Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 278 άτομα (23 μέλη και 255 επισκέπτες)

Babisspi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά φυλής ξέρουμε τι είναι ανοιχτό τωρα;
 

gavros722

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
0
Ξερετε που θα βρουμε καμια ασιατισσα η καμια μικρη σε ηλικια (18+ παντα)
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.343
Πόντοι
39.662
Περασμα πριν απο λίγο απο Περδίκα όροφος για την κοκκινομαλλα Κατερίνα.
Δε ειναι σε καμμία περίπτωση η Κατερίνα του Ιασ 39 υπόγειο.

Επισης η Ναταλια η πιπινα απο το Ιασ 39 δεξί όροφος ειναι τωρα στο Μεγ.Αλεξανδρου 22 ισόγειο.
 

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
125
Like
98
Πόντοι
1
ρε παιδια αυτη μπαρμπαρα απο βεργας 6 ξερουμε που ειναι:rockon::rockon::rockon::hi::hi::hi:
 

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
125
Like
98
Πόντοι
1
υπαρχει για σημερα σε μιλφ να μου προτεινεται ευχαριστω η κατι καλο.:hi::hi::hi:
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Η Βικτωρια είχε 10 παράσημα και άλλες τόσες πουλάδες
Επέστρεψε δριμύτερη ;;;;
Ποιος ξέρει ……
Ακριβώς γι'αυτό καλύτερα δίδυμο Τάνια Μιλένα. Κερδίζεις και το γκροβερ της Τάνιας και δεν ανησυχείς για παράσημα από Βικτώρια.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Σήμερα το απόγευμα όλα τα σπιτακια της Φωκαίας αλώθηκαν από τα Πακια
Πήγαιναν 5-10 άτομα γιούρια
Για ταξίαρχους μας βλέπω
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Είχα να γαμησω ένα μήνα!
Αγαμία & καύλες βαραγαν κόφτες....!!!!:erection:

Πήρα λεωφορείο και μετρό και κατέβηκα στο ρομαντικό Μεταξουργείο....!!!!:smitten:

Μέσα στα μμμ είχε πολλές σιχαμερες βρωμερες Ελλεηνιδες....στις οποίες γύρισα την πλάτη μου και της απαξίωσα....!!!! :badair:


Κατεβαίνοντας στο Μεταξουργείο πήγα καρφωτος στα στανταρακια μου.... αλλά λείπανε....γαμω την γκαντεμια μου μεσαααα....!!!!:headbang:
Η διαίσθηση μου έλεγε ότι η φόλα θα είναι μονόδρομος....και έτσι έγινε....!!!! Γάμησα μία πατσαβουρομπουχεσω κουραδου:turkydance:.... φουλ μπαζογαμηκουλιαση....!!!!:zombie:

Στο καπάκι φεύγω για Φολής μπας και ρεφαρω.... τίποτα.... δράμα η κατάσταση.... έκλαψε η ψυχή μου....!!!!:cry:

Και στο καπάκι ξανά τον μπούλο για Μεταξουργείο!:crazy:

Και ΝΑΙ....!!!! ΡΕΦΑΡΑ....!!!!:happy:

Παίχτηκε τρελό gfe mood sexaki....με καυλιαρικο μιλφονι..............................

:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

αδερφε μου και γω αυτο κανω οταν παω στα μπουρδελα τους γυρναω τη πλατη και δε τις κοιταζω καν και ακομα και οταν δε πηγαινω στα μπουρδελα δε τις κοιταζω καν χαχα,μπουρδελα μονο μακρια απο ελληνιδες,αμα ολοι οι αντρες ηταν σα τον πικερ καμια ελληνιδα δε θα ηταν ντιβα ολες θα παρακαλαγαν,αλλα ειναι μουνοδουλοι μαλακες το 70 τοις εκατο σα τον σαντ μαν χωρις παρεξηγηση σαντ αλλα ρε μλκ ελεος τραβα σε κανα ρδελο και σταματα να ψυχολογεις τις πατσαβουρες ελληνιδες,και οκ δε εχεις λεφτα?τραβα στο 10αρικο ή 20αρικο ειτε στα μπουρδελα της θεσαλονικη(που ειχες πει οτι μενεις) ειτε στην αθηνα,επιλογες υπαρχουν.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Σήμερα το απόγευμα όλα τα σπιτακια της Φωκαίας αλώθηκαν από τα Πακια
Πήγαιναν 5-10 άτομα γιούρια
Για ταξίαρχους μας βλέπω
τι λες ρε μπρο στη φυλης λιγα τους δεχονται αυτους τους κακασχημους,φυλης 66α εχω δει να τους δεχονται,μοντελοαλησιδα και τα απο κει δλδ φυλης 65α,Φυλής 72 κλπ δε τους δεχονται.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Παει και η φυλής, κατακτήθηκε απο τις ισχυρές δυνάμεις του Μπαγκλαντές .
Δεν φταίει κανείς οταν 8/10 πανε για χαβαλέ και τσάρκα
Πρέπει να συντηρηθούν κάπως τα σπίτια, στα 80 η κιλοβατορα
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Παει και η φυλής, κατακτήθηκε απο τις ισχυρές δυνάμεις του Μπαγκλαντές .
Δεν φταίει κανείς οταν 8/10 πανε για χαβαλέ και τσάρκα
Πρέπει να συντηρηθούν κάπως τα σπίτια, στα 80 η κιλοβατορα
εχεις δικιο ρε φιλε οι ελληνες ειναι παλιομουνοδουλοι δε γαμανε αστα να πανε,προτιμαν να παρακαλανε τις βρωμομουνες ελληνιδες παρα να πανε στις τιμιες ιεροδουλες,εγω παντως δε ειμαι απο αυτους οποτε παω φυλης δε παω για τσαρκα μονο,ισως το πρωτο χρονο που πηγαινα φυλης να πηγαινα και για τσαρκες μονο μετα το σταματησα,αλλα μη λεμε και μαλακιες σε λιγα σπιτια στη φυλης τους δεχονται,σε πολλα σπιτια φυλης τους εχουν διωξει μπροστα μου,εκει εχει ωραιες κοπελες οι οποιες δε ειναι ζωα να πανε με δαυτους αλλο μεταξουργειο που εχει γριες και χοντρες αυτες χεστηκαν να πανε,στη φυλης το 95 τοις εκατο ειναι μια χαρα γαμευσιμες αρα καμια δε θα δεχτει να παει με αυτα τα μπαζα.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
15
Like
11.694
Πόντοι
3.246
Είχα να γαμησω ένα μήνα!
Αγαμία & καύλες βαραγαν κόφτες....!!!!:erection:

Πήρα λεωφορείο και μετρό και κατέβηκα στο ρομαντικό Μεταξουργείο....!!!!:smitten:

Μέσα στα μμμ είχε πολλές σιχαμερες βρωμερες Ελλεηνιδες....στις οποίες γύρισα την πλάτη μου και της απαξίωσα....!!!! :badair:


Κατεβαίνοντας στο Μεταξουργείο πήγα καρφωτος στα στανταρακια μου.... αλλά λείπανε....γαμω την γκαντεμια μου μεσαααα....!!!!:headbang:
Η διαίσθηση μου έλεγε ότι η φόλα θα είναι μονόδρομος....και έτσι έγινε....!!!! Γάμησα μία πατσαβουρομπουχεσω κουραδου:turkydance:.... φουλ μπαζογαμηκουλιαση....!!!!:zombie:

Στο καπάκι φεύγω για Φολής μπας και ρεφαρω.... τίποτα.... δράμα η κατάσταση.... έκλαψε η ψυχή μου....!!!!:cry:

Και στο καπάκι ξανά τον μπούλο για Μεταξουργείο!:crazy:

Και ΝΑΙ....!!!! ΡΕΦΑΡΑ....!!!!:happy:

Παίχτηκε τρελό gfe mood sexaki....με καυλιαρικο μιλφονι..............................

:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

Μύστη, για πες ποιο ήταν το Μιλφονι! Μην είσαι μοναχοφαης!:rockon::hi:
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Πρωινη Βαρδυα στην Οδος Φυλης 56 Η Βικυ η γλυκια Βασιλισα ξανθουλα με ωραιο σωμα και προσωπο μαζι της η Χριστινα με ωραιο κολο και στισιμο κανουνε και παρτουζα οπου τους αρεσει παρα πολυ.Φυλης 84 Α Κορινα κοκαλιαρα νευρικη ανορεξικη αρκετα στο δωματιο και στο σαλονι και φωναζη συνεχεια με μια τσιριχτη φωνη που σπαει ντυπανα. 65 Β η Αννα Μαρια κοντη αδυνατη με αρνητισμο και με πολλα νευρα.Χριστινα 65 Α μετρια σε κιλα και υψος με τιγρε εσωρουχα να κανει την τιγρουλα.
Πέρασα σήμερα νωρίς το μεσημέρι και η Βίκυ δεν ήταν εκεί παρά μόνον η Χριστίνα !!!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Πρωινη Βαρδυα στην Οδος Φυλης 56 Η Βικυ η γλυκια Βασιλισα ξανθουλα με ωραιο σωμα και προσωπο μαζι της η Χριστινα με ωραιο κολο και στισιμο κανουνε και παρτουζα οπου τους αρεσει παρα πολυ.Φυλης 84 Α Κορινα κοκαλιαρα νευρικη ανορεξικη αρκετα στο δωματιο και στο σαλονι και φωναζη συνεχεια με μια τσιριχτη φωνη που σπαει ντυπανα. 65 Β η Αννα Μαρια κοντη αδυνατη με αρνητισμο και με πολλα νευρα.Χριστινα 65 Α μετρια σε κιλα και υψος με τιγρε εσωρουχα να κανει την τιγρουλα.
Η Κορίνα σήμερα το μεσημέρι ήταν στο Φυλής 65 όροφος και όχι στο Φυλής 84 ισόγειο!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.487
Κριτικές
94
Like
46.804
Πόντοι
17.311
Πρωινη Βαρδυα στην Οδος Φυλης 56 Η Βικυ η γλυκια Βασιλισα ξανθουλα με ωραιο σωμα και προσωπο μαζι της η Χριστινα με ωραιο κολο και στισιμο κανουνε και παρτουζα οπου τους αρεσει παρα πολυ.Φυλης 84 Α Κορινα κοκαλιαρα νευρικη ανορεξικη αρκετα στο δωματιο και στο σαλονι και φωναζη συνεχεια με μια τσιριχτη φωνη που σπαει ντυπανα. 65 Β η Αννα Μαρια κοντη αδυνατη με αρνητισμο και με πολλα νευρα.Χριστινα 65 Α μετρια σε κιλα και υψος με τιγρε εσωρουχα να κανει την τιγρουλα.
γουεελκομ μπακ μπουμπη ακλωνητε :hi:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.729
Κριτικές
6
Like
8.945
Πόντοι
1.686
ΤΡΙΤΗ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2022

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

Πήγα στο Φυλής 54 πάνω και πήρα , πειραματικά
τη νέα κοπέλα Ιζαμπέλα

Ρωσόφωνη , αρκετά ψηλή 23 χρονη περίπου
με ωραίο σφιχτό σώμα και όμορφο πρόσωπο
και χαμόγελο, μαυρομάλλα με ωραίο δέρμα.

Στο σαλόνι πολύ τυπική, αλλά μέσα
πολύ απαλή και γλυκειά.
Ξεκίνησα πολύ ήρεμα, αλλά
στην πορεία ανέβασα στροφές και
έριξα καλό κοπάνημα στο μουνέτο ! :rockon:

Αφήνει 69, και έχει ωραία πλούσια μουνόχειλα
Επειδή μιλάω μέτρια ρώσικα, και ήμουν πολύ
ευγενικός μαζί της, φεσκομπανιαρισμένος,
και φόραγα το άρωμα cuero που είναι σαν
το terre του hermes, μπορεί να μου έκανε
καλύτερη αντιμετώπιση από το μέσο όρο.

Γενικά πάντως αξίζει δοκιμή.
Παρέα έχει τη γνωστή ρωσόφωνη λεπτή
μελαχρινή Αλεξάνδρα.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Περιμένοντας την ιωαννα
Μελαχρινο αδύνατο στεγνό και καυλιαρικο μελαχρινό
 

Συνημμένα

  • IMG_20221011_234354.jpg
    IMG_20221011_234354.jpg
    54,3 KB · Εμφανίσεις: 28
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom