Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (17 μέλη και 267 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Πέρασμα προ ολίγου με Νάταλι:tn36:στο ΦΩΚ 13 (αριστερά). Απλά τραγική η τύπισσα. Βαριέμαι να γράφω κριτικές αλλά λογικά θα της το χαρίσω το μαύρισμα σε μεταγενέστερο χρόνο.
Δεν υπήρχε τίποτα άλλο αξιόλογο στη πιάτσα ήθελα παρόλαυτα να αδειάσω.
Όσο περίμενα στο σαλόνι την είδα να βγαίνει ευδιάθετη από το προηγούμενο δωμάτιο μέσα στα γέλια, οπότε σκέφτηκα «ωραία θα περάσουμε».
ΑΡΧΙΔΙΑ!!
Μπήκε μέσα με μια αδιαφορία/βαρεμάρα/παγωμάρα κρατώντας τζελ και καπότα. Μου έκανε νόημα να ξαπλώσω στο κρεβάτι, αλλά ως συνήθως αγνόησα.

Προσπαθώ να τη χαλαρώσω με λίγο όρθιο μπαλαμούτι. Τζίφος. Επιμένει να ξαπλώσω με απορία κιόλας στο βλέμμα της. Τη ξαναγράφω.

Έπειτα προσπαθώ να τη βάλω χαλαρά στο κρεβάτι και να τη γδύσω. Μου χτυπάει (γκομενίστικα) τα χέρια αρχίζοντας κάτι μουρμουρητά. Τελικά γδύθηκε μόνη της.

Ξεκινάω με τα πολλά γλειφομούνι (κάπως aggro), τίποτα, καμμία αντίδραση. Να δαγκώνω/ρουφάω κλειτορίδα, να χώνω μέσα γλώσσα, ούτε άχνα.

Τη βαζω ύστερα να μου κάνει πίπα, αφού προηγουμένως τοποθέτησα καπότα διότι ούτε αυτό μπορούσε να κάνει σωστά. Τι την ήθελα τη πίπα; τραγική και σ’ αυτό το κομμάτι. Ρηχή και άτεχνη καλτσωμένη αερόπιπα. Το μόνο που κατάφερε ήταν να μου ρίξει την ήδη μέτρια στύση. Κάποια στιγμή της πίεσα λίγο το κεφάλι να ρουφήξει λίγο βαθύτερα, αλλά πάλι αντίδραση. Κάποια στιγμή τη σταμάτησε κιόλας τελείως και στρώθηκε ανάσκελα στο κρεβάτι.:sad2:

Αφότου ξάπλωσε πάει να πιάσει γράσο. ΤΗς το απομακρύνω και μπαίνω όπως είμαι, μελάτος (σε mission). Μετά από 2-3 λεπτά πάει να ξαναπιάσει γράσο. ΤΟ πιάνω και το εκσφενδονίζω προς τη πόρτα. Ξανά μουρμουρητά. Έστριβε συνέχεια το κεφάλι της να αποφύγει την οποιαδήποτε οπτική επαφή. Πάω να γλείψω τα βυζιά της και με σπρώχνει στο στήθος ώστε να απομακρύνει το κεφάλι μου από εκείνα, ενώ μετά έβαλε και τα χέρια της για να τα «προστατέψει». RAGE INTENSIFIES!!! Αρχίζω να γλείφω όποιο από τα βυζιά της είχε ακάλυπτο από τα χέρια της και μόλις άφηνε κάποιο ακάλυπτο πήγαινα κι έγλειφα εκείνο:2funny:. Μου λέει σε κάποια φάση «stop, no milk»κι αργότερα «milk is only for boy/baby:jerking:?? - δεν θυμάμαι κι ακριβώς»
ΕΥΤΥΧΩΣ η αίσθηση ήταν καλή και μετά από κανένα 5-6λεπτο τελείωσα μέσα της.
ΜΕ το που στάγγιξα, έκανε κίνηση να σηκωθεί αλλά από τα νεύρα μου δεν έβγαινα από μέσα της. Άρχισα να τη φιλάω στο λαιμό και στα μάγουλα, όπου έστριβε το κεφάλι της πότε από τη μία και πότε από την άλλη σα κούκλα του Σατανά. Σε μια δόση την έπιασαν τα γέλια από τα καραγκιοζιλίκια μου. Τελικά πήγα να πλύνω τα χέρια μου και ΜΗ ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ._
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πέρασμα προ ολίγου με Νάταλι:tn36: (λογικά του Φωκ 17Α), την οποία σήμερα πέτυχα στο 13 (αριστερά). Απλά τραγική η τύπισσα. Βαριέμαι να γράφω κριτικές αλλά λογικά θα της το χαρίσω το μαύρισμα σε μεταγενέστερο χρόνο.
Δεν υπήρχε τίποτα άλλο αξιόλογο στη πιάτσα αλλά ήθελα να αδειάσω.
Όσο περίμενα στο σαλόνι την είδα να βγαίνει ευδιάθετη από το προηγούμενο δωμάτιο μέσα στα γέλια, οπότε σκέφτηκα «ωραία θα περάσουμε». ΑΡΧΙΔΙΑ!!
Μπήκε μέσα με μια αδιαφορία/βαρεμάρα/παγωμάρα κρατώντας τζελ και καπότα. Μου έκανε νόημα να ξαπλώσω στο κρεβάτι, αλλά ως συνήθως αγνόησα.

Προσπαθώ να τη χαλαρώσω με λίγο όρθιο μπαλαμούτι. Τζίφος. Επιμένει να ξαπλώσω με απορία κιόλας στο βλέμμα της. Τη ξαναγράφω.

Έπειτα προσπαθώ να τη βάλω χαλαρά στο κρεβάτι και να τη γδύσω. Μου χτυπάει (γκομενίστικα) τα χέρια αρχίζοντας κάτι μουρμουρητά. Τελικά γδύθηκε μόνη της.

Ξεκινάω με τα πολλά γλειφομούνι (κάπως aggro), τίποτα, καμμία αντίδραση. Να δαγκώνω/ρουφάω κλειτορίδα, να χώνω μέσα γλώσσα, ούτε άχνα.

Τη βαζω ύστερα να μου κάνει πίπα, αφού προηγουμένως τοποθέτησα καπότα διότι ούτε αυτό μπορούσε να κάνει σωστά. Τι την ήθελα τη πίπα; τραγική και σ’ αυτό το κομμάτι. Ρηχή και άτεχνη καλτσωμένη αερόπιπα. Το μόνο που κατάφερε ήταν να μου ρίξει την ήδη μέτρια στύση. Κάποια στιγμή της πίεσα λίγο το κεφάλι να ρουφήξει λίγο βαθύτερα, αλλά πάλι αντίδραση. Κάποια στιγμή τη σταμάτησε κιόλας τελείως και στρώθηκε ανάσκελα στο κρεβάτι.:sad2:

Αφότου ξάπλωσε πάει να πιάσει γράσο. ΤΗς το απομακρύνω και μπαίνω όπως είμαι, μελάτος (σε mission). Μετά από 2-3 λεπτά πάει να ξαναπιάσει γράσο. ΤΟ πιάνω και το εκσφενδονίζω προς τη πόρτα. Ξανά μουρμουρητά. Έστριβε συνέχεια το κεφάλι της να αποφύγει την οποιαδήποτε οπτική επαφή. Πάω να γλείψω τα βυζιά της και με σπρώχνει στο στήθος ώστε να απομακρύνει το κεφάλι μου από εκείνα, ενώ μετά έβαλε και τα χέρια της για να τα «προστατέψει». RAGE INTENSIFIES!!! Αρχίζω να γλείφω όποιο από τα βυζιά της είχε ακάλυπτο από τα χέρια της και μόλις άφηνε κάποιο ακάλυπτο πήγαινα κι έγλειφα εκείνο:2funny:. Μου λέει σε κάποια φάση «stop, no milk»κι αργότερα «milk is only for boy/baby:jerking:?? - δεν θυμάμαι κι ακριβώς»
ΕΥΤΥΧΩΣ η αίσθηση ήταν καλή και μετά από κανένα 5-6λεπτο τελείωσα μέσα της.
ΜΕ το που στάγγιξα, έκανε κίνηση να σηκωθεί αλλά από τα νεύρα μου δεν έβγαινα από μέσα της. Άρχισα να τη φιλάω στο λαιμό και στα μάγουλα, όπου έστριβε το κεφάλι της πότε από τη μία και πότε από την άλλη σα κούκλα του Σατανά. Σε μια δόση την έπιασαν τα γέλια από τα καραγκιοζιλίκια μου. Τελικά πήγα να πλύνω τα χέρια μου και ΜΗ ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ._
Λυπάμαι που πέρασες άσχημα, αλλά η Νάταλι του 13 υπογείου είναι η πιτσιρίκα από το Μεταξουργείο και η Νάταλι του Φωκ17Α, άλλη κοπέλα, η οποία από ότι διαβάζω και τελευταία με κριτική του @n.smirni76 , έχει χαλάσει.
Όταν την είχα πάρει εγώ στην αρχή ήταν αματσούρικη φάση, όλα κομπλέ. Από τότε βέβαια δεν έχω ξαναπέρασεις με εκείνη για να εκφέρω και προσωπική γνώμη για την αλλαγή πορείας της.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Λυπάμαι που πέρασες άσχημα, αλλά η Νάταλι του 13 υπογείου είναι η πιτσιρίκα από το Μεταξουργείο και η Νάταλι του Φωκ17Α, άλλη κοπέλα, η οποία από ότι διαβάζω και τελευταία με κριτική του @n.smirni76 , έχει χαλάσει.
Όταν την είχα πάρει εγώ στην αρχή ήταν αματσούρικη φάση, όλα κομπλέ. Από τότε βέβαια δεν έχω ξαναπέρασεις με εκείνη για να εκφέρω και προσωπική γνώμη για την αλλαγή πορείας της.
Ναι φαντάστηκα ότι έκανα λάθος αλλά δεν την είχα δει του 17 (ούτε φυσικά εκείνη της disneyland). Thx για την επισήμανση, θα το μοντάρω
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Βραδινή πορνοβόλτα.

Πέρασμα από Λιοσίων 73Α για να δω την Καρολίνα η οποία ξεκίνησε χθες.

18 χρονών από Παραγουάη από ότι μου είπε, μοντελέ αδύνατο κορμί, μέτριο ύψος, 2άρι ωραίο βυζάκι και μικρό κωλαράκι πεταχτό.
Τα μαλλιά της είναι μαύρα μπουκλέ, το πρόσωπο της είναι σχετικά μέτριο, φοράει σιδεράκια, αλλά είναι χαμογελαστή και αρκετά επικοινωνιακή.
Ένα φάουλ που πρόσεξα είναι πως τα πάνω άκρα της ήταν απεριποίητα. Φοράει piercing στον αφαλό και έχει μερικά διάσπαρτα μικρά τατού.
Καλό κορμάκι, ωραίο βυζάκι παρόλαυτα. Το πρόγραμμα της είναι απλό με 69.
Αγγλικά δεν μιλάει, καταλαβαίνει λίγα, οπότε η συνεννόηση έγινε με νοήματα, λίγα αγγλικά, και μερικές λέξεις στα Ισπανικά που ξέρω.

Είναι δεκτική, αλλά θέλει καθοδήγηση. Λογικό γιατί είναι μικρή.
Την έφερα αρχικά από πάνω μου, όπου έγλειψα αρκετά τα βυζάκια της ενώ ακουμπούσε ξυστά το καβλί μου στο μουνάκι της.
Πέρασμα καπότας και ξεκίνημα μιας άματσουρ πίπας τελείως μονότονης. Θέλει δουλειά.

Δεύτερο φάουλ έβαλε αρκετό λιπαντικό και στο μουνί της και στο καβλί μου, ωστόσο ήταν θεόστενη.
Την έβαλα πρώτη στάση ιεραποστολικό όπου την πήδηξα δυνατά ενώ μίλαγε στα Ισπανικά.
Κάτσαμε αρκετά σε αυτή τη στάση με διάφορες εναλλαγές και βαθιά μπασίματα.

Την γυρνάω στα τέσσερα ενώ στήθηκε χωρίς να κλέβει, τελείως, καθώς έκανε κάτι μικρά στραβωματάκια με το κωλαράκι της,
αλλά την έφερνα αμέσως στην τάξη.
Σε κάποια φάση, που ήταν και η καλύτερη, σηκώνει το κορμό της, παίρνει το χέρι μου και μου κάνει νόημα να την πνίξω.

Λαβή στο λαιμό με το ένα χέρι και παίξιμο της κλειτορίδας της με το άλλο, ενώ φώναζε.
Στο 11'-12' έχυσα βαθιά μέσα της και ξάπλωσα πάνω της ζαλισμένος από το έντονο τελείωμα. :wanker:

Το πόδι μου ψιλοέτρεμε στον συμπλέκτη του αμαξιού μετά, πράγμα που σημαίνει ότι ήταν ένα καλό και δυνατό χύσιμο. :rockon:

Αφού τελείωσαμε και προσπαθούσα να καθαρίσω πούτσα/χέρια από τα λιπαντικά, μου ζήταγε τον αριθμό μου.
Της έδωσα whatsapp και γεια σας.

~Συνέχεια με μίνι ενημέρωση από Φυλής.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ναι φαντάστηκα ότι έκανα λάθος αλλά δεν την είχα δει του 17 (ούτε φυσικά εκείνη της disneyland). Thx για την επισήμανση, θα το μοντάρω
Αν γαμιότανε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ίσως-ΙΣΩΣ έκανε κανένα μεροκάματο στο 20άρι.
Όταν την είχα πάρει και στο 10εύρω, ήταν όπως περιέγραψες και εσύ.
(είχα γράψει τότε, πως για 10άρι η εμφάνιση είναι καλή, αλλά μέσα ήταν πτώμα,
λίγο στην μέση του αγώνα πήρε μπρος και έπαιζε το μουνί της και κάτι ψευτοαγγαλιές στο τελείωμα, αλλα μάπα γενικώς)

Η πλάκα είναι ότι πέρασα και εγώ σήμερα- θα γράψω, και μου έκανε τα γλυκά μάτια στο σαλόνι,
αλλά ήμουν σίγουρος ότι δεν θα υπάρξει καμία βελτίωση από τότε.
Ευτυχώς επαληθεύτηκα, δυστυχώς έκαψες 20άρι ρε μάγε, γαμώ το στανιό μου.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Αν γαμιότανε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ίσως-ΙΣΩΣ έκανε κανένα μεροκάματο στο 20άρι.
Όταν την είχα πάρει και στο 10εύρω, ήταν όπως περιέγραψες και εσύ.
Η πλάκα είναι ότι πέρασα και εγώ σήμερα- θα γράψω, και μου έκανε τα γλυκά μάτια στο σαλόνι,
αλλά ήμουν σίγουρος ότι δεν θα υπάρξει καμία βελτίωση από τότε.
Ευτυχώς επαληθεύτηκα, δυστυχώς έκαψες 20άρι ρε μάγε, γαμώ το στανιό μου.
Μεροκάματα θα κάνει γιατί υπάρχει μεγάλο χάλι και στα γύρω. Περίμενα ένα δωμάτιο και όταν βγήκα είχε κόσμο στο σαλόνι. Ένας εκ των παρευρισκομένων κρατούσε 20άρι στο χέρι λίγο που πήρε το μάτι μου φεύγοντας. Σκέψου μαλάκα τι γίνεται...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
~Στο Φυλής 71Α ήταν η Σύλβια, από Φιλιππίδου. (αν δεν είναι αυτή διορθώστε γιατί είχα καιρό να την δω, αλλά κατα 90% αυτή είναι)
Φαίνεται να έχει πάρει κιλά, γιατί πεταγόταν η κοιλιά αρκετά προς τα έξω, με λίγο pole dancing που πήγε να κάνει. Έφυγα.

~Στο Φυλής 69Β, το νέο Βικόσπιτο, ήταν η Λάνα. Πετίτ όσο δεν πάει. Μαυρομάλλα,μέτριο πρόσωπο, σχεδόν τετραγωνισμένο μου φάνηκε.
Μικρό σχετικά καλό κωλαράκι, σαλονάρισμα με παντόφλες όπως η Βίκυ. Σίγουρα κάτω από 1,52 ύψος. ΓΚΑΡΑΝΤΙ.

~Στο Φωκαίας 13 υπόγειο ήταν η Ναταλία, η πιτσιρίκα από το Μεταξουργέιο, που δυστυχώς φάγαμε φόλα σήμερα (βλ. @Σεβασμιώτατος)
Και όταν τρώνε οι Μάγοι μας φόλα είναι σαν να φολιαζόμαστε και εμείς. Μακαίρι στο καρντιά.
Με είχε καρφώσει και ψιλογελούσε στο σαλόνι, αλλά ήμουν σίγουρος πως δεν θα είναι διαφορετικά από τότε στο 10άρικο που την είχα πάρει.

~Το Φυλής 86 ισόγειο κλειστό, βασικά για την Έντζυ κατέβηκα, να ρίξω έναν δεύτερο πούτσο μετά την Καρολίνα του Λιοσίων.

~Το Φωκαίας 25 όροφος, κλειστό και αυτό. Το αναφέρω, γιατί τις τελευταίες 2-3 βδομάδες αλλάζουν κοπέλες εκεί μέσα, οπότε τσεκάρω καλού κακού για καμιά καινούργια άφιξη.

~Τα 65άρια κλειστά και όλα τα άλλα όπως ξέρετε.

Αποχώρηση χωρίς δεύτερη κατάθεση
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
~Στο Φυλής 69Β, το νέο Βικόσπιτο, ήταν η Λάνα. Πετίτ όσο δεν πάει. Μαυρομάλλα,μέτριο πρόσωπο, σχεδόν τετραγωνισμένο μου φάνηκε.
Μικρό σχετικά καλό κωλαράκι, σαλονάρισμα με παντόφλες όπως η Βίκυ. Σίγουρα κάτω από 1,52 ύψος. ΓΚΑΡΑΝΤΙ.
Όταν την είδα το σουλούπι της και η μούρη της μου θύμισε τους νάνους τραπεζίτες από το Χάρρυ Πόττερ χωρίς τα πεταχτα αυτιά. Όσο για τις ροζ παντόφλες....:2funny::headbang:
Έκανε και ένα αργό κυκλικό σαλονάρισμα σαν αργεντίνος καρδινάλιος, μόνο το δεξί της χέρι δεν μας έδωσε για να πάρουμε ευχή:2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Όταν την είδα το σουλούπι της και η μούρη της μου θύμισε τους νάνους τραπεζίτες από το Χάρρυ Πόττερ χωρίς τα πεταχτα αυτιά. Όσο για τις ροζ παντόφλες....:2funny::headbang:
Αλήθεια λες, αλλά ήθελα να είμαι λίγο πιο ευγενικός με το κορίτσι. :2funny::2funny:
Πρώτη φορά κοιτάω τόσο χαμηλά, και είμαι 1,80-όχι και το πρώτο -boy! :wanker:

(Μύθος πως το μέγεθος πάει αναλογικά με το ύψος)

-Η Σύλβια ήθελε πάλι να παρτουζωθεί από 4-5 που ήταν στο σαλόνι.

-Αχχ, ρε Έντζυ γιατί μας εγκατέλειψες ;

Ντιάνα έπρεπε να πας μαλάκα, στα'λεγα εγώ! :knuppel: Τουλάχιστον θα σ'άφηνε να γαμήσεις όχι να παίξεις φτου και βγαίνω με τα βυζιά της. :cheesy:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Ντιάνα έπρεπε να πας μαλάκα, στα'λεγα εγώ! :knuppel: Τουλάχιστον θα σ'άφηνε να γαμήσεις όχι να παίξεις φτου και βγαίνω με τα βυζιά της. :cheesy:
ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΟ ΤΑ ΚΑΤΟ.
Φεύγοντας μονολογούσα τι μαλακία έκανα που δεν πήγα Ντιάνα. Και το είπε ο ποιητής της αρλούμπας. ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, θα το θυμάσαι για πάντα:2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΟ ΤΑ ΚΑΤΟ.
Φεύγοντας μονολογούσα τι μαλακία έκανα που δεν πήγα Ντιάνα. Και το είπε ο ποιητής της αρλούμπας. ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, θα το θυμάσαι για πάντα:2funny:
Πρώτη φορά που την πήρα, ακόμα μέσα της ήμουν-μόλις είχα χύσει και άκουγα τον ποιητή από μέσα να λέει για θεόσταλτους ξανθούς αγγέλους. :2funny:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
940
Κριτικές
48
Like
4.825
Πόντοι
2.836
Καλημέρα σε όλους... Παλιούς και νέους... Δε συνηθίζω να γράφω αν και πανάρχαιο μέλος εδώ μέσα...

Ρε παιδιά !!!!!! Δεν υπάρχει ούτε ένα αξιόλογο μουνι ! Ούτε ένα σοβαρό στανταρακι πλέον! Για να μην λέω ψέματα , εχω ένα ! + Εβελίνα που αξίζει για ότι κυκλοφορεί στα μπουρδέλα.

Τα πράγματα είναι χυρωτερα από κάθε άλλη φορά, επίσης έχω παρατηρήσει ότι αν γαμησεις κάποια λίγο άγρια... Μετά δεν σε ξανά δέχονται... Εμένα προσωπικά μου έχει συμβεί με 3 φορές τα τελευταία 2-3 χρόνια..με τελευταία την ειρήνη από Φώκαιας οπου δεν αντέχει αγριαδες.... Η αλήθεια είναι ότι τελείωσα στο λαρύγγι της, με είχε καυλώσει υπερβολικά και έδειχνε ότι γουστάρει... Αλλά δε με ξανά δέχτηκε... Τέλος πάντων, υπάρχει κάποιο αξιόλογο καθαρό μουνι σε μπουρδέλο? Πιστεύετε ότι υπάρχει κάποια πουτανα που να κάνει καλά τι δουλειά της?

* Και μια ερώτηση εκτός τοπικ, ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τη Δάφνη Ελληνίδα, πρωιν Τζίνα, δούλευε στα στούντιο και για τους ποιο παλιούς αναφέρομαι στη Τζίνα από Καλύμνου.
πολύ καλά κάνουν όσες κοπέλες κάνουν face control και σας ρίχνουν πόρτα σε όσους το παίζετε άγριοι. Τι είναι τα κορίτσια, σάκος του μποξ να τις κακομεταχειρίζεστε για να βγάλουν 10€ το πήδημα;
Άμα θέλετε να το παίξετε σκληρά αντράκια, βρείτε μια έσκορτ που να κάνει ανάλογο πρόγραμμα, πλερώστε και το ανάλογο αντίτιμο κι άντε γειά.
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
637
Πόντοι
81
Μια ερωτηση παιδια, εχτες περασα απο φωκαιας ψαχνοντας καρολινα.... ξερετε σε ποιο δουλευει και ποια βαρδια??? Εγω πηγα στις 1 το μεσημερι. Ευχαριστω
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Μια ερωτηση παιδια, εχτες περασα απο φωκαιας ψαχνοντας καρολινα.... ξερετε σε ποιο δουλευει και ποια βαρδια??? Εγω πηγα στις 1 το μεσημερι. Ευχαριστω
Ήταν προχτές το πρωί που πέρασα από το Φώκαιας 27 υπογα. Αλλά τελικά ανέβηκα στον όροφο για πρωκτικό :zfuck: με την Κατερίνα την Πολωνέζα, με άριστες εντυπώσεις! :rockon:Για λεπτομέρειες ισχύουν όσα έχω γράψει γι αυτή σε κριτική μου!:hi:
 

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
πολύ καλά κάνουν όσες κοπέλες κάνουν face control και σας ρίχνουν πόρτα σε όσους το παίζετε άγριοι. Τι είναι τα κορίτσια, σάκος του μποξ να τις κακομεταχειρίζεστε για να βγάλουν 10€ το πήδημα;
Άμα θέλετε να το παίξετε σκληρά αντράκια, βρείτε μια έσκορτ που να κάνει ανάλογο πρόγραμμα, πλερώστε και το ανάλογο αντίτιμο κι άντε γειά.
Νεαρέ καλημέρα,κοίτα τώρα να δεις τι έπαθα,δε γράφω ποτέ στο κεντρικό γιατί εμφανίζονται κάτι χτεσινα παιδακια σαν εσένα ας πούμε που σπάνε μπάλες και δεν σέβονται τα γούστα ενός άλλου μέλους....τέλος πάντων..

Θα στο εξηγήσω όσο ποιο λαϊκά γίνετε.... Αν έχω φάει στα 25 χρόνια 3 φορές πόρτα όπως λες (επί της ουσίας είναι 1 μόνο από (ειρήνη) Φώκαιας η άλλες δύο η μια με δέχτηκε μετά από 1-2 άκυρα (Αρίνα) η άλλη με παίρνει επιλεκτικά όταν έχει κυριολεκτικά καύλες(δεν αναφέρω όνομα, είναι 100% υποτακτικη και τι θέλω για πάρτυ μου) ο λόγος ειναι ότι ενώ η κάθε ιερόδουλη, όταν ξεκινάμε και της λέω το τι ζητάω το δέχεται είτε χαλαρά είτε λίγο ποιο άγρια ,( είτε και καθόλου αν δεν γουστάρει και όλα κομπλέ ) όσες δεχονται να παίξουν ρόλους sub μέχρι να βγουν από το δωμάτιο κάποιες καταλάβενουν ότι δεν είναι για τέτοια φάση και είναι απόλυτα σεβαστό.

Πάντα της σέβομαι και πάντα προσέχω και ανάλογα με το ότι μου δίνουν τους δίνω, φυσικά και δεν είναι σάκος τους μποξ, εργαζομαινει είναι,

Πληρώνονται ένα τίμημα για να σου προσφέρουν μια υπηρεσία, το ποσό σκληρός ειμαι δε σου πέφτει και πολύ λόγος .

Αναφέρθηκα στα μπουρδέλα και σε ενημέρωση για μπουρδέλα , αν ήθελα να αναφερθώ για εκσορτ , μασατζουδες δεν θα μιλούσα εδώ μέσα...
*( Ποτέ δεν μου έχει τύχη να υπάρχει συμφονια με εσκορτ και να μην έχει τιριθη)
*( σε μασατζιδικο δεν θα πηγενα ποτέ για τέτοια φάση)
*( κάθε τι για τη δουλειά του)

Το θέμα δεν είναι οικονομικό αν εκεί πάει το στενό μυαλό σου. .. το αντίτιμο ειναι αυτό που ζητάει η κάθε εκδυδοδεμη και το παίρνει , δεν κάνω παζάρια , πληρώνω και βλέπω τι μπορώ να απολαύσω !

Θα σου δώσω λίγο τρόφι για σκέψη, ίσως καταλάβεις ίσως και όχι , αν για παράδειγμα σου πει ότι κάνει καλό τσιμπούκι και βάζει δόντι, θα πεις ότι πέρασες χαλία , αν τη βάλεις στα 4 και κλέβει θα πέις δεν στοινοταν καλά.. όταν σου λέει ότι γουστάρει τον υποτακτικό ρόλο , στην περίπτωση που σου δώσει το οκ θα πράξεις ανάλογα, είναι σα να ρωτάς αν αντέχει να τον πάρει όλο λαρύγγακι να σου λέει ότι είναι το αγαπημένο της και να πνίγεται χωρίς να μπορεί να στον πάρει... (Για παράδειγμα η Αρινα είναι μια από της 3 που
μου είχε δώσει πόρτα όπως λες , αλλά μετά με δεχόταν μια χαρά) μια μέρα πάνω σε mouth fucking κάναμε το δωμάτιο πουτανα και έγινα και εγώ μαζι ... Ξέρασε πάνω στη ψωλή και μάλιστα πολύ πράγμα χωρίς να κόψει τι φάση γιατί γουσταρε, ξερνούσε και τον επερνε μεσα κυριολεκτικά λαρύγγι.... Εμένα δε με χάλασε καθόλου... Για εμένα είναι νορμάλ...

Σκεφτείτε , ο κάθε ένας εδώ μέσα έχει ανώμαλα γούστα και για αυτό πάει σε αυτούς τους χώρους... Η τουλάχιστον κάποιοι από εδώ μέσα.. διαφορετικά για καφέ ποτό με τον κολλητό.. κέρασμα ποτάκια τα πρώτα ωραία μουνια.... 1-2-3 κάποια θα σου κάτσει.... Αλλά εκεί είναι λίγο τσοκερ...

* Δεν υπάρχει ωραία ιερόδουλη στα γούστα μου που να μην την έχω πάρει, έχω φάει άπορες φολες και δεν αναφέρομαι σε φάση bdsm , αν δεν γράφω δε γράφω γιατί αποφεύγω όλο αυτό που συμβαίνει αυτή τι στιγμή..από την άλλη για εμένα μπορεί να είναι άσχημη εμπειρία για κάποιον άλλον μπορεί να είναι σούπερ!

θα κάνω μια αναφορά σχετικά με χτες, κάποιο μέλος μου πρότεινε να πάρω τη Τζέσικα..

* Χτες πήρα τη Τζέσικα από Φώκαιας 25 όροφο, πολύ γράφουν καλά λόγια.. δε πέρασα άσχημα, ενώ είπα στη τσατσά να είναι ήρεμη η μαλακό χτύπησε πόρτα στα 12 λεπτά περίπου.. κυριολεκτικά λίγο πριν τελειώσω... Η Τζέσικα σηκώθηκε μου χαμογέλασε και με χαιρέτησε! Δε πέρασα άσχημα αλλά δεν τελείωσα, αν θα ξανά πήγαινα ? Όχι γιατί δεν είναι αυτό που ζητάω , όλα είναι θέμα αντιλήψεις!

καλημέρα σε όλα τα μέλη, και ευχαριστώ όσους κάνουν άγονα με ενημέρωση, και πάνω από όλους σας αυτόν τον Σμύρνη που έχει τόσα χρόνια κουράγιο !
 
Τελευταία τροποποίηση:

Gymbeast122

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2022
Μηνύματα
36
Like
43
Πόντοι
0
Για ένα καλό άδειασμα στο στόμα ποιες έχετε να προτείνετε;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Ξέχασα χθες να αναφέρω κι ένα ευτράπελο στο αριστερό 74άρι. Μπήκε ένας μπάρμπας (ψιλογεμάτος αλλά αρκετά καλοστεκούμενος πιστεύω) και βγήκε η Γιάννα να σαλονάρει. Μόλις τον είδε, τον κάρφωσε στα μάτια και άρχισε να γελάει περιπαικτικά με ύφος «που πας ρε δόλιε γέρο». Όταν επέστρεψε μέσα συνέχισε να γελάει, σχεδόν ξεκαρδίστηκε. Έχει αποθρασυνθεί τελείως η ψευτοντίβα καργιολίτσα!!:angry:
Ο τύπος, άρχοντας, στη μπούτσα του!:hi::rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom