Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (4 μέλη και 76 επισκέπτες)

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
14
Like
3.405
Πόντοι
4.895
ναι οκ ψάχνω καμια ίδιου στυλ καυλιαρα μεγάλα βυζιά αλλά όχι χοντρή στυλ μπάρμπορα.
Δοκίμασε Σόνια από Φιλιππίδου. Φουλ με βυζάρες κορμάρα. Υπερτερεί σαφώς στην πίπα (πολύ πιο τεχνική. Για μένα καλύτερη από την επιθετική πίπα της Βικτώριας Δ27 αλλά όχι και της Αλυόνας Δ 18 νομίζω). Υστερεί σαφώς στη συμμετοχή συγκριτικά με Μπαρμπορα (δεν νιαουρίζει για όσους ξέρουν).
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Ευχαριστω πολυ φιλε αν εχεις να μου προτηνεις και καμια να ειναι καλη θα σου ειναι υποχρεως
Τέτοιες ώρες δεν γνωρίζω τι παίζει δεν πάω. Αν ξέρει κάποιος άλλος μήπως σε βοηθήσει
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
792
Κριτικές
12
Like
2.190
Πόντοι
496
Παίζει κάνα τίμιο κορίτσι τέτοια ώρα φυλής. Ευχαριστώ
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Παιδιά κανα πιπινακι γενικά παίζει 1η 2η βαρδια δε με πειράζει Φυλής ή Μεταξι
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
60ε. παζάρι δύσκολο αλλά προσπάθησε ισως σου κάτσει κανα 50ρι.
Είστε καλά ρε;50€ ή 60€ στη Φυλής; Υπάρχουν δεκάδες ανεξάρτητες με χώρο ή χωρίς που παίρνουν για 1 ώρα 60€ με 2 πιστολιές..Για ψάξτε λίγο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Ρώτησα την τσατσά για Βίκυ απο Κολωνού 30 τήν γνωστή και μου

Ρώτησα την τσατσά για Βίκυ απο Κολωνού 30 τήν γνωστή και μου είπε σταμάτησε ξέρουμε τίποτα?
Μήπως εννοείς την Βίκυ απο Κολωνου 32γ υπόγειο που ηταν παλαιότερα Πιπινου,Αγκυρας ,Βεργας???
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
113
Like
380
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Θέλω να αναφέρω ενα ελαφρύ φολιασμα που έφαγα πριν κανα μηνα απο μια Ρίτα στο πορνομολ μπαίνοντας πανω αριστερά τέρμα.
Έψαχνα να επιθεωρησω εναν πρωκτό ενοικιαζοντας τον βραχυπρόθεσμα.
Αφού ανακοινώθηκε η παροχή πέρασα αλλα δεν δοκίμασα γκροβερ λόγο συμπεριφοράς απ την αρχή (αγένειας) στην ομιλία..έκανε οτι πονούσε στα 4 ενω ένοιωθα αέρα."τι μεγάλο που τον έχεις
και μλκιες" ...οπότε λεω κωλο ούτε για αστείο..
Κανα τίμιο κουλούρι εκτός απ του Ψυρρή και της γιαγιάς Ελένης στο Ιάσωνος 43 υπάρχει στο μετάξι βραδινή?
Λεω παρ'όλα αυτά να δοκιμάσω προς φυλής μια σονια απο Φιλιππίδου που είπε πιο πριν κάποιος για φουλ.. ή την Ηλέκτρα ..
Νομίζω ότι το νήμα χρειάζεται ενα πρωκτικό ρεπορταζ γιατι το αντίστοιχο νήμα με αυτή την ειδικότητα είναι λίγο ψόφιο..
Υ.γ γνωρίζω μπαρμπορα,πωλινα και διδυμου μεριά .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ionikara93

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
20
Like
35
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες...νέος στο φόρουμ αν και πηγαίνω κάποια χρόνια στα μαγικά μέρη...σας ευχαριστούμε που μας ενημερώνετε
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλημέρα

Προσοχή

Ιάσωνος 46β ισόγειο Σάντι πιτσιρίκι 20χρονο νέα άφιξη 1.60 υψος όμορφο ασπρο σωματακι μουτράκι όμορφο πονηρό τσαχπινικο αλλά από Αλβανία. Πρόγραμμα απλό στο 10αρικο.

Μπήκε στο δωμάτιο με τσαχπινιά αλλα κ με αέρα που δεν αρμόζει σε κοπέλα που κάνει ντεμπούτο σε αυτήν την ιερη εργασία. Γνωρίζει λίγες ελληνικές λέξεις. Συμεριφερθηκε με απίστευτη πονηρη αλβανική επαρση δεν έβγαλε το σουτιέν της το μουνακι της γεμάτο κρέμα με αισθηση πολύ πολύ χαλαρή, της έβαλα δάχτυλο στην αρχή ήταν περίεργο τραχύ λες κ έχει σπυριά η κάτι τραχύ. Το σώμα της εχει πολλά σπυριά εδώ κ εκεί κόκκινα μικρά. Στο πηδημα κλέβει ασυστολα δεν δέχθηκε πισοκωλιτο .
Την έδιωξα. Έφυγε απτο δωμάτιο με το κουτοπόνηρο στυλάκι της.
Σιγουρο Πεταμένο δεκάρικο η μικρή.

Καλη συνέχεια σε όλους.

Υ.Γ. Από την πιάτσα έχουν χαθεί οι σοβαροί παίκτες, έχουν επικρατήσει χαμηλού επιπέδου "νταβατζήδες" της οκκάς.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Tην Καλημερα στους Φιλους....ενημερωση κατοπιν εορτης.....Λαικη απογευματινη.....
Τροφωνιου 13 ....Ελενη
Ανεβηκα για καφεδακι στην Διδυμου στο γωνιακο καφενειο....
Διδυμου στα ψηλα.....
Διδυμου 8 ...πρεπει να ειναι αριστερα οταν ανεβαινω.....Ξανθο,μπανικο,με Κωλαρα ωραια.....αν θυμαμαι καλα ονομα Λιλιαν.....
Διδυμου 7.....μελαχροινο ...αδυνατο,μινιον,μου μοστραρε το Κωλαρακι της.....πεταχτοκωλικο...μου εκανε και "δωρακι" ενα τουρλοκωλικο στησιμο....ονομα Τζωρτζια..
Ελλης 3 .....νταβραντισμενο Milf......για αγρια γουστα.....με " μπιχλιμπιδια" στο δωματιο αν θελεις....ονομα Ειρηνη....
Φωκαιας 27 ....πρεπει να ηταν η "ΚΟΥ".....μελαχροινο αδυνατο....ονομα Αννα.....
Φωκαιας 27.....η γνωστη Καρολινα ....σε καλη διαθεση...παιχνιδιαρα...
Φωκαιας 24...ενα μελαχροινο....αδυνατο......
Φωκαιας στα υπολοιπα ,περασα αλλα ονοματα δεν......
Φωκαιας μια παιχνιδιαρα υπηρεσια μου συστησε ενα μελαχροινο με γυαλακια.....ενδιαφερουσα......
Φωκαιας και Φυλης γωνια απεναντι απο τους καδους με τα σκουπιδια...μια συμπαθητικη με κοκκινα ασορτι εσωρουχα....
Φυλης στο γωνιακο ενα ομορφο με γυαλια...φαινεται προσελκυουν κοσμο...πρεπει να ειδα 2-3 με γυαλια με μαυρο σκελετο.....
και παμε στα "Σκληρα"......
Μεταξουργειο.....ωχωχωχωχωχωχωχωχωχωχχ.......
Περασα σχεδον σε ολα......
Ιασωνος......μπα δεν........τιποτα ενδιαφερον...
Κολωνου....εκτος απο το 48 που ειχε κατι ενδιαφερον σε milf και συμπαθητικη ηταν εκει....σε σχεδον ολα που περασα δεν.......δεν ανεβηκα στα σκαλοπατια ....εκει που σε προσκαλουνε με μεγαφωνα....για "περαστε".....για "περαστε"....
Περδικκα το γωνιακο που ανεβαινεις σκαλοπατια....κατεβαινεις ανηφοριες...δεν....
Μεγαλου Αλεξανδρου...στο "Κουρτινατο"....κλασσικα η Ελενη και η Ειρηνη.....ισως το μονο που ειδα αναμονη στο σαλονι για να μπουνε......
Μεγαλου Αλεξανδρου στο διπλα.....μια κοντη και μια Ψηλη......μου εκανε εντυπωση η ψηλη.....ονομα Ναταλι....κοντο μαλλακι...αδυνατη....αγριο προσωπο αλλα ζεστο χαμογελο.....ηθελα να μπω για μια πιπα αλλα βαριομουνα....
Μεγαλου Αλεξανδρου...εκει που δουλευε η γνωστη Αντριαννα στο υπογειο.....δυο εργαζομενα κοριτσια....μια δεν και καποια Χριστινα...πρεπει να ηταν η γνωστη που εχει αναφερθει....μελαχροινο με μακρυα μαλλια....συμπαθητικη παρουσια......
Περασμα απο Εξηκιου.....ακρα του ταφου σιωπη.....στο πρωτο δεξια....οπως μπαινεις απο Λιοσιων... λογω ζεστης ανοιχτη πορτα και ηεργαζομενη στον καθρεφτη.....στο διπλα....εργαζομενη και υπηρεσια στο πεζοδρομιο να προσπαθουν να παρουν μια ανασα δροσιας....δεν κυκλοφορουσε ψυχη...ουτε γατα.....αν εβγαινε και η Μοσχολιου να τραγουδουσε το "Χαθηκε το φεγγαρι" απο την ταινια ΛΟΛΑ θα ηταν καταπληκτικα.....
Περασμα απο βεργας.....στο σπιτι με τα μωβ και την ντισκομπαλα στο σαλονι....η εργαζομενη στο δωματιο....δεν εκατσα...στα υπολοιπα Βεργας δεν......αδιαφορες παρουσιες....
Λιοσιων...οχι στα Στουντελα....στο πιο κατω.....στο 79....ενα milfaki...συμπαθητικη....με μαυρο σετακι εσωρουχων ...κορμι καλο...ουτε αδυνατο ουτε παχυ....τα κιλα καλα κατανεμημενα.....σε φουλ....ολα μου ειπε εκτος φιλακια....δεν ξερω αν δινει την" πισω πορτα της κουζινας"...μπηκε στο στοχαστρο για την επομενη φορα....
Ζηταω ενα συγγνωμη απο τους Φιλους που η ενημερωση ειναι ελλιπης απο ονοματα...οικους κλπ.....αλλα λογω ηλικιας πρεπει να αρχισω να τα γραφω σε τεφτερι για να μην τα ξεχναω...στα πρωτα καλα τα πηγαμε...μετα μαυρα σκοταδια....
Απο κοσμο δεν μπορω να πω οτι ηταν αρκετος....Φωκαιας...Διδυμου...Εξηκιου....Βεργας....Φυλης....λιγα πραγματα.....Μεταξουργειο ειχε καποια κινηση απο κοσμο ......απο αλλοδαπους και λιγους Ελληνες.....σε μερικα τους διωξανε τους μελαχροινους ......Only greek......παρολο που δεν ειχε δουλεια.....μιλαω για Φωκαιας.....
Καλα να περνατε......
 

Συνημμένα

  • f558683a4a3d7ba78c50191087e3d685.jpg
    f558683a4a3d7ba78c50191087e3d685.jpg
    9,8 KB · Εμφανίσεις: 215

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
Πέρασα από διδύμου 16 για αλινα και η καριολα τσατσά είπε ότι σταμάτησε από κει. Ξέρει κανείς που πήγε;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.644
Κριτικές
61
Like
39.904
Πόντοι
22.785
:think: :think::hi:
Καλησπέρα σας κύριοι ετος 2012 ..... οποία είναι ή νεαρά .....
Ό έυρων θα αμειφθει μέ βίντεο τής νεαράς σέ π.μ.
 

Συνημμένα

  • ...2012.jpg
    ...2012.jpg
    58 KB · Εμφανίσεις: 86
  • 2012.jpg
    2012.jpg
    65,6 KB · Εμφανίσεις: 79

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Ρε παιδιά η Ραμόνα στην Διδύμου που εξαφανίστηκε ξέρει κανείς;
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Είστε καλά ρε;50€ ή 60€ στη Φυλής; Υπάρχουν δεκάδες ανεξάρτητες με χώρο ή χωρίς που παίρνουν για 1 ώρα 60€ με 2 πιστολιές..Για ψάξτε λίγο.
Αν βάλεις και το ξενοδοχείο φίλος ξεφεύγεις πολύ.
Εκτός αυτού θέλω να ξεμουνιασω συγκεκριμένη , όχι οτι ναναι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom