Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (29 μέλη και 298 επισκέπτες)

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Τσαρκα σημερα κατα τις 12 το μεσημερι μετα απο πολλους μηνες. Κατεβαινα μονο σε δικες μου καρφωτα οταν ηταν εδω οποτε ειχα καιρο να ψαξω στα αλλα.
Περνωντας απο Συνταγμα ειδα καμποσες μουναρες τουριστριες και ετοιμαστηκα ψυχολογικα.
Τι χαλι αντικρυσα δε λεγεται.
Καταρχας Φυλης ηταν τα περισσοτερα κλειστα. Στα υπολοιπα τρελη σαβουρα, εκτος απο 2-3 που τρωγοντουσαν.
Η πιο ωραια ηταν η Αννα Μαρια στο Φ65 που εχω διαβασει οτι ειναι φολα οποτε δεν μπηκα καν στον κοπο.
Στο Φ109 ισογειο μια καινουρια μαλλον, Ροδίκα. Οχι η Αρινα (καλα θα τανε). Αρκετο γλυκια σαν παρουσια, αδυνατη ψηλη, αλλα αρκετα σιτεμενη και οτι φοραγε ολοσωμο διχτυωτο εκανε μπαμ οτι ηταν για να μη φαινεται η χαλαρωση.
Στο φιλιππιδου 11 πανω μια Καρολινα, καλουτσικο σωμα και βυζι, αλλα πολυ νταλικερισσα επιθετικη φωνακλου και δεν καυλωνω με τετοια.
Επισης στο Φωκαιας 17 πανω η Αννα με πολυ κοσμο.
Εφυγα νηστικος.
Άφησα και εγώ στο west την γυναίκα με την πρόφαση να πάω να δω ένα αυτοκίνητο στη Καβάλας και πήγα Δίδυμου όπου είχε ξεφορτώσει το πούλμαν από ΡΟΥΜΑΝΙΑ και γινόταν της πουτανας.
τα περισσότερα ήταν κλειστά , οι πουτανες ήταν ακόμα χειρότερες
Πήγα φυλής όπου Είμαι ψιλοασχετος και γαμησα μια όμορφη Κοντή ξανθιά στο τελευταίο μπουρδελο αριστερά
Οι υπηρεσίες ξεπέτα και κάτω του μετρίου , με το Ζόρι την έχυσα στα μικρά βυζια της
Ρε τι τραβάμε καλοκαιριάτικα …..
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
Καλησπέρα, αλάνια, ξέρεις κανείς που βρίσκεται η σονια το Ρουμάνακι το κοντό από μετάξι?
Ηταν στο 20 εάν θυμάμαι καλά και τώρα δεν τη βρίσκω.
κάνε την καρδιά σου πέτρα και ξέχασέ την...
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
Άφησα και εγώ στο west την γυναίκα με την πρόφαση να πάω να δω ένα αυτοκίνητο στη Καβάλας και πήγα Δίδυμου όπου είχε ξεφορτώσει το πούλμαν από ΡΟΥΜΑΝΙΑ και γινόταν της πουτανας.
τα περισσότερα ήταν κλειστά , οι πουτανες ήταν ακόμα χειρότερες
Πήγα φυλής όπου Είμαι ψιλοασχετος και γαμησα μια όμορφη Κοντή ξανθιά στο τελευταίο μπουρδελο αριστερά
Οι υπηρεσίες ξεπέτα και κάτω του μετρίου , με το Ζόρι την έχυσα στα μικρά βυζια της
Ρε τι τραβάμε καλοκαιριάτικα …..
στη Βίκη αναφέρεσαι φυλής 56;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σεξ με Βαλέρια οδός Κολωνού 32Α. Η αποχή βοήθησε να την δω με καλύτερο μάτι ωστόσο η άποψή μου ότι έχει πέσει το επίπεδο παραμένει. Είναι πολλά τα 15... Πλέον είανι για 10. Γλυκιά κοπέλα όμως την αγαπώ.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
31
Like
25.830
Πόντοι
7.046

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
31
Like
25.830
Πόντοι
7.046
Kαλο απογευμα Φιλε Διανο.....εδω σε επιασα αδιαβαστο.....μαλλον λογο ηλικιας...συχωρεμενος λογο εκτενων και πικαντικων ενημερωσεων.....η Ζακουλα ηταν η πρωτη...μιλαω για περιοδικο....δεκαετια 80.....η Βαμπιρελλα αν δεν κανω λαθος ειχε και μια ταινια στο σινεμα.....cult....
Καλα να περνας....
Τα έχω προλαβει και αυτά, αν και ήμουν μικρός.
Δεν μου αρέσουν τα κόμιξ με τσόντα.
Η Βαμπίρελλα ήταν εμπορικο κόμικ για όλες τις ηλικίες. Φοβερές ιστορίες δράσης.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Πριν μια ώρα ....
Περγάμου 1 κλειστό
Διδύμου 22 πάνω Όλγα μελαχρινή 30 φεύγα με σφιχτό σώμα και καλή πίπα που δεν την τελειώνει αλλά βάζει Καποτά να μπεις ... Σφιχτό και το νινι της . Ωστόσο έδειξε να ανησυχεί όσο πέρναγε η ώρα..
Διδύμου 22 ισόγειο ανοιχτό λογικά η γνωστή
Διδυμου 27 η Τάνια και η ξανθιά με μπούκλες τσατσά που χτυπάει πόρτες.
Αλκιβιάδου 16 α το δεξιό όπως τα βλέπουμε από το πακιστανικό πολυκατάστημα. Κοπέλα ειρήνη όχι με κοντό καρέ μαλλί αλλά μια μελαχρινή με πιο μακτλρυ μαλλί στους ώμους λογικά Ρωσίδα κι αυτή περίμενα τέταρτο γεμάτο όπου συναγωνιστής έδινε πόνο ... Η τσατσά μετά το τέταρτο ευγενικά τη ρώτησε αν είναι καλά. ...δεν ενόχλησε γενικά. Έχει πρόγραμμα Ελ στομ τελ ... Δεν βιάζεται αλλά δυστυχώς άλλη μια τανα που δεν ξέρει να πάρει πίπα... Με μισοσηκωμενο πέος έκανα προσπάθεια να μπω λίγο ... Το νινι χοανα .... Απατα.... Λέω άστο καημένη ... Γενικά όχι τόσο χάλια το σώμα το προκοιλι μόνο με χάλασε....
Έλεος τι σκατα να ανοίξουμε μια σχολή να μαθαίνουν πίπα ...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Αυτό το πράγμα, με απλό να έχει κόσμο είναι απίστευτο. Πως γίνετε πίπα με προφυλακτικό αν δεν είσαι 15 χρονών;
Γίνεται αν
Καλησπέρα, αλάνια, ξέρεις κανείς που βρίσκεται η σονια το Ρουμάνακι το κοντό από μετάξι?
Ηταν στο 20 εάν θυμάμαι καλά και τώρα δεν τη βρίσκω.
Γλύτωσες το 20αρι..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Σεξ με Βαλέρια οδός Κολωνού 32Α. Η αποχή βοήθησε να την δω με καλύτερο μάτι ωστόσο η άποψή μου ότι έχει πέσει το επίπεδο παραμένει. Είναι πολλά τα 15... Πλέον είανι για 10. Γλυκιά κοπέλα όμως την αγαπώ.
Επιπλακι ωραίο, αλλά μετά την πτωρη φορά όντως τα 15 τα θεωρείς πεταμένα λόγω Ασυμμετοχης
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Καταθεση πριν λίγο στην Βίκυ την μιλφ Ουκρανέζα στο Φωκαιας 27 πανω όροφο.
Δεν με έπεισε και πολύ η εμφάνιση της γενικά, μέτρια κατάσταση.
Κοντο καρέ μαλλι σωμα με πιασίματα, βυζι μικρό, αλλά ωραίος κωλος.
Με καβάλησε κανονικότατα πανω στον καναπέ του σαλονιού και έτσι έδωσα το μπλε παράβολο.

Μπήκε στο δωμάτιο πολύ φουριόζα και με τα σοβιετοελληνικά της με ξετρέλανε...
Η ακάπελη πιπα της μανιασμένη με πολλά επιφωνήματα, καραμέλλωμα στις αρχιδοσακουλες με μπόλικο σάλιο...
Ανέβηκε κατά πάνω μου κι έδωσε τον δικό της ρυθμό, με άλλοτε στρογγυλές άλλοτε ευθυγραμμισμενες κινήσεις με βάση τον ρυθμό του τραγουδιού αλήτης-μαντάμ που έπαιζε στο ραδιο.
Άλλαξα σταση, την έστησα στα 4 όπου το μιλφακι στέκεται καλά, τον τρώει μετά βίας όλον αλλα τον αντέχει, "σιγά μουρό μου" η αγαπημένη της ατακα, φαίνεται.

Έβγαλα σκούφο όπου εχυσα μπόλικο εύφλεκτο υγρό πανω στο δεξιο κωλομέρι της και την σκούπισα με το μωρομαντιλο σαν καλός κύριος.

Μάγκες μου, είναι μια τίμια μέση κατάσταση, δεν σε τρελαίνει η παρουσία της, αλλά το προσπαθει με τις υπηρεσίες.
Οποίοι γουστάρουν την φάση και τους καυλωσει στο σαλόνι, έτσι δείχνει ότι θέλει και η ίδια, θα περάσουν κομπλέ.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Σεξ με Βαλέρια οδός Κολωνού 32Α. Η αποχή βοήθησε να την δω με καλύτερο μάτι ωστόσο η άποψή μου ότι έχει πέσει το επίπεδο παραμένει. Είναι πολλά τα 15... Πλέον είανι για 10. Γλυκιά κοπέλα όμως την αγαπώ.

Αν και πιτσιρικάς δεν περιμένω να καταλάβεις το νόημα ....
Έλεγξε τα συναισθήματα σου στη πιάτσα....
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Τι πρόγραμμα ανακοίνωσε η 2τσα?
Απλό, τσιμπούκι με προφύλαξη, η εμμυ χωρίς .
Στο πισωκολλητο μου ταπωσε την κωλοτρυπιδα με την παλάμη της λες και θα της τον έβαζα με το ζόρι.
Δίπλα έγραψαν ότι δίνει τον κώλο της με έξτρα. .
Όποιος γενναίος ας δοκιμάσει .
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
565
Κριτικές
25
Like
3.467
Πόντοι
1.436
Απλό, τσιμπούκι με προφύλαξη, η εμμυ χωρίς .
Στο πισωκολλητο μου ταπωσε την κωλοτρυπιδα με την παλάμη της λες και θα της τον έβαζα με το ζόρι.
Δίπλα έγραψαν ότι δίνει τον κώλο της με έξτρα. .
Όποιος γενναίος ας δοκιμάσει .
Με τέτοιες κουτοπονηργιες αργά ή γρήγορα θα σβήσει σαν πυροτέχνημα από την πιάτσα κ θα μείνει στον άσσο....
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20

mag jim boss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0
Γεια σας μυστες η λιζα απο φιλιππιδου σταματησε οριστικα ξερει κανεις? Μου το πε η τσατσα την παρασκευη το βραδυ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom