Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (1 μέλη και 60 επισκέπτες)

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Καλησπέρα σε όλους. Τώρα απόγευμα κατά τίς 7,30 και μετά από απουσία από τίς βόλτες, αποφάσισα να κάνω τσάρκα στο μετάξι. Λοιπόν θα σταθώ σε όσα άξιζε από αυτά που μπήκα. Στο Κολωνού 32 υπόγειο 2 καινούργια ρωσιδακια, η μια ψηλή ξανθιά ,η άλλη καστανή. Και οι δύο πολύ ωραία κορίτσια αλλά, στα 20 ευρώ απλό πρόγραμμα. Απέναντι ο οίκος με τις λατινες κλειστό. Ιάσωνος στο 20 όροφος 2 καινούργια, η μια καστανή ομορφούλα, η άλλη βυζαρου καλουλα. Η πρώτη 15 , η άλλη 10. Στο Λεωνιδίου 28 όροφο 2 κοπελιές η Μπιάνκα, ωραίο μωρό αλλά ξινομουρα και μία Μαρία, ωραίο πρόσωπο και σώμα ,πιο γλυκιά. Στα υπόλοιπα που μπήκα τα έχουν αναφέρει οι προλαλησαντες.
20 ευρώ γιατί όχι; Άλλοι έγραφαν στο δίπλα πως το μετάξι πλέον είναι "σαν παιδική χαρά" σε σχέση με την Φυλής.
Εδώ επίσης μερικοί έγραψαν πως το μετάξι έχει καλύτερες κοπέλες από την Φυλής.

Εγώ λέω να μείνει 20 η Φυλής και να πάει στα 40 το Μετάξι. Αν δίνουν και παντοφλίτσες στα 50 όπως τα studio και να λέμε και ευχαριστώ.

Νομίζω καταλάβατε πού πάει το πράγμα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
20 ευρώ γιατί όχι; Άλλοι έγραφαν στο δίπλα πως το μετάξι πλέον είναι "σαν παιδική χαρά" σε σχέση με την Φυλής.
Εδώ επίσης μερικοί έγραψαν πως το μετάξι έχει καλύτερες κοπέλες από την Φυλής.

Εγώ λέω να μείνει 20 η Φυλής και να πάει στα 40 το Μετάξι. Αν δίνουν και παντοφλίτσες στα 50 όπως τα studio και να λέμε και ευχαριστώ.

Νομίζω καταλάβατε πού πάει το πράγμα.
τις είδα και γω σήμερα, θα πάει άπατο!
1) 20 ευρώ όταν όλα τ 'αλλα είναι 10
2) δίπλα έχει τη Βαλέρια στα 15
3) απέναντι έχει λατινομάγαζα και Σιμόνα
4) έχουν απλό πρόγραμμα
5) κακά τα ψέμματα για μένα αν θες 20άρι πας Φυλής και πέριξ, Μετάξι ξέρεις από πριν γιατί πας/για ποιες πας
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Υποκειμενική ΕΝημερωτική λεπτομέρεια: Η Νικόλ στο Ιάσωνος 20Β -15Ευρώ-, κλάσης ανώτερη από την Βαλέρια στην Κολωνού πάλι με 15 ευρώ. Όποιος τις έχει πάρει και τις 2 , θα 'χει ενδιαφέρον να πάρει θέση... Η Νικόλ σταθερή αξία, Η Βαλέρια αξίζει 10ευρο άνετα όχι 15. Η πρώτη το κουμαντάρει το 15 ευρο. Αλλά ας γίνω λίγο απαιτητικός απόψε: Το σεξ που κάνει η ΝΙκολέττα και η εμφάνισή της θα έπρεπε να είναι ο καθρέφτης του Μεταξιού στα 10 ΕΥΡΩ..! Δηλαδή οι κοπέλες να έχουν μια εμφάνιση τουλάχιστο 7/10 και να γαμιούνται όλες με δέκα... Το 15ευρο να είναι ρε παιδί μου ένα πιο εξωτικό γκομενάκι που θα σε λιώνει ένα τέταρτο καβάλα από πάνω και θα φεύγεις με μπλούζα 2,5 kg απ' τον ιδρώτα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Υποκειμενική ΕΝημερωτική λεπτομέρεια: Η Νικόλ στο Ιάσωνος 20Β 15Ευρώ, κλάσης ανώτερη από την Βαλέρια στην Κολωνού πάλι με 15 ευρώ. όποιος τις έχει πάρει και τις 2 , θα 'χει ενδιαφέρον να πάρει θέση...
έχω πάρει Βαλέρια, ναι οκ δουλεύει καθαρά με την εμφάνιση την άλλη δεν την ξέρω
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
και στην τελική ποιος Πάκης θα πάει Μετάξι για Ρωσίδες με 20? Βρωμάει ο τόπος από αυτές! Πραγματικά άκυρη κίνηση αυτή για μένα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
τις είδα και γω σήμερα, θα πάει άπατο!
1) 20 ευρώ όταν όλα τ 'αλλα είναι 10
2) δίπλα έχει τη Βαλέρια στα 15
3) απέναντι έχει λατινομάγαζα και Σιμόνα
4) έχουν απλό πρόγραμμα
5) κακά τα ψέμματα για μένα αν θες 20άρι πας Φυλής και πέριξ, Μετάξι ξέρεις από πριν γιατί πας/για ποιες πας
Συμφωνώ αλλά νομίζω πως είναι δοκιμαστικό.
Μην ξεχνάμε πως το 15άρι επεκτάθηκε κάπως τελευταία (αν κ πάντα έπαιζε σε κάποια όπως 32 πάνω αν θυμάμαι καλά)..
Λατίνες, Ιάσωνος, πολλά Κολωνού.

Είναι λίγο risk assessment και προσπάθεια εύρεσης του ορίου μεγιστοποίησης του κέρδους.
Εγώ φοβάμαι πως θα πληρώνουμε 20 για να πηδάμε σαν τα κουνέλια.. Μόνο κ μόνο πως κάποιοι τόλμησαν να το βάλουν 20 λέει πάρα πολλά.
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Πολύ δυνατό μωρό που λείπει -πιστεύω- σε πολλούς είναι η Maya η ρουμάνα..Ωραία κοπέλα και νοιώθεις σεξ. Που είσαι ρε κοριτσάκι γαμώτο..??
Από φυλής 86 κάτω και Μελαντίας 50;;;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
έχω πάρει Βαλέρια, ναι οκ δουλεύει καθαρά με την εμφάνιση την άλλη δεν την ξέρω
Αξίζει να πας με Νικόλ ,γουστάρει γυμνασμένους και είναι σένιο γκομενάκι, κουφέτο..... (Ιάσωνος 20Β)
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Συμφωνώ αλλά νομίζω πως είναι δοκιμαστικό.
Μην ξεχνάμε πως το 15άρι επεκτάθηκε κάπως τελευταία (αν κ πάντα έπαιζε σε κάποια όπως 32 πάνω αν θυμάμαι καλά)..
Λατίνες, Ιάσωνος, πολλά Κολωνού.

Είναι λίγο risk assessment και προσπάθεια εύρεσης του ορίου μεγιστοποίησης του κέρδους.
Εγώ φοβάμαι πως θα πληρώνουμε 20 για να πηδάμε σαν τα κουνέλια.. Μόνο κ μόνο πως κάποιοι τόλμησαν να το βάλουν 20 λέει πάρα πολλά.
εγώ της το χω πει της μανταμ με τις Λατίνες και μου χε πει πως περιμένει ΠΟΛΛΕΣ με 10, τώρα τι να πω, εγώ τετοια (15άρια κτλ) ΔΕΝ τα επικροτώ/πολυπάω
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Αξίζει να πας με Νικόλ γουστάρει γυμνασμένους και είναι σένιο γκομενάκι, κουφέτο (Ιάσωνος 20Β)
αν ξαναμπλέξω με κορίτσι της δουλειάς θα το αφήσω να ρθει από μόνο του, δεν είμαι σε μουντ για φλερτ
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
αν ξαναμπλέξω με κορίτσι της δουλειάς θα το αφήσω να ρθει από μόνο του, δεν είμαι σε μοοντ για φλερτ
Ναι εννοείται, τσέκαρέ τη ρε παιδί μου για γαμήσι μόνο και έχει ο θεός... Την καριόλα, δεν άντεξα τη ρώτησα, έκανες γυμναστηριάκι στη Ρουμανία??? Και μού είπε όχι, τίποτα...Σε ρωτάω -τής λέω- γιατί ήσουνα που ήσουνα καύλα αλλά τώρα την παίζω και στο σπίτι μου για πάρτυ σου...
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Ναι εννοείται, τσέκαρέ τη ρε παιδί μου για γαμήσι μόνο και έχει ο θεός... Την καριόλα, δεν άντεξα τη ρώτησα, έκανες γυμανστηριάκι στη Ρουμανία??? Και μού είπε όχι, τίποτα...Σε ρωτάω -τής λέω- γιατί ήσουνα που ήσουνα καύλα αλλά τώρα την παίζω και στο σπίτι μου για πάρτυ σου...
είχα εμμονή με την Μιμή τη Λατίνα! Την γαμούσα σαν σκυλί και με κοιτούσε πάντα στον καθρέφτη και πάντα μιλούσε Ισπανικά και μου κούναγε τον κώλο και μου κανε ΣΥΝΕΧΕΙΑ αυτό το κόλπο με το μουνί, και την είχα κάνει θεα να την έπαιρνα από πίσω αλλά δεν το δέχτηκε ποτέ η Καργιόλα, δεν ήξερα τι άλλο (σε λογικά πλαίσια) να τάξω
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
είχα εμμονή με την Μιμή τη Λατίνα! Την γαμούσα σαν σκυλί και με κοιτούσε πάντα στον καθρέφτη και πάντα μιλούσε Ισπανικά και μου κούναγε τον κώλο και μου κανε ΣΥΝΕΧΕΙΑ αυτό το κόλπο με το μουνί, και την είχα κάνει θεα να την έπαιρνα από πίσω αλλά δεν το δέχτηκε ποτέ η Καργιόλα, δεν ήξερα τι άλλο (σε λογικά πλαίσια) να τάξω
:rockon:
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
587
Πόντοι
81
Το 15ευρο να είναι ρε παιδί μου ένα πιο εξωτικό γκομενάκι που θα σε λιώνει ένα τέταρτο καβάλα από πάνω και θα φεύγεις με μπλούζα 2,5 kg απ' τον ιδρώτα...
Δεν βγάζεις την μπλούζα όταν γαμάς;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τότε πως θα την γεμίσεις υδρωτα;
Βγάζω πολύ πράμα γιατί κοπανιέμαι σαν κομπρεσέρ οικοδομής..Δηλαδή σκουπίζομαι με λίγο χαρτί πρόχειρα αλλά 1 λεπτό μετά αρχίζω να ιδρώνω πάλι αναδρομικά . Έχω τρελό μεταβολισμό..Οπότε παίρνω 2 έξτρα μπλούζες μαζί..Κατά καιρούς και πετσέτα ADIDAS Μαύρη μπάνιου..
 

trela30

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα μήπως ξέρει κάποιος αν η αλινα από Κολωνού 47 στο ισόγειο που δούλευε πρωί αν είναι κάπου;μετά την τελευταία καραντίνα δεν άνοιξε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom