Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (24 μέλη και 235 επισκέπτες)

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
118
Like
186
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Πήγα σήμερα μια τσάρκα μετά τις 5. Κυρίως στη Φωκαίας μια και ο χρόνος δεν περίσευε
Πήγα να βρω την Ντιάνα. Πέρασα και από αλλά. Τελικά Πήγα στη φωκάια και Αχαρνών στα σκυλάκια 27. Πάνω. Ήταν μια Μελίνα. Ρωσίδα. Μου άρεσε το σώμα της και είπα να περάσω. Ωραία , αλλά βιάζεται και της φαίνεται. Αν και είναι ευγενική , δεν... ωραίο μουνί. Αλλά πολύ κρέμα και τίποτα ακάποτο. Ούτε πίπα.
Χαλαρό μουνί αρκετά και με την κρέμα δεν νιώθεις καμία αντίσταση. Δεν ... αλήθεια Φορά
Οπως τα λες ειναι φιλε,εμενα σκεψου μ επεσε απ την πολυ κρεμα νομιζα οτι γαμαω το κενο!μαυρο μακρια
 

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα ξερει κανεις αν το Περγαμου 1 ειναι ανοιχτο και αν ναι ποια κοπελλα παιζει τωρα
 

Petrouilias

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2021
Μηνύματα
337
Κριτικές
1
Like
884
Πόντοι
81
Τις προάλλες επισκέφτηκα την Αουρόρα ενώ είχα πει ποτέ ξανά. Αυτά παθαίνουμε οι βυζολάγνοι.
Πίπα με δόντι και στράβωνε απελπιστικά τη λεκάνη της, να μην μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου. Ακόμα χειρότερα απ' ότι θυμάμαι.

Δεν είχα διάθεση να σταματήσω στη μέση και να ζητήσω χρήματα πίσω και να τα πάρω όπως έχω κάνει σε άλλες περιπτώσεις στο παρελθόν, αλλά ρε σεις έτσι τους χρειάζεται. Εκεί που χαίρεται η άλλη που φεύγεις απλά, να παίρνεις χρήματα πίσω και να της κόβεται η χαρά. Ας τα φάει στον επόμενο. Δεν μου λέει τίποτα το 20αρι, αλλά καλύτερα να τα χαρίσω αλλού αν είναι έτσι.
Ειναι σήμερα Εκεί αδερφε??
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τελικά πήγα σήμερα στη Μαρία.

Πριν μπω ρωτάω τον τσαδύο αν κανει πισωκολλητο. Ναι απαντάει και του λέω κανονικό ή ξαπλωτο; Πάω να ρωτήσω λέει και έρχεται με την απάντηση μόνο κανονικό σεξ.

Στο δωμάτιο τεράστια βελτίωση . Δεν μου δώσε την καποτα να τη βάλω εγώ,την έβαλε μόνη της .

Μετά άρχισε τα δικά της. Στο δίλεπτο μου λέει Finish. Ωχ, σκέφτομαι θα σηκωθεί να φύγει. Γύρνα λέω και ξάπλωσε .

Γυρνάει στο πλάι με λυγισμένα τα πόδια. Έτσι όπως ξάπλωσε μέχρι να βρω τρύπα άρχισε να πέφτει ο γερανός.

Έτσι όπως κανείς, λέω , δεν γίνεται δουλειά. Χριστό δεν κατάλαβε βέβαια.

Της δείχνω γύρνα κανονικά . Γυρνάει και της βάζω το χέρι στο γερανό . Μετά από δύο,τρία δεύτερα ξανασηκωθηκε , της τον βάζω και συνεχίζω.

Ούτε στο ιεραποστολικό δεν μπορεί . Δεν μπορεί να σηκώσει τα πόδια για να επιτευχθεί πλήρης διείσδυση.Τα χε λυγισμένα και έκλεβε.

Τέλος πάντων ,κάτσε να ανεβάσω στροφές λέω γιατί θα φύγω άχυστος . Βάζω το κομπρεσέρ στη μεσαία ταχύτητα, της κρατάω τα πόδια λίγο πιο πάνω με το ζόρι και ήρθε μετά το τέλος.


Απόσπασμα απ' το διήγημα 'Βίος και Πολιτεία ενός βόρδελου'.
 
Τελευταία τροποποίηση:

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Τα
Τελικά πήγα σήμερα στη Μαρία.

Πριν μπω ρωτάω τον τσαδύο αν κανει πισωκολλητο. Ναι απαντάει και του λέω κανονικό ή ξαπλωτο; Πάω να ρωτήσω λέει και έρχεται με την απάντηση μόνο κανονικό σεξ.

Στο δωμάτιο τεράστια βελτίωση . Δεν μου δώσε την καποτα να τη βάλω εγώ,την έβαλε μόνη της .

Μετά άρχισε τα δικά της. Στο δίλεπτο μου λέει Finish. Ωχ, σκέφτομαι θα σηκωθεί να φύγει. Γύρνα λέω και ξάπλωσε .

Γυρνάει στο πλάι με λυγισμένα τα πόδια. Έτσι όπως ξάπλωσε μέχρι να βρω τρύπα άρχισε να πέφτει ο γερανός.

Έτσι όπως κανείς, λέω , δεν γίνεται δουλειά. Χριστό δεν κατάλαβε βέβαια.

Της δείχνω γυρνά κανονικά . Γυρνάει και της βάζω το χέρι στο γερανό . Μετά από δύο,τρία δεύτερα ξανασηκωθηκε , της τον βάζω και συνεχίζω.

Ούτε στο ιεραποστολικό δεν μπορεί . Δεν μπορεί να σηκώσει τα πόδια για να επιτευχθεί πλήρης διείσδυση.Τα χε λυγισμένα και έκλεβε.

Τέλος πάντων ,κάτσε να ανεβάσω στροφές λέω γιατί θα φύγω άχυστος . Βάζω το κομπρεσέρ στη μεσαία ταχύτητα, της κρατάω τα πόδια λίγο πιο πάνω με το ζόρι και ήρθε μετά το τέλος.


Απόσπασμα απ' το διήγημα 'Βίος και Πολιτεία του βόρδελου'.
Τελικά πήγα σήμερα στη Μαρία.

Πριν μπω ρωτάω τον τσαδύο αν κανει πισωκολλητο. Ναι απαντάει και του λέω κανονικό ή ξαπλωτο; Πάω να ρωτήσω λέει και έρχεται με την απάντηση μόνο κανονικό σεξ.

Στο δωμάτιο τεράστια βελτίωση . Δεν μου δώσε την καποτα να τη βάλω εγώ,την έβαλε μόνη της .

Μετά άρχισε τα δικά της. Στο δίλεπτο μου λέει Finish. Ωχ, σκέφτομαι θα σηκωθεί να φύγει. Γύρνα λέω και ξάπλωσε .

Γυρνάει στο πλάι με λυγισμένα τα πόδια. Έτσι όπως ξάπλωσε μέχρι να βρω τρύπα άρχισε να πέφτει ο γερανός.

Έτσι όπως κανείς, λέω , δεν γίνεται δουλειά. Χριστό δεν κατάλαβε βέβαια.

Της δείχνω γυρνά κανονικά . Γυρνάει και της βάζω το χέρι στο γερανό . Μετά από δύο,τρία δεύτερα ξανασηκωθηκε , της τον βάζω και συνεχίζω.

Ούτε στο ιεραποστολικό δεν μπορεί . Δεν μπορεί να σηκώσει τα πόδια για να επιτευχθεί πλήρης διείσδυση.Τα χε λυγισμένα και έκλεβε.

Τέλος πάντων ,κάτσε να ανεβάσω στροφές λέω γιατί θα φύγω άχυστος . Βάζω το κομπρεσέρ στη μεσαία ταχύτητα, της κρατάω τα πόδια λίγο πιο πάνω με το ζόρι και ήρθε μετά το τέλος.


Απόσπασμα απ' το διήγημα 'Βίος και Πολιτεία του βόρδελου'.
είχα προειδοποιήσει πάντως….
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάποιος κύριος πέρασε από φωκαιας;;;
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Τι να σου πω ρε φίλε όντως μπορεί να ήταν η φάση της! Την ίδια ατακα μ είπε και μενα η τσατσα την πρώτη μέρα! Όντως η Μπελά και μενα με φτιάχνει πολύ γιατί είναι γήινη αλλά ακούω πολλά για ξεπέτα και το σκέφτομαι! Όπως και να χει μακάρι να ρθουν καλύτερα τεμάχια να περνάμε καλά!
Αποτι μου ειπε η 2τσα θα ερχονται στον οικο καινουργια τεμαχια απο Ρωσια-Ουκρανια,παρεπιμτοντως απο χθες ξεκινησε στην πρωινη βαρδια εκει μια νεα αφιξη η Τινα,αποτι με ενημερωσε η 2τσα δουλευε στην Ρωσια,πηγα την ειδα,ψηλη κοπελα καστανη,καλο σωμα,αλλα λιγο ξινη στο σαλοναρισμα,δεν περασα γιατι δεν μου εκανε κλικ και η 2τσα δεν με προετρεψε για να μπω,κανει ελευθερο στοματικο,ειχε δωματια γεματα,αυτο βεβαια δεν λεει τιποτα,ειναι καινουργια και μπαινουν πολλοι για να δοκιμασουν,στην συνεχεια θα δουμε πως θα παει,αν περασει κανενας μαζι της ας ενημερωσει.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τα

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάποιος κύριος πέρασε από φωκαιας;;;
Δεν πέρασα . Τι να δω ; Τα ίδια;


Η Μαρία μ αρέσει. Αλλά ούτε τα βασικά δεν ξέρει. Αν ήξερε έστω και αυτά, θα έκοβα το στούντιο κάμποσο καιρό.

Τώρα θα αναγκαστώ πάλι στούντιο να πάω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Θα γράψω και εγώ την εμπειρία μου αφού με βοηθάτε όλοι σε ότι ρωτάω ξαι το εκτιμώ .πήγα σήμερα είδα λολιτα άλλο χαλί εμφανισιακά σε σχέση με αυτό που περίμενα.πήγα μετά πέρδικα 1 πάνω 3 κοπέλες οι δυο σε ψιλο γούστα μου για μπουρδελο και ειδικά για δεκάρικο γιατί δεν μπορώ να ακούω αυτούς που ζητάνε θαύματα με ένα δεκάρικο μην τρελαθούμε κιόλας εδώ 5 ευρώ πήγανε τον καφε τώρα και μας Χάλαεο το δεκάρικο στο γαμησι.πήρα την λολα ωραίος κωλος γαμησι και αυτά τα κλασσικά εγω να γαμαω και απλά να κάθεται στα 4 αλλά όπως ξανά ειπα δεν ζητάω και πολλά όταν πηγαίνω να χύσω θέλω μόνο και να πάω σπίτι μου για δεκάρικο ήταν αρκετά καλή.πριν μια εβδοαμδα είχα πάει στην Μαρία στα 20.η απάτη της απάτης και πάλι απάτη .δεν έδινα το 20 σε δυο παιχνίδακια να εμένα και με την ανδρεναλινη.και κάτ άλλο γοα την Πάμελα στο κωλονου 27.μπορεί να έχω πάει μαζί της πάνω από 100 φορές και έχουμε πάει και σε ξενοδοχείο στην καραντίνα κι μην γράφετε από κάτω ποσό και τι μια φορά έγινε και αυτό από σπόντα και ήταν τρομερά.αλλά η γκομενα έχει χαλάσει γαματα και στις υπηρεσίες της στο δωμάτιο μαι στο σώμα της και το λέω εγω που είχα καψουρα μαζί της .καλό βράδυ σε όλους
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Οι φόλες έχουν αυξηθεί κατακόρυφα, το 'χουμε πει. Νομίζω καλύτερα να μη γαμήσω 3 φορές στη Φυλής, για να τα δώσω μια και καλή στο μασατζίδικο, όπου τα λεφτά μου θα πιάσουν σίγουρα τόπο. Εκεί και πλήρες πρόγραμμα έχεις και μασάζ σου κάνουν και δε χτυπάνε πόρτες.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Στο Φολής 65 μαζί με τη Μαρία, μια καινούργια, για μένα,ξανθιά ψωμομένη προς μπαμπατσικη.

Στο εν λόγω βορδέλο βάζουν πλέον support πουτανα τόσο φόλα που είναι η Μαρία.
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Εγώ ήμουνα σίγουρος για αυτό και δεν πάτησα καθόλου.
Αδερφέ μεγάλη ηλικιακά και νταρντανα για τα δικά μου γούστα πάντα λέω έτσι δεν ξέρω τα γούστα του καθενός αλλά για τα δικά μπθ ειδικά για εικοσάρικο δεν το έδινα
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
34
Like
4.332
Πόντοι
7.195
αυτή γουστάρε την χύνουν Πακιστανοί με 7 ευρώ και άτομα με πολλές αρρωστιες ενώ ταυτόχρονα βρωμάει σπέρμα.
πάει περίπτερο η Αναμπέλα να αλλάζει τα πενηνταράκια..
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
34
Like
4.332
Πόντοι
7.195
Μετά άρχισε τα δικά της. Στο δίλεπτο μου λέει Finish. Ωχ, σκέφτομαι θα σηκωθεί να φύγει. Γύρνα λέω και ξάπλωσε .

Γυρνάει στο πλάι με λυγισμένα τα πόδια. Έτσι όπως ξάπλωσε μέχρι να βρω τρύπα άρχισε να πέφτει ο γερανός.
τύπε μου όπως είναι στο πλάι της σηκώνεις το πόδι, καβαλάς στο άλλο, και μπαίνεις και γαμάς μουνί οριζόντιο.
Λέει η στάση, δοκιμάστε το.
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
183
Like
1.218
Πόντοι
201
Οι φόλες έχουν αυξηθεί κατακόρυφα, το 'χουμε πει. Νομίζω καλύτερα να μη γαμήσω 3 φορές στη Φυλής, για να τα δώσω μια και καλή στο μασατζίδικο, όπου τα λεφτά μου θα πιάσουν σίγουρα τόπο. Εκεί και πλήρες πρόγραμμα έχεις και μασάζ σου κάνουν και δε χτυπάνε πόρτες.
Δεν εχω παει στα λιοτριβια, και γενικα δεν ξερω το χώρο. Για δωσε κανενα στοχο μυστη (εστω π.μ.)
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Αααχ ααχ χύνω χύνω πάω κατευθείαν Καμπούλ να πετάξω σπέρμα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
τύπε μου όπως είναι στο πλάι της σηκώνεις το πόδι, καβαλάς στο άλλο, και μπαίνεις και γαμάς μουνί οριζόντιο.
Λέει η στάση, δοκιμάστε το.
Η καλύτερη στάση είναι της σηκώνεις το πόδι την πετάς έξω και πας και ζητάς τα λεφτά πίσω απ' τον Τσάτσο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom