Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 146 άτομα (7 μέλη και 139 επισκέπτες)

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημέρα! Πέρασε κάνεις από Φωκαίας σήμερα το πρωί να μας πει τι παίζει?
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Ρε μαγκες μια Κλεοπατρα ψηλη ρωσιδα νταρντανα που καποτε ηταν αλκιβιαδου την εχει παρει το ματι σας, δουλευει η τι εκοψε;
Αναφέρεσαι στην Κλεοπάτρα που συνήθως σαλονάριζε με ένα κόκκινο κομπινεζόν;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
731
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
η Ιζαμπέλα έβγαλε το πρωκτικό; Και αν ναι το γιατι δεν κατάλαβα ποτέ
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
η μισελ λιοσιων ειναι απογευματικη ή πρωινη βαρδια?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Επέστρεψε το λατινάκι η Μισέλ στα 73άρια της Λιοσίων και πήγα και την περιποιήθηκα.
Πεντακάθαρη, αρκετά φιλιά, καλό τσιμπούκι, σεξ σε 3 στάσεις,δεκτική και τελείωμα στα βυζάκια της.
Παραμονή στο δωμάτιο 13-14 λεπτά. Η τσατσά χτύπησε δύο φορές :birdman:
μια χαρα περασες δλδ.
 

TyposPadou

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
47
Like
40
Πόντοι
0
γνωριζει κανενας τι εχει απογινει η Αλεξια απο Φωκαις 27Β? Μελαχρινη πρασινα ματια, τελευταια φορα την ειχα δει χειμωνα πριν την πρωτη καραντινα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.600
Κριτικές
97
Like
47.048
Πόντοι
17.311
γνωριζει κανενας τι εχει απογινει η Αλεξια απο Φωκαις 27Β? Μελαχρινη πρασινα ματια, τελευταια φορα την ειχα δει χειμωνα πριν την πρωτη καραντινα.
παντρευτηκε-παιδι-οικογενεια-αλε-μπαϊ μπαϊ
 

kollitogamisi

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2021
Μηνύματα
20
Like
54
Πόντοι
0
Θα πάω τσάρκα για scouting σήμερα , συνάδελφοι σώστε μου λίγο χρόνο και ενημερώστε με αν η Ιονέλα είναι στην πόλη ή όχι (αυτή που ήταν και μαραθώνος)
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Διδυμου 22 επισττοφη Ολγας στη 2η βαρδια με συνεχομενα δωματια οπου και εδωσα με μεγαλη χαρα το κοσαρικο.Γλωσσοφιλα,γλειφομουνιασμα,τσιμπουκοδρομια ολα στο φουλ.Ή ομορφυνε ή εγω γαμω πατσαβουρες και την ειδα θεα.Στησιμο στα 4 για σεμιναριο και πιστονιασμα ανευ οικτου στην βλαχομουναρα της.Θα ξανατιμηθει βεβαιως.
Αυτή η Όλγα αν και δεν είναι ωραία μου βγάζει κάτι και γουστάρω να περνάω στο δωμάτιο.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Επέστρεψε το λατινάκι η Μισέλ στα 73άρια της Λιοσίων και πήγα και την περιποιήθηκα.
Πεντακάθαρη, αρκετά φιλιά, καλό τσιμπούκι, σεξ σε 3 στάσεις,δεκτική και τελείωμα στα βυζάκια της.
Παραμονή στο δωμάτιο 13-14 λεπτά. Η τσατσά χτύπησε δύο φορές :birdman:
Το μισελακι όποτε το έχω επισκεφτεί μυρίζει πολύ όμορφα,το μόνο κακό σε αυτό τον οίκο εκτός από κάτι φόλες που έχει είναι ότι είναι πανω σε κεντρικό δρόμο και ακριβώς πάνω σε φανάρι.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Το μισελακι όποτε το έχω επισκεφτεί μυρίζει πολύ όμορφα,το μόνο κακό σε αυτό τον οίκο εκτός από κάτι φόλες που έχει είναι ότι είναι πανω σε κεντρικό δρόμο και ακριβώς πάνω σε φανάρι.
Και οτι δεν έχει καθρέφτες στα δωμάτια.
Μεγάλο μείον.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Το μισελακι όποτε το έχω επισκεφτεί μυρίζει πολύ όμορφα,το μόνο κακό σε αυτό τον οίκο εκτός από κάτι φόλες που έχει είναι ότι είναι πανω σε κεντρικό δρόμο και ακριβώς πάνω σε φανάρι.
Βάλε καπέλο τύπε :hi:
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
99
Κριτικές
18
Like
726
Πόντοι
310
Καλησπέρα μάγκες !!! Ξέρει κανείς να μου πει για την Αλεξάνδρα από Φυλής 105;;; Διάβασα καυλωτικες περιγραφές και θέλω να πάω
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
573
Κριτικές
30
Like
3.775
Πόντοι
2.836

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ. Πριν από λίγο βόλτα σε λίγα σπιτάκια. Κολωνού: 32 Ρίτα με 15€. 15 Λάουρα πιτσιρίκα σε απλό.48 Εύα ευτραφής μεγαλοκοπελα με Ελ στοματικό τελειωτικό.
Ιάσωνος : 44 ισόγειο η ψιλή volley girl σε απλό.46 όροφος Τατιάνα με ελεύθερο στοματικό. Πέρασα με Λάουρα για πολλοστή φορά με αρκετά καλές εντυπώσεις. Στους δρόμους κυκλοφορούσε λίγος κόσμος.
Πιο πριν , Λιοσίων 73 κάτω η Λίζα, ψηλή μελαχρινή,με ωραίο σώμα σε απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 73 πάνω η Μισέλ και Αμέλια, με ίδιο πρόγραμμα, ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό,69.
Τέλος, στο χωματιανου 11 κάτω , 2 όμοιες κοπέλες, νομίζω Όλγα και Βαλέρια, ωραίο πρόσωπο, λίγο γεματουλες, με ελεύθερο στοματικό, τελείωμα στα βυζιά, που η Όλγα τα έχει και μπόλικα.
Αυτά φίλοι, καλό υπόλοιπο σε όλους σας.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.424
Πόντοι
39.662
Εκανα μια μικρη βολτα στο μεταξουργειο , πηγα και ηπια ενα φρεντο εσπρεσσο πολυ καλης ποιοτης στο αλβανικο καφενειο.
Η παρθενα ελληνιδα πιτσιρικα που δουλευει εκει βρηκε γκομενο, ενα νεαρο απο το μπαγκλαντες, ολη την ωρα ηντουσαν αγκαλιτσα και εδιναν φιλακια μπροστα στη μανα της . Μαλλον βρεθηκε ο καταλληλος να το ξεπαρθενιασει το μικρο... :knockinb::dunno:

Στο Ιασονος 44 στις 1800 εμπαινε η Ντανιελλα που ερχοταν για διπλοβαρδια μετα απο πρωινη βαρδια στο πορνομολ.
Μετα απο λιγο εφτασε και η μια απο τις δυο Ουζμπεκες της καρδιας μας, η Μαρινα, ηρθε χερακι χερακι με ενα πολυ νεαρο Ελληνα
με σπυρια στη μουρη.
Φανηκαν πολυ ερωτευμενοι οι δυο τους. Μακαρι να το παρει το κοριτσι ο τυπος.

Στο Ιασονος 32 ευθεια ηταν η τσουπωτη Ριτα με πρωχτικο. Ο οροφος κλειστος.

Στο Ιασονος 46 οροφος η Τατιανα, μαυρομαλλα με πρασινο ματι 40+ ηλικια.

Ιασονος 46 διαδρομος στο μαγαζι με τις 5 κοπελες, ηταν δυο ακυρες και η ψηλολιγνη Αντζελα φραντζα που εχει κανει το μαλλι
κατσαρο και της παει πολυ.

Στο Ιασ 39 δεξι πανω οροφος η Χριστινα, ομορφη Ρουμανα με πολυ καλο κορμι, φολα μεσα.

Στο Ιασονος 44 με την κουρτινα ηταν η Ιωαννα η ψηλη, αλεπουδοφατσα ψηλεγκω με μακρια ποδια και απλο προγραμμα.
Τη γαμησα σε κανονικη σταση και εβλεπα της ποδαρες της διαπλατα ανοιχτες, δε χορταινα να τις χαϊδευω τα μακρια μπουτια της.
Ωραιο πραμα να γαμας ψηλη γυναικα...
Οταν στραγγιζα στο μουνι της, της ειπα οτι πρεπει να βαλουν ενα καθρεφτη εκει διπλα στον τοιχο.
Γιατι να βαλουμε καθρεφτη ?? Για να σας βλεπω που με γαματε ?? Ναι αλλη ορεξη δεν ειχα... Ειπε η κορασις.
Νταξει εσυ μη κοιτας, εγω θελω να με βλεπω στον καθρεφτη ομως οταν σε γαμαω με ανοιχτες τις ποδαρες σου...
Καλα ναι , αμα το θες τοσο πολυ αντε πληρωσε και βαλε ενα , και αντε σηκω βγες απο μεσα μου εχω και σε αλλα δωματια να παω με ζαλισες, ειπε η κορασις...


Πηγα και βρηκα και την ιδιοκτητρια του Ιάσονος 39 δεξι κατω εκει που εκανε τη μια και μοναδικη εμφανιση της η κοκκινομαλλα Ρωσσιδα Κατερινα.

Που ειναι το κοριτσι γιατι δεν ξαναδουλεψε ?? Το ψαχνουν ολοι στο σαητ !! της ειπα... :cool2::cool2:
Ποιος σου ειπε οτι δε δουλευει ? Ειπε η αφεντικινα. :bottom: Πηγαινε στο Μεγαλεκου 28 οροφος τωρα απογεμα (το γωνιακο με τη σιδερενια σκαλα) η νυχτα στο Μεγαλεκου 22.

Εχοντας διαβασει καποια σχολια εδω ομως οτι ειναι μια που της μοιαζει και οχι η ιδια ,και χωρις να το εχω επιβεβαιωσει και εγω ο ιδιος της ειπα, Οχι δεν ειναι αυτη αλλη ειναι αυτη που λες, απλα μοιαζουν.

Η αφεντικινα επεμεινε οτι ειναι η ιδια απο το Ιασ 39 και οτι δε βλεπω καλα απο την αγαμια, τεσπα ανεβηκα τη σιδερενια σκαλα αλλα οτι ειχε πιασει βαρδια μια ξανθια χοντρουλα Μολδαβοφατσα, ισως παει τη νυχτα στο Μεγαλεκου 22 η Κατερινα αλλα εγω θα κοιμαμαι. :tired:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom