Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 279 άτομα (38 μέλη και 241 επισκέπτες)

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Γειά και χαρά σε όλους. Ξέρει κανείς τι ώρες παίζει η Εβελινα γιατί τώρα που πήγα δεν ήταν εκεί. Ευχαριστώ προκαταβολικά σε όποιον με πληροφορήσει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.077
Κριτικές
1.245
Like
192.890
Πόντοι
45.465
Γειά και χαρά σε όλους. Ξέρει κανείς τι ώρες παίζει η Εβελινα γιατί τώρα που πήγα δεν ήταν εκεί. Ευχαριστώ προκαταβολικά σε όποιον με πληροφορήσει.
Ούτε η ίδια δε ξέρει...
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Έχουμε μείνει όμως με την αγωνία... Μόνο στο μάτι έμεινες; δεν πήδηξες να φύγουν τα χοντρά;
Αυτη στο δρόμο προφανώς όχι πήγα έχυσα μια στο στόμα γριά δεν θυμάμαι πια το χα απωθημένο 20 και συνεχίζουμε
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Καλημέρα, για όποιον ενδιαφέρεται η Βίκυ στο 56 είναι εκεί και θα είναι μόνο πρωί.
Οι γείτονες λένε ότι η Βίκυ λείπει εδώ και πολλές μέρες! Ίσως έχουν δίκιο αφού τα φώτα έξω από το μπουρδέλο στο Φυλής 56 παραμένουν αναμμένα μέρα νύχτα από την περασμένη Παρασκευή!

Κάποιο λάκκο κρύβει η φάβα της επανεμφάνισης της Βίκυ που κανείς πελάτης δεν φαίνεται να την έχει πηδήξει τους τελευταίους μήνες!
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
251
Αυτή η Βικτόρια από Αγκύρας 12 ψιλοτούμπανο την είδα σήμερα το πρωί ήταν μαζί με την Αννα με την κολάρα αλλά απλό πρόγραμμα ανακοίνωσε η τσατσά και την είδα λίγο ανέκφραστη στο σαλονάρισμα και έφυγα μήπως φάω φόλα.
Εχει κανείς άποψη??
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.512
Πόντοι
201
Γειά και χαρά σε όλους. Ξέρει κανείς τι ώρες παίζει η Εβελινα γιατί τώρα που πήγα δεν ήταν εκεί. Ευχαριστώ προκαταβολικά σε όποιον με πληροφορήσει.
Μα πως.....
Αφου διπλα ο αλλος (που παραδεχθηκε μονος του οτι δεν μπαινει στα μαγαζια) εγραψε οτι δουλευει απο το μεσημερι....


Εξαιρετικα στοχευμενα σημερα πηγα μεταξι, κολ 30 νταρια με τα γυαλακια. Τιμια. Καλα περασα.
Φευγοντας πηγα και στο κολωνου 27 ισογειο μπας και δω τις λατινες. Ειδα την Μπιάνκα, ολοσωμο διχτυοτο ροζ, μετριο υψος, γεματη προς χοντρη με μεγαλο κωλο. Βυζια δεν μπορεσα να δω γιατι εκανε γρηγορη μεταβολη να κερασει κωλο τους παρευρισκομενους.
Σαλονι γεματο, μολις βγηκε ΚΑΝΕΝΑΣ δεν εκανε κινηση να φυγει, σοκαριστηκα και κοντοσταθηκα που δεν εφευγε κανεις οποτε εκανα 2-3 τσεκ. Μια κοιταγα την πουτανα, μια τα ατομα . Ηθελα να βεβαιωθω οτι βλεπω οντως αυτο που βλεπουν και αυτοι και προσπαθουσα να καταλαβω τι ξερουν που δεν ξερω εγω. Τελικα εφυγα και η τσατσα με σοκ απορουσε που παω.

ΥΓ1 τι εκθειαζεται ρε ατομα;
ΥΓ2 μολις μπεις στο σαλονι ΑΚΡΙΒΩΣ απεναντι υπαρχει καναπες που ηταν ανοικτος σε κρεββατι. ΑΡΧΙμυστης περι τα 25 ειχε ξαπλωσει τελείως και επαιζε με το κινητο. Μυστη εμφανισου! Τετοια εμφανιση αξιζει αναγνωριση απο τον λαο του Μπου!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.077
Κριτικές
1.245
Like
192.890
Πόντοι
45.465
Οι γείτονες λένε ότι η Βίκυ λείπει εδώ και πολλές μέρες! Ίσως έχουν δίκιο αφού τα φώτα έξω από το μπουρδέλο στο Φυλής 56 παραμένουν αναμμένα μέρα νύχτα από την περασμένη Παρασκευή!

Κάποιο λάκκο κρύβει η φάβα της επανεμφάνισης της Βίκυ που κανείς πελάτης δεν φαίνεται να την έχει πηδήξει τους τελευταίους μήνες!
Το Σάββατο εκεί ήταν, πέρασα μαζί της 1240(μάλιστα την ενημέρωση μου την ανέβασα από το δωμάτιο όσο την περίμενα να έρθει) , στις 1530 έφυγε κ πήγε παραλία, για Κυριακή δε ξέρω ενώ σήμερα τη πέτυχε ο spor48 κ ο φίλτατος Επιρρεπής, επίσης το συμπέρασμα ότι κάνεις πελάτης δεν την έχει πηδήξει τους τελευταίους μήνες από που βγαίνει? Από τις κριτικές? Δε ξέρω αν το ξέρεις αν και νομίζω ότι το ξέρεις, οι πελάτες που γαμάμε κανονικά και όχι στη φαντασία μας και είμαστε μέλη στο σαιτ δεν ήμαστε ούτε το 10%της πελατείας των κοριτσιών, δε σου κάνει εντύπωση που παρόλο που πολλοί εδώ μέσα βγάζουν κοπέλες φολες (δεν θα εξετάσω αν ισχύει) ότι δε γίνεται τίποτα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
οι πελάτες που γαμάμε κανονικά και όχι στη φαντασία μας και είμαστε μέλη στο σαιτ δεν ήμαστε ούτε το 10%της πελατείας των κοριτσιών, δε σου κάνει εντύπωση που παρόλο που πολλοί εδώ μέσα βγάζουν κοπέλες φολες (δεν θα εξετάσω αν ισχύει) ότι δε γίνεται τίποτα....
Σμύρνη, δεν πιστεύεις όμως ότι πολλοί είναι "περαστικοί" από τα μπουρδέλα είτε πολλοί απλά δεν έχουνε απαιτήσεις ακολουθώντας το "πρόγραμμα" της εκάστοτε κοπέλας και περνάνε μιά χαρά; Και αυτός είναι ο λόγος που στην τελική δεν αποχωρούν ΚΑΠΟΙΕΣ που θα έπρεπε να έχουνε φύγει ;

Προσωπικά ξέρεις, δεν βαφτίζω με το παραμικρό κάποια φόλα, ούτε πως (άλλη χαζομάρα αυτό) τα κορίτσια που κάνουν απλό πρόγραμμα είναι φόλες.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Σμύρνη, δεν πιστεύεις όμως ότι πολλοί είναι "περαστικοί" από τα μπουρδέλα είτε πολλοί απλά δεν έχουνε απαιτήσεις ακολουθώντας το "πρόγραμμα" της εκάστοτε κοπέλας και περνάνε μιά χαρά; Και αυτός είναι ο λόγος που στην τελική δεν αποχωρούν ΚΑΠΟΙΕΣ που θα έπρεπε να έχουνε φύγει ;

Προσωπικά ξέρεις, δεν βαφτίζω με το παραμικρό κάποια φόλα, ούτε πως (άλλη χαζομάρα αυτό) τα κορίτσια που κάνουν απλό πρόγραμμα είναι φόλες.
Ειδικά μια σοβαρή μερίδα από νεαρές ηλικίες, εστιάζουν αποκλειστικά και μόνο στην εμφάνιση, που μάλιστα είναι υποκειμενική. Αυτό τους αρκεί να ξαλαφρώσουν στο 5λεπτο, με λίγη πίπα, σχεδόν όλο χέρι, άντε στην καλύτερη 1-2 λεπτά στα 4.
Μετά, βγαίνουν από το δωμάτιο, βαδίζοντας στα σύννεφα και λένε σε όλους τους κολλητούς τους, για την μουνάρα που χύσανε, μέχρι να μπουν στην επόμενη, που θα τους γυαλίσει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ειδικά μια σοβαρή μερίδα από νεαρές ηλικίες, εστιάζουν αποκλειστικά και μόνο στην εμφάνιση, που μάλιστα είναι υποκειμενική. Αυτό τους αρκεί να ξαλαφρώσουν στο 5λεπτο με λίγη πίπα, σχεδόν όλο χέρι άντε στην καλύτερη 1-2 λεπτά στα 4.
Μετά βγαίνουν από το δωμάτιο βαδίζοντας στα σύννεφα και λένε σε όλους τους κολλητούς τους για την μουνάρα που χύσανε, μέχρι να μπουν στην επόμενη που θα τους γυαλίσει.
Στα λόγια μου έρχεσαι. Άρα μιλάμε για περαστικούς, για τύπους χωρίς απαιτήσεις είτε νεαρής ηλικίας είτε όχι που δεν έχουν υποκειμενική άποψη στο θέμα υπηρεσιών.
Έτσι να το δεχτώ τότε ότι αυτή είναι η πλειοψηφία της πελατείας των κοριτσιών και πως λίγες τότε ενδιαφέρονται να κρατήσουν σταθερούς πελάτες.
 

ScaRD

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξέρει κανείς αν δουλεύει η Καρολίνα από Φωκαίας/Δίδυμου αυτή την εβδομάδα;
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Το Σάββατο εκεί ήταν, πέρασα μαζί της 1240(μάλιστα την ενημέρωση μου την ανέβασα από το δωμάτιο όσο την περίμενα να έρθει) , στις 1530 έφυγε κ πήγε παραλία, για Κυριακή δε ξέρω ενώ σήμερα τη πέτυχε ο spor48 κ ο φίλτατος Επιρρεπής, επίσης το συμπέρασμα ότι κάνεις πελάτης δεν την έχει πηδήξει τους τελευταίους μήνες από που βγαίνει? Από τις κριτικές? Δε ξέρω αν το ξέρεις αν και νομίζω ότι το ξέρεις, οι πελάτες που γαμάμε κανονικά και όχι στη φαντασία μας και είμαστε μέλη στο σαιτ δεν ήμαστε ούτε το 10%της πελατείας των κοριτσιών, δε σου κάνει εντύπωση που παρόλο που πολλοί εδώ μέσα βγάζουν κοπέλες φολες (δεν θα εξετάσω αν ισχύει) ότι δε γίνεται τίποτα....
Το ερώτημα είναι γιατί η Βίκυ, ενώ εργάζεται όπως λέγεται τα πρωινά, φεύγοντας αργά το μεσημέρι αφήνει τα φώτα του μπουρδέλου αναμμένα σαν να λειτουργεί και τις βραδυνές ώρες!
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Αυτη στο δρόμο προφανώς όχι πήγα έχυσα μια στο στόμα γριά δεν θυμάμαι πια το χα απωθημένο 20 και συνεχίζουμε
Αδερφέ είδα το ασθενοφόρο..η γριά δεν μπορούσε να αναπνεύσει?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Έχοντας τη πρώτη άδεια από παραμεθόριο και κατακαβλωμενος από τα ξεκωλα επιστροφή στο Μεταξουργείο

Κάτι μου λέει πως σύντομα θα γίνει ανάκληση της άδειας σου τύπε...
Πόσα τηλέφωνα την μέρα σε παίρνει ο διοικητής σου από την μέρα που έφυγες;;;; :think:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Το ερώτημα είναι γιατί η Βίκυ, ενώ εργάζεται όπως λέγεται τα πρωινά, φεύγοντας αργά το μεσημέρι αφήνει τα φώτα του μπουρδέλου αναμμένα σαν να λειτουργεί και τις βραδυνές ώρες!
Αυτή πληρώνει το ρεύμα ;
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Κάτι μου λέει πως σύντομα θα γίνει ανάκληση της άδειας σου τύπε...
Πόσα τηλέφωνα την μέρα σε παίρνει ο διοικητής σου από την μέρα που έφυγες;;;; :think:
Κανενα γιατί του επρηξα τα αρχιδια να μην φύγω γιατί δεν έχω λεφτά. Που να πάω του έλεγα άσε που είναι δύο μέρες ταξίδι πήγαινε ελα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom