Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (11 μέλη και 99 επισκέπτες)

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
183
Like
828
Πόντοι
81
Ξέρει κανείς που βρίσκεται η Ιζαμπέλα από Λιοσίων? Έχω καιρό να την πετύχω και μου έλειψε μια πίπα
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
1) το ομορφη ειναι σχετικο για μενα γιατι, αλλα σημεια μου αρεσουν στη μια και αλλα στην αλλη.
αυτο συμβαινει γενικα και σε ολες τις κοπελες βεβαια.
2) καλυτερο προγραμμα αννα και ιρινουσκα.
3) καλυτερο τσιμπουκι ιρινουσκα και ναταλυ.
ξεκινα με ιρινουσκα λοιπον.
απλα να ξερεις οτι ολες αυτες ειναι συμφωνα με τα δικα μου γουστα-απαιτησεις και τη δικια μου χημεια που εχω αποκτησει-αναπτυξει... με αυτες.
για το νουμερο ειναι πρεπει να πεις ενα ονομα , ποια θα επαιρνες μαζι σου για να φυγεις ρε παιχτη ?

για μια αννα που γραφεις απο που ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Η Μπιουτι από Φυλής 65Β σταμάτησε;
Τα τελευταία χρόνια η Μπιουτι πάει σεζόν στην Άνδρο και δουλεύει ως καμαριέρα, αν ισχύει και φέτος λογικά θα εμφανιστεί μέσα Οκτωβρίου
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
καλησπερα,ειχα παει προχτες μεταξι για Ριτα,ελειπε,ρωτησα τσατσο κ μ πε οτι ειναι διακοπες,αν μαθει καποιος οτι γυρισε ή την δει ,ριξτε ενα φονιεν,κ κατι αλλο,η Ναταλι απο φωκαιας ειναι 1η βαρδια?θελω να παω να την δω κ αν ειναι καλη να περασω,ευχαριστω
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.764
Κριτικές
101
Like
47.463
Πόντοι
21.661
live πριν λιγο σε αδεια φυλης,

109 δεξια ισογειο, ροδικα και φωτεινη, τελειωμενες, μελαχρινες και ακυρες μιλφοθειτσες. φανηκαν για πολυ ιδιαιτερα γουστα τα οποια και ανακοινωθηκαν. οι σεβασμιωτατοι τα γνωριζουν.
109 αριστερα οροφος βικτωρια, γνωστο ντολμαδακι ακυρο και εδω.

στο 105 δεξια αλεξανδρα η προσφατη σχετικα ντουλαποειδες λατινα. πανακυρη και αυτη.

το 99 μερακλοσπιτο ανοιχτο, για σεβασμιωτατους και αυτο επισης.

στα 2 ανοιχτα μαγνησιακα δεν μπηκα.
και εκει λογικα, τα γνωστα κλασσικα μπαζοειδη υποθετω.

ολα τα αλλα του τετραγωνου, κλειστα.
συνεχιζεται...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.764
Κριτικές
101
Like
47.463
Πόντοι
21.661
στην αγκυρας ολα κλειστα εκτος απο το 12 αριστερα με αντριαννα, γνωστο θειτσογκρανυ, πλαστικοποιημενο τελειωμενο και πανακυρο.

συνεχεια σε φυλης,
στο 67 αλισια με τις βυζαρες, μιλφακι μετριο προς καλο, που ενεκα μπαζοπεριοδου τωρα δειχνει καπως. παλια ηταν απλα μια μετρια της φυλης,
στο 71 οροφος ευα γνωστη μπουμπιτσα φραουλιτσα "νοστιμη" καραμελιτσα... και καλα,
στο 86 ισογειο ανναμπελα παπαρδελα, με πολυ ωραια εμφανιση ομως σημερα, για να λεμε και τα καλα,
στο 86 οροφος μαρια με τα αγελαδισια βυζγια,
στο 84 οροφος φολαννα ταϊ λογικα, δεν ανεβηκα ομως, της την εφερα,
στο 65 σκαλακια κορινα το γνωστο σεβασμιωτατο σαμιαμιδι (μεγαλε περιμενουμε και την 3η ξεχωριστη κριτικη σου για να την εμπεδωσουμε, μια και καλη και αυτηνα),
στο 74 δεξια ενα μελαχρινο νεαρο μπαζοκιοφτεδακι με γυαλια, με μια μαυρη μαλακια στο μπουτι σα δεκορ και καλα, τρομαρα της,
στο 72 δεξια ειρηνη η παλαια βουλγαρα με την κωλαρα,
στο 59 ισογειο λογικα αννα φακλανα, αλλα δε μπηκα να δω τα ξινισμενα κλασσικα μουτρα της.
στο 66 δεξια ειρηνη απο τα βεργας, με αλλο μαλλι σε κοτσιδα τωρα. ευτυχως οχι σαν του κωφιδη το φουντωτο. στη μπουτσα ομως οπως και να'χει,
στο 54 οροφος αλεξανδρα, που αδυνατησε και αλλο το τσουλακι και ιζαμπελα, μελαχρινη νεαρα με νορμαλ προς μπαμπατσικο σωμα. δε μου εκανε προσωπικα, ηταν και λιγο ακεφη btw, δεν εδωσα παραπανω σημασια και λακησα.

ολα τα αλλα κλειστα.

στα 11αρια της φιλιππιδου,
δεξια οροφος αννυ πορνοσταρ απο τα σπαρ και αριστερα ισογειο μαρινα με τα οσα.

αυτα μπουμπηδες, κααααλο σας βραδυ !!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.764
Κριτικές
101
Like
47.463
Πόντοι
21.661
εξτρα σφηνακι αλα σμυρνης στη φωκαιας,
στο 7 υπογειο εμι λογικα, αλλα δε μπηκα,
στο 7 ισογειο στελλα λογικα, αλλα δε μπηκα,
το 9 κλειστο,
στο 13 αριστερα υπογειο νικολ, γνωστο ακυρο μπαζολαχανοντολμαδακι,
στο 13 δεξια μαρια με τα γυαλακια λογικα, αλλα δε μπηκα,
στο 17 αριστερα ισογειο μαρια, απο γερμανια ειπε η υπηρεσια. ξανθο κοντουλικο μπουλουκακι ευθυμο. νομιζω αξιζει την προσοχη σας, οσοι ειστε φαν. εγω με τιποτα.
το 17 οροφος κλειστο,
στο 19 ιρινουσκα οπλοπολυβουσκα.

στα υπολοιπα πιο κατω βαρεθηκα να παω, αλλα απ'οτι ειδα στο βαθος, μονο το 25 οροφος ηταν ανοιχτο (λαμπα φωτιζε) με τις κλασσικες φολουπαρξεις λογικα.

τεεελοςςςς...
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
Κολωνού 27 υπόγειο - 2η βάρδια.

Σαλόναρε η Τζίνα η οποία σύμφωνα με τον τσάτσο ήταν πρώτη της μέρα.
Ύψος λίγο άνω του μέσου όρου, μαυρομάλλα, γύρω στα 35-37 (αν και σε μένα είπε 28 :2funny:). Εκ Βενεζουέλας ή Κολόμπια, λίγη σημασία έχει.
Θα την έλεγες και αλογομούρα αλλά βγάζει κάτι έκφυλο η φάτσα της μιας και είναι αλογομούρα με γυαλιά μυωπίας.
Το κορμί κανονικό, με πεταχτό κωλαράκι, όχι μεγάλο λάτιν σιλικονάτο και τώρα έρχεται το καλό...ΦΥΣΙΚΑ 3,5άρια βυζιά.

Μου έκανε καλή εντύπωση που ήταν χαμογελαστή και έκανε κανονικό σαλονάρισμα σε όλο τον διάδρομο της υπόγας.
Το πρόγραμμα απλό στα 15€. Λέω δε γαμιέται και παίρνω δωμάτιο, μιας και είχα κανονίσει για μετά και δεν ήμουν για πολλές τσάρκες.

Λοιπόν παίδες,
Και λίγο σόσιαλ είχε στην αρχή μιας και μιλάει λίγα Αγγλικά, και τις βυζάρες τις έγλειψα με λύσσα καθώς μου τον έπαιζε.
Με κάβλωσε πολύ και μετά την πίπα την έβαλα ιεραποστολικό όπου την πήδηξα για ένα 5λεπτο με καλή συμμετοχή από την ίδια με χάδια ενώ σήκωνε το κεφάλι της και με έγλειφε στο στήθος.
Ποια;;; Η Λατίνα στην υπόγα είχε συμμετοχή!!!

Αυτά παίδες. Καλό ξημέρωμα.
Τα λατινοσπιτα βλεπω το ξεκινησαν καλα, πηγαν οι Βενεζουελες και φερνουν και τις φιλες τους σιγα σιγα :erection:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

industrial

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
6
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλανια, αυριο θα είμαι περαστικός απο τα μέρη σας, μιας και έρχομαι για δουλειά στην πρωτεύουσα, ψάχνοντας βρήκα αρκετά μέρη που έχουν μπουρδελα, αλλά δεν ψήνομαι να παω μονος γιατι εχω ακούσει διάφορα κατά καιρούς και δεν ξέρω αν ισχύουν, αν κάποιος από την παρέα γουστάρει να πάμε μια τσάρκα μετα 13:30 με 16:30 θα μου έλυνε τα χέρια. Αν κάποιος ψήνεται ας στείλει πμ
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.764
Κριτικές
101
Like
47.463
Πόντοι
21.661
για το νουμερο ειναι πρεπει να πεις ενα ονομα , ποια θα επαιρνες μαζι σου για να φυγεις ρε παιχτη ?

για μια αννα που γραφεις απο που ?
ρε τιτανα, αφου το λεω ξεκαθαρα ναουμε.
πανε ιρινουσκα σου λεω.
η ναταλυ πηγε πατριδα της btw, αρα τσεκαρε και μαρινα με οσα.
δες λιγο πισω που λεω που βρισκονται, για να μη ψαχνεσαι... παλι.
επισης εχω κριτικες και για τις δυο, να παρεις μια ιδεα και εκανα και σημερα καταθεσαρες μαζι τους :fuck1:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
162
Πόντοι
1
Τα τελευταία χρόνια η Μπιουτι πάει σεζόν στην Άνδρο και δουλεύει ως καμαριέρα, αν ισχύει και φέτος λογικά θα εμφανιστεί μέσα Οκτωβρίου
σε επικοινωνια μαζι της εμαθα οτι σταματησε πλεον....ελπιζω να αλλαξει γνωμη.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Πάει το χάσαμε το κορμί πατριώτη....

Και ήθελα να την πάρω....
Να την βάλω στα 4....:fuck2:
Και να της λέω δυνατά....
SLAVA UKRAINA.... :rose:
τι να πω...οτι ωραιο μουνι ερχεται,καθεται για λιγο κ μετα φευγει γαμω το στανιο,εχουμε γεμισει πατσαβουρες
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
στο 65 σκαλακια κορινα το γνωστο σεβασμιωτατο σαμιαμιδι (μεγαλε περιμενουμε και την 3η ξεχωριστη κριτικη σου για να την εμπεδωσουμε, μια και καλη και αυτηνα),
ΡΕ μπακαλιάρε μιας και τό’ χεις καημό απ’ ό,τι βλέπω το τι κάνω εγώ με τη ρουμάνα, έλα μια μέρα να μας πάρεις μάτι. Κράτα μόνο ένα κοσάρι και κάτι για να σκουπίζεις τα δάκρυα της συγκίνησης. Θα σου έχω κι ένα σκαμπό ακριβώς στο ύψος της κλειδαρότρυπας για να μην σκύβεις και φας καμμιά αδέσποτη κουμπουριά από κανέναν διερχόμενο καυλέα στο τσαρδί. Όχι ότι θα σε χαλάσει δλδ, αλλά τουλάχιστον για να τηρηθούν τα προσχήματα...:2funny::2funny:
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Τετάρτη 21/9/2022
2η βάρδια:

Ώρα: 20:30:
Φυλής 105Β: Αλεξάνδρα. Χοντρή, μελαχρινή με 3άρια-3,5άρια βυζιά. Από Κολομβία.

Φυλής 105Α:
Νικόλ. Μοντελοειδές με μαύρο μαλλί, 2άρι σιλικονάτο βυζί και συμπαθητικό κώλο. Μου άρεσε πολύ. Στα υπ'όψιν.

Ώρα 22:00 - 22:40:

Βέργας 7: Ρώτησα την τσατσά για την Τατιάνα. Έχει σταματήσει και δε θα ξαναέρθει. Πολύ κρίμα γιατί παρόλο που ήταν ψιλοφολίτσα, εμένα μου έκανε κάτι γαμησάρες η άτιμη... Τη θεωρώ μεγάλη απώλεια από το ρόστερ. Νομίζω την έψαχνε και το μέλος @batzanakis21 . Στον εν λόγω οίκο βγήκε η Χριστίνα. Συμπαθητική αδύνατη ξανθιά, φορώντας ένα μαύρο κορμάκι. Καθόταν αγέλαστη σε μια απόσταση. :confused:

Βέργας 6 υπόγειο ανοικτό. Δεν μου άνοιξαν. :birdman:

Βέργας 7υπόγειο:
Καστανή προμίλφ, ψιλή με πιασίματα και φανταστικό βυζί. Μάλλον η Τίνα. Θα τη χαρακτήριζα must για βυζολάγνους που θέλουν ένα απλώς αξιοπρεπές σύνολο.

Φυλής 66α: Ειρήνη (μικρόσωμη με καστανό μαλλί).

Φυλής 72: Ειρήνη ψηλή μελαχρινή.

Φωκαίας 7 υπόγειο: ανοικτά, δεν πέρασα. Λογικά Έμιλυ.

Φωκαίας 7 ισόγειο: ομοίως. Λογικά Στέλλα.

Φωκαίας 9 κλειστό.

Φωκαίας 13 αριστερά: κοντή μαυρομάλλα με κωλάρα. Μάλλον Εύα.

Φωκαίας 13 δεξιά: Η Μαρία με τα γυαλιά.

Φωκαιας 17Α: Μια ξανθιά με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους. Κοντοπούτανος πουτσομεζές. Ή Μαρία την έλεγαν ή τα έχω παίξει επειδή άκουσα πολλές φορές το όνομα σήμερα (είχα περάσει νωρίτερα από Μετάξι). Ό,τι καλύτερο είδα σήμερα.

Φυλής 71 όροφος:
Εύα, γνωστή γεματούλα με μαύρο μαλλί και 2,5άρι βυζί. Συμπαθητική. Όποτε έχω περάσει έχω δει οι πιτσιρικάδες να τρελαίνονται και να περνούν.

Φυλής 86Α (ισόγειο) Άννα-Μπέλα. Είχα να τη δω μήνες. Ξανθό μαλλί, κορμάκι για σκίσιμο (δεν την πρόλαβα με μπούκλες. Καλύτερα). Θα μπορούσε να είναι μια εκδοχή της Άριελ της Γοργόνας απο την Disney (της καλής ντε, εκείνης του 2000. Είχε κάτι αστεράκια που κάλυπταν τις ρώγες της).

Φυλής 86Β (όροφος):
Μαρία, η γνωστή φόλα. Ψηλή με κρεμαστά 3άρια βυζιά. Φεύγοντας, νομίζω είδα μια φλέβα από το αριστερό της βυζί. :rockon:
Ένας τύπος μου έλεγε καθώς έμπαινα στην εξώπορτα "φίλε, εδώ είναι από τα πιο δυνατά". "Ναι, ε;", του απαντώ.
"Δες και θα μου πεις", είπε με αέρα και συνέχισε τον περίπατό του. Του εύχομαι να είχε καλογαμήσει. :hi:

Ώρα 22:30:
Έπιανε δουλειά μια μικρόσωμη στο 84Α. Πρέπει να ήταν Ρουμάνα.


Συγκεφαλαιώνοντας, ξεχώρισα μια μικρόσωμη ξανθιά από Φωκαίας 17Α (Μαρία) και τη Νικόλ από το Φυλής 105Α. Το αναφέρω γιατί δεν τις είχα ξαναδεί.

ΥΓ:
Τις περισσότερες φορές δεν ανακοινώθηκαν ονόματα ούτε προγράμματα. Επίσης, δεν αναγράφονται αριθμοί στις οδούς. Γνωστό αυτό. Επομένως, ευπρόσδεκτη κάθε διόρθωση :hi:

Καλό βράδυ αλλοπρόσαλλοι πουτανιάρηδες. :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Μ’ αρέσει φουκαρά @papaphilips που έλεγξες (και ανέφερες κιόλας) αν είναι ανοιχτά τα πουστράδικα δήθεν για τους άλλους:jerking::jerking:. Ούτε νήπιο δεν θα σε πίστευε.:2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.764
Κριτικές
101
Like
47.463
Πόντοι
21.661
ΡΕ μπακαλιάρε μιας και τό’ χεις καημό απ’ ό,τι βλέπω το τι κάνω εγώ με τη ρουμάνα, έλα μια μέρα να μας πάρεις μάτι. Κράτα μόνο ένα κοσάρι και κάτι για να σκουπίζεις τα δάκρυα της συγκίνησης. Θα σου έχω κι ένα σκαμπό ακριβώς στο ύψος της κλειδαρότρυπας για να μην σκύβεις και φας καμμιά αδέσποτη κουμπουριά από κανέναν διερχόμενο καυλέα στο τσαρδί. Όχι ότι θα σε χαλάσει δλδ, αλλά τουλάχιστον για να τηρηθούν τα προσχήματα...:2funny::2funny:
Μ’ αρέσει φουκαρά @papaphilips που έλεγξες (και ανέφερες κιόλας) αν είναι ανοιχτά τα πουστράδικα δήθεν για τους άλλους:jerking::jerking:. Ούτε νήπιο δεν θα σε πίστευε.:2funny:
:rose::effemine::boff:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom