Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 260 άτομα (26 μέλη και 234 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα συναγωνιστές.κια μελαχρινή στο Ιάσωνος 46β βραδινή,Άντζελα θυμάμαι,με καλό σώμα ,είναι καλή μέσα ή έπιπλο????
Ειναι πολύ βιαστική.
Πρέπει να είσαι άλογο κούρσας για να αντεπεξέλθεις.
Κάνει συνέχεια νύξη,
στην ψύχρα για τον χρόνο κ λέει τελείωνε έχω πολλά δωμάτια.
Παλι καλά που δεν έπαθα έμφραγμα.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
4
Like
7.239
Πόντοι
2.586
Ειναι πολύ βιαστική.
Πρέπει να είσαι άλογο κούρσας για να αντεπεξέλθεις.
Κάνει συνέχεια νύξη,
στην ψύχρα για τον χρόνο κ λέει τελείωνε έχω πολλά δωμάτια.
Παλι καλά που δεν έπαθα έμφραγμα.
Η Αλβανίδα Άντζελα του Ιασ. 30 είναι αυτή;
 

n1i2k3o4s

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
η αληθεια ειναι οτι εχω να κατεβω προ - covid , αλλα τωρα πρεπει να επανεκινησω σιγα σιγα , γνωριζει να μου πει κανεις αν η Νελη (ναι το μικροσκοπικο) απο το 109Β ειναι ακομα εκει; και αν ναι , ξερει κανεις ποτε;
Ευχαριστω
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
41
Like
7.361
Πόντοι
1.936
η αληθεια ειναι οτι εχω να κατεβω προ - covid , αλλα τωρα πρεπει να επανεκινησω σιγα σιγα , γνωριζει να μου πει κανεις αν η Νελη (ναι το μικροσκοπικο) απο το 109Β ειναι ακομα εκει; και αν ναι , ξερει κανεις ποτε;
Ευχαριστω
Εκει ειναι αλλα εχει ξυνισει σε βαθμο αηδιας.Πεταμενα λεφτα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.787
Πόντοι
10.686
η αληθεια ειναι οτι εχω να κατεβω προ - covid , αλλα τωρα πρεπει να επανεκινησω σιγα σιγα , γνωριζει να μου πει κανεις αν η Νελη (ναι το μικροσκοπικο) απο το 109Β ειναι ακομα εκει; και αν ναι , ξερει κανεις ποτε;
Ευχαριστω
Την είδα πρόσφατα εκεί μια Κυριακή βράδυ στη δεύτερη βάρδια που έκανα βόλτα, αλλά είσαι σίγουρος ότι θέλεις να τη γαμήσεις; Ένα μουτρωμένο και ανόρεχτο σαμιαμίδι πρόβαλε από την κουρτίνα...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
η αληθεια ειναι οτι εχω να κατεβω προ - covid , αλλα τωρα πρεπει να επανεκινησω σιγα σιγα , γνωριζει να μου πει κανεις αν η Νελη (ναι το μικροσκοπικο) απο το 109Β ειναι ακομα εκει; και αν ναι , ξερει κανεις ποτε;
Ευχαριστω
Προ covid να κατέβεις... απουσίες πολλές...
Θα την τρακάρεις την κορασιδα αν όχι στο 109 φυλής στα μεγάλα νούμερα της Ιάσωνος στο 46 με μόνο 10 ευρώ ελεύθερο στοματικό κ 69.
Τώρα τα κανει η όχι όλα αυτα ο θεός κ η ψυχή της...
 

n1i2k3o4s

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
θα σας πω κατι , απο το 2010 και μετα , μεχρι προ covid , ημουν πολυ συχνος πελατης της οδου φυλης , αλλα αυτο που μου βγαζει η Νελη δεν το χω ξαναζησει , ναι δεν κανει τπτ το σημαντικο , συμμετοχη μηδεν , αλλα εχει το κορμι που με τρελαινει. Ανωμαλια; δεν ξερω , πειτε το οπως θελετε.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
θα σας πω κατι , απο το 2010 και μετα , μεχρι προ covid , ημουν πολυ συχνος πελατης της οδου φυλης , αλλα αυτο που μου βγαζει η Νελη δεν το χω ξαναζησει , ναι δεν κανει τπτ το σημαντικο , συμμετοχη μηδεν , αλλα εχει το κορμι που με τρελαινει. Ανωμαλια; δεν ξερω , πειτε το οπως θελετε.
Να πας ας λέμε εμείς κ εύχομαι να περάσεις κ καλά.
Κάθε γυναίκα είναι διαφορετικη στα μάτια καθε άνδρα.
Ισως να ταιριάζει η χημεια σας πολλά ειναι που μεσολαβουν.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Την είδα πρόσφατα εκεί μια Κυριακή βράδυ στη δεύτερη βάρδια που έκανα βόλτα, αλλά είσαι σίγουρος ότι θέλεις να τη γαμήσεις; Ένα μουτρωμένο και ανόρεχτο σαμιαμίδι πρόβαλε από την κουρτίνα...
Έτσι ακριβώς...και είναι χρόνια εκει έτσι....μάλλον είναι για ιδιαίτερα γούστα..
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
Καλησπέρα. Θυμάστε μια Νάνσυ ξανθιά βυζαρού που δούλευε Φυλής και Διδύμου ? Έχετε κανένα νέο απ' αυτή ?
Ρε φίλε αν λές για αυτήν που νομίζω εχουν περάσει τουλάχιστον 10 χρόνια που λείπει !!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
Ρε φίλε αν λές για αυτήν που νομίζω εχουν περάσει τουλάχιστον 10 χρόνια που λείπει !!
Άλλη λέει, τη Νανσί από τη μοντελοαλυσιδα που εξαφανίστηκε κ αυτή λίγο καιρό μετά που έγιναν τα γνωστά άγνωστα με το κύκλωμα σωματεμποριας, τελευταία φορά που τη πέτυχα σε τσάρκα μου ήταν 31/10/2020 στο Φυλής 71
 
Τελευταία τροποποίηση:

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Άλλη λέει, τη Νανσί από τη μοντελοαλυσιδα που εξαφανίστηκε κ αυτή λίγο καιρό μετά που έγιναν τα γνωστά άγνωστα με το κύκλωμα σωματεμποριας, τελευταία φορά που τη πέτυχα σε τσάρκα μου ήταν 31/10/2020 στο Φυλής 71
Είχε γραφτεί εδώ, οτι η Νανσί από τη μοντελοαλυσιδα (Φ56), μετά τα γεγονότα του 2020, δουλεψε στο φ71
 

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Άλλη λέει, τη Νανσί από τη μοντελοαλυσιδα που εξαφανίστηκε κ αυτή λίγο καιρό μετά που έγιναν τα γνωστά άγνωστα με το κύκλωμα σωματεμποριας, τελευταία φορά που τη πέτυχα σε τσάρκα μου ήταν 31/10/2020 στο Φυλής 71
Επίσης είχε γραφτεί, ότι την ρώτησαν εάν εξαναγκάστηκε να δουλεύει και απάντησε όχι
 
  • Like
Αντιδράσεις: ANH
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom