Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (13 μέλη και 250 επισκέπτες)

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Θέλω την Κατερίνα (Ρωσίδα) που ήταν στο Ιάσωνος 37Α σκάλες.. Ξέρουμε που δουλεύει...??? Ισχύει το Διδύμου 18Α ή έχει αλλάξει πάλι.?? Ο μοναδικός λόγος για να σύρω το τομάρι μου στη Βικτώρια... Α , ρε Κατερινάκι και πάνω που την θεωρούσα δεδομένη κι ότι θα τη βρίσκω στο πόστο της μ'ένα 10ευράκι...
Στο Βεργας 3 ήταν πρωί σήμερα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.571
Like
7.244
Πόντοι
1.056
Πέρασμα 2ΜΜ τώρα πριν λίγο Μεταξουργείο.
Πήρα την Άντζελα από ιασωνος δούλευε μαζί με το μαυρακι το τρέλαμενο την Λάουρα.
Άντζελα λοιπόν μελαχρινό στραβοδοντικο κορίτσι μετρίου αναστήματος με τουρλοτο κωλαρακι, δεν ξέρω αλλά με καβλωσε αρκετά, τόσο καιρό την βλεπω και την υποτιμαω αλλά σήμερα λόγο Καβλας και έλλειψη προϊόντων απόφασησα να κάψω τα 10 ρουπία μου.
Πέρασμα της σκυλοφατσας στο δωμάτιο που δεν άργησε να μου τον κάνει πέτρα μου έλεγε ενώ μου τον έπαιζε για τους Πακιστανούς πόσο βρωμάνε και ενώ τα άκουγα αυτά άλλο τόσο καβλωνα έτσι κατευθείαν την έβαλα να μου γλύψει τα αρχιδια που με μεγάλη χαρά έκανε.
Την γύρισα στα 4 και άρχισα να την σφυροκοπαω σαν μανιασμένος για κάνα 10 λεπτό χύνοντας σαν κτήνος μικρή ποσότητα σπέρματος λόγο τριων αυνανισμον που έκανα σήμερα.
Ο φίλος μου πέρασε με την τρελή Λόλα το μαυρακι βουλγαροτσιγκανα κοντή περίεργη έτσι και έτσι με βυζάκια για γληψιμο νερουλά,δεν βουλονε το βρωμοστομα της όταν μου μίλαγε μου έκανε χοντρή επίθεση βγάζοντας έξω τον αλιγάτορα μου μπροστά στην τσατσά και στο κοινό έτσι ξανακαβλωσα και είπα να περάσω πράμα που το μετάνιωσα γιατί ήταν αρκετά μέτρια έτσι όταν την είχα στα 4 την κοπανησα με όλη μου την δύναμη και αυτή φώναζε "σιγάαααα ρε Μαλακάσα" την γύρισα έβγαλα Καποτά και της τα πέταξα χωρίς την θέληση της ότι ζουμί τελευταίο μου είχε απομείνει στην μούρη κάνοντας αλλόκοτες κραυγές που μέχρι και εγώ με φοβήθηκα εκείνη την ώρα.
ΣΟΣ παιδιά μου εκτός από την Κρούελα με το Φίατ πουντο γκρι κυκοκλοφορει και ο Κάκος ο λύκος με ένα μαύρο Σμαρτ καθώς ήμασταν Κολωνόυ εγώ και ο φίλος μου βραδιάτικα τώρα πριν ακούσαμε στην αρχή κάτι σφυρίγματα και κάτι ψιψιρισματα ενώ δεν υπήρχε κανείς φύγαμε γρήγορα και είδαμε ένα αμάξι Σμαρτ να μπαίνει στον πεζοδρόμο, που πάλι δεν είχε σχεδόν κανέναν και είδαμε μια περίεργη μορφή φρικαλέα να μας κάνει το ίδιο σφύριγμα που είχαμε ακούσει πριν λίγα λεπτά και να μας κοιτάει στα μάτια. Εννοείτε πάλι φύγαμε γρήγορα.
Το Καμπούλ έχει γίνει ιδιαίτερα επικίνδυνο και έχει χάσει την ποιότητα του..
ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΜΑΥΡΑΚΙ Η ΛΑΟΥΡΑ?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Είναι όπως η Σβετα αποτι φαινεται κι αυτή,με άλλους είναι καλή και άλλους τους φολιαζει.:2funny:
Κοίτα..αν θέλει να φολιάζει κάποιους δεν είναι δικό μου πρόβλημα....αν μυρίζεστε φόλα... ζητήστε αμέσως να φύγει από το δωμάτιο...πριν όμως έρθετε σε πολύ στενή επαφή...πριν τη πίπα δηλαδή και ζητήστε χρήματα πίσω... πάντως ίσως είναι και ο τρόπος που προσεγγίζεις κάθε ιερόδουλη...δύο φορές με.τη Λολίτα και μια με τη Σβέτα πέρασα πολύ καλά....
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Κοίτα..αν θέλει να φολιάζει κάποιους δεν είναι δικό μου πρόβλημα....αν μυρίζεστε φόλα... ζητήστε αμέσως να φύγει από το δωμάτιο...πριν όμως έρθετε σε πολύ στενή επαφή...πριν τη πίπα δηλαδή και ζητήστε χρήματα πίσω... πάντως ίσως είναι και ο τρόπος που προσεγγίζεις κάθε ιερόδουλη...δύο φορές με.τη Λολίτα και μια με τη Σβέτα πέρασα πολύ καλά....
Εντάξει φίλε,εγώ λεω την προσωπικη μου εμπειρία και κοιτάω με τα γραφομενα μου όσο μπορώ να βοηθήσω να μην την πατησει καποιος συναγωνιστης με κάποια φόλα η για το αν καποια αξιζει επισης,εξαλου γι αυτό υπάρχει και το σαιτ για να βοηθάει ο ενας τον αλλο και όχι για να μαλώνουμε.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Εντάξει φίλε,εγώ λεω την προσωπικη μου εμπειρία και κοιτάω με τα γραφομενα μου όσο μπορώ να βοηθήσω να μην την πατησει καποιος συναγωνιστης με κάποια φόλα η για το αν καποια αξιζει επισης,εξαλου γι αυτό υπάρχει και το σαιτ για να βοηθάει ο ενας τον αλλο και όχι για να μαλώνουμε.
Σωστά..όπως γράφεις εσύ για να προστατεψεις καποιον..γραφω και εγω για να πάει κάποιος και να περάσει καλά.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Τι να σου πω, από τις "επιλεκτικές" τουλάχιστον δεν έχω φάει φόλα. ?‍♂️
Για διευκρινησε ποιες εννοεις "επιλεκτικες"?εσυ δεν έγραψες ότι οι φολες στην φυλής αυξηθηκαν κατακορυφα και καλυτερα να πηγαίνουμε στα λαδαδικα?δεν εφαγες καραφολα τελευταια απο την Μπελλα κσι την Τιφανυ?αυτες τι ήταν μη επιλεκτικές?σε αυτές τους επεφτες εσυ μεγαλος η έχουν μάθει έτσι να βγάζουν χρημα εύκολα και γρήγορα φολιαζοντας κοσμο?γνωμη μου είτε μικρός είσαι είτε μεσήλικας,δεν λεμε και χουφταλο έτσι,αν το έχει στον χαρακτήρα της το φολιασμα θα σε φολιασει.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Για διευκρινησε ποιες εννοεις "επιλεκτικες"?εσυ δεν έγραψες ότι οι φολες στην φυλής αυξηθηκαν κατακορυφα και καλυτερα να πηγαίνουμε στα λαδαδικα?δεν εφαγες καραφολα τελευταια απο την Μπελλα κσι την Τιφανυ?αυτες τι ήταν μη επιλεκτικές?σε αυτές τους επεφτες εσυ μεγαλος η έχουν μάθει έτσι να βγάζουν χρημα εύκολα και γρήγορα φολιαζοντας κοσμο?γνωμη μου είτε μικρός είσαι είτε μεσήλικας,δεν λεμε και χουφταλο έτσι,αν το έχει στον χαρακτήρα της το φολιασμα θα σε φολιασει.
Μα και μόνος σου είπες ότι η Σβέτα και η Λολίτα είναι στην κατηγορία αυτών που σε άλλους ρίχνουν φόλα και σε άλλους είναι καλές. Αυτό εννοώ επιλεκτικές. Οι υπόλοιπες είναι φόλες με σχεδόν όλους. Και ναι, έχει αυξηθεί το ποσοστό φόλας σε σχέση με πριν την καραντίνα. Πάνε να βγάλουν τα σπασμένα των lockdowns ή περιμένουν να έρθει καινούριο και δουλεύουν σε εντατικούς ρυθμούς.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Φυλ. 103: Ένα μπαζάκι η Ξένια
Με σαγιοναρα βγηκε το μπαζο πάλι?
Μαζι της επαιζε πριν καμμια βδομαδα και ενα ρωσοφωνο μολδαβορομά η Ντάρια,συμπαθητικο μωρακι , τιποτα το εξαιρετικο μέσα ,τα τυπικα,για μια φορά καλό
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
119
Like
589
Πόντοι
81
Έζησα μεγάλες στιγμές σήμερα.
Τσατσάδες ζητάγανε μάσκες αλλά δεν φοράγανε οι ίδιες.
Ένας συναγωνιστής αργούσε να βγεί απο το δωμάτιο και μπήκε η τσατσά χωρίς να χτυπήσει την πόρτα και τον τσάκωσε να την παίζει πάνω από το σαπούνι αφού το είχε ανοίξει. Ο τύπος ήθελε να χύσει μέσα στο σαπούνι.
Αν είσαι μέλος πες μας γιατί το έκανες αυτό. Με ενδιαφέρει το σκεπτικό σου.
Μάγκες από εδώ και πέρα με το δικό σας σαπούνι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ένας συναγωνιστής αργούσε να βγεί απο το δωμάτιο και μπήκε η τσατσά χωρίς να χτυπήσει την πόρτα και τον τσάκωσε να την παίζει πάνω από το σαπούνι αφού το είχε ανοίξει. Ο τύπος ήθελε να χύσει μέσα στο σαπούνι.
Μάλλον ήθελε να τιμωρήσει τη φόλα που έφαγε. :2funny:
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Μα και μόνος σου είπες ότι η Σβέτα και η Λολίτα είναι στην κατηγορία αυτών που σε άλλους ρίχνουν φόλα και σε άλλους είναι καλές. Αυτό εννοώ επιλεκτικές. Οι υπόλοιπες είναι φόλες με σχεδόν όλους. Και ναι, έχει αυξηθεί το ποσοστό φόλας σε σχέση με πριν την καραντίνα. Πάνε να βγάλουν τα σπασμένα των lockdowns ή περιμένουν να έρθει καινούριο και δουλεύουν σε εντατικούς ρυθμούς.
Τεσπα vrill όπως είπα και ποιο πάνω σκοπός είναι να βοηθάμε,δεν υπάρχει λόγος αντιπαραθεσης,ηλικιακα ειμαι του 67 όμως με πολλές κοπέλες και μικρές και στανταρακια που εχω, περναω πολυ καλα,δοκιμαζω βεβαια και τις καινούργιες,όμως δεν βλέπω να πέφτω έξω η να αποκλινω απο την πραγματικότητα,οσο αναφορα την αποδοση της κοπέλας, στην πλειοψηφία με άλλους συναγωνιστές.Όπως είπα και ποιο πάνω,αν είναι φόλα η κοπέλα δεν σε σωζει η ηλικια.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Ναι αλλά εμείς πλενόμαστε από εκεί.

Αν είσαι μέλος πες μας γιατί το έκανες αυτό. Με ενδιαφέρει το σκεπτικό σου.

Κάτσε ρε τύπε, εσύ δεν έλεγες ότι έκανες πάνω κάτω τα ίδια τις προάλλες;
Πού η διαφορά; :think:
και αφού έφυγε από το δωμάτιο αγανάκτησα με την φόλα που είχα φάει και είπα ως εδώ δεν ξανάρχομαι σε σένα. Βγήκε έξω και εγώ πήρα τα μωρομάντηλα και τα έβαλα πάνω στο aircondision έτσι να μην μπορεί να τα φτάσει. Καλά της ξηγήθηκα;
Άλλες μαλακίες που έχω κάνει κατά καιρούς από τα νεύρα μου είναι να κατουρήσω στο πάτωμα, να χέσω στον νυπτήρα, να βγάλω το σεντόνι και να το κάνω κουβάρι μέσα στο καλαθάκι με τα σκουπίδια (καλό είναι αυτό για να το αλλάξουν), να αδειάσω όλο το σαπούνι, να αδειάσω όλο το καλάθι στο πάτωμα. Και άλλα τέτοιου τύπου πράγματα.
Πείτε και τα δικά σας κόλπα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Σωστά..όπως γράφεις εσύ για να προστατεψεις καποιον..γραφω και εγω για να πάει κάποιος και να περάσει καλά.
Φίλε , διαβάζω τα λεγόμενά σου και παρατηρώ ότι είσαι υπερβολικός ή διαφμιζειζειε κάποιες ? ή το παίζεις μεγάλο πηδαρας ?!?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom