Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 205 άτομα (12 μέλη και 193 επισκέπτες)

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Περιμένοντας την ιωαννα
Μελαχρινο αδύνατο στεγνό και καυλιαρικο μελαχρινό
 

Συνημμένα

  • IMG_20221011_234354.jpg
    IMG_20221011_234354.jpg
    54,3 KB · Εμφανίσεις: 28

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Τι εντυπώσεις να γραψω...
Αφου ενω με καβαλησε συνειδητοποιώ πως η τυπισα ειναι άρρωστη, της τρεχει η μυτη και δυσκολεύεται να αναπνεύσει..

Μου έπεσε ο πουτσος μες το μουνι της... Ξενέρωσα μετα καταλαβα γιατι ειχε ιδρώσει τοσο πολυ, η κοπελα ζεματαγε..

Τελος παντων δεν ξερω αν μπορεί να κριθεί υπο αυτες τις συνθήκες..

Την γύρισα πισωκολλητο να χυσω να φυγω μπας και προλάβω και δεν κολλήσω τιποτα..
Γμτχς
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81
μην ψαρωνεις οτι κ να σου εχουν πει...ετσι λεγανε οταν ειχε πρωτοεμφανισθει το 2018 και εφυγε για δυο χρονια .Ομως επεστρεψε το καλοκαιρι του 2021..... το κοβει...?????
μακαρι,θελω να γευτω παλι αυτο το κορμι...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546

Fetishlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
10
Πόντοι
0
Καλημερα μήπως γνωρίζει κανεις για αλισια απο χωματιανου 11Α
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Κωμικοτραγική συνάντηση με Ειρήνη (Φ72) όπου η τύπισσα έδωσε ρέστα στη γελοιότητα. Αρχικά μπήκε στο δωμάτιο εμφανώς βαριεστημένη και με μια μούρη μέχρι το πάτωμα· δεν πολυέδωσα σημασία. Πάω να την αγκαλιάσω και να τη φιλήσω στο λαιμό και στα (ανύπαρκτα) βυζιά της και τη βλέπω να ανασκουμπώνεται, να σπεύδει να κάτσει στο κρεβάτι και να μου λέει ξάπλωσε στο κρεβάτι, αφού μου έκανε και μια επίπληξη ότι τέτοια πράγματα (τα φιλιά στο λαιμό και στα βυζιά τώρα) τα κάνουν μόνο ζευγάρια σε σχέση καθώς και ότι είμαι πολύ επιθετικός. Εγώ συνεχίζει κάνω μόνο σεξ. Ωραία της λέω ξάπλωσε να σε γλείψω πρώτα λίγο εγώ. Δεν θέλω απαντά να με γλείψεις.

Κάνω τη πάπια προς στιγμήν και ξαπλώνω εντέλει στο κρεβάτι, όπου τη βλέπω να πηγαίνει να βάλει πότα σε πεσμένο παπάρι.
- Τι κάνεις εκεί; δε βλέπεις ότι δεν μου έχει σηκωθεί;
- Άκου να δεις αυτά που θες εσύ, τα φιλιά στο στόμα (δεν έκανα εντωμεταξύ κίνηση να τη φιλίσω στο στόμα), τα γλειψίματα και τις αγκαλιές τις κάνουν μόνο στις σχέσεις τους (επαναλαμβάνει). Εγώ κάνω απλό σεξ κι αν σ’ αρέσει.
-Είναι δυνατόν (της λέω) να λες τέτοιες μαλακίες στους πελάτες;; το γλείψιμο δλδ από το πελάτη σ’ εσένα δεν είναι μέρος του σεξ; επίσης δεν πήγα να σε φιλήσω στο στόμα.
-σε ξέρω κι από χθες για να σε αφήσω να κάνεις αυτά τα πράγματα;
-έλα, έλα ντάξει, άστο ξενέρωσα τελείως
και τινάζομαι από το κρεβάτι προς εκεί που είχα ακουμπήσει τα ρούχα μου ξεκινώντας να ντύνομαι.
(πριν βγω μου έφερε εννοείται πίσω το 20άρι)

Τελικά άδειασα στην Άντρεα από Λ73Β, όπου ευτυχώς πέρασα αρκετά καλά και ευχαριστήθηκα τις βυζάρες της. Θα γράψω λογικά αύριο και μια κριτική γιατί βαριέμαι τώρα. Μαζί της ήταν η Ιζαμπέλα και μια μάλλον καινούργια πλην όμως αδιάφορη, η Μελίσα (η τσατσά είπε έχει 3 μέρες στην Ελλάδα)

Κατά τα λοιπά όπως τα ξέρετε
Φ54 --> Αουρόρα
Φιλ (κάτω) --> Σιμόνα, Ντιάνα
Φιλ (πάνω) --> Καρολίνα
Φωκ 7 (υπογ) --> Έμιλυ
Φωκ 25Β --> Σάρα
Φωκ 27Α --> Εμμανουέλα
Φ65Β --> Έλλη
Φ86Α --> Μαρία
Φ86Β --> Άναμπελ νομίζω άκουσα, ήταν δωμάτιο και την έκανα
Φ71 --> Εύα
Πέρασες
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Τριπλή κατάθεση χθες σε Ναταλία Μ.Α 22 η πρώτη μετά από αλερτ του Μητσάρα.
Πιπινάκι με καλό σχετικά κορμάκι και κωλαρα στημένη στα τέσσερα για πισωκολλητο. Ξεχείλισε το gel απο τη μουναρα της και με έκανε χαλια.
Πόναγε και ο λαιμός της από τις κρύες μπύρες που είχε πιεί και δεν ειχε καλη διαθεση το κορίτσι .
Αρκετή δουλειά στο τσαρδί με τσάτσο γνωστο αραβόπουστα.

Δεύτερη στην Ειρήνη από Φώκαιας 19, το κορίτσι δεν παίζεται , ότι έχει γραφτεί ισχύει στο 1000%.
Χαμογελαστή και ορεξατη για γαμήσι.
Σπέσιαλ περιποίηση σε πούτσο και αρχιδια για ώρα και τελείωμα με αγαπησιάρικο ιεραποστολικό.

Τρίτη , μεταμεσονύκτια στο Φώκαιας 27κατω στην Άννα ρουμάνα (κατέβηκε από το μεσαίο)
Τίμια στο πρόγραμμα της όπως έχουν γραφτεί με στάνταρ υπηρεσίες, περνάς καλά.

Υγ επειδή γραφτηκαν για ορδες πακιδων αναφερω σε Φ27 μεσαιο κ κάτω (Άννα κου) και Φιλ11πανω 2η και 3η βάρδυα ακούστηκε από τσατσαδες το Only Greek.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Άντζελα καστανοξανθη κοπέλ, σώμα με πιασιματακια από τη περιφέρεια και κάτω,2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α & 84β κλειστά.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Κορινα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61, 59αρια, 74αρια & 72αρια κλειστά.

Φυλής 66δ Ελένη μελαχρινή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 56 Χριστίνα με καστανό σκούρο μαλλί, κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β κλειστό.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, σε απλό πρόγραμμα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.098
Πόντοι
39.662
Τριπλή κατάθεση χθες σε Ναταλία Μ.Α 22 η πρώτη μετά από αλερτ του Μητσάρα.
Πιπινάκι με καλό σχετικά κορμάκι και κωλαρα στημένη στα τέσσερα για πισωκολλητο. Ξεχείλισε το gel απο τη μουναρα της και με έκανε χαλια.
Πόναγε και ο λαιμός της από τις κρύες μπύρες που είχε πιεί και δεν ειχε καλη διαθεση το κορίτσι .
Αρκετή δουλειά στο τσαρδί με τσάτσο γνωστο αραβόπουστα.
Οντως ειχε δουλεια εχτες το κοριτσι μας, εγω οταν πηγα ολα τα δωματια ηταν κλεισμενα και ειχε αναμονη 2-3 πελατες, εφυγα πηγα ειπια ενα καφε με την αφεντικινα του Ιας 39 οπου παλι τσακωθηκαμε για την Κατερινα την κοκκινομαλλα στο περδικα οροφος.
Επιμενει οτι ειναι η ιδια με το Ιας 39 υπογειο... βρε δεν ειναι αυτη, δεν μοιαζουν εχει αλλο προσωπο και ειναι πιο κοντη αυτη στον οροφο....
Οχι η ιδια ειναι επεμενε αυτη. Αντε να την γαμησεις και θα το καταλαβεις απο το μουνι, μου ειπε.. :confused::confused::confused:
Εφυγα τσαντισμενος και πηγα στη Ναταλια οπου ειχε σπασει λιγο η δουλεια.
Εμενα το Ναταλακι μου ειπε οτι ο λαιμος της ποναει επειδη ηταν ολο το βραδι βολτα με το σκουτερ με τον αλβανο γκομενο της και πηγαν και λυκαβητο οπου εβγαλαν και σελφι που ανεβηκε ινστα...
Καλα ξεχνα το γκομενο για 10 λεπτα και κανε μου ενα καλο γαμησι της ειπα... την εβαλα κατω και την εσπασα.
Ο γνωστος τσατσο-πουστης αλλαζε τηλεφωνα με κατι πακιστανους για να τα πουν πιο μετα.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746

999r

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
71
Like
150
Πόντοι
0

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.206
Κριτικές
94
Like
46.514
Πόντοι
17.311
Καμία σχέση με παλιά η Ειρήνη. Εκτός από φόλα ,έχει γίνει και προσβλητική και αναιδείς.!! Ποτε ξανά σε αυτήν την κοπέλα.!!
αυτο, οπως εγραψα και στην κριτικη μου.
φολα και τα αλλα οχι ομως, απλα τυπικη και διεκπεραιωτικη.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος Εάν δουλεύει η Βανέσα απ Ιάσωνος 20 και γενικά τι βάρδιες παίζει πρωί η απόγευμα??
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.669
Πόντοι
1.436
Ρωσιδα Μαρινα Μαυρα ισια μακρια μαλια σαρκοδι χειλαρες ωραιο σωμα δουλευει απογευματινη βαρδυα στο Φωκαιας 17 β μαζοι με κυρια Ευα κανει ελευθερο στοματικο και κατοπιν σχολαστικου πλησιματος στον νεροχυτη και με σπουπισμα καλο αρωματικου μαντηλιου αντεχει στο αγριο σφυροποπημα και το γουσταρη κανει επισης ελευθερα πιασιματα ολες οι στασεις 69 τελειωτικο στομα κοιλιτσα η στυθος και σταση στα 4.Δυνατο της σημειο το cowboy service οπου χτυπιεται χωρις τελος.μπαινει ανετα στην λιστα.


Πρωινη Βαρδυα στην Οδος Φυλης 56
Ειδικό thread προς τιμήν του φραπομπούμπη ΧΘΕΣ. (Τα κόπιράη του ονόματος στον @Helluvatime ).

:2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom