Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 136 άτομα (1 μέλη και 135 επισκέπτες)

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Τύπε ΔΕΝ θέλω να στο χαλάσω αλλά αυτός πατάει το κουμπί κάθε φορά με την πάρτη σου....
575802_737c32ce27-9a63bf70de092188.jpg
σοβαρεψου ρε φιλε χαχα
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Ότι πηγαίνω με πουτανες δεν σημαίνει ότι δεν έχω κοπέλες η δεν βγαίνω ραντεβού , Τα μουνια που πήδηξα εγώ δεν τα έχεις δει ουτε σε τσόντα ( χωρις χρήματα ), άσε την ηλικία μου , εμπειρία δεν έχω, εκεί παίζει ρόλο η ηλικία συμφωνώ ! Στα μπουρδελα πηγαίνω για να δω πως είναι να πάρω εμπειρία!

Σχέση δεν κάνω γιατί δεν θέλω κερατά και φασαρίες μιας και τα γούστα μου είναι 40 φεύγα και ήταν όλες παντρεμένες !

Δουλεύω την εταιρία μου όποτε χρόνο δεν έχω , έτσι βρήκα ευκαιρία, χύνω στην πουτανα και φεύγω !

Από τα 14 μένω σε δικό μου σπίτι, σαν την ησυχία μου δεν έχει φιλε μου !


Ότι καποιος Πηγαίνει σε πουτανες δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να βρει γυναίκα , μην το βλέπεις έτσι !

Επιλογές είναι όλα και σαν την ησυχία μας δεν έχει !


27 είμαι απλά δηλώνω 18 για πλάκα !
οσοι πηγαινουν με ιεροδουλες ειναι γιατι ξεκαθαρα δε εχουν κοπελες αυτο ειναι νομος αδερφε,επισης οπως ειπες ψεματα για τη ηλικια σου ετσι μπορει ν αλες και για το οτι εχεις κοπελες.γιατι να σε πιστεψω?εσυ μονος σου λες ψεματα μη περιμενεις να σε πιστευουν μετα οι αλλοι,τεσπα χεστηκα τι κανεις,αλλα να ξερεις οσοι πανε σε ρδελα ειναι γιατι δε βρισκουν εξω για απειρους λογους τελος.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Ότι πηγαίνω με πουτανες δεν σημαίνει ότι δεν έχω κοπέλες η δεν βγαίνω ραντεβού , Τα μουνια που πήδηξα εγώ δεν τα έχεις δει ουτε σε τσόντα ( χωρις χρήματα ), άσε την ηλικία μου , εμπειρία δεν έχω, εκεί παίζει ρόλο η ηλικία συμφωνώ ! Στα μπουρδελα πηγαίνω για να δω πως είναι να πάρω εμπειρία!

Σχέση δεν κάνω γιατί δεν θέλω κερατά και φασαρίες μιας και τα γούστα μου είναι 40 φεύγα και ήταν όλες παντρεμένες !

Δουλεύω την εταιρία μου όποτε χρόνο δεν έχω , έτσι βρήκα ευκαιρία, χύνω στην πουτανα και φεύγω !

Από τα 14 μένω σε δικό μου σπίτι, σαν την ησυχία μου δεν έχει φιλε μου !


Ότι καποιος Πηγαίνει σε πουτανες δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να βρει γυναίκα , μην το βλέπεις έτσι !

Επιλογές είναι όλα και σαν την ησυχία μας δεν έχει !


27 είμαι απλά δηλώνω 18 για πλάκα !

Τί σχέση έχεις με τον Σαββίδη ρεεέεεεε τύπε εσύ;;;;; :think:
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Καταδρομική κατάθεση στο Ιωαννίνων 3 όροφος στην ξανθιά μιλφ Άννα. Τίμιο γαμήσι, εξαιρετική πίπα, χωρίς βιασύνη η τσάτσα. Προτείνεται, αν και από το μαγαζί αυτό προτιμώ την 55άρα Ελένη.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.218
Κριτικές
94
Like
46.525
Πόντοι
17.311

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
γιατι βγαινεις εσυ με κοπελες που τα εχεις παρει σβαρνα ολα τα ρδελα απο τα 18 σου?λιοσιων,μεταξουργειο,φυλης?δε νομιζω μπρο μου χωρις παρεξηγηση,αν εσενα σου καθοτουσαν οι λατινες εξω σα γκομενες φλερτ και οχι ως ιεροδουλες τουμπες θα εκανες οχι τωρα που το παιζεις και δυσκολος "δε μαρεσουν οι λατινες" ενω δε εχεις αγγιξει γκομενα εκτος ρδελου χωρις παρεξηγηση ξαναλεω.
Tζιμάκο άρχισες πάλι τις διαλέξεις της κωλοτρυπίδας για τα έξω μουνιά; ράψε το στόμα σου πριν πιάσω ρόπαλο. Πριν δλδ πω σε όλους ότι είσαι 23 και δεν έχεις γαμήσει ποτέ εξωθεσμικό μουν... :rolleyes:ωχ μου ξέφυγε, σόρρυ!:undecided-old:
Πρέπει όλοι ρε μλκ να πάρουν χαμπάρι τι κάθυστερ είσαι; άσε και καναδυό να νομίζουν...:2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Ιάσωνος 44 τέρμα δεξί, η Ουζμπεκα Μαρίνα με απλό και 69. Μου κάνει εντύπωση ότι κανένας δεν έχει αναφέρει την ακμή στο πρόσωπο της. :2funny:

:tooth:

Ι44 τερμα τερμα δεξια μια μελαγχρινη κοπελα με μπολικη ακμη για δυο ζωες στη μαπα σε απλο με συνεχομενα δωματια

καποιες φορες το μακιγιαζ (και ο φωτισμος) κρυβει επιμελως τις ατελειες, φαντασου εκεινη τη μερα ειχα παει και με προοπτικες να γαμησω τη μαρινα (που δεν την ειχα ξαναδει) και μολις την ειδα ειπα "μπα δεν δουλευει σημερα" :2funny:
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
να ενημερωσω πως το ΘΕΟΜΟΥΝΟ τζενη απο φωκαιας κατεβασε οριστικα ρολα,οσοι την γευτηκαμε θα εχουμε να θυμομαστε...
μην ψαρωνεις οτι κ να σου εχουν πει...ετσι λεγανε οταν ειχε πρωτοεμφανισθει το 2018 και εφυγε για δυο χρονια .Ομως επεστρεψε το καλοκαιρι του 2021..... το κοβει...?????
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
Καποια καλη για κωλο τωρα παιδια ευχαριστω
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Η σαμπινα που εξαφανίστηκε ; Πέρασα 3 μέρες συνεχόμενα και δεν την βρήκα , στο σάιτ δίπλα έγραφε ώρες , και πάλι δεν ήταν !! Στο ινσταγκραμ ανεβάζει χαζομάρες και πρήζει μπάλες με άσχετα θέματα , την ρωτάς κάτι άλλο απαντάει !!
Εγώ έκανα εξόρμηση Σ.Κ και έφυγα χωρίς να ακουμπήσω το Σαμπίνακι ...
Ευτυχώς πέρασα πολύ καλά με Ντάρια Φώκαιας 13 υπόγειο την Παρασκευή το απόγευμα.
Και Κυριακή με Ειρήνη Φώκαιας 19 ... επιθετική τόσο πού τρόμαξε το πουλί μου και κρύφτηκε στο μουνι της .....και δεν ήθελε να βγει..
Σάββατο πήγα και με Ειρήνη στο φυλής (65 δεν θυμάμαι νούμερο)μια καινούργια που την έχω ξανά πάρει στο Χωμάτινου 11 κάτω από την Αντριάνα.
Καλό κορμί ζεστή αγκαλιά όταν πέφτεις πάνω τής....και ποδακλες που χαζευα στον καθρέφτη...

Α ρε Σάκη τη μας κάνεις...άσε το κορίτσι να δουλέψει...θα κάθεται σπίτι...θα μαγειρεύει και θα γίνει φακλανα... εδώ τα παιδιά τόσα χρόνια στο κρατήσανε θεομουνο..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.798
Πόντοι
45.465
τώρα σφηνάκι live

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο Αννα μελαχρινή μιλφ σώμα με αρκετά πιασίματα από τη περιφέρεια και κάτω, 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι και Όλγα ξανθοκαστανη ψηλή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα, δοκιμάστηκε η Όλγα με κακές εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Ιωαννίνων 3 κάτω Ίνα μελαχρινή κατσαρομαλλα νταρντανοπαχουλη μιλφ, με 2αρι βυζι και κοιλίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Αναστασία μελαχρινή μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα, με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιωαννίνων 5 Άννα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Η σαμπινα που εξαφανίστηκε ; Πέρασα 3 μέρες συνεχόμενα και δεν την βρήκα , στο σάιτ δίπλα έγραφε ώρες , και πάλι δεν ήταν !! Στο ινσταγκραμ ανεβάζει χαζομάρες και πρήζει μπάλες με άσχετα θέματα , την ρωτάς κάτι άλλο απαντάει !!
Στειλε ινσταγκραμ φιλε
Σου δινω 5€ μεσω paypal
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom