Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 165 άτομα (11 μέλη και 154 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.493
Κριτικές
94
Like
46.805
Πόντοι
17.311
Δεν γράφεις καλύτερα, κανένα τρόπο να μαντέψουμε, πότε θα εμφανίζεται.
Προχθές στην θέση της, εχθές άφαντη.

Και γενικά τι γίνεται;
Εχθές, μεταξύ 00:00 με 01:00 τα περισσότερα, ήταν κλειστά.
μην περιμενεις πολλα πολλα στην 3η τετοια εποχη, με ολα αυτα τα ευτραπελα που συμβαινουν.
εδω καλα καλα ουτε 1η δεν υπαρχει επι της ουσιας.
η 2η ανακυκλωνει τις αλλες 2 και αντε να υπαρχουν σφηνακια αλα σμυρνης με κατι αλλο η' τιποτα κομητειακο ρεπο και αν (@@ δηλαδη).
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
177
Like
794
Πόντοι
81
Επιτέλους επιστροφή στην Αθήνα και την πορνοπραγματικοτητα. Είμαι ανάμεσα σε Έμμυ (Λιοσίων)
Σαμπίνα (βέργας)
Ίρις (Ιωαννίνων 5).
Ποια προτείνουν οι πιο έμπειροι για να αρχίσει καλά η πορνοσεζον?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.493
Κριτικές
94
Like
46.805
Πόντοι
17.311
Επιτέλους επιστροφή στην Αθήνα και την πορνοπραγματικοτητα. Είμαι ανάμεσα σε Έμμυ (Λιοσίων)
Σαμπίνα (βέργας)
Ίρις (Ιωαννίνων 5).
Ποια προτείνουν οι πιο έμπειροι για να αρχίσει καλά η πορνοσεζον?
σωματικως δε συγκρινονται αυτες να ξερεις παντως.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
177
Like
794
Πόντοι
81
σωματικως δε συγκρινονται αυτες να ξερεις παντως.
Το ξέρω από ότι έχω δει σε φωτογραφίες. Από κοντά έχω δει μόνο την Έμμυ αλλά δε πέρασα. Γενικά από υπηρεσίες με νοιάζει αν έχει πάει κάποιος πρόσφατα
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.486
Κριτικές
56
Like
6.193
Πόντοι
3.556
Μαγκες περασα να δωσω ενα τσιμπουκι στη διδυμου ψηλα(αυτα μεταξυ αχαρνων και φυλης) την Πεμπτη και ηταν κλειστα( και γεματο πρεζονια επι της φυλης) . Ξερει καποιος συναγωνιστης αν εχουν κλεισει γενικως? Η υπολοιπη περιοχη δεν ειχε αξιογαμητα τεμαχια.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.493
Κριτικές
94
Like
46.805
Πόντοι
17.311
Μαγκες περασα να δωσω ενα τσιμπουκι στη διδυμου ψηλα(αυτα μεταξυ αχαρνων και φυλης) την Πεμπτη και ηταν κλειστα( και γεματο πρεζονια επι της φυλης) . Ξερει καποιος συναγωνιστης αν εχουν κλεισει γενικως? Η υπολοιπη περιοχη δεν ειχε αξιογαμητα τεμαχια.
μονο το 8 (αριστερα ισογειο) πρωϊνη βαρδια με βερονικα και ελενη, μιλφοθειτσες αξιολογες σε σχεση με κατι αλλα μπαζοειδη.
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
Πέρασε κάνεις από Σαμπινόσπιτο Βέργας 7 σήμερα?
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.727
Πόντοι
2.836
Περασμα κατα τις 3 το μεσημερι στο Ιωαννινων 3 οροφος με την μιλφογκιλφαρα Ελενη. Ξανθια, ψηλη, μικρο βυζακι, αλλα πεντακαθαρη με πολυ καλη επιδερμιδα για την ηλικια της και ποδαρες. Ελευθερο τσιμπουκι ποκυ καλο, σεξ σε 3 στασεις. Για μενα ενδεικνυται και θα υπαρξει επαναληψη (την ειχα παρει και στο Καλυμνου 36 παλαιοτερα).
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
177
Like
794
Πόντοι
81
Εντελη γρήγορο περασμα με Έμμυ. Όλος παραδοξος ήταν πολύ ευδιάθετη. 69 ωραία πιπουλα με μερικές προσπάθειες για deep αν και την έκραξα γιατί έβαζε πολύ χέρι και το σταμάτησε. 2 στάσεις κανονικό και πισωκολλητο. Κάπως έτσι άδειασαν τα χοντρά. Θα ξεχαστεί εύκολα. Καλά γαμησια
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
καλα ρε ,πως κανουν ετσι μερικοι για το ινστα της Σαμπινας,πηγαιντε κ ζητεστετο απο την ιδια αν το θελετε τοσο πολυ,λες κ δεν υπαρχουν αλλες πολυ πιο μουναρες να βρειτε στο ινστα να τον παιιξετε,πριν κατι μερες την πηρα ,δεν λεω,καλη εμφανισιακα σε σχεση με κατι αλλες,αλλα απλο προγραμμα κανει,ΣΙΓΑ ΤΑ ΟΑ,κ χτες πηγα μετα απο χρονια μεταξουργειο να δω για καποιες π αναφερονται,γιατι φυλης-φωκαιας τα ιδια,συγκεκριμενα πηγα να δω Ριτα ,κολωνου 32,πολυ καλη εμφανισιακα κ περασα,απλο προγραμμα ,εφυγα ευχαριστημενος,θα την ξαναπαρω σιγουρα,στα τεσσερα ολα τα λεφτα ,εχει κ ωραιο κωλο κ καθαρες τρυπες.μ ρθε να την γλυψω τετοιο μουνι π χει αλλα κρατηθηκα,ευχαριστω για τις ενημερωσεις π κανετε
 

Kostas15924

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
3
Like
383
Πόντοι
301
καλησπερα.Η νεα κοπελα στο Χωματιανου 11β σε ποιο αλλο μπου βρισκεται?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Στο Ιάσονος44β πρώτο από αριστερά όροφο εμφανίστηκε από σήμερα η Κάρμεν που είχε δουλέψει για ενα φεγγάρι στο 20β αν δεν κάνω λάθος. Στα 15€.
Μου έριξε ένα πολύ πονηρό βλέμμα και ήρθε σε απόσταση αναπνοής, μιλάει καλά Ελληνικά από τις 2-3 κουβέντες που είπαμε. Ωστόσο της έριξα άκυρο γιατί είμαι μεγάλη ντίβα, αλλά θα επιστρέψω άλλη μέρα. Καλή εμφανισιακά αρκετά.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Για όσους δεν γνωρίζουν υπάρχει λεωφορείο από μετρό Αττική απευθείας για βέργας κυκλική γραμμή non stop στην influencer, instagrammer, ψιψινέλ, καρουσέλ, SABINA !!!!!!!

Επιτρέπεται η εκσπερμάτωση από τα παράθυρα !!!!
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Σήμερα στόχος ειναι το πολυσυζητημένο βέργας 7
Απορία το'χω να δω τον λογο που έχουμε πνίγει απο τα σαλια εδω μεσα

Εσυ δεν ειχες πει οτι παρατας την πορνοκαριερα γιατι σε πληγωσε μια κορασιδα?Μην πας Σαμπινα τυπε,ειναι σκληρη καριολα και θα σου ραγισει την καρδια αυτη.Ολες αυτες του ινστα τετοιες ειναι,θα παιξουν μαζι σου και μετα θα σε πεταξουν σαν στυμμενη λεμονοκουπα.

Ακυρο τελειως αλλα πινεις ποτο στα Τρικαλα και λες,τι στο διαολο ρε πουστη μου,στο Μαιαμι ειμαι?Ο ενας περναει με Porsche Mansory GT,ο αλλος μολις παρκαρε με ενα ανθρακι GTR 35 μπροστα στο μαγαζι,χωρια που ειδα και μια Ferrari το πρωι.Ελεος δλδ.Ειναι και ενας κακομοιρης με μια CLA 45 AMG που περναει πανω κατω,αυτον τον λυπαμαι μωρε,κριμα ειναι. :2funny:

Κατι τετοια βλεπει ο Κουλης και θα παει την κιλοβατωρα 3€ μαλακες,θα το δειτε.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Πήγα σήμερα βανέσσα γιατί το χρώσταγα απο προχθές και με .....απέρριψε χωρίς κανένα λόγο ...χαχα .. έχω ανεβάσει κριτική για να φυλάγεσθε πλέον από πάρα πολλές φόλες που αυξάνονται με γεωμετρική πρόοδο ....φολιάστε τις ξεφτίλες .
Καλά να περνάτε ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.929
Πόντοι
7.046
Αυριο περι τις 13:30 θα τσαρκαρω για κανα μισάωρο, κι αν κάτσει θα ρίξω κι έναν μπουτζο, στα στενά της Φυλής. Όποιος θέλει στέλνει μυνημα να καβλαντίσουμε καμια καργιολίτσα.... Ή καμια γκαβλωμενη τσατσά! (Που δεν έχει καμία καλή στην 1η βαρδια αλλά λέω).
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
867
Κριτικές
11
Like
2.028
Πόντοι
496
Φυλής 86β... Καλά δε ξέρεις που γάμησες?
Καλά φυλής επειδή δν πατάω και πολύ ύστερα από την πρώτη μου συνεύρεση αν θυμάμαι καλά πριν 4 χρόνια με εκείνη την Σονια που ήταν στο φ86, δεν δίνω και πολλή σημασία στα νούμερα απλά επειδή μπηκα και γίνεται ντόρος για την συγκεκριμένη ήθελα για να ενημερώσω μόλις τα καταφέρω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom