Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 162 άτομα (6 μέλη και 156 επισκέπτες)

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Αυτό που κολλάει όμως τι σημασία έχει
ασχετο φιλε μου και εμενα μαρεσει πολυ ο αγοραιος ερωτας να ξερεις,σκεψου δε ασχολουμαι καν με τις εξω γιατι θελω να πηγαινω ολο στον αγοραιο,συγουρα πραγματα ρε φιλε πας γαμας τελειωνεις οχι σα τις εξω που πρεπει να κανεις το ψιστιρι της αρκουδας ή τα κερασματα της αρκουδας και αν.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
30
Like
3.795
Πόντοι
2.836
συγουρα πραγματα ρε φιλε πας γαμας τελειωνεις οχι σα τις εξω που πρεπει να κανεις το ψιστιρι της αρκουδας ή τα κερασματα της αρκουδας και αν.
Κ εγω θα συμπληρώσω τον αγώνα για να τη ρίξεις τα δώρα τις βόλτες της τα ταξίδια της τις ανάγκες καλλωπισμού της (κομμωτήριο νύχια μακιγιάζ ψώνια κτλ) κ το κυριότερο τη γκρίνια της. Άσε που εκτός οικων οι ωραίες-εντυπωσιακες γυναίκες είναι κατά 99% δεσμευμένες δυστυχώς......
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Κ εγω θα συμπληρώσω τον αγώνα για να τη ρίξεις τα δώρα τις βόλτες της τα ταξίδια της τις ανάγκες καλλωπισμού της (κομμωτήριο νύχια μακιγιάζ ψώνια κτλ) κ το κυριότερο τη γκρίνια της. Άσε που εκτός οικων οι ωραίες-εντυπωσιακες γυναίκες είναι κατά 99% δεσμευμένες δυστυχώς......
συμφωνω και επαυξανω αδερφε μου η κατι ασχημομουρες θα ειναι μονες ή κατι χοντρες,που οι ασχημομουρες ακομα και λεπτες να ειναι δε αρεσουν οι χοντρες αστο ακομα χειροτερα απο τις ασχημομουρες,εγω δε ασχολουμαι και δε ασχολιομουν με τις εξω καθολου αφου εχω το συγουρο γαμησι γιατι να ασχολησαι και να υδρωνεις για τις εξω ενω δε προκειται να σου κατσουν καν και θα εχεις χαλασει και ενεργεια και αρκετα κερασματα?επισης με ενα 10αρικο ή 20αρικο γαμας μουνι ενω στις εξω κανεις ποτε δε γαμησε με μονο 10 και 20 ευρω κερασμα
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα μάγκες μια ερώτηση θέλω να κάνω! Επειδή όλοι πάνε και πηγαίνουν απλά δεν βλέπω κανείς να γράφει για εξετάσεις όχι τόσο για της κοπέλες αλλά για εμάς με την έννοια οκ φοράμε καποτα κλπ αλλά γενικά κάνετε κανένα τεστ για hiv πχ να δείτε ότι είστε οκ?έγω η αλήθεια είναι επειδή βρήκα κοπέλα έχω να πάω 2 χρόνια αλλά επειδή το σκευτομαι καιρό θα ξεκινήσω πάλι να πηγαίνω γιατί θέλω να μου κάνει όλα τα κέφια και αυτό γίνεται μόνο στα μπουρδέλα!Οπότε ρωτάω να έχω μια εικόνα γενικά όλοι εσείς που πάτε κάνετε που και που να δείτε ότι είστε οκ?έχω τρελαθεί θέλω να πάω σαν τρελός να γαμησω επιτέλους καμία μουναραααα..Και κάτι τελευταίο καμία καλή να τα παίρνει στο στόμα όλα όλα όμως να γουστάρει καύλα
Αγαπητέ, μην αγχώνεσαι εδώ συνήθως βλέπεις τι γίνεται και ενημερώνουμε για κοπέλες που δεν ασχολούνται ούτε με εμάς ως πελάτες (φόλες) ούτε με την υγιεινή τους (ακόμη χειρότερα από φόλες). Υπάρχουν κοπέλες που προτιμούνται (τα στανταράκια). Είμαστε χρόνια οι περισσότεροι προσέχουμε και βλέπουμε πριν μπούμε κάπου. Μπαίνοντας στον οίκο ήδη έχεις μία εικόνα του τι γίνεται. Επίσης όταν βλέπεις ότι άνθρωποι που προσέχουν και έχουν ενεργό ρόλο στο site λένε για standard μία κοπέλα τότε θα πρότεινα να αρχίσεις από εκεί ονόματα δεν θα σου δώσω αλλά κοίτα τις κριτικές των μελών εδώ με τα χιλιάδες post. Kαλή συνέχεια και απόλαυσέ τό όσο μπορείς φίλε μου όσο μπορεις...
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
συμφωνω και επαυξανω αδερφε μου η κατι ασχημομουρες θα ειναι μονες ή κατι χοντρες,που οι ασχημομουρες ακομα και λεπτες να ειναι δε αρεσουν οι χοντρες αστο ακομα χειροτερα απο τις ασχημομουρες,εγω δε ασχολουμαι και δε ασχολιομουν με τις εξω καθολου αφου εχω το συγουρο γαμησι γιατι να ασχολησαι και να υδρωνεις για τις εξω ενω δε προκειται να σου κατσουν καν και θα εχεις χαλασει και ενεργεια και αρκετα κερασματα?επισης με ενα 10αρικο ή 20αρικο γαμας μουνι ενω στις εξω κανεις ποτε δε γαμησε με μονο 10 και 20 ευρω κερασμα
Μάγκες διαφωνω πολύ!
Μην σταματάτε την ζωή σας εκτός του αγοραίου έρωτα! Δν υπάρχει κάτι καλύτερο απτό φλερτ και να γνωριζεις νέο κόσμο και από κει να ξεκινάει μια σχέση η απλά μια ερωτική επαφή! Όλα είναι θέμα προσέγγισης και του ποσό περιποιείσαι τον εαυτό σου! Please επειδή διαβάζουν και νέοι άνθρωποι που απλά μπαίνουν από περιέργεια μην τους απογοητεύετε λέγοντας τέτοια καθώς δν ισχύει ότι όλες θέλουν δώρα όλες είναι δεσμευμένες κι όλα τα κακά του κόσμου! Μια χαρά βρίσκεις κοπέλα έξω ξαναλέω αν ασχοληθείς! Εκτός κι αν θελουμε να έρχονται ολες και να μας κάθονται χωρίς καν προσπάθεια! Βγείτε ντυθείτε στολιστείτε τολμήστε και δεν θα χάσετε! Τα μπου και όλα τα ιδρύματα είναι για να καλό περάσεις για 15 λεπτά και να ξεφύγεις αλλά όχι η ζωή μας! Αυτά από μενα!
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Παίζει πουθενά καμία με θάμνο κάτω;
ναι μεταξουργ εχει καποιες αξυριστες,εγω ειχα παει με μια εκει αλβανεζα ηταν αντζελα την λεγαν με καμπυλες και με τσιμπαγαν οι τριχες της στον πουτσο μου καλουτσικη φαση,πριν 3μισι χρονια αυτο που σου λεω αλλα οκ η τυπισα πρεπει να παιζει ακομα μεταξουργ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
εδώ με τον φύλακα του δωματίου στο Διδυμου 27 περιμένοντας Τανια κ Μιλενα για παρτουζα

Συλλογίζομαι πόσοι ανωμαλιάρηδες θα χουν σκουπίσει κωλοτρυπίδες, ψωλές κτλ.
Ένας Θεός ξέρει μονάχα τί είδους μεταχείριση θα χει υποστεί το έρμο το λούτρινο μέχρι σήμερα...
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.784
Κριτικές
31
Like
7.369
Πόντοι
3.886
ναι μεταξουργ εχει καποιες αξυριστες,εγω ειχα παει με μια εκει αλβανεζα ηταν αντζελα την λεγαν με καμπυλες και με τσιμπαγαν οι τριχες της στον πουτσο μου καλουτσικη φαση,πριν 3μισι χρονια αυτο που σου λεω αλλα οκ η τυπισα πρεπει να παιζει ακομα μεταξουργ.
Θυμάσαι σπίτι αδερφέ;
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
30
Like
3.795
Πόντοι
2.836
Μάγκες διαφωνω πολύ!
Μην σταματάτε την ζωή σας εκτός του αγοραίου έρωτα! Δν υπάρχει κάτι καλύτερο απτό φλερτ και να γνωριζεις νέο κόσμο και από κει να ξεκινάει μια σχέση η απλά μια ερωτική επαφή! Όλα είναι θέμα προσέγγισης και του ποσό περιποιείσαι τον εαυτό σου! Please επειδή διαβάζουν και νέοι άνθρωποι που απλά μπαίνουν από περιέργεια μην τους απογοητεύετε λέγοντας τέτοια καθώς δν ισχύει ότι όλες θέλουν δώρα όλες είναι δεσμευμένες κι όλα τα κακά του κόσμου! Μια χαρά βρίσκεις κοπέλα έξω ξαναλέω αν ασχοληθείς! Εκτός κι αν θελουμε να έρχονται ολες και να μας κάθονται χωρίς καν προσπάθεια! Βγείτε ντυθείτε στολιστείτε τολμήστε και δεν θα χάσετε! Τα μπου και όλα τα ιδρύματα είναι για να καλό περάσεις για 15 λεπτά και να ξεφύγεις αλλά όχι η ζωή μας! Αυτά από μενα!
H διαφορά των εκδιδομενων γυναικών με των μη εκδιδομενων είναι ότι στις πορνες ότι πληρώνεις περνεις... αντίθετα στις άλλες μπορεί ν πληρώσεις τα διπλά τριπλά ή πενταπλά χρήματα και να πάρεις τα μισά ή τίποτα!! Αυτά είναι λόγια που μου είπε όταν ήμουν 20 ετών μια πουτάνα γύρω στα 40 σε κάποιο στριπτίτζαδικο μεγάλης επαρχιακής πόλης.....
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Θυμάσαι σπίτι αδερφέ;
τωρα πολλα ζητας χαχα αλλα ξερω οτι ειναι ακομα εκει γιατι γραφαν κριτικες φετος,αμα ψαξεις θα τη βρεις δε ειναι δυσκολο,αλλα εβλεπα οτι ειχαν κριτικες στο ιασωνος 30β οποτε πηγαινε προς εκει και θα τη βρεις λογικα.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
H διαφορά των εκδιδομενων γυναικών με των μη εκδιδομενων είναι ότι στις πορνες ότι πληρώνεις περνεις... αντίθετα στις άλλες μπορεί ν πληρώσεις τα διπλά τριπλά ή πενταπλά χρήματα και να πάρεις τα μισά ή τίποτα!! Αυτά είναι λόγια που μου είπε όταν ήμουν 20 ετών μια πουτάνα γύρω στα 40 σε κάποιο στριπτίτζαδικο μεγάλης επαρχιακής πόλης.....
το ξερω ρε φιλε γιαυτο θελω ιεροδουλες και δε ασχολουμαι καν με τις εξω,θελω ευκολο σεξ τωρα αμα ειναι να κανω τη μαιμου για να γαμησω αστο καλυτερα,παιρνω ενα 20αρικι και τελος οι περιττες φιοριτουρες με τις περιτουρες τις εξω που καλο δε κανουν αντιθετα μονο κακο.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
μετά από alert του φίλου @chicharito να δω αν μου θυμίζει τίποτα το τατουάζ που έχει στο δεξί μπούτι η Ελένη που είδα φευγαλέα χθες να δουλεύει στο Φυλής 66δ, ξαναπέρασα να τη τσεκάρω πάλι... πρόκειται για την Αντζυ που δούλεψε Φωκαιας 7 ισόγειο το 2016, βέβαια τότε ήταν ξανθιά κ με λεπτό ωραίο κορμί, ενώ τώρα όπως έγραψα χθες μελαχρινή κ ψιλοκανονικο σώμα, σήμερα ανακοινώθηκε τα πάντα εκτός ελεύθερου στοματικού, παραθέτω τη τότε κριτική μου (υπάρχουν κ άλλων συναγωνιστων αν θέλετε να τσεκάρετε)
Πρόκειται γιά τη γνωστή αλβανίδα(που το ΄παιζε ελληνίδα) που είχε δουλέψει και στα 11άρια της Φιλιππίδου, αλλά κι ένα διάστημα και σα call girl, που ζήταγε μάλιστα και 120 + 30 γιά πρωκτικό. Προσγείωση στη σκληρή πραγματικότητα πάλι...
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Καλησπέρα μάγκες μια ερώτηση θέλω να κάνω! Επειδή όλοι πάνε και πηγαίνουν απλά δεν βλέπω κανείς να γράφει για εξετάσεις όχι τόσο για της κοπέλες αλλά για εμάς με την έννοια οκ φοράμε καποτα κλπ αλλά γενικά κάνετε κανένα τεστ για hiv πχ να δείτε ότι είστε οκ?έγω η αλήθεια είναι επειδή βρήκα κοπέλα έχω να πάω 2 χρόνια αλλά επειδή το σκευτομαι καιρό θα ξεκινήσω πάλι να πηγαίνω γιατί θέλω να μου κάνει όλα τα κέφια και αυτό γίνεται μόνο στα μπουρδέλα!Οπότε ρωτάω να έχω μια εικόνα γενικά όλοι εσείς που πάτε κάνετε που και που να δείτε ότι είστε οκ?έχω τρελαθεί θέλω να πάω σαν τρελός να γαμησω επιτέλους καμία μουναραααα..Και κάτι τελευταίο καμία καλή να τα παίρνει στο στόμα όλα όλα όμως να γουστάρει καύλα
Φιλε πορτα πορτα και ρωτωντας ολο και κατι θα βρεις για τα γουστα σου , σε ολες τις περιοχες !!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Πρόκειται γιά τη γνωστή αλβανίδα(που το ΄παιζε ελληνίδα) που είχε δουλέψει και στα 11άρια της Φιλιππίδου, αλλά κι ένα διάστημα και σα call girl, που ζήταγε μάλιστα και 120 + 30 γιά πρωκτικό. Προσγείωση στη σκληρή πραγματικότητα πάλι...
Ολοσωστος
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Έχετε να προτείνετε καμιά τώρα στη β' βάρδια στην περιοχή Φυλής ή Λιοσίων;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom