Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 383 άτομα (40 μέλη και 343 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πόσες φορές έχεις πληρώσει πουτανα και έχεις πάρει αυτό που διαφημίζει στο σαλόνι? Κάποια στιγμή θα πρέπει να σταματήσουμε να ευλογουμε τα γένια μας και να παραδεχτούμε ότι ο κύριος λόγος που πάμε σε μπουρδέλα είναι από ανάγκη και όχι από επιλογή
Ξέρεις κάτι είναι και τα δυο που ανέφερες !!! Πολλές φορές είχα γκόμενες εκτός ..αλλά ήθελα και το μπουρδελο ..!!! Και άλλες φορές που ειμουν στεγνός όντως το είχα ανάγκη !!!! Τέλος έχω να πω πως εγώ προσοπικα δεν έχω ανάγκη για ένα γρήγορο αλλά σεξ και να επικοινωνώ με υην κοπέλα γιαυτο πάντα είχα στανταρακια !!!δεν πάω κάθε φορά με άλλη δεν με γεμίζει αυτό !!! Έχει τύχει πολλές φορές να κάνω αποχη διότι δεν ταίριαζε με καμία να κάνω καλό σεξ !!ενω άνετα μπορούσα να πάρω κάποια απλά στα 4 από ανάγκη κτλ…συμπέρασμα είναι για κάποιους ανάγκη -χόμπι -η Κάλτιλα = ηδονή «»»να επικοινωνούν με την πορνη που θα γαμάνε και για κάποιους άλλους απλά μια ανάγκη ……..( που για εμένα δεν έχει ουσία και φυσικά έτσι δεν γαμαω που να με πληρώνουν όχι να πληρώσω εγώ …)!!!!!
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
550
Κριτικές
25
Like
3.434
Πόντοι
1.436
Πόσες φορές έχεις πληρώσει πουτανα και έχεις πάρει αυτό που διαφημίζει στο σαλόνι? Κάποια στιγμή θα πρέπει να σταματήσουμε να ευλογουμε τα γένια μας και να παραδεχτούμε ότι ο κύριος λόγος που πάμε σε μπουρδέλα είναι από ανάγκη και όχι από επιλογή
Όλοι έχουμε φάει φόλες στον αγοραιο έρωτα όπως κ με τις γκόμενές έξω δυστυχώς.... επιλογή είναι για κάποιους τα μπου όταν έχουν θέσει υψηλά τον πήχη και οι κατάλληλες για τα δικά τους γουστα γκόμενές είναι δεσμευμένες!!! Έτσι βρίσκουν τις αντίστοιχες- εμφανισιακά πάντα -στα μπου κ ξεδινούν εκεί.....υπάρχει κ αυτή ξ κατηγορία πελατών κ οχι μόνο αυτών που έχουν ανάγκη.....
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Το instagram της Σαμπινας ειναι το marlinmoro392020 μπορειται να την κανετε follow οσοι θελουνε η να στειλουνε προσωπικο μηνυμα στο λογαριασμο της.
Η τσατσά της είσαι και μοιράζεις δημόσια τα ινστα των κοριτσιών προτρέποντας μάλιστα να στείλουνε και προσωπικό μήνυμα; :jerking:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Σαμπινα δεν γνωριζει κανεναν Σακη και δεν ειναι το αγορι της ειναι ψεματα οπως μου ειπε εμενα αυτος ο Σακης λεει ψεματα και ειναι φαντασμενος.
:uglystupid: Αστροπελέκη είσαι ρε. Σπίρτο!

@msakis Τι λέει αυτός ρε...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.626
Πόντοι
3.246
Το instagram της Σαμπινας ειναι το marlinmoro392020 μπορειται να την κανετε follow οσοι θελουνε η να στειλουνε προσωπικο μηνυμα στο λογαριασμο της.
Ναι, τύπε! Μόλις της έστειλα μήνυμα και μου είπε να ανεβάσεις και φωτογραφίες της εδώ στο φόρουμ!:rockon:
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
550
Κριτικές
25
Like
3.434
Πόντοι
1.436
Το instagram της Σαμπινας ειναι το marlinmoro392020 μπορειται να την κανετε follow οσοι θελουνε η να στειλουνε προσωπικο μηνυμα στο λογαριασμο της.
Και οι followers της ανεβαινουν κατακόρυφα στις επόμενες μέρες....οι διάσημες κ οι βίζιτες του insta αρχίζουν να τρέμουν κ να απειλούνται απο μια Pωσιδα ιερόδουλη..... Χαχαχαχα αποκαλύψεις.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
820
Κριτικές
66
Like
11.196
Πόντοι
3.506

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.626
Πόντοι
3.246
Συνελήφθησαν κάποιες Λατίνες από συγκεκριμένο στούντιο της Κασσάνδρας.
Ρισπεκτ μύστη για τη διασαφήνιση! :rockon: Λογικά τώρα δόθηκε γροθιά στα παράνομα κυκλώματα ανηλίκων...:jerking::2funny:
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
270
Like
1.421
Πόντοι
201
επεστρεψα μετα απο ενα δυσκολο 15πενθυμερο,λεω με την 1η ευκαιρια να παω για Ριτα απο μεταξ,ξερει κανεις τι ωρα την βρισκουμε?ευχαριστω
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
επεστρεψα μετα απο ενα δυσκολο 15πενθυμερο,λεω με την 1η ευκαιρια να παω για Ριτα απο μεταξ,ξερει κανεις τι ωρα την βρισκουμε?ευχαριστω
1 την είχα βρει εγώ! Κάθεται να τον φάει, ωραίο σώμα, ομως ήταν βιαστική αδιάφορη κλπ , δρν κάνει παιχνίδι ..
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Έχω ξεμείνει από γκόμενες δώστε καμία πρόταση για 2-3 να πάω τώρα!

Η σαμπινα έχει εξαφανιστεί μόνο στορυ ξέρει να βγάζει γαμω το σπίτι μου και ήθελα να πάω σήμερα να την σπάσω στο πήδημα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Η τσατσά της είσαι και μοιράζεις δημόσια τα ινστα των κοριτσιών προτρέποντας μάλιστα να στείλουνε και προσωπικό μήνυμα; :jerking:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


:uglystupid: Αστροπελέκη είσαι ρε. Σπίρτο!

@msakis Τι λέει αυτός ρε...

Να μου την φέρει μπροστά μου να με κοιτάει στα μάτια και να τα λέει η ίδια (Σαμπίνα) διαφορετικά είναι οφθαλμοφανές ποιός είναι φαντασμένος @zzaxos !
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Οποιος θελει να κανει follow την Σαμπινα στο instagram της η να στειλει προσωπικο μηνυμα ειναι το marlinmoro392020.
δεν πα να γαμηθεις ρε σκουπιδι βραδιατικο; ποσες φορες θα το γραψεις σιχαμενε; ποσα μπαν πρεπει να φας για να παρεις το πουλο αυτιστικε;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Επέστρεψε στο Φυλής 65Α η Μπιάνκα η οποία μάλλον δούλευε διπλοβάρδια και μέχρι τις 23:00-23:30 η ώρα.
Κλείδωσε για δοκιμή κάποια στιγμή αν και δεν περιμένω πολλά από διάφορες κριτικές που έχω διαβάσει, αλλά τυπικά πράγματα.
Ξανθιά 30άρα με ωραίο σώμα, 2,5άρια στητά βυζιά ενισχυμένα προφανώς αλλά δεν κάνουν μπαμ και δυνατό κωλί.
Χαμογελαστή στο σαλονάρισμα μου τον ψιλοσήκωσε, δεν το κρύβω.

Στο Φυλής 71Β που ήταν η Εύα φέρανε μία καινούργια,Μάγια, χοντρή με μεγάλα βυζιά, για τους λάτρεις και μερακλήδες ασούμε. :undecided:
"Μάγια" η μέλισσα που έφαγε όλο το μέλι.


Πέρασα και από το Βέργας 7, όχι για την ψιψίνα, αλλά κάπου πήρε το μάτι μου ότι φέρανε μία πιτσιρίκα καινούργια από Ουκρανία αν δεν κάνω λάθος, αλλά δεν ήταν εκεί. Ήταν η Τζούλια, που έχουν γράψει μερικοί μύστες γιαυτήν. Παχουλή και αυτή, όχι όσο η Μάγια η μέλισσα, που κρατάει τα πρωτεία, αδιάφορη εμφανισιακά.

Το Βέργας 3 ήταν κλειστό και στο Βέργας 7 κάτω δεν μπήκα.

ΑΝ κάποιος έχει πληροφορίες για την μικρούλα που έχουνε φέρει στο Βέργας 7, βάρδια κυρίως, ας την μοιραστεί μαζί μας.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.645
Πόντοι
2.836
Επέστρεψε στο Φυλής 65Α η Μπιάνκα η οποία μάλλον δούλευε διπλοβάρδια και μέχρι τις 23:00-23:30 η ώρα.
Κλείδωσε για δοκιμή κάποια στιγμή αν και δεν περιμένω πολλά από διάφορες κριτικές που έχω διαβάσει, αλλά τυπικά πράγματα.
Ξανθιά 30άρα με ωραίο σώμα, 2,5άρια στητά βυζιά ενισχυμένα προφανώς αλλά δεν κάνουν μπαμ και δυνατό κωλί.
Χαμογελαστή στο σαλονάρισμα μου τον ψιλοσήκωσε, δεν το κρύβω.

Στο Φυλής 71Β που ήταν η Εύα φέρανε μία καινούργια,Μάγια, χοντρή με μεγάλα βυζιά, για τους λάτρεις και μερακλήδες ασούμε. :undecided:
"Μάγια" η μέλισσα που έφαγε όλο το μέλι.


Πέρασα και από το Βέργας 7, όχι για την ψιψίνα, αλλά κάπου πήρε το μάτι μου ότι φέρανε μία πιτσιρίκα καινούργια από Ουκρανία αν δεν κάνω λάθος, αλλά δεν ήταν εκεί. Ήταν η Τζούλια, που έχουν γράψει μερικοί μύστες γιαυτήν. Παχουλή και αυτή, όχι όσο η Μάγια η μέλισσα, που κρατάει τα πρωτεία, αδιάφορη εμφανισιακά.

Το Βέργας 3 ήταν κλειστό και στο Βέργας 7 κάτω δεν μπήκα.

ΑΝ κάποιος έχει πληροφορίες για την μικρούλα που έχουνε φέρει στο Βέργας 7, βάρδια κυρίως, ας την μοιραστεί μαζί μας.
η ψιψίνα πρέπει να απουσιάζει μέχρι νεωτέρας. Ξαναπέρασα Κυριακή 9/10 λίγο μετά τις 11 (εν τω μεταξύ στο άλλο σάιτ είχαν την ψιψίνα κανονικότατα στο πρόγραμμα. ΓΤΠ καβάλα!) και ήταν η Τίνα απόγευμα+νύχτα, κοπέλα μάλλον εύσωμη από τη μέση και πάνω αλλά την οποία ευχαρίστως θα δοκίμαζα κάποια στιγμή.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Η Σαμπινα δεν γνωριζει κανεναν Σακη και δεν ειναι το αγορι της ειναι ψεματα οπως μου ειπε εμενα αυτος ο Σακης λεει ψεματα και ειναι φαντασμενος.
Α μην μου το χαλάς τώρα... και είχα σκοπό να τούς κάνω δώρο τα έπιπλα στο καινούργιο σπιτικό πού φτιάχνουν.. μπας και με αφήνει να ρίχνω κάνα μπουτσο...
Σακηηηηη ξεκάθαρη σε τώρα..
Δεν σε πιστεύω Ζάχο τού έχω δει μαζί στο ινστα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom