Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 270 άτομα (29 μέλη και 241 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.767
Πόντοι
7.046
Ένα παράδειγμα είναι η Σόνια Ρουμάνα φυλης 65β (οι παλιοι την ξερουν)που είχε μαζέψει αρκετό μαρούλι στην περιοχή....χτυπαγε διπλό βάρδια συνέχεια για χρημα.Παντρεύτηκε Ρουμανία και έχει βίλα με πισίνες κ γήπεδα τένις ιδιοκτησία της και κάνει χλιδα ζωή στο Βουκουρέστι ....
Η Σονια ήταν από τις εξαιρεσεις. Ελάχιστες πορνες έχουν στόχους και πειθαρχημένο στρατιωτικα μυαλό. Οι περισσότερες βάζουν αυτό το στόχο, αλλά καταλήγουν να δουλευουν όσο περναει η μπογιά τους γιατί το χρήμα είναι πολυ γλυκο και η συνήθεια ακόμα πιο ευκολη. Ασε που είναι και τεμπέλες.
Το ίδιο έχει κάνει και η Νικόλ η Βουλγαρα στο Φωκαιας 7Α για όσους την εν θυμουνται. Προ 10ετιας. Καλοπαντρεύτηκε και τώρα έχει οικογένεια. Από τις πιο όμορφες στην ιστορία της περιοχης.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Δεν ξέρω εάν περίμενε κανεις έξω από δίδυμου 27 εγώ 10:05 μπήκα μέσα , ήταν η φωτεινή και η βικτωρια , καη λίγα δευτερόλεπτα αργότερα εμφανίστηκε η μιλάνε , και πήρα αυτήν με ωραίες εντυπώσεις
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
550
Κριτικές
25
Like
3.434
Πόντοι
1.436
Ελάχιστες πορνες έχουν στόχους και πειθαρχημένο στρατιωτικα μυαλό.
Ακριβώς όπως το λες στρατιωτικό μυαλό. ...Το ίδιο και η εντυπωσιακή Ντιανα Ρουμάνα του Φ65Α που έφυγε πριν 1 μήνα. 4 μέρες πριν φύγει μου είπε γυρίζω Κονσταντζα γιατί πέτυχα τον στόχο μου στην Ελλάδα κ φεύγω.... ειπα καλή τύχη ως bogat (πλούσιος στα ρουμανικα) με φίλησε κ αποχώρησα. Πάει κ αυτή....τώρα φυλης και πέριξ τα ίδια και τα ίδια δυστυχως....
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Κατάθεση την Κυριακή που μας πέρασε Ελένη Ιωαννίνων 5 απίστευτη κάνεις ότι θες φιλιά ποδολαγνεία χύσιμο μάπα καλό σεξ στα 4 καβλα απιθανη
Είχα περάσει με την Ελένη πριν 2 χρόνια. Το στυλ της, η ηλικία της (μου αρέσουν οι ώριμες) και ο σωματότυπός της με φτιάχνει πολύ. ΑΛΛΑ η δική μου εμπειρία ήταν πολύ άσχημη. Έκανε ό,τι μπορούσε για να μην υπάρχει΄ καλή διείσδυση και γενικότερα ήταν σχεδόν εχθρική. Να σημειώσω ότι πάντα προσέχω να είμαι καθαρός και ευγενικός. Τι να πω; να την πέτυχα σε τόσο άσημη μέρα; Έφυγα άχυστος. Αυτό που γράφεις συναγωνιστή με εντυπωσιάζει και θα της δώσω μάλλον μία ακόμη ευκαιρία. Το χύσιμο στην μάπα της το ΄ζήτησες εσύ από πριν; ή ήρθε μόνο του πάνω στην φάση;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα κύριοι χτες βράδυ πέρασα μια βόλτα από Φώκαιας και δυστυχώς εκτός από τις ίδιες μέτριες κοπέλες χρόνια τώρα που πραγματικά δεν ξέρω αν αξίζει να αναφερθούν το πολύ άσχημο είναι η παρασιτική κατάσταση που επικρατεί από κόσμο υπήρχαν πρεζακηδες που προσπαθούσαν να παραβιάσουν μπαγκαζιερα από μηχανάκι μια κοπέλα τοξικομανης που ενοχλητικά ζητιανευει ένας άλλος που ουρλιάζει και χτυπιέται κάτω στο δρόμο μιλάμε δηλαδή για φαινόμενα που δεν υπήρχαν παλιότερα δυστυχώς με αποτέλεσμα να γίνεται και επικίνδυνη η βόλτα καθώς έχουν αυξηθεί πάρα πολύ οι κλοπές και παραβιάσεις αυτοκινήτων.

Από κοπέλες χτες απόγευμα έτσι για την ιστορία
Φώκαιας 27 όροφος Κατερίνα ξανθιά χοντρή που δούλευε παλιότερα Αλκιβιάδου 16Α , στο υπόγειο Εμμανουέλα έχει βαρεθεί την ζωή της πραγματικά αν κολαγσν ένσημα θα είχε πιθανότητα σύνταξης στο μέλλον
Φωκαιας24 Ντιάνα ξανθιά ξανθιά αβυζη ακωλη αδιάφορη και μετριότητα στο δωμάτιο
Φωκαιας25 ισόγειο Σάρα μελαμψή νεαρή ωραία κοπέλα αλλά δυστυχώς στο δωμάτιο φόλα και μαζί άλλη μια ξανθιά ψηλή χρόνια στην πιάτσα η Τζάνινα
Φωκαιας25 όροφος τρεις Μελαμψες Λατινες με πιασίματα περίπου σαν αυτές που είναι Κολωνού 27Α από το ύφος τούς και μόνο είναι για προσπέραση με πολλά χιλιόμετρα
Φωκαιας13 Μαρία με τα γυαλακια απλά συμπαθητική όχι κάτι όμως ιδιαίτερο για να βγει 20€ο από την τσέπη

Μαλακίες δυστυχώς απογοήτευση μεγάλη χρειάζεται ανανέωση επειγόντως γιατί διαφορετικά δεν αξίζει ούτε το πέρασμα
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11
Τι ώρα ξεκινά η πρώτη βάρδια δίδυμου 27
Λογικά 10.00 με 10.30 Πιστεύω οτι και συ εμαθες για την αφιξη της Μιλένας του τσαχπινογαργαλιάρικου κοντοπούτανου και τρεχεις να προλάβεις πριν το ξεπ@τώσουν...!!!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Επίσης από αύριο θα ανοίξει πάλι το Αλκιβιάδου 16Α με καινούργια κοπέλα Ελληνίδα όπως μου είπε ο Τσάτσος σήμερα ήταν εκεί απλά ετοίμαζε τον χώρο δεν ήταν και άσχημη ψηλή με ελαφριά κοιλίτσα κάστανοξανθό μαλλί οποίος θέλει ας περάσει μια βόλτα
Στο Αλκιβιάδου 16Γ η Ειρήνη είχε ρεπό στην θέση η Ρόζα κινεζορωσσιδα έχει δουλέψει σε πολλα μαγαζιά όχι καλή στο δωμάτιο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
Επίσης από αύριο θα ανοίξει πάλι το Αλκιβιάδου 16Α με καινούργια κοπέλα Ελληνίδα όπως μου είπε ο Τσάτσος σήμερα ήταν εκεί απλά ετοίμαζε τον χώρο δεν ήταν και άσχημη ψηλή με ελαφριά κοιλίτσα κάστανοξανθό μαλλί οποίος θέλει ας περάσει μια βόλτα
Στο Αλκιβιάδου 16Γ η Ειρήνη είχε ρεπό στην θέση η Ρόζα κινεζορωσσιδα έχει δουλέψει σε πολλα μαγαζιά όχι καλή στο δωμάτιο
Μήπως σου είπε όνομα? Την Άννα?
 

Zimpampoue89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
451
Like
1.298
Πόντοι
201
Είχα περάσει με την Ελένη πριν 2 χρόνια. Το στυλ της, η ηλικία της (μου αρέσουν οι ώριμες) και ο σωματότυπός της με φτιάχνει πολύ. ΑΛΛΑ η δική μου εμπειρία ήταν πολύ άσχημη. Έκανε ό,τι μπορούσε για να μην υπάρχει΄ καλή διείσδυση και γενικότερα ήταν σχεδόν εχθρική. Να σημειώσω ότι πάντα προσέχω να είμαι καθαρός και ευγενικός. Τι να πω; να την πέτυχα σε τόσο άσημη μέρα; Έφυγα άχυστος. Αυτό που γράφεις συναγωνιστή με εντυπωσιάζει και θα της δώσω μάλλον μία ακόμη ευκαιρία. Το χύσιμο στην μάπα της το ΄ζήτησες εσύ από πριν; ή ήρθε μόνο του πάνω στην φάση;
Να είμαι ειλικρινείς δεν το ζήτησα βγήκα αυθόρμητα αλλά δεν ενοχλήθηκε είναι ειδιετερα καλή περίπτωση τι να πω ίσως όντως την πέτυχες σε άσχημη μερα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

Zimpampoue89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
451
Like
1.298
Πόντοι
201
Είχα περάσει με την Ελένη πριν 2 χρόνια. Το στυλ της, η ηλικία της (μου αρέσουν οι ώριμες) και ο σωματότυπός της με φτιάχνει πολύ. ΑΛΛΑ η δική μου εμπειρία ήταν πολύ άσχημη. Έκανε ό,τι μπορούσε για να μην υπάρχει΄ καλή διείσδυση και γενικότερα ήταν σχεδόν εχθρική. Να σημειώσω ότι πάντα προσέχω να είμαι καθαρός και ευγενικός. Τι να πω; να την πέτυχα σε τόσο άσημη μέρα; Έφυγα άχυστος. Αυτό που γράφεις συναγωνιστή με εντυπωσιάζει και θα της δώσω μάλλον μία ακόμη ευκαιρία. Το χύσιμο στην μάπα της το ΄ζήτησες εσύ από πριν; ή ήρθε μόνο του πάνω στην φάση;
Να είμαι ειλικρινείς δεν το ζήτησα βγήκα αυθόρμητα αλλά δεν ενοχλήθηκε είναι ειδιετερα καλή περίπτωση τι να πω ίσως όντως την πέτυχες σε άσχημη μερα
 

Kuku7

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
99
Like
222
Πόντοι
20
Καλησπερα αδερφια...καλο καλοκαιρι να εχουμε...μηπως ξερει καποιος που δουλευει η αμφισσα..;; δουλευε ελλης πιο παλια..ευχαριστω..
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Είχα περάσει με την Ελένη πριν 2 χρόνια. Το στυλ της, η ηλικία της (μου αρέσουν οι ώριμες) και ο σωματότυπός της με φτιάχνει πολύ. ΑΛΛΑ η δική μου εμπειρία ήταν πολύ άσχημη. Έκανε ό,τι μπορούσε για να μην υπάρχει΄ καλή διείσδυση και γενικότερα ήταν σχεδόν εχθρική. Να σημειώσω ότι πάντα προσέχω να είμαι καθαρός και ευγενικός. Τι να πω; να την πέτυχα σε τόσο άσημη μέρα; Έφυγα άχυστος. Αυτό που γράφεις συναγωνιστή με εντυπωσιάζει και θα της δώσω μάλλον μία ακόμη ευκαιρία. Το χύσιμο στην μάπα της το ΄ζήτησες εσύ από πριν; ή ήρθε μόνο του πάνω στην φάση;
Ναι, δεν γαμιέται σωστά.
Πιθανόν λόγω ηλικίας να έχει αρχίσει η ταρίχευση του μουνιού της.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπερα αδερφια...καλο καλοκαιρι να εχουμε...μηπως ξερει καποιος που δουλευει η αμφισσα..;; δουλευε ελλης πιο παλια..ευχαριστω..
Έχει πάει σε στούντιο Βούρβαχη 19, Ηλία Ηλιού 82
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Καλησπερα αδερφια...καλο καλοκαιρι να εχουμε...μηπως ξερει καποιος που δουλευει η αμφισσα..;; δουλευε ελλης πιο παλια..ευχαριστω..
studio ηλια ηλιου 82 καο βουρβαχη 19 από 50€
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom