Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 191 άτομα (17 μέλη και 174 επισκέπτες)

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Μάλλον πήρε κιλά με την πανδημία, αλλά μέσα περνούσα ωραία θυμάμαι. Τρελός χαρακτήρας με την καλή έννοια.
Τοτε εκανε και καλο πρωκτικο οπως και ελευθερο στοματικο ( οχι τελειωτικο ).
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Μολις επισκεφτηκα το λιοσιων 73Β για Μπετυ.......η τσατσα μου ειπε οτι σταματησε οριστικα λογω το οτι δεν προλαβαινει με παιδια της
Γκινιααααα και δενπρολαβα να την δοκιμασω.....
Ωχχχ. μας σκοτωσες....τα χειροτερα νεα....
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Μεταμεσονύχτιες καβλες γύρω στις 1:30 ....τι να πω φυλής και πέριξ μόνο για μπάζωμα σε οικοδομή
...τραγικά .
Πιτσιρικάδες να κάνουν τσάρκα και γω ένα δίωρο να κόβω βόλτες , μέχρι και Κασσάνδρας έφτασα όπου είδα μια μαύρη για θάνατο αλλά δυστυχώς 50αρικο .
Βέργας 7 κάτω Ράνια
Βέργας 3 αριστερά μια χοντρούλα και δεξιά η ιονελα που τιμήθηκε με μέτριες εντυπώσεις .
Φυλής 72 ειρήνη
Φ 66 ειρήνη
Φωκαιας 25 Σάρα
Φυλής υπόγειο στο αριστερά η Γιάννα ξινομουρα .
Φωκαιας 17 κάτω Μαρία χοντρούλα.
Λιοσίων 73 Ιωάννα
Πάντως τα περισσότερα ήταν κλειστά .
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ρε τιτανα, αφου το λεω ξεκαθαρα ναουμε.
πανε ιρινουσκα σου λεω.
η ναταλυ πηγε πατριδα της btw, αρα τσεκαρε και μαρινα με οσα.
δες λιγο πισω που λεω που βρισκονται, για να μη ψαχνεσαι... παλι.
επισης εχω κριτικες και για τις δυο, να παρεις μια ιδεα και εκανα και σημερα καταθεσαρες μαζι τους :fuck1:

Ελα τιτανα μου , Την ιρινουσκα δεν μπορω να την χορτασω αλλα ψαχνω και κατι αλλο τετοιου επιπεδου. να φανταστεις ανεβηκα κωνσταντινουπολη για 2 βραδια και της εκανα ερωτα , γαμησια που δεν περιγραφονται και θα θυμαμαι μεχρι να πεθανω. Για ποιες φοιτητριουλες λεμε η σχεση με ελλεηνιδες!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.262
Κριτικές
94
Like
46.545
Πόντοι
17.311
Ελα τιτανα μου , Την ιρινουσκα δεν μπορω να την χορτασω αλλα ψαχνω και κατι αλλο τετοιου επιπεδου. να φανταστεις ανεβηκα κωνσταντινουπολη για 2 βραδια και της εκανα ερωτα , γαμησια που δεν περιγραφονται και θα θυμαμαι μεχρι να πεθανω. Για ποιες φοιτητριουλες λεμε η σχεση με ελλεηνιδες!
ωραιος, αν και απο τη μεση και κατω σε εχασα λιγο, αλλα δεν πειραζει.
αννα / ιωαννινων 3, κυριως πρωϊνη βαρδια.
τσεκ προγραμμα με μερες και ωρες απο τους διπλανους και πανε χωσου πολυ σχολαστικα.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ωραιος, αν και απο τη μεση και κατω σε εχασα λιγο, αλλα δεν πειραζει.
αννα / ιωαννινων 3, κυριως πρωϊνη βαρδια.
τσεκ προγραμμα με μερες και ωρες απο τους διπλανους και πανε χωσου πολυ σχολαστικα.
τι εννοεις με εχασες ερχεται για δυο μηνες Αθηνα και μετα παει Κωνσταντινουπολη εκει μενει. Δεν μενει ουτε ρωσσια ουτε ουκρανια. Αδιαβαστο σε βρισκω.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Δεν μπορώ να βρω κοντοπουτανα...
Πείτε ιδέες
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.262
Κριτικές
94
Like
46.545
Πόντοι
17.311
τι εννοεις με εχασες ερχεται για δυο μηνες Αθηνα και μετα παει Κωνσταντινουπολη εκει μενει. Δεν μενει ουτε ρωσσια ουτε ουκρανια. Αδιαβαστο σε βρισκω.
μα δε ρωταω και δε με ενδιαφερουν κιολας, τα προσωπικα της καθε κοπελας ρε μαν, αν δε μου τα πει η ιδια πανω στο λιγοστο σοσιαλ της συνευρεσης. οχι δε ξερω που μενει σορρυ.
την τελευταια προταση με τις φοιτητριες και τις ελληνιδες δεν καταλαβα, αλλα μαλλον θα εννουσες η' ,δηλαδη θα εκανες συγκριση.
αρα ολα κομπλε, οκ.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
560
Κριτικές
25
Like
3.457
Πόντοι
1.436
τι εννοεις με εχασες ερχεται για δυο μηνες Αθηνα και μετα παει Κωνσταντινουπολη εκει μενει. Δεν μενει ουτε ρωσσια ουτε ουκρανια. Αδιαβαστο σε βρισκω.
Τουρκαλα είναι??? Η μένει στη Πόλη γιατί η βυζιτα χρυσοπληρωνετε καλά??
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
Πως φαίνεται ο διαβασμένος.....ειπα κ εγώ γιατί κάτι φώναζε στα Ρώσικα όταν την πήρα....
Πολλές Μολδαβες μιλούν ρώσικα, όπως φυσικά και οι Ουκρανες, βέβαια εμένα το τελευταίο που με νοιάζει είναι από που είναι ή λέει ότι είναι, μου φτάνει που μέσα είναι πάρα πολύ καλή
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
εσενα σου ειπε οτι ειναι απο μολδαβια δηλαδη ?

το που μενει μονιμα το ηξερες ?
Θα έπρεπε να ξέρω που μένει ρε τύπε? εδώ τις προάλλες σε ρώταγα να μου την περιγράψεις και δεν ήξερες, σε ρώτησα για να βγάλω άκρη αν έχει πειραγμένα χείλη και απάντησες ναι... πειραγμένα χείλη είχε η Μαρίνα που σου έλεγα, τέλος πάντων αν ξέρεις που μένει κ ποιο ειναι το αγαπημένο της κεμπάπ εύγε, την επόμενη φορά ας πιείτε και τούρκικο καφέ σε ένα από τα καφέ πέριξ του πύργου του Γαλατα να μάθεις και άλλα
 
Τελευταία τροποποίηση:

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
ειδε κανεις την αλιονα απο διδυμου 18 ειναι ακομα χοντρη η εχει αδυνατισει?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Θα έπρεπε να ξέρω που μένει ρε τύπε? εδώ τις προάλλες σε ρώταγα να μου την περιγράψεις και δεν ήξερες, σε ρώτησα για να βγάλω άκρη αν έχει πειραγμένα χείλη και απάντησες ναι... πειραγμένα χείλη είχε η Μαρίνα που σου έλεγα, τέλος πάντων αν ξέρεις που μένει κ ποιο ειναι το αγαπημένο της κεμπάπ εύγε, την επόμενη φορά ας πιείτε και τούρκικο καφέ σε ένα από τα καφέ πέριξ του πύργου του Γάλατα να μάθεις και άλλα
για την μολδαβια δεν μου απαντησες και πηγες κατευθειαν στην Κωνσταντινουπολη.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Ξέρουμε αν επέστρεψε η Λίλιαν στο Ιάσωνος 1Γ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom