και πολύ φίλοι του φόρουμ.. αν είσαι πολύ τολμηρός και γαμας χωρίς Καποτά , κάποιοι το κάνουν , αν μιλάς γλυκά η αν της βρίζεις.... Αφού κάνεις όλα τα παραπάνω θα πρέπει μετά να σκεφτείς ότι δεν είναι όλες καθαρές, κάποιες φορές ακόμα και η καθαρές καθαρίζονται με ένα μωρομαντιλο λόγο φόρτο εργασίας και πάνε στο επόμενο δωματιο με αποτέλεσμα ο επόμενος να γευτη λίγο τον πρωηγουμενο... Πάνε σε ένα άλλο δωμάτιο τι στιγμή που πριν ρουφιξαν ήπιαν το σπέρμα σου... Το δεχτεικαν στο γλυκό τους η άγριο πρόσωπο τους... Γλύφουν καθαρά αλλά και βρόμικα αρχιδια... Αυτή είναι η δουλειά τους και για αυτό και βγάζουν σε 2-3 μέρες ότι βγάζεις ένας νορμάλ εργαζόμενος μέσα σε έναν μήνα!

Αφού σκεφτείς όλα τα παραπάνω... Θα πάρεις της απαντήσεις σου!!! Αλλά να θυμάσαι! Αυτές οι γυναίκες κάνουν τη δουλειά τους συνειδητά, εσύ γνωρίζεις τη κάνεις όταν είσαι εκεί μέσα ?

Σου μιλάω απόλυτα φιλικά..
Καλό σου απόγευμα !
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
303
Like
627
Πόντοι
81
Φυσικά και μπορώ ... Θα πρέπει να σκεφτείς αν δίνεις γλωσσοφιλα στης ιερόδουλες.. αν γλύφεις το σώμα τους , αν φέρεσαι ήρεμα ,τρυφερά η άγρια , αν γλύφεις το μουνι τους, τα ζουμια τους όπως γράφουν και πολύ φίλοι του φόρουμ.. αν είσαι πολύ τολμηρός και γαμας χωρίς Καποτά , κάποιοι το κάνουν , αν μιλάς γλυκά η αν της βρίζεις.... Αφού κάνεις όλα τα παραπάνω θα πρέπει μετά να σκεφτείς ότι δεν είναι όλες καθαρές, κάποιες φορές ακόμα και η καθαρές καθαρίζονται με ένα μωρομαντιλο λόγο φόρτο εργασίας και πάνε στο επόμενο δωματιο με αποτέλεσμα ο επόμενος να γευτη λίγο τον πρωηγουμενο... Πάνε σε ένα άλλο δωμάτιο τι στιγμή που πριν ρουφιξαν ήπιαν το σπέρμα σου... Το δεχτεικαν στο γλυκό τους η άγριο πρόσωπο τους... Γλύφουν καθαρά αλλά και βρόμικα αρχιδια... Αυτή είναι η δουλειά τους και για αυτό και βγάζουν σε 2-3 μέρες ότι βγάζεις ένας νορμάλ εργαζόμενος μέσα σε έναν μήνα!

Αφού σκεφτείς όλα τα παραπάνω... Θα πάρεις της απαντήσεις σου!!! Αλλά να θυμάσαι! Αυτές οι γυναίκες κάνουν τη δουλειά τους συνειδητά, εσύ γνωρίζεις τη κάνεις όταν είσαι εκεί μέσα ?

Σου μιλάω απόλυτα φιλικά..
Καλό σου απόγευμα !
Φίλτατε κατάλαβα τι λες και έχεις δίκιο σε ότι αφορά την καθαριότητα , μου επιτρέπεις να σου κάνω μιαν ερώτηση; Έχεις φάει ποτέ σου σε ταβέρνα, η εστιατόριο ;
 

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
Φίλτατε κατάλαβα τι λες και έχεις δίκιο σε ότι αφορά την καθαριότητα , μου επιτρέπεις να σου κάνω μιαν ερώτηση; Έχεις φάει ποτέ σου σε ταβέρνα, η εστιατόριο ;
Δεν αναφέρομαι στη καθαριότητα κάθε αυτού.

Σου έστειλα πμ, δεν υπάρχει λόγος να τα λέμε εδώ αυτά. .
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.212
Κριτικές
94
Like
46.521
Πόντοι
17.311
φωκαιας 13 αριστερα υπογειο, ναταλια...
καστανη με μακρια μαλλια, αδιαφορη φατσα, κατι ελιες προσεξα αναμεσα σε χειλια και μυτη, μικρο βυζι, αδυνατο σωμα αλλα ακυρο μονοκομματο, κωλος ψιλοσαβουριασμενος, απλα για γελια.
μου θυμησε γιαννα από 74 με λιγα κιλακια παραπανω.
γενικως μαπα παρουσια.

φωκαιας 27 οροφος αντρεα...
που ειναι το σαμιαμιδι κορινα, με μαυρα μαλλια. χαχαχααχαχχααχα κλαιω.

φωκαιας 25 οροφος σαμαρα, μελαχρινο στρουμφακι με καλη φατσουλα, αλλα παντελως ακαμπυλωτο και αδυνατο κορμι προς σκιννυ. ωραια μαυρα εκφυλα εσωρουχα το μονο καλο πανω της.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Το Σαμπίνακι βρήκε δουλειά σε καφετέρια και τα παράτησε;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
ΛΕΓΕΤΑΙ PSE - BDSM ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!

ΥΠΑΡΧΕΙ Η LIGHT ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΟΙΚΟΥΣ ΑΝΟΧΗΣ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΑ!

ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ*

ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΟΡΙΑ*


:woldman:
Όπως το λες. Κατόπιν συνεννόησης και πιθανώς με άλλη χρέωση. Όχι όπως μας τα λέει ο μάγκας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom