Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 198 άτομα (17 μέλη και 181 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Γνώμη μου:

Βρες κάποια καλά στανταρακια στα γούστα σου και παίξε μπάλιτσα με αυτά.:wink:
Το πρόβλημα ακριβώς αυτό είναι. Εξαφανίστηκαν τα στανταρακια και δεν βλέπω φως τώρα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Που είναι αυτή? Ηληκια περίπου?

Περγάμου 1, ισόγειο. Πρέπει να ναι προμεσόκοπη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η τελευταία λύση είναι η:


___ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ___


:respect: :heavymetalbig:

Σωστή η λύση αλλά προϋποθέτει πακέτο.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Γνώμη μου:

Βρες κάποια καλά στανταρακια στα γούστα σου και παίξε μπάλιτσα με αυτά.:wink:
Χασούρα έχεις μόνο ..θα το καταλάβεις αργότερα ίσως και μετά από χρόνια ….γνώμη μου ..!!Αλαζε κοπέλες δοκίμαζε και άστο απλό προγραμμα στο καλό απλό εννοώ !!υπαρχουν αξιόλογα κορίτσια … και εγώ παλιά αυτές τις βλακείες έκανα και το αποτέλεσμα να πλουτίζουν κάποιες ..και να σε ειρωνεύονται και από πάνω ..ευτηχος ξύπνησα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Χασούρα έχεις μόνο ..θα το καταλάβεις αργότερα ίσως και μετά από χρόνια ….γνώμη μου ..!!Αλαζε κοπέλες δοκίμαζε και άστο απλό προγραμμα στο καλό απλό εννοώ !!υπαρχουν αξιόλογα κορίτσια … και εγώ παλιά αυτές τις βλακείες έκανα και το αποτέλεσμα να πλουτίζουν κάποιες ..και να σε ειρωνεύονται και από πάνω ..ευτηχος ξύπνησα
Δηλαδή πως σε ειρωνεύονταν;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Το κουίζ της ημέρας. Τί είναι;

2012-11-15-14.59.57.jpg
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406

study192

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
34
Like
264
Πόντοι
20
Δυστυχώς, αυτά που αναφέρεις στη Διδύμου, παρότι πεζόδρομος, έχουν όλα σκάλες και σκαλάκια στο προθάλαμο και στην είσοδο (αν θυμάμαι κάτι λάθος διορθώστε με οι υπόλοιποι) πράγμα που φαντάζομαι δυσκολεύει. Το Ιωαννίνων 3 ισόγειο δεν έχει σκαλάκια να μπεις, αλλά έχει ένα ή δύο σκαλιά στην είσοδο του σπιτιού.

Αυτό που μπορώ να φανταστώ ως πιο εύχρηστο στη φάση σου, είναι σίγουρα το (α) Ιάσονος 37α στο Μεταξουργείο (πεζόδρομος, 1 μικρό σκαλάκι στην είσοδο και δωμάτια φλάτ - αλλά επειδή είναι Μεταξουργείο, η καθαριότητα και οι υπηρεσίες είναι λίγο χειρότερες), (β) το Καλύμνου 48Α (δεν ξέρω ποσο προσβάσιμο είναι το πεζοδρομίο, πάντως είναι μεγαλύτερο από τα αντίστοιχα της Φωκαίας). Έχω να πάω καιρό, οπότε δεν θυμάμαι αν υπάρχουν διαφορετικά επίπεδα μέσα στα δωμάτια (μπορεί να βοηθήσει κάποιος;) Πάντως, η Πάολα που δουλεύει κάθε μέρα τα πρωινά (πλην Πέμπτης) είναι σίγουρη και αξιόπιστη επαγγελματίας. Επίσης, (γ) το Φυλής 105 φαίνεται friendly, αλλά δεν ξέρω αν είναι και μέσα όσο φλατ φαίνεται.

Στο επισημαίνω αυτό, καθώς επειδή είναι παλιά σπίτια και μονοκατοικίες, έχουν γίνει μέσα πολλές κατασκευαστικές πατέντες, και απέξω μπορεί να φαίνεται εύχρηστο στη φάση σου, μέσα να υπάρξουν δυσκολίες.

Στείλε μου pm σε περίπτωση που χρειάζεσαι συνοδό, μήπως καταφέρω να το μοντάρω και βοηθήσω εγώ.
Ευχαριστώ για την απάντηση, θα τσεκαρω τα μέρη π είπες. Για Μεταξουργείο δε ξέρω γτ σκέφτομαι και το θέμα της ασφάλειας. Γενικά και η φυλής Μ είχε φανεί λίγο επικίνδυνη (κακά τα ψέματα, είμαι εύκολος στόχος). Εκτιμώ που προσφέρθηκες να βοηθήσεις, ελπίζω να μην χρειαστεί.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
To Μεταξουργείο ειναι το βασιλειο την πτωσης
μιλαμε για πολυ μποχα και βρωμια στους οικους
υγρασια στο φουλ καναπεδες σπασμενοι σεντονια που δεν τα αλλαζουν
νεροχυτες που παει ο καθε πακιστανος και κατουραει και μετα πλενετε τις ψωλες σας
αυτοι οι νεροχυτες δεν ξερουν τι σημαινει χλωρινη
τα πατωματα τα πλενουν με το ιδιο νερο ολη την μερα
τα πομολα στις πορτες εχουν μια αηδιαστικη γλιτσα
οι κοπελες δεν το συζητω ειναι η ιδια η καταστροφη με λιγες εξεραισεις
αρκετες τσιγκανες και γυφτισες
περιεργοι κυριοι που κανουν βολτες σε καθε γωνια
πεζοδρομια σπασμενα
δεντρα νεκρα

γινονται προσπαθειες για μια ανανεωση αλλα χωρις επιτυχια
εγω θυμαμαι αλλες εποχες
εποχες ωραιες

οι οικοι υπαρχουν πολλα χρονια και οι επισκεψεις καθε μερα ειναι αρκετες
δεν θα ηταν κακο να οργανοθουν λιγο και να γινει εστω μια μικρη επενδυση και κατι πιο ομορφο

μπορει να εχω αδικο και να βλεπω τα πραγματα λαθος
θα ηθελα να ακουσω και αλλες αποψεις
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.237
Κριτικές
4
Like
7.226
Πόντοι
2.586
Και για μένα στανταράκι η Εβελίνα χρόνια τώρα αλλά να μιλάμε ακόμα για εκείνη που σε λίγο κλείνει δεκαετία στην δουλειά, τα λέει όλα.

Πλήρης ξηρασία, πριν 3-4 χρόνια όλο και εμφανίζονταν δυνατά κομμάτια που συνδύαζαν τα πάντα και περνούσαμε το ίδιο ή και καλύτερα από ό,τι με την Εβελίνα.

Κατάντια τα μπουρδέλα πλέον.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
παιδιά ξέρετε αν δουλεύει η λιζα η μοντελε;;; Και μια σα Κινέζα ονόματι σιμα;;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Λοιπον εχω φτασει σπιτι και σημερα εχω γυρισει απο μεταξι εχοντας γαμησει 4 φορες και δεν γαμησα αλλο επειδη μου επριζαν τα αρχιδια οι φιλοι μου αλλα ναναι καλα τα παιδια που περιμεναν τοσο.
Επισης χθες χαλαρο περασμα απο φυλης με μια αννα ρουμανα (σορι παιδια οδους κλπ δεν συγκρατω)
πολυ καλη μεσα αν και μου αρχισε ιστοριες για τις σχεσεις της κλπ αλλα αφου ηθελε να τα βγαλει απο μεσα της η κοπελα χαλαλι γιατι περασα καλα. Επειτα κατηφορισα προς μεταξι γιατι χθες ηταν η χειροτερη τσαρκα εβερ φυλης δεν ειχε σχεδον τιποτα αξιολογο, πολυ ψαξιμο στο μεταξι τα μισα ηταν κατι εκατοσαραντακιλες αλλα μπορω να πω οτι για αμα ψαξεις πολυ βρισκεις αξιολογα πραγματα για αυτο και σημερα πηγα κατευθειαν μεταξι χωρις να ειναι οικονομικο το θεμα.
Οποτε χθες το βραδυ καταθεση στην μιρελα, λογω κωλου και στο δωματιο θετικη τον ηθελε τον πουτσο.
Παμε στο σημερα, μετα απο σχεδον 5 ωρες τσαρκα και περνωντας αναμεσα απο τα τοξα και τις φωτιες των ταλιμπαν η βραδια αρχησε με την τζασμιν ρωσιδα ξανθια 1.5 βυζι και κωλο μετριο προς καλο αλλα επρεπε να γαμησω ξανθια και ηταν η καλυτερη απο οσες ειχα δει μεχρι τοτε, θετικη στο δωματιο ηταν οτι πρεπει για ζεσταμα. Το συγκεκριμενο ρδελο σκαλακια κατω ειχε χθες 2 ρωσιδες μια ξανθια (χελενα) και ενα μελαχρινο ηθελα την ξανθια αλλα δεν εκαναν καν σαλοναρισμα και ξενερωσα αλλα μετα μου ειχε μεινει στο μυαλο η ξανθια και σημερα που πηγα για αυτην μου ειπε ο τσατσος στις 12 οποτε λεω αλλη μερα γιατι ηταν νωρις.
2η καταθεση εκτος προγραμματος καθως βγαινει μια ψιλοχοντρη αλβανιδα δεν θυμαμαι ονομα αλλα με ωραια φατσα, με βαζει με το ζορι στο δωματιο μου βγαζει τα ρουχα και λεω δεν γαμιεται θα της τον δωσω. Στο μπουρδελο απο πανω εγινε σκηνικο με εναν πακιστανο μεθυσμενο που εχωσε μπουκετο στην πουτανα επειδη δεν τη γαμησε καλα και ζηταγε τα λευτα του πισω, προχωραμε.
3η καταθεση μετα απο πολυ περπατιμα και πολυ σκαλι στην χριστινα στο οπως ονομασαμε με τους φιλους μου εμπορικο (αυτο που μπαινεις και ειναι 5-6 μαζι με σκαλες)
Ρωσιδα με μετριο προς καλο κωλο,κομπλε φατσα βυζι πλακα, στο δωματιο προθυμη αλλα πολυ κακη πιπα με αποτελεσμα να της πω να μου ανοιξει τα κωλομερια μπροστα μου και να τον παιζω για να χυσω.
Με αυτα και με αυτα χωρις να το καταλαβω η ωρα ειχε φτασει 12 παρα 5 και εκει που παμε να φυγουμε λεω ειμαστε που ειμαστε εδω ο πουτσος ακομα ζωντανος ειναι παμε και στην χελενα την ξανθια που ηξερα οτι θα ειναι ξενερωτη αλλα ηθελα να τη γαμησω. Παμε εξω απτο ρδελο κλειστο, λεω θα της δωσω ευκαιρια ενα τσιγαρο, πριν το τελειωσω ανοιγει το φως και εγινε ο πρωτος της πελατης για σημερα.
Η τυπισα ειναι φολαρα οπως την περιμενα δεν της αρεσει η δουλεια της αλλα πηρε παρα πολυ καλο τσιμπουκι, αργο χωρις δοντια σαν να μην εχει τελειο πραγματικα αλλα της ελειπε το attitude. Σεξ κανει μονο μια σταση με ανοιχτα τα ποδια ξενερωσα αλλα της τον εδωσα μονο και μονο επειδη επρεπε και μετα την εβαλα να μου πιανει τα αρχιδια και να μου τον παιζει για να χυσω.
Αν ηθελε θα ημουν στρατιωτης της αλλα δυστυχως δεν.
Επισης σε ενα ρδελο που ειχε 2 η μια εν ονοματι βικτωρια με μαυρο Τ μου μπηκε στο ματι αλλα μετα οταν γυρισαμε τα σπιτια χαθηκαμε και δεν το ξαναβρηκαμε, ισως ειχε κλισει.
Αυτα μαγκες μεχρι στιγμης απο βδομαδα ευχομαι να υπαρξουν και αλλες περιπετειες με αισιο τελος, καλα γαμισια σε ολους καλα στησιματα μακρια απο το κακο ματι και τα αναπαντεχα φολιαρισματα.
Λεβέντη εύγε για τις κατά ριπάς κουμπουριές. Πρέπει να σας είδα κάποια στιγμή περνώντας (~ 20.30-21.00), ήσασταν 6-7 πιτσιρικάδες μαζί με τους φίλους σου;
Υπέθεσα ότι πήγατε για μάτι αλλά με εξέπληξες ευχάριστα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.188
Κριτικές
496
Like
62.537
Πόντοι
39.662
Ιασονος 16 ισόγειο, η Αλεξάνδρα η αδυνατουλα μετά από χρόνια στην μοντελοαλυσιδα της φιλης.. υποβιβασμός στην Β εθνική
Τυπε να σκέφτεσαι σα πουτάνα.
Αναβάθμιση εκανε , απλο πρόγραμμα , περισσοτεροι πελατες, περισσότερα λεφτα,
λιγότερος χρόνος στο δωμάτιο.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Μέσω ιντερνετ εκανα την ερευνα δεν πηγα αποκει. Δε ξερω πως ειναι οι χωροι μεσα και η εξυπηρέτηση. Γενικά δεν ειναι και το πιο εύκολο πράγμα να πάω να τσεκάρω 11 μέρη από κοντά ∙ διότι, 1) η περιοχή δεν είναι εύκολη για τσουλημα με αναπηρικό αμαξίδιο και 2) κάθε μπουρδέλο έχει απέξω πεζοδρόμιο χωρίς ράμπα, το οποίο πρέπει να ανέβω (πράγμα οχι πολυ εύκολο συν οτι ειναι επικίνδυνο). Οπότε ρωτάω μήπως και γλιτώσω να το κάνω 11 φορές. Με λίγα λογια τα αμεα σε αυτη τη χωρα πρεπει να ειναι οργανωτικά ακόμα και για να γαμησουν.
Παίχτη όταν θες να κατέβεις στείλε pm μήπως και τύχει να είμαι κάτω κι εγώ (ή σκέφτομαι να κατέβω - σε φυλής αναφέρομαι πάντα), ούτως ώστε να μοντάρουμε τις ώρες και να σε βοηθήσω εγώ, αν θες να μπεις κάπου που έχει δύσβατα πεζούλια ή πεζοδρόμια.
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Ευχαριστώ για την απάντηση, θα τσεκαρω τα μέρη π είπες. Για Μεταξουργείο δε ξέρω γτ σκέφτομαι και το θέμα της ασφάλειας. Γενικά και η φυλής Μ είχε φανεί λίγο επικίνδυνη (κακά τα ψέματα, είμαι εύκολος στόχος). Εκτιμώ που προσφέρθηκες να βοηθήσεις, ελπίζω να μην χρειαστεί.
Ο Sevasmiotatos και ο Εξερευνητής προσφερονται για βοήθεια σου. Εγώ σου λέω, έρχομαι να σε παρω με το αμάξι μου και να σε πηγαίνω στις περιοχες με τα μπουρδέλα που θες. Λιοσίων Φυλής. Μαζί με άλλον έναν ή δυο εθελοντές συναγωνιστές αν χρειαστεί , θα χαρώ να κάνω κάτι τέτοιο και θα χαρώ με την χαρά σου.
Είμαι διαθέσιμος πρωινα και επικοινώνησε και με τους άλλους να σε βοηθήσουμε.
Είναι ευκαιρία να επιδείξουμε τον αληθινό ανδρισμό μας!
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Τυπε να σκέφτεσαι σα πουτάνα.
Αναβάθμιση εκανε , απλο πρόγραμμα , περισσοτεροι πελατες, περισσότερα λεφτα,
λιγότερος χρόνος στο δωμάτιο.
Έκατσα προσοχή και μόνο που σχολίασες! Είμαι τόσο φαν σου..που όπου βαράς πηγαίνω στον τόπο του εγκλήματος! ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
Από φωκαιας πέρασες;;;
όχι, δυστυχώς τη "πάτησα" όταν βγήκα από Φωκαιας 7 ισόγειο όπου πήρα τη Στέλλα η βροχή δυνάμωσε, μπήκα στο αμάξι και έφυγα, μετά από 5 λεπτά η βροχή σταμάτησε ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom