Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 246 άτομα (12 μέλη και 234 επισκέπτες)

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
Σε χθεσινοβραδινή τσάρκα φυλής κ πέριξ όπως πηγαινα να δω στο 66α
========
Τα Πάκια κλπ πέρναγαν συνεχώς και κανονικά/ και με Ειρήνη και με Σοφία στο Χωματιανού 11 κάτω , με τον ψηλό γκριζομάλλη γκέι τσάτσο. Βεβαίως. ως γνωστόν και στο Χωμ 11 επάνω, επίσης..
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
752
Κριτικές
5
Like
2.974
Πόντοι
726
Μέσα στη βδομάδα θα κατέβω προς κέντρο, οι Λατινες τι βάρδιες παίζουν; Κολωνού 27? Θα ενημερώσω και από επιλεγμένα σπιτάκια μιας και δε μπαίνω σε όλα.
Οι λατινες φιλε μου ( αν βγαινεις συχνά με κοπέλες Και όχι πουτανες ) θα σου φανούν μάπα ( προσωπική μου άποψη )
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το βράδυ 1
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Σε χθεσινοβραδινή τσάρκα φυλής κ πέριξ όπως πηγαινα να δω στο 66α
========
Τα Πάκια κλπ πέρναγαν συνεχώς και κανονικά/ και με Ειρήνη και με Σοφία στο Χωματιανού 11 κάτω , με τον ψηλό γκριζομάλλη γκέι τσάτσο. Βεβαίως. ως γνωστόν και στο Χωμ 11 επάνω, επίσης..
ναι στο 66Α βαζουν,οταν ειχα μπει δωματιο και περιμενα τη τανα ακουγα εξω που η τσατσα μιλουσε με εναν ασιατη και τελικα του ειπε οκ να μπει,αλλα σε πολλα στη φυλης λενε only greek,λιγα στη φυλης βαζουν πακιστανοαστιατοκατασταση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Έχω κάποια ενδιαφέροντα νεα για το Δ27.
Το ενα είναι οτι η Τάνια γύρισε στο πόστο της και το άλλο οτι η Μιλένα ξεκίνησε τις παρτούζες με τα άλλα κορίτσια στον οικο με 30 €.
Μιλένα και Βικτώρια θεϊκό δίδυμο.
Ποια απο τις τρεις δινει γκροβερ ???
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
167
Κριτικές
4
Like
419
Πόντοι
21
Οι λατινες φιλε μου ( αν βγαινεις συχνά με κοπέλες Και όχι πουτανες ) θα σου φανούν μάπα ( προσωπική μου άποψη )

Έχω αδυναμία στις Λατινες, τι να κάνω, δεν έχω δει πολλές ωραίες τελευταία η αλήθεια είναι αλλά που να τις βρεις εκτός από τα σπιτάκια.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Οι λατινες φιλε μου ( αν βγαινεις συχνά με κοπέλες Και όχι πουτανες ) θα σου φανούν μάπα ( προσωπική μου άποψη )
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Το βράδυ 1
Δεν είναι κ όλες μπάζα,
μια δύο είναι καλές.
Αλλά είναι όντως λατινες... κρατάω μια επιφυλαξη...
Πιθανών να είναι,
αλλά
ποσες μας έχουν πει στο παρελθόν ότι είναι από Βραζιλία κ ήταν τσιγγάνες από γειτονικές χώρες.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Οι λατινες φιλε μου ( αν βγαινεις συχνά με κοπέλες Και όχι πουτανες ) θα σου φανούν μάπα ( προσωπική μου άποψη )
γιατι βγαινεις εσυ με κοπελες που τα εχεις παρει σβαρνα ολα τα ρδελα απο τα 18 σου?λιοσιων,μεταξουργειο,φυλης?δε νομιζω μπρο μου χωρις παρεξηγηση,αν εσενα σου καθοτουσαν οι λατινες εξω σα γκομενες φλερτ και οχι ως ιεροδουλες τουμπες θα εκανες οχι τωρα που το παιζεις και δυσκολος "δε μαρεσουν οι λατινες" ενω δε εχεις αγγιξει γκομενα εκτος ρδελου χωρις παρεξηγηση ξαναλεω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
νομιζεις οτι δε το εχω καταλαβει οτι παντα αυτος παταει το κουμπι?αφου οποτε διαφωνω με τον σεβασμ παντα μετα βρισκω οτι οι λογαριασμοι εχουν μπαναριστει και τις 3 φορες διαφωνησα σε κατι μαζι του και οι 3 μπαναριστηκαν,δε θελει κα πολυ μυαλο να το καταλαβω οτι εκεινος το κανει,αλλα ενα πραγμα θα του πω δε ειναι σωστο αυτο που κανει,δε μπαναρουμε καποιο μελος απο το σαιτ μονο και μονο γιατι διαφωνουμε μαζι του,δε ειναι σωστη συμπεριφορα πως να το κανουμε,οποτε αν εχει εστω λιγο φιλοτιμο να καταλαβαει αυτο που του λεω για να βελτιωσει τη συμπεριφορα αυτη.

Τύπε ΔΕΝ θέλω να στο χαλάσω αλλά αυτός πατάει το κουμπί κάθε φορά με την πάρτη σου....
575802_737c32ce27-9a63bf70de092188.jpg
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
752
Κριτικές
5
Like
2.974
Πόντοι
726
γιατι βγαινεις εσυ με κοπελες που τα εχεις παρει σβαρνα ολα τα ρδελα απο τα 18 σου?λιοσιων,μεταξουργειο,φυλης?δε νομιζω μπρο μου χωρις παρεξηγηση,αν εσενα σου καθοτουσαν οι λατινες εξω σα γκομενες φλερτ και οχι ως ιεροδουλες τουμπες θα εκανες οχι τωρα που το παιζεις και δυσκολος "δε μαρεσουν οι λατινες" ενω δε εχεις αγγιξει γκομενα εκτος ρδελου χωρις παρεξηγηση ξαναλεω.
Ότι πηγαίνω με πουτανες δεν σημαίνει ότι δεν έχω κοπέλες η δεν βγαίνω ραντεβού , Τα μουνια που πήδηξα εγώ δεν τα έχεις δει ουτε σε τσόντα ( χωρις χρήματα ), άσε την ηλικία μου , εμπειρία δεν έχω, εκεί παίζει ρόλο η ηλικία συμφωνώ ! Στα μπουρδελα πηγαίνω για να δω πως είναι να πάρω εμπειρία!

Σχέση δεν κάνω γιατί δεν θέλω κερατά και φασαρίες μιας και τα γούστα μου είναι 40 φεύγα και ήταν όλες παντρεμένες !

Δουλεύω την εταιρία μου όποτε χρόνο δεν έχω , έτσι βρήκα ευκαιρία, χύνω στην πουτανα και φεύγω !

Από τα 14 μένω σε δικό μου σπίτι, σαν την ησυχία μου δεν έχει φιλε μου !


Ότι καποιος Πηγαίνει σε πουτανες δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να βρει γυναίκα , μην το βλέπεις έτσι !

Επιλογές είναι όλα και σαν την ησυχία μας δεν έχει !


27 είμαι απλά δηλώνω 18 για πλάκα !
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
752
Κριτικές
5
Like
2.974
Πόντοι
726
Η σαμπινα που εξαφανίστηκε ; Πέρασα 3 μέρες συνεχόμενα και δεν την βρήκα , στο σάιτ δίπλα έγραφε ώρες , και πάλι δεν ήταν !! Στο ινσταγκραμ ανεβάζει χαζομάρες και πρήζει μπάλες με άσχετα θέματα , την ρωτάς κάτι άλλο απαντάει !!
 

GroundZero

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
87
Like
148
Πόντοι
0
Την ναταλι την αδύνατη γυφτοβουλγαρα στο Μεταξουργείο την έχετε δει ρε παιδιά? Έχει καιρό που δεν την έχω πετύχει.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Χθεσινή απογευματινή σύντομη ενημέρωση για βρωμερό Μετάξι:

Κολωνού 15 δεξί, η ξανθιά Λουίζα με απλό πρόγραμμα στα 10€. Σε ερώτηση για 69 ανακοινώθηκε ότι το κάνει με έξτρα 5€. Ουστ!:headbang:

Ιάσωνος 44 τέρμα δεξί, η Ουζμπεκα Μαρίνα με απλό και 69. Μου κάνει εντύπωση ότι κανένας δεν έχει αναφέρει την ακμή στο πρόσωπο της. :2funny:Η κοπέλα είναι για εφηβικού τύπου φασωματα, που δέχεται με λίγη πίεση στο δωμάτιο.

Περδικα πάνω, η κοκκινομάλλα Κατερίνα νομίζω. Μουναρα για Μετάξι αλλά το πρόγραμμα απλό ΧΩΡΙΣ 69 στα 15€. Από μένα Χ.:thumbsdown:

Γενικότερα έπαιζε πολύ μπάζο που δεν αξίζει αναφορά. Καλή σας μέρα συναγωνιστές!
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
729
Πόντοι
311
Παιδιά είδα Φυλής 74 δεξιά απογευματινή την ειρήνη μελαχρινή τσουποτουλα βυζάρες με πορνογυαλα ...είπα να περάσω αλλά τον έδωσα άλλου...ξέρει κανείς να μου πει τι λέει η κοπέλα;;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Γαμησα χτες Μεταξουργείο Ριτα στα 15€ , ωραίο σώμα αντέχει , δεν τρελάθηκα ομως ( προσωπικό γούστο ) επισης οι λατινες κολωνου τις βρήκα χάλια ( σαν τραβαλια ήταν)
Η Ριτα που λες μηπως ειναι μια μεσηλικη Ρωσιδα λιγο στρουμπουλουλα?
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Επίσκεψη πριν απο λίγο στην Σοφια στο Ιάσωνος 46 όροφος.
Η Σοφια ειναι ψηλή ξανθιά, Μολδάβα με αδυνατο κορμί και κάνει γαμησάρα με πολυ καλα προκαταρκτικά...
Φωτια λεμε η Μολδάβα...
Ετοιμάζω κριτική.
Μαζι της ηταν και η Καρινα μελαχρινή 30αρα περίπου αξιογαμητη.

Στο δωμάτιο που μπηκα ο τοιχος είχε βουλωμενες τρύπες με κωλοχαρτο. Το εβγαλα να παρω λίγο μάτι την Καρίνα που γαμιοταν για να φτιαξω παπαρι αλλα τζιφος... ηταν κλειστό και απο την αλλη μεριά..

IMG_20221009_130614.jpg
20221011_114411.jpg


Δεν βιάζεται το Σοφάκι, περνάς καλά μέσα , παθιαρα και δοτική ....
Χύστη Μητσάρα σ'ακολουθουμε παντού ....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom