Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (5 μέλη και 75 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
παιδιά ξέρετε αν δουλεύει η λιζα η μοντελε;;; Και μια σα Κινέζα ονόματι σιμα;;
Η φολίζα έχει εξαφανιστεί απ τα μπορδελα. Όταν ήταν κλειστά επί κορωνας κυκλοφόραγε εδώ το φβ της και της είχαν πρήξει τις ωοθήκες. Τώρα δεν την βλέπω ούτε εκεί που έπινε καφέ. ίσως εγκατέλειψε τη χώρα ή παντρεύτηκε
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Η φολίζα έχει εξαφανιστεί απ τα μπορδελα. Όταν ήταν κλειστά επί κορωνας κυκλοφόραγε εδώ το φβ της και της είχαν πρήξει τις ωοθήκες. Τώρα δεν την βλέπω ούτε εκεί που έπινε καφέ. ίσως εγκατέλειψε τη χώρα ή παντρεύτηκε
Τρελό γυναικακι όμως… η σιμα η Κινέζα ;;
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Εσεις οι πιο παλιοί που έχετε δει το Μεταξουργείο σε καλύτερη φάση μου κανει εντύπωση που σαν αρέσει αυτο που συμβαίνει

εγω κατέβηκα χτες μπήκα σε έναν οίκο ημουν εγω και 5 Πακιστανοί
Βγήκε μια τσιγγάνα και οι Πακιστανοί άρχισαν να την χουφτώνουν
Πραγματικα ένιωσα ξένος
Σαν να ειμαι σε αλλη χώρα
Εννοείτε πως έφυγα και πηγα φυλής που τα πράγματα ειναι κάπως καλύτερα
μεταξουργειο εχω πληρωσει 2 φορες συνολο δε μαρεσει καθολου πολυ παρακμη,φυλης πηγαινα,δεν ειναι ασχημα,εχω πληρωσει καμποσες φορες εκει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
96
Like
429
Πόντοι
20
Παιδια εγω ειμαι του 97 εμεις εχουμε προλαβει μεταξουργειο στα τελευταια του πριν περιπου 5-7 χρονια ηταν ακομα εποχαρες που με 15 ευρο γαμαγαμε πορνοσταρ, θυμαμαι με 10 ευρο ειχα ξεπαρθενιαστει απο μια ρουμανα η οποια ηταν θεα μεσα στο δωματιο απιστευτη δεν χαλασε χατιρι και στα μισα σπιτια εμπαινες αν ειχες λευτα γιατι ηταν ομορφες οι κοπελες,
Τωρα με τους ταλιμπαν τι να πεις αμα υπηρχε αστυνομια τουλαχιστον δεν θα με πειραζει να γαμησουνε και αυτοι ανθρωποι ειναι αλλα φοβασαι μην σε φερμαρουνε
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Παιδια εγω ειμαι του 97 εμεις εχουμε προλαβει μεταξουργειο στα τελευταια του πριν περιπου 5-7 χρονια ηταν ακομα εποχαρες που με 15 ευρο γαμαγαμε πορνοσταρ, θυμαμαι με 10 ευρο ειχα ξεπαρθενιαστει απο μια ρουμανα η οποια ηταν θεα μεσα στο δωματιο απιστευτη δεν χαλασε χατιρι και στα μισα σπιτια εμπαινες αν ειχες λευτα γιατι ηταν ομορφες οι κοπελες,
Τωρα με τους ταλιμπαν τι να πεις αμα υπηρχε αστυνομια τουλαχιστον δεν θα με πειραζει να γαμησουνε και αυτοι ανθρωποι ειναι αλλα φοβασαι μην σε φερμαρουνε
εγω ειμαι του 99 μπρο και μεταξουργειο εχω πληρωσει 2 φορες μονο,φυλης ομως αρκετες 14 φορες,γενικα πηγαινα φυλης γιατι ειναι καλυτερα μεταξουργειο ειναι σκατα τελειως,τα δωματια λες και γαμας σε σπηλια,και να βλεπεις 500 πακιστανοινδους ασε,να μπαινεις μεσα στο χωρο υποδοχης μεταξουργειο και να μυριζουν χυσιλες φυλης τουλαχιστον οποτε πηγαινα ελαχιστα μυριζαν τα πιο πολλα χλωρινη μυριζαν που τα σκουπιζαν οι τσατσαδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Σε λίγο θα πάμε πίσω στο 50-60 όπου συμφωνα με τα ιστορικά αρχεία δεν έβρισκες πουτανα ούτε για δείγμα και το κωλομπαριλίκι ήταν ευρέως διαδεδομένο.

Ζητώ το έθνος! Ζήτω! Ζήτω ο Κούλης! Ζήτω!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Καυλωσα με τις κριτικές της Ελίζαμπεθ 32 με τα ξενοδοχεία και τα γαμησια κ κατεβηκα σήμερα για γαμησι. Πέτυχα σαβινα την ξέσκισα στα 4 για ακόμη μια φορά. Πάω να παρω σουβλάκια κ να ανεβάσω κριτικές κ πορνο ενημέρωση κ ρεπορτάζ με φωτογραφίες κ τα σχετικά. Καυλιαρηδεςςςς!
Ποια λες? Διεύθυνση!
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
266
Like
152
Πόντοι
1
Ρε παιδες ως βυζολαγνο ,μου προτεινετε μονο και μονο για το βυζι να δοκιμασω Τανια απο διδυμου?αξιζει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
To Μεταξουργείο ειναι το βασιλειο την πτωσης
μιλαμε για πολυ μποχα και βρωμια στους οικους
θα ηθελα να ακουσω και αλλες αποψεις
Ειναι ο νομος της προσφορας και της ζητησης. Οσο ανεβαινει η ζητηση απο τους παρανομους ταλιμπανο μεταναστες τοσο θα πεφτει η ποιοτητα στην παροχη υπηρεσιων. Απο την καμηλα της ερημου ξαφνικα βρισκουν μια τρυπα οασης ανθρωπινου μ@υνιου. Αρα αυτο ειναι μεγαλη υποθεση γι' αυτους. Τωρα οι συνθηκες υγιεινης και η ποιοτητα γυναικων παει περιπατο. Αφου η κατασταση εκει εγινε τρυπα να' ναι και ο'τι να' ναι.. :embarrased: Το περιεργο ειναι οτι δικιες τους μοσουλμανες δεν βλεπουμε στα bou. σαν εκδιδομενες, παρα μονο Χριστιανες. Ομως αυτο πρεπει να μας βαζει σε σκεψεις ?
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
ευχαριστώ πολύ! πηγα σήμερα απο φυλής και έψαχνα για πολύ ώρα. το μόνο μπουρδελο με πρόσβαση σε ολη την περιοχή ήταν το φυλής 105 και το 67 το οποιο δεν πιάνεται επειδή επρεπε να με βοηθήσει ο τσαντα με την κοπελα για να μπω (ήταν λιγο αστειο αυτό, ναναι καλά όμως και οι 2, πολυ καλη εξυπηρέτηση). Το φυλής 71 που φαινοταν προσβάσιμο ήταν κλειστό.
Έυγε συναγωνιστές! Συγκινούμαι πραγματικά με τέτοιες ενέργειες
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.828
Πόντοι
7.046
Τυπε να σκέφτεσαι σα πουτάνα.
Αναβάθμιση εκανε , απλο πρόγραμμα , περισσοτεροι πελατες, περισσότερα λεφτα,
λιγότερος χρόνος στο δωμάτιο.
Ισχύει, στο Μετάξι παιζει ΠΟΛΥΥΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
To Μεταξουργείο ειναι το βασιλειο την πτωσης
μιλαμε για πολυ μποχα και βρωμια στους οικους
υγρασια στο φουλ καναπεδες σπασμενοι σεντονια που δεν τα αλλαζουν
νεροχυτες που παει ο καθε πακιστανος και κατουραει και μετα πλενετε τις ψωλες σας
αυτοι οι νεροχυτες δεν ξερουν τι σημαινει χλωρινη
τα πατωματα τα πλενουν με το ιδιο νερο ολη την μερα
τα πομολα στις πορτες εχουν μια αηδιαστικη γλιτσα
οι κοπελες δεν το συζητω ειναι η ιδια η καταστροφη με λιγες εξεραισεις
αρκετες τσιγκανες και γυφτισες
περιεργοι κυριοι που κανουν βολτες σε καθε γωνια
πεζοδρομια σπασμενα
δεντρα νεκρα

γινονται προσπαθειες για μια ανανεωση αλλα χωρις επιτυχια
εγω θυμαμαι αλλες εποχες
εποχες ωραιες

οι οικοι υπαρχουν πολλα χρονια και οι επισκεψεις καθε μερα ειναι αρκετες
δεν θα ηταν κακο να οργανοθουν λιγο και να γινει εστω μια μικρη επενδυση και κατι πιο ομορφο

μπορει να εχω αδικο και να βλεπω τα πραγματα λαθος
θα ηθελα να ακουσω και αλλες αποψεις
Έδωσες σε λίγες γραμμές την εικόνα συναγωνιστή ! :hi:
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Ισχύει, στο Μετάξι παιζει ΠΟΛΥΥΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!
Η Αλεξάνδρα εθεάθη σήμερα απόγευμα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15. Παίζει να μην υπάρχει πιο βρομερό και αντιαισθητικό τσαρδί στο μετάξι.. Κρίμα για την κοπέλα
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
πάντως η Ιζαμπέλα η ( Βραζιλιάνα) από κολωνου ήταν μια όαση στην σαπίλα που αναφέρεστε
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.828
Πόντοι
7.046
Κατάθεση στην Ιονελα Μαραθώνος γωνία. Εξαιρετικη για άλλη μια φορά. Τρυφερή, αγαπησιάρα, πεντακαθαρη, κορμάκι γυαλι, πολυ ομορφο στήθος, κωλαρακι ποιημα! Δωμάτιο με καυτό νερό, καλης ποιοτητας σαπουνι και γενικά ενα καλό και καθαρό δωματιο. Οπως αρμόζει στην πριγκιπεσσα μας. Πολυ ωραίο γάμησακι. Το μόνο αρνητικο, το οποίο έχω γράψει και σε παρελθόντα κριτικη, είναι το άρωμα της. Αν και ήπιο θέλει προσοχη στους παντρεμενους. Το "ραντάρ" θα το πιασει αμέσως!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.828
Πόντοι
7.046
Η Αλεξάνδρα εθεάθη σήμερα απόγευμα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15. Παίζει να μην υπάρχει πιο βρομερό και αντιαισθητικό τσαρδί στο μετάξι.. Κρίμα για την κοπέλα
Και είναι και μικρουλα. Σε κατάθεση στην καραντίνα μου είχε πει 24,αρα τώρα θα είναι βαριά 26. Έχει κάτι όμως που με ξενερώνει, ασήμαντο για πολλους σημαντικό για μένα. Έχει πολυ άσχημα δαχτυλακια στα ποδια. Οχι δεν είμαι παραξενος, ουτε προδικαζω την κορασιδα, απλά είναι το φετίχ μου.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κατάθεση στην Ιονελα Μαραθώνος γωνία. Εξαιρετικη για άλλη μια φορά. Τρυφερή, αγαπησιάρα, πεντακαθαρη, κορμάκι γυαλι, πολυ ομορφο στήθος, κωλαρακι ποιημα! Δωμάτιο με καυτό νερό, καλης ποιοτητας σαπουνι και γενικά ενα καλό και καθαρό δωματιο. Οπως αρμόζει στην πριγκιπεσσα μας. Πολυ ωραίο γάμησακι. Το μόνο αρνητικο, το οποίο έχω γράψει και σε παρελθόντα κριτικη, είναι το άρωμα της. Αν και ήπιο θέλει προσοχη στους παντρεμενους. Το "ραντάρ" θα το πιασει αμέσως!
Εγώ δεν το πιάσα γιατί η κανονική η μύτη δεν δουλεύει. Μόνο η αλλη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom