Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 152 άτομα (10 μέλη και 142 επισκέπτες)

vabiri(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2020
Μηνύματα
53
Like
124
Πόντοι
0
Σήμερα κατά τη 2 υπήρχε ασθενοφόρο έξω από Ιάσων 19, χάσαμε κάποιο συναγωνιστή? Να ρωτήσω,στο Λεωνίδου 28 όροφο μια νταρντανα μελαχρινή με τατουάζ στο γλουτό, (δεν κράτησα ονομα) λέει τίποτα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.411
Πόντοι
45.465
Σήμερα κατά τη 2 υπήρχε ασθενοφόρο έξω από Ιάσων 19, χάσαμε κάποιο συναγωνιστή? Να ρωτήσω,στο Λεωνίδου 28 όροφο μια νταρντανα μελαχρινή με τατουάζ στο γλουτό, (δεν κράτησα ονομα) λέει τίποτα?
Λογικά η Ήρα από Κολωνού 30β, αν είναι αυτή μια φορά την πήρα και δεν θα την ξαναδοκίμαζα με την καμία, βέβαια υπάρχουν και συναγωνιστές που την εκθειάζουν, που για μένα είναι λογικό και συμβαίνει σχεδόν με όλες τις πουτανες, ο καθένας έχει την εμπειρία του με αυτές
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
Έχουμε καμία καλή για τελειωτικό τσιμπουκι 2η βαρδια;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Σήμερα του Αγίου Βαλεντίνου το ξέρω θέτε να πάτε κάποιο λελουδικο η κανα γλυκάκι στην αγαπημένη σας πουτανα.... Ελάτε μην κρυβόσαστε πείτε σε ποια.... Μουνοδουλακιδες.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ σκέφτομαι στην Αλεξάνδρα χωματιανου
Σκέφτηκα να τυλίξω τη μπούτσα μου με μια κόκκινη κορδέλα και φιόγγο που να γράφει «valentine's special love gift» και να το «δώσω» στην Άννα αλλά μετά λέω, άσε μη κακομάθει και μετά μου ζητάει συνέχεια δώρα...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Μόνο Fanta ρε κουφάλες,παντα με ανθρακικό!! Το ειπε κι ο Θεός! Γαματε αφοβα!
FB_IMG_1644851304595.jpg
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Σκέφτηκα να τυλίξω τη μπούτσα μου με μια κόκκινη κορδέλα και φιόγγο που να γράφει «valentine's special love gift» και να το «δώσω» στην Άννα αλλά μετά λέω, άσε μη κακομάθει και μετά μου ζητάει συνέχεια δώρα...
Κρατήστε την όρεξή σας για αυριο -- έστω και ετεροχρονισμένες οι ευχές και οι κορδέλες πάντα είναι ευπρόσδεκτες.

Πολλά κορίτσια σίγουρα θα κάτσουν σπίτι με τον αγαπητικό σήμερα... έχει και γεμάτο φεγγάρι!..
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Δεν θυμάμαι τι μέρα κτλ απλώς αναφέρω χύμα..: Κολωνού 11 σεξ με Λάουρα, no comments -στανταράκι πλέον η Λάουρα.. Λατινόσπιτο σεξ με Σύλβια Ελληνίδα, συμπαθής τυπική, δεν έχασα τα χρήματά μου..Ιάσωνος 20α σεξ με μια Ρωσίδα καινούρια , μπορεί να ' ναι και Μολδάβα, έμεινα ευχαριστημένςο και στο σεξ και στην συμπεριφορά.. Τώρα ας πω ένα σχόλιο για την σημερινή μέρα.. Άγιος Βαλεντίνος... όταν σε ρωτάει ένας άντρας '''Γιορτάζεις σήμερα????''' Σε ρωτάει απλά ''''Γαμάς τίποτα...???'''' Μόνο αλήθειες συνουσιαστές θα λέμε.. Καλησπέρες, καλές συνευρέσεις , και να πίνουμε και καμιά μπύρα..!
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Σήμερα κατά τη 2 υπήρχε ασθενοφόρο έξω από Ιάσων 19, χάσαμε κάποιο συναγωνιστή? Να ρωτήσω,στο Λεωνίδου 28 όροφο μια νταρντανα μελαχρινή με τατουάζ στο γλουτό, (δεν κράτησα ονομα) λέει τίποτα?
Μήπως εμφανίστηκε στο σαλόνι καμιά Μαρία και μέσα στο δωμάτιο είδε πως τελικά ήταν Μάριος;;;
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
788
Πόντοι
990
Κάποιες το κάνουν επίτηδες για να μας γαμησουν την ψυχολογία.

Πρόκειται για
ΣΑΔΙΣΤΡΙΕΣ ΤΣΑΤΣΑΔΕΣ...!!!!

Απλά δεν ξαναπατας στο μπουρδέλο που βαρανε πόρτες στο 7λεπτο...το αναφέρεις και στην κριτική..... και τέλος....!!!!!!
εχοντας αποκτηση φιλιες με εναν ελληνα τσατσο καθολα αξιοπρεπει και οικογενειαρχη μου εξηγησε πως αν δε πει το ονομα της κοπελας η να χτυπηση πορτα αυτοματος μπορει και να χασει τη δουλεια του γιατι τσατσοι δες υπαρχουν πουτανες δεν υπαρχουνε και αυτες μετα του κανουνε τη ζωη κολαση ...ετσι για πλακα
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
εχοντας αποκτηση φιλιες με εναν ελληνα τσατσο καθολα αξιοπρεπει και οικογενειαρχη μου εξηγησε πως αν δε πει το ονομα της κοπελας η να χτυπηση πορτα αυτοματος μπορει και να χασει τη δουλεια του γιατι τσατσοι δες υπαρχουν πουτανες δεν υπαρχουνε και αυτες μετα του κανουνε τη ζωη κολαση ...ετσι για πλακα
Έχεις κάποια έστω μακρινή συγγένεια με τον πρόεδρο του Εδεσσα'ι'κού ?? :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom