Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 96 άτομα (0 μέλη και 96 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
862
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Φυλής 86β... Καλά δε ξέρεις που γάμησες?
Καλά φυλής επειδή δν πατάω και πολύ ύστερα από την πρώτη μου συνεύρεση αν θυμάμαι καλά πριν 4 χρόνια με εκείνη την Σονια που ήταν στο φ86, δεν δίνω και πολλή σημασία στα νούμερα απλά επειδή μπηκα και γίνεται ντόρος για την συγκεκριμένη ήθελα για να ενημερώσω μόλις τα καταφέρω!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.095
Πόντοι
39.662
Λοιπόν κοιταχτε τι παίχτηκε σήμερα !! :happy:

Πηγα για καφέ το πρωι στο φούρνο... :eyebrows::eyebrows:



IMG-923570430e70d41fc8dcd887d095d462-V (1).jpg


Eκει μια θυληκη περιστερα που αγναντευε πανω στα δοκαρια της σκεπης με κουτσουλησε κατακεφαλα... δεν εβρισα !!!
Ειπα ειναι απο το θεο !! Λεφτα θα παρω :crazy::crazy:

Πριν λιγη ωρα με επιασε ξαφνικιτιδα οξεια καυλιτιδα του πεους και ηθελα να γαμησω σαν αρρωστος :takethis::takethis:


Κατευθυνθηκα στο κολωνου 32 γωνια οπου στο σαλονι βγηκε ο υπερ-μουναρος Ρίτα :assshake:
Ο,τι καλυτερο κυκλοφορει αυτη τη στιγμη στο Μεταξουργειο σε εμφανιση.

Μπηκα στο πολυ φωτεινο δωματιο και γδυθηκα αμεσως.

1661803423498.jpg



Δε ξερω τι με επιασε αλλα αρχισα να ψαχνω το δωματιο απο ακρη σε ακρη....
Εψαξα μεσα στον καδο με τις καποτες...



1661803423497.jpg



Εψαξα κατω απο το στρωμα...

1661803423494.jpg



Εψαξα μεσα στο κουτι με το ρολοϊ της ΔΕΗ ... αλλα δε βρηκα τιποτα παρα μονο μια καμμενη ασφαλεια.... :sad2::sad2:

1661803423496.jpg



Τελευταια στιγμη μου ηρθε αναλαμπη και εψαξα κατω απο τη βαση του φωτιστικου !!
Και ναι !!! Υπηρχαν 5 ευρω κρυμμενα εκει !!! :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Μαλλον θα ειχαν πεσει απο καποιο μυστη !!!
1661803423491.jpg


Σε λιγο ηρθε στο δωματιο η Ρίτα... εφαγε δυνατο γαμησι που θα εχει να θυμαται για καιρο !!!! :knockinb::knockinb::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:

Αν και το προγραμμα της απλο αποστειρωμενο, με λιγο παρακάλι στηθηκε στα τεσσερα και της εγλειψα την αποτριχωμενη και λεια κωλοτρυπα της ... Για το λογο οτι βγηκε εκτος προγραμματος και εμπνευσμενος απο το μυστη @Junax
η κριτικη θα εχει τιτλο " Γλειφοκωλι εκτος προγραμματος "

Φευγοντας απο τον οικο εβγαλα και μια φωτο το ομορφο σκυλακι της Ρίτας τον Πάμπλο μαρκας Πομερανιαν ο οποιος κοβει βολτες στο σαλονι και κωλοτριβεται στους πελατες .

1661803423487.jpg



Καληνυχτες !!!
:tired::tired::tired: :smitten::smitten::smitten:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Λοιπόν κοιταχτε τι παίχτηκε σήμερα !! :happy:

Πηγα για καφέ το πρωι στο φούρνο... :eyebrows::eyebrows:


IMG-923570430e70d41fc8dcd887d095d462-V (1).jpg


Eκει μια θυληκη περιστερα που αγναντευε πανω στα δοκαρια της σκεπης με κουτσουλησε κατακεφαλα... δεν εβρισα !!!
Ειπα ειναι απο το θεο !! Λεφτα θα παρω :crazy::crazy:

Πριν λιγη ωρα με επιασε ξαφνικιτιδα οξεια καυλιτιδα του πεους και ηθελα να γαμησω σαν αρρωστος :takethis::takethis:


Κατευθυνθηκα στο κολωνου 32 γωνια οπου στο σαλονι βγηκε ο υπερ-μουναρος Ρίτα :assshake:
Ο,τι καλυτερο κυκλοφορει αυτη τη στιγμη στο Μεταξουργειο σε εμφανιση.

Μπηκα στο πολυ φωτεινο δωματιο και γδυθηκα αμεσως.

1661803423498.jpg



Δε ξερω τι με επιασε αλλα αρχισα να ψαχνω το δωματιο απο ακρη σε ακρη....
Εψαξα μεσα στον καδο με τις καποτες...



1661803423497.jpg



Εψαξα κατω απο το στρωμα...

1661803423494.jpg



Εψαξα μεσα στο κουτι με το ρολοϊ της ΔΕΗ ... αλλα δε βρηκα τιποτα παρα μονο μια καμμενη ασφαλεια.... :sad2::sad2:

1661803423496.jpg



Τελευταια στιγμη μου ηρθε αναλαμπη και εψαξα κατω απο τη βαση του φωτιστικου !!
Και ναι !!! Υπηρχαν 5 ευρω κρυμμενα εκει !!! :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Μαλλον θα ειχαν πεσει απο καποιο μυστη !!!
1661803423491.jpg


Σε λιγο ηρθε στο δωματιο η Ρίτα... εφαγε δυνατο γαμησι που θα εχει να θυμαται για καιρο !!!! :knockinb::knockinb::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:

Αν και το προγραμμα της απλο αποστειρωμενο, με λιγο παρακάλι στηθηκε στα τεσσερα και της εγλειψα την αποτριχωμενη και λεια κωλοτρυπα της ... Για το λογο οτι βγηκε εκτος προγραμματος και εμπνευσμενος απο το μυστη @Junax
η κριτικη θα εχει τιτλο " Γλειφοκωλι εκτος προγραμματος "

Φευγοντας απο τον οικο εβγαλα και μια φωτο το ομορφο σκυλακι της Ρίτας τον Πάμπλο μαρκας Πομερανιαν ο οποιος κοβει βολτες στο σαλονι και κωλοτριβεται στους πελατες .

1661803423487.jpg



Καληνυχτες !!!
:tired::tired::tired: :smitten::smitten::smitten:
τυπε σε πάει η Disneyland.... δεν είναι η πρώτη φορά που βρίσκεις λεφτά εκεί :grin::grin::grin:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
553
Κριτικές
25
Like
3.443
Πόντοι
1.436
Φευγοντας απο τον οικο εβγαλα και μια φωτο το ομορφο σκυλακι της Ρίτας τον Πάμπλο μαρκας Πομερανιαν ο οποιος κοβει βολτες στο σαλονι και κωλοτριβεται στους πελατες .

1661803423487.jpg



Καληνυχτες !!!
:tired::tired::tired: :smitten::smitten::smitten:
Πάλι καλά που το σκυλί κοβει βόλτες μονο στο σαλόνι....κ δεν είναι μεσα στο δωμάτιο να είναι κοντά στην ιδιοκτήτρια !!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
824
Κριτικές
66
Like
11.272
Πόντοι
3.506
Πηγαίνοντας προς τα Εξάρχεια, λίγο μετά τις 17:00, για να πάρω τον κολλητό μου και να πάμε για καφέ, έκανα μια μικρή στάση στο Εμετουργείο και μπήκα στα εξής τσαρδιά:
Ιάσωνος 1Γ: Η τσατσά μου παρουσίασε την Τατιάνα, ένα δαμάλι με τεράστια βυζιά. Στο πρόσωπο ήταν πατσαβούρα, φορούσε κάτι σαν κορσέ και κρατούσε το gel στα χέρια της. Ούτε καν!
Ιάσωνος 1Β: Όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα και στο σαλόνι περίμενε ένας σκούρος, αγνώστου εθνικότητας. Η πόρτα άνοιξε και εμφανίστηκε μία θείτσα 55+. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι το μαγαζί έκλεισε και όταν την ρώτησα για το όνομα της κοπέλας, μου είπε ότι την έλεγαν Λίλιαν. Καθώς έβαζα μπρος την μηχανή μου, έβγαινε από μέσα ένας νεαρός. Πρέπει να είμαστε το μοναδικό κράτος, στον πλανήτη, στο οποίο νέοι και εμφανίσιμοι πληρώνουν για να γαμήσουν χοντρές, ξεδοντιάρες γριές. Το προ-προηγούμενο Σάββατο, κάποιος είχε κλείσει για 40 λεπτά την Ελένη, την 70άρα γριά από το Ιάσωνος 43. Ο τύπος είχε παρκάρει το ποδήλατό του μέσα στο σαλόνι! Άντε να τα πεις αυτά στο εξωτερικό και να σε πιστέψουν.
Ιάσωνος 1Α: Καθώς ανέβαινα στην μηχανή, είδα να στέκει στην είσοδο του μπουρδέλου ένα μπάζο, φορώντας μόνο τα εσώρουχα. Του έκανα νεύμα με το μάτι και μου το ανταπέδωσε.
Αφού πέρασα ανάμεσα από τελειωμένα πρεζόνια, τα οποία έχουν κάνει κατάληψη στο συγκεκριμένο κομμάτι της Ιάσωνος, μπήκα στο
Ιάσωνος 37Β: Πέρασα μέσα μαζί με ένα νεαρό Γύφτο, ο οποίος φώναξε να βγει η τσατσά, καθώς δεν φαίνεται να μας είχε πάρει χαμπάρι. Δεν ήταν η πρώτη φορά που πέτυχα Ρομά σε μπουρδέλο, αλλά μου φάνηκε περίεργο, γιατί αυτοί συνήθως γαμάνε από μικρά παιδιά. Γνωρίζω, μάλιστα, ότι οι πρώτες τους εμπειρίες είναι με τις 12χρονες πρώτες ξαδέρφες τους. Είχα την πληροφορία, ότι εκεί δούλευε μία τσιγγάνα με βραχνή φωνή, ονόματι Σόνια. Πράγματι, όταν ρώτησα την τσατσά, μου είπε ότι δούλευε εκείνη. Όμως, εκεί που περίμενα να δω κάνα έκφυλο μαυροτσούκαλο, εμφανίστηκε μία ασπρουλιάρα γεμάτη τατουάζ. Ήταν τόσο άσπρη, λες και την είχε γαμήσει Χάσκυ μέσα σε ιγκλού.
Τέλος, για κερασάκι στην τούρτα αποφάσισα να τσεκάρω και το
Ιάσωνος 43: Η τσατσά μου είπε ότι είχε μία καινούργια κοπέλα, την Κατερίνα. Ξαφνικά, μέσα από την κουζίνα, ξεπρόβαλε το γνωστό ΑΜΕΑ Κατερίνα, από Λιοσίων, Διδύμου και Ιάσωνος 31. Παρουσιάστηκε ολόγυμνη στο σαλόνι, φορώντας στο κεφάλι μία αποκριάτικη άσπρη περούκα από τα Jumbo, η οποία έκανε το πρόσωπό της να φαίνεται πιο γελοίο. Ο τρόπος που την φορούσε, την έκανε να μοιάζει με κομπάρσο, που παίζει σε επιθεώρηση του Σεφερλή, στο Δελφινάριο. Η τσατσά ανακοίνωσε μόνο ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στόμα. Φαίνεται πως το κορίτσι αποφάσισε να κάνει στροφή 180 μοιρών, στην καριέρα της, βγάζοντας από το μενού της τα γλειφοκώλια. Φαντάζομαι, πως με τόσους κώλους που έχει γλύψει, η γλώσσα της θα είναι σαν σαλάχι.
Τέλος, θα ήθελα να επισημάνω κάτι, το οποίο με προβλημάτισε και δεν έχει να κάνει με πουτάνες και αγοραίο έρωτα. Πηγαίνοντας προς την Πλατεία Βάθης, στο δρόμο που τερματίζει η οδός Σατωβριάνδου, έβλεπες την μία μεριά του δρόμου γεμάτη από μαγαζιά με Πάκηδες και Μπάγκλα, όλοι μαζί ενωμένοι και από την άλλη μεριά Ελληνόπουλα πρεζόνια, ζωντανοί-νεκροί. Δεν ξέρω τι θα γίνει στο μέλλον, γιατί μόνο ο Θεός το γνωρίζει. Αυτό που ξέρω, είναι ότι αυτή η εικόνα είναι άσχημος οιωνός, για την χώρα.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Εσυ δεν ειχες πει οτι παρατας την πορνοκαριερα γιατι σε πληγωσε μια κορασιδα?Μην πας Σαμπινα τυπε,ειναι σκληρη καριολα και θα σου ραγισει την καρδια αυτη.Ολες αυτες του ινστα τετοιες ειναι,θα παιξουν μαζι σου και μετα θα σε πεταξουν σαν στυμμενη λεμονοκουπα.

Ακυρο τελειως αλλα πινεις ποτο στα Τρικαλα και λες,τι στο διαολο ρε πουστη μου,στο Μαιαμι ειμαι?Ο ενας περναει με Porsche Mansory GT,ο αλλος μολις παρκαρε με ενα ανθρακι GTR 35 μπροστα στο μαγαζι,χωρια που ειδα και μια Ferrari το πρωι.Ελεος δλδ.Ειναι και ενας κακομοιρης με μια CLA 45 AMG που περναει πανω κατω,αυτον τον λυπαμαι μωρε,κριμα ειναι. :2funny:

Κατι τετοια βλεπει ο Κουλης και θα παει την κιλοβατωρα 3€ μαλακες,θα το δειτε.
Ε εντάξει ειπαμε μια μαλακια της στιγμής και το κανεις θεμα
Αλλωστε πρέπει να γαμαω κι εγω και πρός το παρόν δεν εχω κουράγιο να παιζω με τις ρλλεηνιδες
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Πέρασμα με την Ανναμπελα, τι ξινή πουτανα είναι αυτή, έτσι είναι γενικά ή σε μένα έκατσε η φάση?
Πιπα αρκετά καλή, μου έχουν κάνει πολύ χειρότερες, γενικά δεν είχε μα και μου, δεν έκανα και κανα απότομο μπάσιμο βέβαια στο λοκω, αλλά έβγαλε πολυ ξινίλα, η επόμενη θα είναι για ξεκωλιασμα.
 

srichie

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
48
Like
36
Πόντοι
0
Πέρασμα με την Ανναμπελα, τι ξινή πουτανα είναι αυτή, έτσι είναι γενικά ή σε μένα έκατσε η φάση?
Πιπα αρκετά καλή, μου έχουν κάνει πολύ χειρότερες, γενικά δεν είχε μα και μου, δεν έκανα και κανα απότομο μπάσιμο βέβαια στο λοκω, αλλά έβγαλε πολυ ξινίλα, η επόμενη θα είναι για ξεκωλιασμα.
Aναμπελα φυλης 86β?
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
ΣΑΜΠΙΝΑ ΣΑΜΠΙΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΟΛΑ ΚΑΙ ΡΟΥΤΙΝΑ. Πολύ μας ζαλισατε ρε μάγκες με αυτήν, καλά δίνετε μπλέ εισιτήριο για λαστιχοτο μπουκι? Λοιπόν δοκιμασμένες τελευταία: Αντρεα από Λιοσίων Λατινικο καυλακι μέτρια προς καλή πιπουλα και αντέχει το τρυπάνι. Αναμπελα από ΚΛΝ 27. Λατινικο και αυτό κάνει ελαφρώς αγγαρεία όπως όλες στο εμετουργειο αλλά αντέχει επίσης το τρυπάνι. ( Normal 10 ότι δίνεις παίρνεις). Ιωάννα ωραίο μελαχρινό καυλακι Ρουμανακι επίσης από Λιοσίων το οποίο δεν αντέχει τα ακροβατικά και ντρέπεται να καραμελωσει τα δίδυμα. (Ας καραμελωσει κανένα γλυκό τότε). Φωτεινή από Φ.109 ισόγειο με Ελ. στοματικό-τελειωτικο. Τίμια στον αγώνα απλά είναι milf και δεν το χάρηκα γιατί είμαι teenakias (Ψηλή μελαχρινή με κανονικό σώμα). Φήμες λένε ότι ο γαμημενος ο Zelensky έχει την Ειρηνουλα που μας ξελασπωνε στην καραντίνα στην οδό του άτακτου χάρακα να την γαμανε οι φαντάροι και εμείς έχουμε μείνει με τις χονδρές και τις γριές τώρα... :cartman:
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
850
Κριτικές
33
Like
2.540
Πόντοι
5.345
Καλημέρα σε όλους, πέρασμα το βράδυ της Κυριακής από το Κολωνού 32, να δω τη Ρίτα. Εντυπωσιακή κορμοστασιά, και πρόσωπο πολύ φινιτσετο ( από απόσταση). Δεν μπήκα διότι ήμουν πολύ ιδρωμένος, εκείνη την ημέρα έκανα 7km. Περπάτημα. Και από την άλλη δεν είναι του στυλ μου, δεν μου εμπνεε ζεστασιά στο σεξ. Ο ανασταλτικός παράγοντας ήταν που ήμουν ιδρωμένος.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Στο Ι44 ( τέρμα αριστερά) υπάρχει μια απαράδεκτη κορασιδα η Κάτια, που επιλέγει με ποιόν πελάτη θα μπει και με ποιόν όχι. Ας της πει κάποιος ότι με αυτή την νοοτροπία, θα καταλήξει να καθαρίζει σκάλες.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.467
Πόντοι
17.311
Στο Ι44 ( τέρμα αριστερά) υπάρχει μια απαράδεκτη κορασιδα η Κάτια, που επιλέγει με ποιόν πελάτη θα μπει και με ποιόν όχι. Ας της πει κάποιος ότι με αυτή την νοοτροπία, θα καταλήξει να καθαρίζει σκάλες.
φιλε μου μακαρι να το κανανε ολες αυτο.
δε θα ειχαμε τα γνωστα ευτραπελα και απο τις δυο πλευρες, ο καθενας θα πηγαινε στο παγκο του και ολα θα ηταν αγγελικα, χωρις να τρωμε στη μαπα τις πιθανες μανουρες του προηγουμενου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom