Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (0 μέλη και 79 επισκέπτες)

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Πηγα μια βόλτα από φυλής σήμερα απόγευμα!η σασα από Φωκαίας 25?ηταν παλιά μετάξι;
Γιατί κάτι μου θύμιζε!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εκανα μια μικρη βολτα στο μεταξουργειο , πηγα και ηπια ενα φρεντο εσπρεσσο πολυ καλης ποιοτης στο αλβανικο καφενειο.
Η παρθενα ελληνιδα πιτσιρικα που δουλευει εκει βρηκε γκομενο, ενα νεαρο απο το μπαγκλαντες, ολη την ωρα ηντουσαν αγκαλιτσα και εδιναν φιλακια μπροστα στη μανα της . Μαλλον βρεθηκε ο καταλληλος να το ξεπαρθενιασει το μικρο... :knockinb::dunno:


Μετα απο λιγο εφτασε και η μια απο τις δυο Ουζμπεκες της καρδιας μας, η Μαρινα, ηρθε χερακι χερακι με ενα πολυ νεαρο Ελληνα
με σπυρια στη μουρη.
Φανηκαν πολυ ερωτευμενοι οι δυο τους. Μακαρι να το παρει το κοριτσι ο τυπος.





Πηγα και βρηκα και την ιδιοκτητρια του Ιάσονος 39 δεξι κατω εκει που εκανε τη μια και μοναδικη εμφανιση της η κοκκινομαλλα Ρωσσιδα Κατερινα.

Που ειναι το κοριτσι γιατι δεν ξαναδουλεψε ?? Το ψαχνουν ολοι στο σαητ !! της ειπα... :cool2::cool2:
Ποιος σου ειπε οτι δε δουλευει ? Ειπε η αφεντικινα. :bottom: Πηγαινε στο Μεγαλεκου 28 οροφος τωρα απογεμα (το γωνιακο με τη σιδερενια σκαλα) η νυχτα στο Μεγαλεκου 22.

Εχοντας διαβασει καποια σχολια εδω ομως οτι ειναι μια που της μοιαζει και οχι η ιδια ,και χωρις να το εχω επιβεβαιωσει και εγω ο ιδιος της ειπα, Οχι δεν ειναι αυτη αλλη ειναι αυτη που λες, απλα μοιαζουν.

Η αφεντικινα επεμεινε οτι ειναι η ιδια απο το Ιασ 39 και οτι δε βλεπω καλα απο την αγαμια, τεσπα ανεβηκα τη σιδερενια σκαλα αλλα οτι ειχε πιασει βαρδια μια ξανθια χοντρουλα Μολδαβοφατσα, ισως παει τη νυχτα στο Μεγαλεκου 22 η Κατερινα αλλα εγω θα κοιμαμαι. :tired:
Πεθαίνω για εξωμπουρδελικό κουτσομπολιό! :happy:
Ο Μπαγλαντεσιανός για να ρίξει το παρθένο αλβανάκι θα πρέπει να είχε γίνει τακτικός πελάτης. Πρέπει να έχει πληρώσει τουλάχιστον 94 φρέντους εσπρέσσιο.
Ακόμα παρθένα όμως φαντάζομαι πως είναι. :confused:

Επειδή την είχα δει και εγώ την κοκκινομάλλα στο Περδίκκα 1 με τα 15€, δεν ήταν το Κατερινάκι που είχαμε πάρει τελευταία ημέρα του Αυγούστου.
Πήγαινε να το διαπιστώσεις και μόνος σου, αλλά η άλλη Κατερίνα που είναι εκεί αναφέρθηκε ως φόλα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Δεύτερη κατάθεση με την Ειρήνη από Φωκαίας 19.
Μπαγκλαντεσιανός έφαγε πόρτα 2 λεπτά αφού εισήλθε στον οίκο.

Πολύ ζεστή και ευδιάθετη η Ειρήνη με άπειρα γλωσσόφιλα και αρχιδογλείψιμο με αρκετά επικίνδυνα μακροβούτια και ακόμα πιο χαμηλά.
Ενδιάμεσα μπήκε και το Teardrops από Papari zou και μου είπε πως της αρέσει πολύ οπότε το τσιμπούκι πήγε στους ρυθμούς του τραγουδιού.

Η αλήθεια είναι ότι έφυγα πιο καβλωμένος από ότι όταν πήγα στο Ειρηνάκι και είπα να πάω να πετάξω και έναν στην Ρίτα στη Κολωνού.

Εκεί γύφτοι-κερματάκηδες προσπαθούσαν να πείσουν την τσατσά να πηδήξουν την Ρίτα με 10€ αντί για 15€. Ήθελαν σκόντο. Πήραν πούλο.

Έφυγα ακόμα πιο καβλωμένος από την Ρίτα. :walkingpenis:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
γνωριζει κανενας τι εχει απογινει η Αλεξια απο Φωκαις 27Β? Μελαχρινη πρασινα ματια, τελευταια φορα την ειχα δει χειμωνα πριν την πρωτη καραντινα.
Φόρεσε στέφανα.
Όντως πολύ όμορφη την είχα δει πριν καιρό στο Θησείο κράταγε κ ενα μικρό ασπρο σκιλι την κοίταγαν όλοι, αρκετά όμορφη.
Το δυσάρεστο για εμάς είναι που έφυγε αλλά το ευχάριστο είναι ότι πήγε παρθένα την εκκλησία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
409
Like
1.078
Πόντοι
201
Πέρασμα από Ιάσωνος 1 β για Λίλιαν , η υπηρεσία είπε έχει πάει Ουκρανία να πολεμήσει , στην θέση της είναι μια Ντιάνα παχουλή !!!
Μου είπε πως είναι από την Μολδαβία η ίδια...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Μου είπε πως είναι από την Μολδαβία η ίδια...
Καλά τι ψάχνεις να βρεις....
Στον επόμενο θα τού είπε ότι στο επιθετο λέγεται Παπαδοπουλου κ ότι ειναι από την Αμφιλοχία Αιτωλοακαρνανιας.......
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.721
Πόντοι
2.836
καλησπέρα σε όλους,
εντελώς ΓΤΠ καβάλα το πρόγραμμα του Βέργας 7 στο διπλανό σάιτ. Απορώ γιατί το βάζουν.
Πάω λίγο μετά τις 23.00 μπας και πετύχω την πολυδιαφημισμένη Σαμπίνα - βέβαια είχα τις επιφυλάξεις μου γιατί την έχουν ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στο πρόγραμμα από 23.00 και μετά.
Καμιά σχέση: η δεξιά πόρτα κλειστή, στην αριστερή νυχτερινή βάρδια η Τζούλια, χαμογελαστή κοπέλα με πολύ ενδιαφέρον στήθος αλλά πολύ κοντόχοντρη.
Προφανώς είναι θέμα τύχης να πετύχει κανείς τη Σαμπίνα. Στο πρόγραμμα την έχουν κάθε μέρα μόνο για κράχτη, μου φαίνεται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
καλησπέρα σε όλους,
εντελώς ΓΤΠ καβάλα το πρόγραμμα του Βέργας 7 στο διπλανό σάιτ. Απορώ γιατί το βάζουν.
Πάω λίγο μετά τις 23.00 μπας και πετύχω την πολυδιαφημισμένη Σαμπίνα - βέβαια είχα τις επιφυλάξεις μου γιατί την έχουν ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στο πρόγραμμα από 23.00 και μετά.
Καμιά σχέση: η δεξιά πόρτα κλειστή, στην αριστερή νυχτερινή βάρδια η Τζούλια, χαμογελαστή κοπέλα με πολύ ενδιαφέρον στήθος αλλά πολύ κοντόχοντρη.
Προφανώς είναι θέμα τύχης να πετύχει κανείς τη Σαμπίνα. Στο πρόγραμμα την έχουν κάθε μέρα μόνο για κράχτη, μου φαίνεται.

Αν δεν απατώμαι η Σαμπίνα έχει ρεπό κάθε Τρίτη. Ετσι είχε γράψει ο σαμπινόπληκτος φραπογατος.

Εγώ πάντως την πέτυχα στο πόστο της Παρασκευή μεταμεσονύχτια βάρδια
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Αν λέμε την ίδια (που μάλλον την ίδια λέμε), δούλεψε για ένα διάστημα Ιάσωνος 1Γ (ισόγειο με σκαλάκια) ως Νατάσα. Ίσως ακόμη να κάνει κάποιες βάρδιες. Θα σου πρότεινα να περάσεις από τον οίκο και να ρωτήσεις την τσατσά μήπως κάτι γνωρίζει αναφέροντάς της και τα δύο ονόματα (Κλεοπάτρα, Νατάσα). .
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.889
Πόντοι
1.686
Το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου ΠΡΩΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
πέρασα με την κάβλα Ούκρα Φωτεινή
( που ήταν στο Διδυμου 27 παλαιότερα)
στο Φυλής 109 ΚΑΤΩ ( 109 β)

Ατελείωτες καβλο-ποδάρες Ουκρανικές
κορμάρα , γαμησάρα !

Μετά πήγα στην οδό Βίκτωρος Ουγκώ κοντά
στο Μεταξουργείο, που έχει πρακτορείο
για πουλμαν για Ουκρανία, και κάποια ΜΚΟ.
Είχα δει κάτι μουνάρες Ουκρανέζες εκεί !
Μάγκες, βρείτε τις ΜΚΟ που
υποδέχονται Ουκρανέζες !

Θέλω να βλέπω μουνάρες Ουκρανέζες.
Στην Πολωνία έχουν πάει πάρα πολλές !
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Αν δεν απατώμαι η Σαμπίνα έχει ρεπό κάθε Τρίτη. Ετσι είχε γράψει ο σαμπινόπληκτος φραπογατος.

Εγώ πάντως την πέτυχα στο πόστο της Παρασκευή μεταμεσονύχτια βάρδια

καλησπέρα σε όλους,
εντελώς ΓΤΠ καβάλα το πρόγραμμα του Βέργας 7 στο διπλανό σάιτ. Απορώ γιατί το βάζουν.
Πάω λίγο μετά τις 23.00 μπας και πετύχω την πολυδιαφημισμένη Σαμπίνα - βέβαια είχα τις επιφυλάξεις μου γιατί την έχουν ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στο πρόγραμμα από 23.00 και μετά.
Καμιά σχέση: η δεξιά πόρτα κλειστή, στην αριστερή νυχτερινή βάρδια η Τζούλια, χαμογελαστή κοπέλα με πολύ ενδιαφέρον στήθος αλλά πολύ κοντόχοντρη.
Προφανώς είναι θέμα τύχης να πετύχει κανείς τη Σαμπίνα. Στο πρόγραμμα την έχουν κάθε μέρα μόνο για κράχτη, μου φαίνεται.
Πρέπει να είχε πυρετό το μικρούλη.... εκτός του ότι μπορεί να ισχύει αυτό με τής τρίτες που λέει ο φίλος....εγώ Παρασκευή Σάββατο πάω.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Μετά πήγα στην οδό Βίκτωρος Ουγκώ κοντά
στο Μεταξουργείο, που έχει πρακτορείο
για πουλμαν για Ουκρανία, και κάποια ΜΚΟ.
Είχα δει κάτι μουνάρες Ουκρανέζες εκεί !
Μάγκες, βρείτε τις ΜΚΟ που
υποδέχονται Ουκρανέζες !

Θέλω να βλέπω μουνάρες Ουκρανέζες.
Στην Πολωνία έχουν πάει πάρα πολλές !

Φτιάξε κι εσύ μια ΜΚΟ ! Μπορείς!
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Πεθαίνω για εξωμπουρδελικό κουτσομπολιό! :happy:
Ο Μπαγλαντεσιανός για να ρίξει το παρθένο αλβανάκι θα πρέπει να είχε γίνει τακτικός πελάτης. Πρέπει να έχει πληρώσει τουλάχιστον 94 φρέντους εσπρέσσιο.
Ακόμα παρθένα όμως φαντάζομαι πως είναι. :confused:

Επειδή την είχα δει και εγώ την κοκκινομάλλα στο Περδίκκα 1 με τα 15€, δεν ήταν το Κατερινάκι που είχαμε πάρει τελευταία ημέρα του Αυγούστου.
Πήγαινε να το διαπιστώσεις και μόνος σου, αλλά η άλλη Κατερίνα που είναι εκεί αναφέρθηκε ως φόλα.
μπορεί να πληρωσε 94 φρεντο, η και περισσοτερα, αλλα σκεψου ποσα δεκαρικα θα γλυτώσει? Και στο τελος την σκοτωνει, για να παρει σειρα η επομενη.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Οταν στραγγιζα στο μουνι της, της ειπα οτι πρεπει να βαλουν ενα καθρεφτη εκει διπλα στον τοιχο.
Γιατι να βαλουμε καθρεφτη ?? Για να σας βλεπω που με γαματε ?? Ναι αλλη ορεξη δεν ειχα... Ειπε η κορασις.
Νταξει εσυ μη κοιτας, εγω θελω να με βλεπω στον καθρεφτη ομως οταν σε γαμαω με ανοιχτες τις ποδαρες σου...
Καλα ναι , αμα το θες τοσο πολυ αντε πληρωσε και βαλε ενα , και αντε σηκω βγες απο μεσα μου εχω και σε αλλα δωματια να παω με ζαλισες, ειπε η κορασις...
Κλαίω ρε
Δεν μπορεί να έγινε αυτή η κουβέντα..
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα
Μήπως γνωρίζει κανείς αν έχει γυρίσει η Μικαέλλα από Φωκαίας 17?
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
320
Κριτικές
10
Like
625
Πόντοι
251
καλησπέρα σε όλους,
εντελώς ΓΤΠ καβάλα το πρόγραμμα του Βέργας 7 στο διπλανό σάιτ. Απορώ γιατί το βάζουν.
Πάω λίγο μετά τις 23.00 μπας και πετύχω την πολυδιαφημισμένη Σαμπίνα - βέβαια είχα τις επιφυλάξεις μου γιατί την έχουν ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στο πρόγραμμα από 23.00 και μετά.
Καμιά σχέση: η δεξιά πόρτα κλειστή, στην αριστερή νυχτερινή βάρδια η Τζούλια, χαμογελαστή κοπέλα με πολύ ενδιαφέρον στήθος αλλά πολύ κοντόχοντρη.
Προφανώς είναι θέμα τύχης να πετύχει κανείς τη Σαμπίνα. Στο πρόγραμμα την έχουν κάθε μέρα μόνο για κράχτη, μου φαίνεται.
Μια πορτα έχει το βέργας 7 δεξιά και αριστερη πόρτα που αναφέρεις έχει το βέργας 3 μήπως μπέρδεψες το βέργας 7 με το βέργας 3??
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.389
Πόντοι
3.506
γνωριζει κανενας τι εχει απογινει η Αλεξια απο Φωκαις 27Β? Μελαχρινη πρασινα ματια, τελευταια φορα την ειχα δει χειμωνα πριν την πρωτη καραντινα.
Όσο όμορφη είναι, άλλο τόσο φόλα ήταν. Χρόνια στο κουρμπέτι και με πέρασμα στο εξωτικό Μεταξουργείο. Διάβασα πως παντρεύτηκε. Να την χαίρεται, το ναυάγιο που την πήρε. Τον φτιάχνω εικόνα: Να περπατάνε μαζί, ανάμεσα σε κόσμο και να στραβώνει, κάθε φορά που την κοιτάνε άγνωστοι άνδρες.

ΥΓ: Πόσοι ξεφτίλες ζουν ανάμεσά μας, ρε πούστη μου!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom