Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (1 μέλη και 52 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.942
Πόντοι
2.696
Καμία σχέση, γύρω στις 1130 με 1200 πηγαίνει και κάθεται μέχρι τις 2000 ανάλογα τα ραντεβού που κάνει
Απόγευμα.Ωραία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γιατι μπρε; θα σε δαγκασουνε οι βρυκολακες;
Δε με αφήνει η μαμά μου...
Εκεί κάτω είναι γεμάτο αρουραίους.Όλη η Ασία και η Αφρική εκεί κάτω κυκλοφορεί.
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.627
Πόντοι
2.596

:hi::hi:Συμμαχος μου ο καυσωνας !!


Κατευθυνθηκα στο Μεγαλεκου 28 υπογειο στις 1759.
Στο σαλονι βγηκε μια καινουρια κορασιδα η Καιτη, ψηλη νταρντανα και η εφηβη Ελενη.
Κοσμος μηδεν, τα γεροντια ηταν κλεισμενα στα ΚΑΠΗ κατω απο τα ερκοντισιον και οι μυστες στις παραλιες να τραβανε φωτο τα ξεκωλα.
Πληρωσα το εισητηριο και ηρθε το Ελενακι στο δωματιο.
Την εστησα κατευθειαν στα τεσσερα και της εγλειφα την κωλοτρυπα της με παθος... και ρουφα τη απο δω και ρουφα τη απο κει, και γλειψιμο γυρω γυρω... 10 λεπτα της εγλειφα την τρυπα της μεχρι που πρηστηκε απο το πολυ γλειψιμο-ρουφηγμα. :kissass:
Στο τελος ανταμειφθηκα με τα υγιεινα εφηβικα κωλοζουμα της. :hi:

Δυστυχως δεν προλαβα να γαμησω αλλα δε με χαλασε κιολας. :rolleyes:

Στα υπολοιπα νεα της πιατσας, στο Ιασωνος 32 ευθεια γυρισε η Μολδαβα η Λαουρα γνωστη και απο το Κολωνου 11 οροφος.
Αρκετα ομορφο κορμι και καλη μεσα. :hi:
Δηλαδή παίχτηκε μόνο το βασανιστικό προκαταρκτικό;
Πολύ δυνατός!
 

makis85

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
65
Like
68
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους, γνωριζει κανενας αυτην την ωρα αν παιξει καμοια με 3,5-4αρια? Ειμαι βυζολαγνος τι να κανω.. ?
Ευχαριστωωω
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Όχι έδερνε στν μια καλιφα. Βουλγάρα αθλητικό σωμα
δηλαδή μελαχρινή με μεγαλουτσικα φυσικα βυζιά, πεταχτό κώλο και γυαλιά με μεγάλο μαύρο σκελετό; Αλλά Βουλγάρα. Το αθλητικό δεν ξέρω ακριβώς πως συνδυάζεται στα 2 μάλλον να μην έχει αλλού κιλά μόνο σε βυζιά και κώλο;

Πάντως είναι προφανές οτί δεν είναι αυτή που σου είπα παραπάνω, θα δώσω όμως σήμα στο περίπολο να έχει το νου του να σε ενημερώσει αν βρεθεί κάτι που να ταιριάζει
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.816
Πόντοι
7.046
Εγώ την Τζόρτζια την είχα γαμησει μια καθημερινή πριν από 10 μέρες κατά τις 1.30 το ξημέρωμα.

Νομίζω πως κανένα οίκημα στην διδύμου δεν λειτουργεί μετά τις 12 εδώ και χρόνια
Οχι, πολλες φορες το τραβαει η Τζωρτζια μεχρι τις 02:00. Αναλογως τα δυναμαρια και την πελατεια.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ξέρετε ποια είναι ανοιχτά μετά τις 12;
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Ξέρετε ποια είναι ανοιχτά μετά τις 12;
Μόλις γύρισα απο Φωκαίας 27Β. Ήταν ένα 25χρονο (μαξ) ρουμανάκι πολύ μπέιμπι φέις. Πιπίνι. Με αυτήν πέρασα τίμια θα έλεγα αλλά τίποτα το σπουδαίο. Δεν γύρισα τα γύρω-γύρω γιατί 3η βάρδια δεν πιστεύω ότι είχα ελπίδες για κάτι καλύτερο. Συνήθως είναι όλες σουπερ φόλες. Είχε και μία άλλη που ήταν χειρότερη εμφανισιακά γύρω στα 30 θα έλεγα που έκανε και τελιωτικό στο στόμα και είχε ουρά. Απέναντι απο το 27Β ήταν η τζούλια (ήθελα να ήξερα άλλες πουτάνες αυτο το μπουρδέλο δεν έχει? έχω πάει 5-6 φόρες μόνο τζούλια έχω πετύχει ένα μήνα τώρα) η απίστευτη, σούπερ ντούπερ , διαγαλαξιακή φολάρα. Σε απλό πρόγραμμα. Προσοχή στο πουτανάκι γιατί κάνει τρελό σαλονάρισμα και είναι πολύ καλό μωρό (μάλλον το καλύτερο της περιοχής εμφανισιακά) αλλά καλύτερα να πηδάς νεκρή γάτα σε νεκροταφείο παρά την πάρτη της.
 

milflover04

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
597
Πόντοι
81
έχει πάρει κανένας τώρα τελευταία την Κωνσταντίνα από Βέργας 7? έχει χάσει κάνα κιλό?
τελευταία φορά που την είχα επισκεφθεί ήταν προ covid.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
82
Κριτικές
18
Like
524
Πόντοι
290
3 Αυγούστου γυρνάει η Χριστίνα η Ελληνοουκρανεζα από Αγγλία. Άγνωστο ακόμα αν γυρίσει στην δουλειά
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.816
Πόντοι
7.046
έχει πάρει κανένας τώρα τελευταία την Κωνσταντίνα από Βέργας 7? έχει χάσει κάνα κιλό?
τελευταία φορά που την είχα επισκεφθεί ήταν προ covid.
Ρε αδερφέ για να της φανεί αυτηνης ότι αδυνάτισε πρεπει να χάσει τουλάχιστον 50 κιλα! Εφόσον την γουστάρεις τόσο δινε της μόνο πιπες γιατί όσο και να προσπαθησεις να την γαμησεις αερογαμης θα γίνεις. Έτσι κι αλλιώς η κυρία την πιπα της διαφημιζει στο σαλόνι και όχι το γαμήσι της.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Ρε αδερφέ για να της φανεί αυτηνης ότι αδυνάτισε πρεπει να χάσει τουλάχιστον 50 κιλα! Εφόσον την γουστάρεις τόσο δινε της μόνο πιπες γιατί όσο και να προσπαθησεις να την γαμησεις αερογαμης θα γίνεις. Έτσι κι αλλιώς η κυρία την πιπα της διαφημιζει στο σαλόνι και όχι το γαμήσι της.
Συμφωνώ...Παραμένει ίδια,το τελειωτικό τσιμπούκι της σταθερή αξία..Τώρα, αν μπορέσεις και της το χώσεις,μπράβο σου...?
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλημερα

Χθεσινή μικρή βόλτα στην Μεταξένια γειτονιά.

Ιάσωνος 46 όροφος στο Ρωσοσπιτο ήταν μια νέα παρουσία η Τανια μιλφαρα με γλυκό πρόσωπο σεμνή μαύρα μαλλιά σπαστά έως τους όρους ανοιχτή επιδερμίδα πρόγραμμα τα πάντα όλα εκτός από κωλαράκι είπε όπως μου την παρουσίασε ο συμπαθητικός συμπατριώτης της τσατσος.
Η Τασία ήρθε στο δωμάτιο γδύθηκε ήρεμα και ξεκίνησε μια τίμια πιπα με γλύψιμο στις μπάλες η κοπέλα δέχεται ανερα καθοδήγηση. Η μουναρα της δουλεμένη με ωραια μεγάλα μουνοχειλα, δεν αντέχει πολύ δυνατούς ρυθμούς είναι όμως δεκτική και ζεστη γυναίκα.
Αξίζει σίγουρα η συνεύρεση μαζί της δίνει αξία στο 10ευρω.

Μ.Αλεξανδρου 28 υπόγειο πέρασα είδα την Ελένη βγήκε γυμνή από δωμάτιο πάνω στις τακούνια της βαριεστημένο δεν μου γέμισε το μάτι, πολύς κόσμος έφυγα.

Ιάσωνος 20β νέα κοπέλα Ήρα κοντούλα με ίσιο κάστανο μαλλάκι μελαχρινή φορουσε κορμάκι. Απλό πρόγραμμα είπα να δοκιμάσω. Δεν είναι νέα στην δουλειά γυφτάκι είναι δίχως αξιώσεις την γαμησα πολύ δυνατά στην αρχή κρατήθηκε αλλά στην πορεία άπλωσε το πηγάδι που έχει για μουνι και την γαμησα έως το τέλος. Είναι άκυρη η κοπέλα όπως και αυτό ο οίκος που έχει ανεβάσει την τιμή στο 15ευρο δίχως λόγο και αξία. Μαύρο από εμένα.

Καλη συνέχεια σε όλους.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.816
Πόντοι
7.046
Ρε παιδια πηγα χθες και είδα την Καίτη και την Έλενα στο Μετάξι που έχει γίνει όλος ο ντόρος. Ναι όντως πιτσιρικες αλλά η Καίτη είναι +15 κιλά και η Έλενα έχει μετριο προσωπο αλλά ψηλή με καλό κορμάκι. Το μόνο θετικό είναι το νεαρο της ηλικίας των. Επίσης την Έλενα την είδα πολυ κουρασμενη, πηγα 22:30. Δεν περασα μέσα, ουτε σε κανενα στο Μετάξι. Η μόνη που άξιζε ηταν η Μαρία στο Κολωνού 48 που έκανε κι ένας συναγωνιστης προσφατη κριτική. Ωραία γυναίκα, περιποιημενη αλλά σαλοναρισμα χάλια, σα να λέει φυγε! Την ειχα παρει προ κορόνας με μέτριες εντυπώσεις. Επίσης παιζει πολυυυυ γυφτάκι! Τελικά κατάφεραν να μας πανε στα της Φυλής ή κανα call. Δε βαριέσαι... Καλο Σαββατοκυριακο κυριοι!
 

Fotis k.

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Ρε αδερφέ για να της φανεί αυτηνης ότι αδυνάτισε πρεπει να χάσει τουλάχιστον 50 κιλα! Εφόσον την γουστάρεις τόσο δινε της μόνο πιπες γιατί όσο και να προσπαθησεις να την γαμησεις αερογαμης θα γίνεις. Έτσι κι αλλιώς η κυρία την πιπα της διαφημιζει στο σαλόνι και όχι το γαμήσι της.
Μια μελαχρινή δεν είναι αυτή;
Βαρέων βαρών...
Αυτή όντως πρέπει να χάσει πολλά για να της φανεί...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.816
Πόντοι
7.046
Μια μελαχρινή δεν είναι αυτή;
Βαρέων βαρών...
Αυτή όντως πρέπει να χάσει πολλά για να της φανεί...
Είναι μεν γλυκουλα αλλά πρεπει να κόψει τις σοκολατίνες και τα μιλφειγ γιατί σε καμία πενταετια δεν θα υπάρξει γυρισμός, θα μοιασει την Κατερίνα της Βέργας.... και είναι κρίμα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom