Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (10 μέλη και 118 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.769
Πόντοι
7.046
τώρα live

Φυλής 71α Έλλη μελαχρινή με μακρύ μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Εύα καστανή με λεπτά πόδια, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα σιλικονατες τορπίλες τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και χειλάκια δεξιά χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα είναι και Ηλέκτρα με κάστανο σκούρο μακρύ μαλλί, σώμα με πιασίματα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 86β Άντζελα Formet καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια από τη περιφέρεια και κάτω, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Μαρία λογικά αυτή του Βορδελου... στο δωμάτιο σε πρόγραμμα μισής ώρας!!!! Μήπως είναι τελικά καλή και μας φλομωνει πάλι σε ψέμματα ο βόρδελος για να την κρατήσει για πάρτι του ?, πάλι δε κατάφερα να τη δω, πέρασα όμως καλά με την Ιζαμπέλα στο 65

Φυλής 84β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Ιζαμπελα καστανή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί παχουλη με 2.5αρι βυζι μεγάλο κωλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σιμονα μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα κωλαρα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, τιμήθηκε η Ιζαμπελα με καλές εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φυλής 65α Χριστίνα στο δωμάτιο είπε ο σπαστικός τσάτσος, πιστεύω είναι από τους χειρότερους που δουλεύουν, έχω καιρό να περάσω με κοπέλα όταν δουλεύει αυτός και έχει γίνει ειρωνικός, όταν περνούσα Φωκαιας Φυλής και Μεταξουργειο παλιότερα ήμουν καλός...

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Λίζα ξανθιά κοντή λεπτή με μικρό βυζι ωραίο πρόσωπο, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Ελενα ξανθιά νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Ιωάννα καστανοξανθη ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α, 56, 54β και 54α κλειστά.
Αναμένουμε διακαώς την κριτική με την Ιζαμπέλα βασιλευς των βασιλέων!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ripper

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κατέβηκα πριν κανένα μισάωρο Φολης . Βαράνε μύγα. Σήμερα ήμουν αποφασισμένος να φολιαστω απ' τη Μαρία . Κλειστό.

Άδειασμα συντήρησης σε μια απ' τα ίδια τη Σάρα στο Φωλαίας 20τόσο. 3 δωμάτια πήρε σήμερα είπε. Επισης είπε ότι θα τα κλείσουν τη νύχτα

Πήγα πήρα πιτόιρο και να κάτσω . Άκυρο το Ράπιντ λέει
Πέρασαν 48 ώρες. Άντε και γαμηθειτε. Αυτή τη δουλειά θα κάνουμε. Εμβόλιο δεν κάνω . Απλά κόβω τον καφέ στον καφενέ και το πιτόιρο στο μαγαζί. Τα κόβω όλα. Στα παπάρια μου .
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Στο γωνιακό ισόγειο Φολαίας και Αχαρνών μια καινούργια,δεν την έχω ξαναδει.

Ξανθιά ρωσοφατσα ,μικρό βυζί, στρουμπουλος κωλος προς μπαμπάτσικη.

Κούναγε τα κωλομερια στα μούτρα μου εκεί που καθόμουν,τη χουφτωσα λίγο ,καβλωσα και πήγα δίπλα στα σίγουρα στη Σάρα.

Μιρένα ή Μιλένα κάτι σε Μ. Δεν κατάλαβα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Φυλής βράδυ τέτοια ώρα παίζει κάτι καλό ;
Για κώλο η ωραία φάτσα και ωραίο γαμησι ψάχνω ..
Μια μικρή βοήθεια παρακαλώ
Οι προϋποθέσεις που θέτεις είναι εντελώς υποκειμενικές . Εδώ άλλοι έβλεπαν μουναρα τη Φολίζα στο Φολής 74.

Το γραψα παραπανω για τη μόνη καινούργια. Οι άλλες σε όσα ήταν ανοιχτά μια απ' τα ίδια .
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν έχω πάει ποτέ φυλής , όσα είναι ανοιχτά και έχει παλιές έστω έχεις να προτείνεις κοπελσ και σπίτι που γουστάρεις εσύ ;
Είμαι στο δρόμο γι'αυτό ρωτάω
Πολλά ζητάς για Φολης και ωραία φάτσα και κωλο και καλό γαμησι. Η Φολης όνομαζεται έτσι για κάποιο λόγο.

Εγώ δεν την γουστάρω καθόλου. Πηγαίνω μόνο για αδειασματα συντήρησης σε κάνα δυο. Δεν έχω να σου προτείνω γιατί ο συνδυασμός που ζητάς απλά δεν υπάρχει.

Πήγα στη Σάρα στο Φολαιας 27β. Ξαναδιάβασε παραπανω
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Πολλά ζητάς για Φολης και ωραία φάτσα και κωλο και καλό γαμησι. Η Φολης όνομαζεται έτσι για κάποιο λόγο.

Εγώ δεν την γουστάρω καθόλου. Πηγαίνω μόνο για αδειασματα συντήρησης σε κάνα δυο. Δεν έχω να σου προτείνω γιατί ο συνδυασμός που ζητάς απλά δεν υπάρχει.
Η Σάρα σου κάνει καλές υπηρεσίες (γλωσσόφιλα κλπ);
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Η Σάρα σου κάνει καλές υπηρεσίες (γλωσσόφιλα κλπ);
Δεν ζηταω ποτέ σε μπουρδέλο γλωσσοφιλα.Τυπικο ακαποτο μου κάνε σήμερα και γενικα τον τρώει αδιαμαρτύρητα. Όταν πρωτοπήγαινα μου είχε ζητησει γλυφομούνι . Άστο λέω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν έχω πάει ποτέ φυλής , όσα είναι ανοιχτά και έχει παλιές έστω έχεις να προτείνεις κοπελσ και σπίτι που γουστάρεις εσύ ;
Είμαι στο δρόμο γι'αυτό ρωτάω
Ξαναλέω στη Σάρα πηγαίνω.

Σπάνιο σώμα λεπτή με βυζάρες έχει η Μαρία στο Φολής 56,κλειστό σημερα,αλλά κάνει εντελώς άσχετο γαμησι. Αν μπορέσεις να τη γαμησεις.

Εμετουργείο έχω να πατήσω από τότε που ήταν 'κλειστά' με τον κορώνας γιο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.159
Πόντοι
45.465

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα η νικόλ στο Ιάσωνος 19α που γράψατε είναι αθτη με την κωλαρα που δούλευε μέσα στην καραντίνα κρυφά με μια άλλη μαυρουλα πρωινές ώρες;αν ναι ξέρεις κανείς τι ώρες δουλεύει περίπου Καη μέρες γιατί την έψαχνα καιρό πάλι έχει κωλαρα .
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Επίσης αν έχει δει κανείς την λολιτα στο βέργας 3 αν αξίζει μην πηγαίνω Αθήνα άδικα έντελως ;
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Κι εγώ την ψάχνω και σκέφτομαι να κατέβω !
Άμα πας ρε παικταρα στείλε ένα μυνημα να πεις εντυπώσεις γιατί εγώ θα πάω το πρωί να δω την νικολ και το βράδυ δεν ξέρω άμα θα κατέβω άμα αργήσω να σχολάσω
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
859
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Άμα πας ρε παικταρα στείλε ένα μυνημα να πεις εντυπώσεις γιατί εγώ θα πάω το πρωί να δω την νικολ και το βράδυ δεν ξέρω άμα θα κατέβω άμα αργήσω να σχολάσω
Έγινε φίλε θα ρωτήσω και θα σ πω
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
859
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Άμα πας ρε παικταρα στείλε ένα μυνημα να πεις εντυπώσεις γιατί εγώ θα πάω το πρωί να δω την νικολ και το βράδυ δεν ξέρω άμα θα κατέβω άμα αργήσω να σχολάσω
Λοιπόν επιστροφή λολιτα !
Απόγευμα βέργας 3 και βράδυ μαραθωνος 59!
Η τυπισα με θυμόταν κιόλας και έδωσε ρεσιτάλ! Όλο λέω ότι θα δοκιμάσω μπελά και ποτέ δεν μπαινω! Υπάρχει κάποιος που τις έχει πάρει και τις δυο να μ πει αν αξίζει να την Παρω;
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
14
Like
3.379
Πόντοι
4.895
Καλημέρα σε όλους. Το πορνοημερολόγιο μου γράφει Μπαρμπόρα για σήμερα.....
Εργάζεται κανονικά? Γιατί η χοντρούλα ξανθιά που δούλευε μου είχε πει ότι θα έρθει μετά 2_3 μέρες.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Δεν ζηταω ποτέ σε μπουρδέλο γλωσσοφιλα.Τυπικο ακαποτο μου κάνε σήμερα και γενικα τον τρώει αδιαμαρτύρητα. Όταν πρωτοπήγαινα μου είχε ζητησει γλυφομούνι . Άστο λέω.
Λοιπόν επιστροφή λολιτα !
Απόγευμα βέργας 3 και βράδυ μαραθωνος 59!
Η τυπισα με θυμόταν κιόλας και έδωσε ρεσιτάλ! Όλο λέω ότι θα δοκιμάσω μπελά και ποτέ δεν μπαινω! Υπάρχει κάποιος που τις έχει πάρει και τις δυο να μ πει αν αξίζει να την Παρω;
Μετά από δύο φορές με τη Λολίτα..μπορώ να πω ότι έχει μέλλον δυνατό αν δεν εξαφανιστεί...για τη Μπέλα δεν ακούγονται και τα καλύτερα.. βέβαια μπορεί να είναι και θέμα χημείας με τον καθένα.. οπότε θα πρέπει να το ρισκάρεις και να μας πεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
όχι απλά δε σβήστηκε, από παλιότερη ενημέρωση που δούλευε μαζί με τη Μαίρη
Το φαντάστηκα.

Απλά, είπα να κάνω λίγο χιούμορ, σε αυτήν την μουνο-αναβροχιά που ζούμε....

Υ. Γ. : καλά γαμήσια, λιγότερες φολες, μας εύχομαι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom