Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (5 μέλη και 214 επισκέπτες)

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Η συγκεκριμένη δεν μου έκανε ελεύθερο, αν εννοείς πρόγραμμα πλας τα γλωσσοφιλα οκ...σε κάποιους κάνουν σε κάποιους όχι.
Φίλε να σε ρωτήσω κάτι?η Κασσάνδρα από Φυλής 72 είχε φύγει πριν τις αρχές Μάρτη(1-14τελευταια μέρα που κλείσανε για το πρώτο λοκνταουν) του 2020?ρωτάω γιατί θέλω να δω αν ήταν η ίδια,με τη Κασσάνδρα πήγα το 2019 το μαιο όπως εσύ.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Καστανή με τατουάζ?
Φίλε να σε ρωτήσω κάτι?η Κασσάνδρα από Φυλής 72 είχε φύγει πριν τις αρχές Μάρτη(1-14τελευταια μέρα που κλείσανε για το πρώτο λοκνταουν) του 2020?ρωτάω γιατί θέλω να δω αν ήταν η ίδια,με τη Κασσάνδρα πήγα το 2019 το Μάιο.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Συνουσιαστές καλησπέρα, μετά από μια σύντομη σχέση 2 μηνών -δεν είχα αναφέρει τίποτα- έχω επιστρέψει στο Μετάξι με μικρά βήματα αναπροσαρμογής όπως ανέφερα και χθες σε μια μίνι ενημέρωση. Εννοείται ότι γάμησα 2-3 φορές και κατά τη διάρκεια της σχέσης, αυτονόητα πράγματα. Θέλω να πω 2 πραγματάκια: Να πιστεύετε στον εαυτό σας και να χαράζετε τον δρόμο που σάς ουρλιάζει η ψυχή μέσα από τα έγκατά της. Η γνώμη μου για τις γυναίκες παραμένει η ίδια: Ψάχνουν ''ιδιωτικούς υπαλλήλους'' ή ''Μπάτλερ'' ή ''Θύματα'' που θα τούς εκπληρώσουν το όνειρο της Μάνας. Μην χαλάτε το σπέρμα σας για αυτές, γιατί θα σάς κλείσουν σε αιώνιο μπουντρούμι και θα γίνετε απλά ο Σπόνσοράς τους, τίποτα παραπάνω.... Ας μην βιαστούν οι παντρεμένοι να μού χιμήξουν , δεν είμαι εναντίον τους απλά είμαι υπέρ του εαυτού μου. .! Τα μπουρδέλα για μένα συνεχίζουν να αποτελούν το Σκάφος που με οδηγεί σε απρόβλεπτα μεσημέρια ή απογεύματα ηδονής. Η ζωή αποκτάει νόημα πάλι μετά από ένα μισάωρο καλού σεξ με στανταράκι του ρόστερ (με κρατάνε και τόσο, ορκίζομαι..) Τώρα στο παιχνίδι έχουν μπει και οι ανταλλαγές facebook δίνοντας μια έξτρα φρεσκάδα και περιπέτεια με ραντεβουδάκια εκτός μπουρδέλων με τις κοπέλες. Στανταράκια που φέρνω σπίτι με καλή τιμή, η ποικιλία γίνεται όλο και πιο εξωτική ξεδιπλώνοντας έναν καινούριο χάρτη. ''Μην μένετε μόνο στο ξερό γαμήσι'' ''Διεκδικήστε παραπάνω πράγματα'' ''Όλα γίνονται όταν τολμάς'' ............Ο Carl Barton δηλώνει δυναμικό ''παρών'', να είστε καλά Καλησπέρες σε όλους τους Μπουρδελιάρηδες του Πλανήτη......???...............:headbaning2::headbaning2::headbaning2:.....:headbaning1::headbaning1::headbaning1:...........!!!!!!!!!!

Πώς κατέπεσες σε σχέση με γκόμενα ρεεέεεεε τύπε;;;;; ?
Τί μεσολάβησε για να μπεις σε αυτή την διαδικασία;;;;;
Άνοιξέ μου την καρδιά σου.
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Μια Νανσυ από Ιωαννίνων 3 όροφο είναι αυτή που έχει περάσει από Περγάμου 27 και Λιοσιων,Φυλής ή καμιά σχέση?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
982
Πόντοι
81
50+... κωλάρα σκούρο δέρμα κοντό μαλλί μαύρο έμπειρη στο δωμάτιο.
προφανως ΚΑΜΙΑ σχεση με την ΜΟΥΝΑΡΟΠΙΠΙΝΑ νανσυ που ΜΕΣΟΥΡΑΝΗΣΕ πριν χρονια Στην φυλης(κορμαρα, μεχρι 30,σπαστη καστανοξανθη μαλλουρα μεχρι τον κωλο και ενα ναζυ ολο τρελα)μιας και οπως ειπα πριν μερες διαμενει ΔΥΣΤΥΧΩΣ μονιμα παντρεμενη(τυχερο το κωλοπαιδο)στην ρωσια,τωρα αν φωτισει ο θεος και ερθει παλι θα φαει τετοιο ΓΑΜΗΣΙ που θα ΑΛΗΘΩΡΙΣΕΙ απο την ροη των ΜΟΥΝΟΣΠΕΡΜΑΤΩΝ της,τελευταιο γαμησι νοεμβριο 2020 :(
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
τώρα live

Κολωνού 53 Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ στον αριστερό ώμο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 & 47 ισόγειο κλειστά.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί χοντρή με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά Μαρίνα ξανθιά χοντρουλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι , τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία μελαχρινή παχουλη κατσαρομαλλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Λίζα ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ κλειστό.

Κολωνού 32β Καρίνα καστανοξανθη μιλφ με πολύ μακρύ μαλλί σώμα με πιασιματακια 2. 5αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 30β κλειστά.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη με γυαλάκια και το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Κατερίνα μελαχρινή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί και αυτή με γυαλάκια, αμφότερες σε απλό. Ένα respect στη Νταρια ο οποία πήρε ένα άτομο με κινητικά προβλήματα που τον έφεραν συνοδευόμενο και έκατσε στο δωμάτιο πάνω από 25 λεπτά.

Κολωνού 27α οι δύο Λατινες, Μιμή μελαχρινή μελαμψη λατινα χοντρή με τεράστιο κωλο 3αρι σιλικονατο βυζι βυζι και Κλαούντια μελαχρινή λατινα πιο ψηλή από τη Μιμή χοντρή με 2άρι βυζί και η Μπέλα η Ρουμάνα, μελαχρινή με γυαλάκια, κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι υπέροχο στητο βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ & 27β κλειστά.

Κολωνού 23β Γκαμπριέλα ξανθιά χοντρουλα με 3.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Νταρια μελαχρινή κοπελίτσα με λεπτό ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 15β Γιάννα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15α Αντζελινα μελαχρινή χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά κλειστο.

Κολωνού 15 νέο αριστερά κλειστό.

Κολωνού 11β Μαίρη μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο & 11α όροφος κλειστά.
" Ένα respect στη Νταρια ο οποία πήρε ένα άτομο με κινητικά προβλήματα που τον έφεραν συνοδευόμενο και έκατσε στο δωμάτιο πάνω από 25 λεπτά. "
:respect:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.980
Πόντοι
45.465
Φίλε να σε ρωτήσω κάτι?η Κασσάνδρα από Φυλής 72 είχε φύγει πριν τις αρχές Μάρτη(1-14τελευταια μέρα που κλείσανε για το πρώτο λοκνταουν) του 2020?ρωτάω γιατί θέλω να δω αν ήταν η ίδια,με τη Κασσάνδρα πήγα το 2019 το Μάιο.
Μπορείς να ανατρέξεις στις ενημερώσεις εκείνης της εποχής και τι έχουν γραφτεί σχετικά, αυτό είναι το νόημα των ενημερώσεων, μπορεί να τις κάνουμε τζάμπα και για χόμπι αλλά να μην είναι και για "τζάμπα" λόγο...
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Μπορείς να ανατρέξεις στις ενημερώσεις εκείνης της εποχής και τι έχουν γραφτεί σχετικά, αυτό είναι το νόημα των ενημερώσεων, μπορεί να τις κάνουμε τζάμπα αλλά να μην είναι και για "τζάμπα" λόγο...
το θεμα ειναι οτι δεν εχει ενημερωσεις απο τις 1 μαρτιου μεχρι τις 14 που ηταν τελευταια μερα που κλεισαν λογω πρωτου λοκνταουν αν ηταν η κασσανδρα αυτη ή αλλη,απλα ρωταω αν ξερεις αν η κασσανδρα εφυγε πριν απο το μαρτιο του 2020.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.980
Πόντοι
45.465
το θεμα ειναι οτι δεν εχει ενημερωσεις απο τις 1 μαρτιου μεχρι τις 14 που ηταν τελευταια μερα που κλεισαν λογω πρωτου λοκνταουν αν ηταν η κασσανδρα αυτη ή αλλη,απλα ρωταω αν ξερεις αν η κασσανδρα εφυγε πριν απο το μαρτιο του 2020.
Εχει για τόσους μήνες πριν από τις δύο βδομάδες που ανέφερες και έχει γραφτεί κ αυτό που ψάχνεις, οι ενημερώσεις υπάρχουν τα ποστ υπάρχουν και δόξα το θεό το σαιτ διαθέτει και εργαλείο αναζήτησης
Καλό απόγευμα
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Εχει για τόσους μήνες πριν από τις δύο βδομάδες που ανέφερες και έχει γραφτεί κ αυτό που ψάχνεις, οι ενημερώσεις υπάρχουν τα ποστ υπάρχουν και δόξα το θεό το σαιτ διαθέτει και εργαλείο αναζήτησης
Καλό απόγευμα
και που να τα βρω ρε φιλε αυτο θελει τραγικο ψαξιμο,επισης εχω ψαξει φουλ μπας και βγαλω ακρη αλλα πουθενα δε εγραφε αυτο που γραφω,αμα το ξερεις παντως πες το μου δεν ειναι κακο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.980
Πόντοι
45.465
και που να τα βρω ρε φιλε αυτο θελει τραγικο ψαξιμο,επισης εχω ψαξει φουλ μπας και βγαλω ακρη αλλα πουθενα δε εγραφε αυτο που γραφω,αμα το ξερεις παντως πες το μου δεν ειναι κακο.
Καθόλου τραγικό απλά μην τα θέλετε όλα στο χέρι
Πχ από μια απλή αναζήτηση στη λέξη Κασσάνδρα...
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' https://www.bourdela.com/forum/threads/imerisia-enimerosi-gia-mpoyrdela.26/post-10099935

Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' https://www.bourdela.com/forum/threads/imerisia-enimerosi-gia-mpoyrdela.26/post-10102356

Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' https://www.bourdela.com/forum/threads/imerisia-enimerosi-gia-mpoyrdela.26/post-10107264
Και απ ότι θα παρατηρήσεις περσινές
καλό απόγευμα
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Καθόλου τραγικό απλά μην τα θέλετε όλα στο χέρι
Πχ από μια απλή αναζήτηση στη λέξη Κασσάνδρα...
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' https://www.bourdela.com/forum/threads/imerisia-enimerosi-gia-mpoyrdela.26/post-10099935

Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' https://www.bourdela.com/forum/threads/imerisia-enimerosi-gia-mpoyrdela.26/post-10102356

Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' https://www.bourdela.com/forum/threads/imerisia-enimerosi-gia-mpoyrdela.26/post-10107264
καλό απόγευμα
καταλαβα ναι αλλα μπορει το μαρτιο του 2020 απο 1 εως 14 μαρτιου να ειχε φυγει εγω ειχα πλήρωσει στο φωκαιας 9 σε αυτο δουλευε αυτη αυτες τις 14 μερες του μαρτιου που πηγα?απλα δε θυμαμαι πια μερα ηταν παντως καποια απο αυτες.
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
και που να τα βρω ρε φιλε αυτο θελει τραγικο ψαξιμο,επισης εχω ψαξει φουλ μπας και βγαλω ακρη αλλα πουθενα δε εγραφε αυτο που γραφω,αμα το ξερεις παντως πες το μου δεν ειναι κακο.
Σεβασμός στον μεγαλύτερο πορνορεπορτερ μας.. είπαμε είναι Wikipedia ο τύπος... μην το νε πηδαμε κιόλας ρε μυστη..
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Σεβασμός στον μεγαλύτερο πορνορεπορτερ μας.. είπαμε είναι Wikipedia ο τύπος... μην το νε πηδαμε κιόλας ρε μυστη..
γιατι ρωτησα κατι τοσο τραγικο και δε το ξερω,μια ερωτηση εκανα μπας και την ηξερε.
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
11
Like
519
Πόντοι
310
Καλησπέρα στην παρέα
Να κάνω μια ερώτηση
Η Αλεξάνδρα από χωματιανου 11β είναι τόσο καλή μέσα;;; Έχω περάσει 2-3 φορές και έχει 3-4 άτομα σε αναμονή
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
871
Πόντοι
311
Καλησπέρα στην παρέα
Να κάνω μια ερώτηση
Η Αλεξάνδρα από χωματιανου 11β είναι τόσο καλή μέσα;;; Έχω περάσει 2-3 φορές και έχει 3-4 άτομα σε αναμονή
Υπερεκτιμημένη. Προτιμώ Ανδριάνα από το συγκεκριμένο μπουρδελο.
Εχω μπει με αυτή και δεν τρελάθηκα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom