Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (38 μέλη και 289 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.823
Κριτικές
31
Like
7.410
Πόντοι
3.886
Που παίζει μωράκι με τριχωτό μουνακι; Εννοείται περιποιημένο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δεν ξέρω, μύστη, αν όλο αυτό το παραμύθι με Σέρβες, Ουγγαρές, Ιταλίδες κλπ είναι λόγω ντροπής για τη χώρα. Θα το χαρακτήριζα περισσότερο στρατηγική από πλευράς μαγαζιών. Προσπαθούν να σε διεγείρουν μέσα από τη φαντασίωση ότι γαμάς κάτι εξωτικό ή δυσεύρετο.
Αυτό είναι κρίμα και για πολλά πραγματικά "εξωτικά" κορίτσια. Από τα διαμαντάκια του υπογείου Φυλής 61 κάποτε για όσους θυμούνται (περίπου 2017-18). Έπειτα κάποια στη Ρεμούνδου ή σήμερα στην Κολωνού. Κορίτσια από το Καράκας της Βενεζουέλας και το Μαρακάι, κοντά στις ακτές της Καραϊβικής ή από τη Μπογκοτά της Κολομβίας.
Θυμάμαι που αρκετά μέλη από εδώ τις έλεγαν γύφτισσες και ψευτολατίνες. Και βάραγα το κεφάλι μου στον τοίχο που τους διάβαζα. Δεν είχα παλιά λογαριασμό. Ύβρις πραγματικά.
Μπα, μόνο αλβανίδες έχουν την τάση να τις βαφτίζουν τσέχες, ιταλίδες κλπ,. Οπότε μάλλον θέλουν να αποκρύψουν την αλβανική καταγωγή τους παρά να προσδώσουν κάτι το εξωτικό. Εντάξει, έχουν αφήσει άσχημο όνομα οι αλβανοί γενικά, αλλά δεν έχουμε τίποτα με τις γυναίκες τους.:2funny:
Πω, πού τις θυμήθηκες αυτές; Με τον εμφύλιο τότε στην Κολομβία είχαμε την χαρά να γευτούμε πρώτη φορά λατίνικο μουνί.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
στα ΠΙΟ σοβαρα τυποι το κεντρο εχει αλλαξει απο το 2008 και μετα πολυ, ποτε δεν ηταν και οκ, εποχες 90ς κτλ...
ομως το να εισαι σε επιφυλακη βοηθαει, μια φερμα,πεσιμο ειναι και θεμα τυχης.
περιοχες, κυψελη,πατησια,νεος κοσμος, κ αλλα εχουν αλλαξει πολυ.
το κεντρο ομως εχει παρει την κατηφορα καιρο τωρα, τα πρεζακια αλλοδαποι ,κτλ ειναι μην πεσεις στην περιπτωση.
το λεω εγω που παντα ξεκιναγα 1 το βραδυ βολτες. και πολλες φορες solo-
δεν εχει σημασια αν στην πεσουν, το περιβαλλον απο μονο του εχει αλλαξει...
δηλαδη απο βολτα του χαβαλε εχει γινει βολτα μπαμ-μπαμ-
μεταξι-φυλης-στουντιο /γκαζι ποτε δεν ενιωσα απειλη ομως αυτο δεν σημαινει οτι θαμαι σαν χαζοχαρουμενος να περπαταω 3 το βραδυ μονος αχαρνων η αλλου μιλωντας στο κινητο και αλλα-
 

The Gamekaiser

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
42
Πόντοι
0
Φιλαρακο μιλησα με Νανα κ μου ειπε να δωσω τηλ,επειδη ομωσ δεν τα σκαμπαζω αυτα τα πμ στειλε μου αν θελεισ εσυ κ να σου στειλω μυνημα στο τηλ.Μου το εχουν ζητησει κ αλλοι αν θελουν μονο ετσι μπορω.
Μαύρη νύχτα απόψε, ελπίζω όλοι να είστε ασφαλείς.

@Tarzaneas σου έστειλα όπως ζητησες φιλαρακι.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Πρώτα απ' όλα, αν ήταν από Τσεχία, δε θα έλεγε "I am from Tsehia" σε αγγλικά Τσίπρα.:2funny: Πιο πιθανό να έλεγε "I am from Czech". Μα καλά, γιατί όλες ντρέπονται να πουν ότι είναι αλβανίδες; :think:Τέλος πάντων, καλή στο δωμάτιο να είναι και ας είναι και από τη γη του πυρός.
Από Czech Republic λένε. Αν ακούσουν σκέτο Τσεχία τους κακόφαίνεται. Και μένα μου έχουν πασάρει τσιγγανοειδη για τσεχες. Αρχιμαλακια των αφεντικών.

Πάντως οι Αλβανίδες έχουν πολύ καλή συμπεριφορά στο δωμάτιο. Και σαν υπάλληλοι σε κανονικά μαγαζιά έχουν καλύτερη εργατικότητα σε σχέση με τις άλλες εθνικότητες.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Ο Ανδρέας δεν με πρόσβαλε , σε τίποτα , είπε την γνώμη του το παράπονο του και του εξήγησα πως ακριβός έχει το θέμα , επισης πίστεψε πως κάνω προβολή πάνω του ( πως ξέσπασα επάνω του κτλ) αλλά καμία σχέση ήταν εντελος τυχαία η απάντηση μου ..Όσο αναφορά εσένα τώρα , μην μειλας μην ασχοληςε κλείσε το στόμα σου και πες αν θες κάτι μόνο όσο αναφορά την ενημέρωση σκατοφλωρε !!
Όπα φίλε Andrew256 λέγομαι. Το έγραψες και σωστά με 'δ' αντί για Αντρέας τρομάρα σου.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Φιλαρακο μιλησα με Νανα κ μου ειπε να δωσω τηλ,επειδη ομωσ δεν τα σκαμπαζω αυτα τα πμ στειλε μου αν θελεισ εσυ κ να σου στειλω μυνημα στο τηλ.Μου το εχουν ζητησει κ αλλοι αν θελουν μονο ετσι μπορω.
Αν είναι δυνατόν ρε πούστη μου, πως γίνεται να καυλώνετε με τη Νανά;
Την είχα πάρει πριν 10 ακριβώς χρόνια και θυμάμαι δεν βλεπόταν, ειδικά από τη μέση και κάτω.
Έβηχε σαν φυματική (ίσως και να ήταν) και ήταν προφανές πως το είχε κάψει διότι έλεγε ασυναρτησίες με αυτήν τη γελοία φωνή που είναι σαν να κατέβασε τρία μπουκάλια ήλιον.
Και ξαναλέω, πριν μια δεκαετία το όλο σκηνικό. Ούτε στους πιο διεστραμμένους εφιάλτες μου δεν θα μπορούσα να φανταστώ πως θα είναι τώρα.

Υπάρχουν πολύ καλύτερες από δαύτη που τον παίρνουν ακάποτα. ?
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
364
Like
553
Πόντοι
81
Η διδύμου έχει γεμίσει λαθροΣομαλους .... Μπουρδελο η Ελλας.... Σε λίγο καιρό να δείτε η φυλής θα έχει γίνει χειρότερο από μεταξουργειο
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
90
Like
10.231
Πόντοι
17.885
Σήμερα είδα την κοπέλα στο Φωκαίας 25 όροφος 1η βάρδια, δεν πέρασα μαζί της, απλό πρόγραμμα αλλά ΤΟΥΜΠΑΝΟ, μιλάμε ΤΟΥΜΠΑΝΟ!
Δεν ξέρω τι και πως ή αν αξίζει μέσα, αλλά δείτε την άμα βολτάρετε
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
235
Πόντοι
21
Σήμερα είδα την κοπέλα στο Φωκαίας 25 όροφος 1η βάρδια, δεν πέρασα μαζί της, απλό πρόγραμμα αλλά ΤΟΥΜΠΑΝΟ, μιλάμε ΤΟΥΜΠΑΝΟ!
Δεν ξέρω τι και πως ή αν αξίζει μέσα, αλλά δείτε την άμα βολτάρετε
Δηλ. Ποια;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
90
Like
10.231
Πόντοι
17.885
παλικάρι, ΔΕΝ ρώτησα πως τη λένε, πήγα ΜΗΠΩΣ (λέμε τώρα) ήταν η Σαμάνθα η Λατίνα, αντί για αυτήν ήταν μια καστανόξανθη βαμμένη μαλλί μέχρι τα μισά της μέσης περίπου, κορμί μοντέλας και βυζί σιλικονάτο, πρόγραμμα απλό! Ποια? Δεν ξέρω, στην πούτσα μου! Εγώ είπα εδώ μέσα πως σαν κορμί ΛΕΕΙ πολύ!
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
235
Πόντοι
21
παλικάρι, ΔΕΝ ρώτησα πως τη λένε, πήγα ΜΗΠΩΣ (λέμε τώρα) ήταν η Σαμάνθα η Λατίνα, αντί για αυτήν ήταν μια καστανόξανθη βαμμένη μαλλί μέχρι τα μισά της μέσης περίπου, κορμί μοντέλας και βυζί σιλικονάτο, πρόγραμμα απλό! Ποια? Δεν ξέρω, στην πούτσα μου! Εγώ είπα εδώ μέσα πως σαν κορμί ΛΕΕΙ πολύ!
Αξίζει για έναν ΠΟΥΤΣΟ;;;η είναι αυτη η Μία για την οποία λένε ότι δεν άξιζε μία μέσα;;;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
90
Like
10.231
Πόντοι
17.885
Αξίζει για έναν ΠΟΥΤΣΟ;;;η είναι αυτη η Μία για την οποία λένε ότι δεν άξιζε μία μέσα;;;
ρε man σοβαρέψου το πα στο πρώτο ποστ, ΔΕΝ πέρασα μαζί της, Ελληνικά γράφω ο άνθρωπος! Πωωωω να πούμε! ΕΓΩ προσωπικά απλό ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ 20 euro ΔΕΝ πληρώνω
είπα πως εμφανισιακά είναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ αυτό και ΜΟΝΟ
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
4
Like
7.237
Πόντοι
2.586
Αν είναι δυνατόν ρε πούστη μου, πως γίνεται να καυλώνετε με τη Νανά;
Την είχα πάρει πριν 10 ακριβώς χρόνια και θυμάμαι δεν βλεπόταν, ειδικά από τη μέση και κάτω.
Έβηχε σαν φυματική (ίσως και να ήταν) και ήταν προφανές πως το είχε κάψει διότι έλεγε ασυναρτησίες με αυτήν τη γελοία φωνή που είναι σαν να κατέβασε τρία μπουκάλια ήλιον.
Και ξαναλέω, πριν μια δεκαετία το όλο σκηνικό. Ούτε στους πιο διεστραμμένους εφιάλτες μου δεν θα μπορούσα να φανταστώ πως θα είναι τώρα.

Υπάρχουν πολύ καλύτερες από δαύτη που τον παίρνουν ακάποτα. ?
Πες ποιές είναι να ξέρουμε να μην πάμε :2funny:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Αν είναι δυνατόν ρε πούστη μου, πως γίνεται να καυλώνετε με τη Νανά;
Την είχα πάρει πριν 10 ακριβώς χρόνια και θυμάμαι δεν βλεπόταν, ειδικά από τη μέση και κάτω.
Έβηχε σαν φυματική (ίσως και να ήταν) και ήταν προφανές πως το είχε κάψει διότι έλεγε ασυναρτησίες με αυτήν τη γελοία φωνή που είναι σαν να κατέβασε τρία μπουκάλια ήλιον.
Και ξαναλέω, πριν μια δεκαετία το όλο σκηνικό. Ούτε στους πιο διεστραμμένους εφιάλτες μου δεν θα μπορούσα να φανταστώ πως θα είναι τώρα.

Υπάρχουν πολύ καλύτερες από δαύτη που τον παίρνουν ακάποτα. ?
Για στείλε π.μ. μύστη μου...
Μόλις άναψες κι άλλο μέτωπο πυρκαϊάς στο σάη....
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
235
Πόντοι
21
ρε man σοβαρέψου το πα στο πρώτο ποστ, ΔΕΝ πέρασα μαζί της, Ελληνικά γράφω ο άνθρωπος! Πωωωω να πούμε! ΕΓΩ προσωπικά απλό ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ 20 euro ΔΕΝ πληρώνω
είπα πως εμφανισιακά είναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ αυτό και ΜΟΝΟ
Δηλ. Την πηδαγες;;;????????????????
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Η διδύμου έχει γεμίσει λαθροΣομαλους .... Μπουρδελο η Ελλας.... Σε λίγο καιρό να δείτε η φυλής θα έχει γίνει χειρότερο από μεταξουργειο
Δυστυχώς πάει για γκέτο η κατάσταση. Τον τελευταίο καιρό πάω με μισοσηκωμένο παλαμάρι στα δέλα αφού ξέρω ότι θα δω εικοσάχρονους σωριασμενους στο πεζοδρόμιο γεμάτους με πληγές όπου βοσκανε οι μύγες.

Αλλά για τους λαθρομετανάστες λεφτά υπάρχουν να πηγαίνουν να γαμανε στα δέλα. Ελλάς το μεγαλείο σου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom