Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 149 άτομα (10 μέλη και 139 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
599
Κριτικές
30
Like
3.856
Πόντοι
2.836
Πρωινες ωρες.Σπανια δουλευει απογευμα.Κωλαρακι δινει και ισως τελειωτικο να μην κανει πλεον.
Ρώτησα γιατί μια Κυριακή την πέτυχα σε πρωινή απογευματινή 2πλοβαρδια δηλαδή στο φωκαιας 27 υπογα....πρόκειται για την ξανθούλα ρωσιδα έτσι ?
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.156
Κριτικές
12
Like
6.281
Πόντοι
2.046

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
183
Like
828
Πόντοι
81
Καλησπέρα μπουρδελιαρηδες συναγωνιστές. Ξέρει κανείς αν παίζει κάτι άξιο μεσημεριανές ώρες στο 10€?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.212
Κριτικές
498
Like
63.076
Πόντοι
40.362
Αν ο dmtrsxXx εννοεί αυτή που ξέρω κι έχω πάρει στο παρελθόν, βράδυ θα τη βρεις. Μην προσδοκάς κανά μοντέλο, στυλιάρι γκράνι είναι της ρώσικης σχολής.
Η Ναταλί στο Μεγαλεκου ? Ναι ενα ετοιμόρροπο γκρανυ ειναι πολυ αδύνατη, αβυζη ακωλη..
Προτιμω απο να την γαμαω να μου παίρνει τελειωτικη πίπα που ειναι μαστορισα. Πριν την πίπα ανταλλασουμε παθιασμένα γλωσσοφιλα με πολυ σαλιο που σταζει στα σεντόνια..
Φουλ αντισώματα η Ναταλί...
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Η Ναταλί στο Μεγαλεκου ? Ναι ενα ετοιμόρροπο γκρανυ ειναι πολυ αδύνατη, αβυζη ακωλη..
Προτιμω απο να την γαμαω να μου παίρνει τελειωτικη πίπα που ειναι μαστορισα. Πριν την πίπα ανταλλασουμε παθιασμένα γλωσσοφιλα με πολυ σαλιο που σταζει στα σεντόνια..
Φουλ αντισώματα η Ναταλί...
Είσαι σίγουρος ότι είναι σάλια? Μήπως είναι τα φλόκια του προηγούμενου?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.695
Πόντοι
45.465

Dovii

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
18
Like
57
Πόντοι
0
3 χρόνια καλά ήταν τι εννοείς ;; Μεγάλο πουτσο για μουνι η για κωλο ;; Γιατί αν στο είπε για το μουνι .. τότε θα πηγαίνει αποκλειστικά με μικρούς παίχτες …Χαχαχα
χαχαχαχα ακριβως τα ιδια ειπε σεμενα η τσατσα του ελ λογω οικου στην βαρδια της εβελιναςπριν κανα 3μηνο με την διαφορα οτι ημουν πελατης τους πανω απο 5 χρονια απο τοτε που ηταν ακομα στην αγιου παυλου...εχω ανεβασει και σχετικο ποστ...δεν πειραζει υπαρχει πληθωρα επιλογων εκει εξω.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Το ερώτημα είναι γιατί η Βίκυ, ενώ εργάζεται όπως λέγεται τα πρωινά, φεύγοντας αργά το μεσημέρι αφήνει τα φώτα του μπουρδέλου αναμμένα σαν να λειτουργεί και τις βραδυνές ώρες!
Για να μας κρατάει σε εγρήγορση...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.864
Πόντοι
3.246
Για ποιον λόγο αν πάει να γαμήσει σε άλλο δέλο θα υπάρξει πρόβλημα..? Ο λόγος..?
Δεν ξέρω ακριβώς τον λόγο αλλά είναι σαν άγραφος κανόνας της πιάτσας. Απλά πρέπει να παραμένει διακριτός ο ρόλος του τσατσου και ο ρόλος της πουτανας...:hi:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.864
Πόντοι
3.246
Τελικά οι καθημερινές μικροαπολαύσεις μάς κρατάνε σε εγρήγορση και ζωντανούς! Η μέγιστη απόλαυση ένα καφεδάκι μετά από ένα γεμάτο και χορταστικό πήδημα με την Ίρα (όπως σωστά επεσήμανε ο μύστης Junis) στο Κολωνού 32 το παλιό ονλιγκρικάδικο. Τη δοκίμασα μετά από πολλά χρόνια, από το διπλανό Κολωνού 30 όροφο, και τη βρήκα πολύ βελτιωμένη σε διάθεση και υπηρεσίες.
Στο Κολωνού 32 και Λεωνίδου μια μουναρομοντέλα που μου θυμίζει κάτι αλλά όνομα δεν άκουσα, στα15€ όμως.
Χαίρομαι που πέρασες καλά μύστη! Η Ιρα και η Βάλια στα 15€ είναι φίλες και έχει τύχει να τις πετύχω παρέα σε διάφορα μαγαζιά. Κάποτε είχαμε βγει παρέα σε γνωστό κλαμπ στην πλατεία Αδμήτου, όπου σύχναζαν πολλά γνωστά κορίτσια από τη Μολδαβία, για να γιορτάσουμε τα γενέθλια της πάλαι ποτέ Νατάσσας από Κολωνού 30. Αυτά ήταν χρόνια... :smitten:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.864
Πόντοι
3.246
Σύντομη ενημέρωση από Εμετουργειο:
Κατέβηκα σήμερα στην πρώτη βάρδια, ορμώμενος από την πρόσφατη ενημέρωση του μύστη Σμύρνη, με σκοπό να τιμωρήσω πρωκτικα τη ΦΟΛΑ Ρίτα από το Πορνομωλλ, μιας που ανακοίνωσε εκ νέου κώλο. Δυστυχώς, δεν ήταν κατά τις 12:00 στο πόστο της, οπότε κατέθεσα στο Ιάσωνος 44 τέρμα δεξί. Η κοπέλα λέγεται Τζούλια και είναι απροσδιόριστης εθνικότητας (δεν ρώτησα κιόλας). Αδύνατη με σωματότυπο και χαρακτηριστικά Ταυλανδεζας σε απλό με 69. Παίχτηκαν στοματοφιλα, λίγα γλωσσοφιλα και πολύ γλυφομούνι στο οποίο έτρεμε. Κώλο έδωσε για γλυψιμο και βαθύ δακτυλιασμα αλλά ήταν διστακτική για διείσδυση. Στο γαμησι υπήρξε καλή χημεία, οπότε θα επαναληφθεί η συνεδρία. Αυτά...:hi:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.212
Κριτικές
498
Like
63.076
Πόντοι
40.362

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Δοκιμασία με Άννα ιωαννινων 5 μετά από 3 χρόνια. Αποστειρωμένο πρόγραμμα αλλά το κακο αποστειρωμένο ομως, καμία σχέση με αυτά που λέγονται και γράφονται. Αυτό που δε θέλει να βλέπει, έχει κλειστά μάτια μηχανικές κινήσεις και γενικά ΔΕΝ θέλει. Πριν 3 χρόνια μου είχε ρουφήξει το μεδούλι κανονικά τα πάντα όλα δε το συζητώ. Επειδή ρώτησα κιόλας γιατί έτσι, είπε φοβάται τον κοβιντ και ακούει διάφορες κυριες της δουλειάς που αρρωσταίνουν αυτό το καιρό. Εχυσα αφού πίεσα τον εαυτό μου (κακό πραμα) μόνο και μόνο να γλυτώσω. Οκ δεκτον αν το γνώριζα ομως νωρίτερα θα είχα δώσει το 20ρι σε βενζίνη στο βενζινάδικο πιο πάνω.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
καλησπερα σε ολα τα μελη . γνωριζει καποιοσ αν η σαμπινα δουλέυει απογευμα στο εξηκιου ? επισης η τζωρτζια απο φυλης 54 δουλευει ακομα απογευμα ? σας ευχαριστω !!
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
καλησπερα σε ολα τα μελη . γνωριζει καποιοσ αν η σαμπινα δουλέυει απογευμα στο εξηκιου ? επισης η τζωρτζια απο φυλης 54 δουλευει ακομα απογευμα ? σας ευχαριστω !!
Σαμπίνα ρεπό.Τζωρτζια απούσα πριν από μισή ώρα.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Δεν ξέρω ακριβώς τον λόγο αλλά είναι σαν άγραφος κανόνας της πιάτσας. Απλά πρέπει να παραμένει διακριτός ο ρόλος του τσατσου και ο ρόλος της πουτανας...
Για τον οίκο που δουλεύει ο εκάστοτε Τσάτσος οκ.. το καταλαβαίνω να υπάρχει ο 'ηθικός κανόνας' να μην πηδήξει την κορασίδα γιατί μπορεί για παράδειγμα να κολλήσει μαζί της να την ερωτευτεί και να παιχτούν τσακωμοί με πελάτες που πάνε να γαμήσουν την 'κοπέλα του'... Αυτό ναι πρέπει να αποφευχθεί.. Αλλά το να πάει να γαμήσει σε άλλον οίκο δεν μού φαίνεται fail.. Δηλαδή με λίγ αλόγια Τσάτσος είναι η χειρότερη δουλειά..Μαλάκα να είσαι αποκλεισμένος από όλα τα μουνιά του Μεταξουργείου και να καθαρίζεις με τη βούρτsα τις πουτσότριχες..? Έλεος..! Αναφέρομαι στους στρέητ Τσάτσους of course..
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τελικά οι καθημερινές μικροαπολαύσεις μάς κρατάνε σε εγρήγορση και ζωντανούς! Η μέγιστη απόλαυση ένα καφεδάκι μετά από ένα γεμάτο και χορταστικό πήδημα με την Ίρα (όπως σωστά επεσήμανε ο μύστης Junis) στο Κολωνού 32 το παλιό ονλιγκρικάδικο. Τη δοκίμασα μετά από πολλά χρόνια, από το διπλανό Κολωνού 30 όροφο, και τη βρήκα πολύ βελτιωμένη σε διάθεση και υπηρεσίες.
Στο Κολωνού 32 και Λεωνίδου μια μουναρομοντέλα που μου θυμίζει κάτι αλλά όνομα δεν άκουσα, στα15€ όμως.
Mήπως λες την Βαλέρια που δουλεύει στα 15?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πρωινή ώρα είναι αυτή;;;
Μια έτσι μια αλλιώς τι να σού πω , εγώ την πετυχαίνω συνήθως 15.00 το μεσημέρι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom